Dodaj do ulubionych

bo ona mnie nie lubi :(

25.05.14, 20:16
Co robicie jak dziecko wam mówi ze ktoś go nie lubi i przeżywa to strasznie? Moja córka jest bardzo wrażliwa na punkcie czy ja ktoś lubi czy nie, liczy na palcach dzieci które ja lubią w przedszkolu i płacze że mało. wiadomo jak to dzieci w jeden dzień się lubią na drugi się kłócą ale widzę ze dla mojej małej to straszny problem. Chodzimy w gości do innych do nas tez zapraszamy inne dzieci ale problem nadal jest. Córka ma 6 lat
Obserwuj wątek
    • anorektycznazdzira Re: bo ona mnie nie lubi :( 25.05.14, 21:46
      Liczymy razem przyjaciół, żeby się dziecku nie wydawało, że nit go nie lubi (to ma pomóc na czarnowidztwo) a następnie komentarz do reszty jest taki, że nie muszą lubić bo są nieistotni, skoro nie są przyjaciółmi. To ma z kolei pomóc na przejmowanie się więcej niż trzeba.
      --
      'Nie musicie dziękować. Wystarczy mnie wielbić na klęczkach' by król Julian
    • olik81 Re: bo ona mnie nie lubi :( 25.05.14, 21:49
      Moja nie jedynaczka ale tez bardzo wrażliwa.
      Zalatwialam to mimochodem. Podczas zabawy , ze np misia lala nie lubi i zaraz, ze przecież nie wszyscy muszą misia lubią, bo misia lubi krówka, bo tak juz jest, ze mama lubi ciocię bardziej niż sąsiadkę, ze czasami ktoś cos mówi a tak nie myśli. Dużo tłumaczył am na przykładach bajek jak była tam jakas sytuacja analogiczna. Wszystko niby od czapy, niewinnie.
      Dużo sytuacji monitorowalam przez koleżankę, ona podpytywala swoją corke-wszystko po cichaczu.
      Pociesze ze dojrzałą, dużo rozumie i w domu często robię przesłuchanie ale tak, ze ona nie czuje tego i na zapas tłumacze różne zachowania.
      Poza tym tekstu-ja ciebie tez nie lubię, również nauczylam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka