Dodaj do ulubionych

Lokowko-suszarka - ma ktoras?

14.06.14, 18:18
JAkw temacie - czy ma ktoras lokowko suszarke? Jak tak to jakiej firmy? Dobre toto w ogole? Sprawdza sie? Na jakich wlosach?
Moje wlosy sa srednio podatne, takiej dlugosci (w trakcie zapuszczania):

polki.pl/work/privateimages/formats/E/29597.jpg
Szczerze mowiac wnerwia mnie juz codzienne ukladanie na szczotke i dodatkowo na walki, zeby miec jakakolwiek forme przy tej dlugosci.

--
"...bo my wierzący( ale praktykujący po swojemu jak większość Polaków)." by lewapinger
"Imho, nie kupuje rzeczy mocno obrandowanych" by edelstein
"Wiadomo, że z rozmiaru 50 motyla się nie wyczaruje..." by Lauren6
Edytor zaawansowany
  • 14.06.14, 18:24
    Dodam jeszcze tylko, ze ne chodzi mi o loki czy skret na calej dlugosci tylko o podniesienie wlosow przy samej skorze.
    Moze jest jakies inne urzadzenie, zeby taki efekt osiagnac??
    --
    "...bo my wierzący( ale praktykujący po swojemu jak większość Polaków)." by lewapinger
    "Imho, nie kupuje rzeczy mocno obrandowanych" by edelstein
    "Wiadomo, że z rozmiaru 50 motyla się nie wyczaruje..." by Lauren6
  • 14.06.14, 18:41
    Mam Zelmera z dwoma grubościami szczotek i lokówką. Lokówki nie używam. Jestem zadowolona, włosy mam proste, grube i mało podatne na wszelkie zabiegi, a loko-szuszarka daje radę. Podkręca, podnosi, fryz jest dość trwały.
    Stosuję na lekko wilgotne włosy, najpierw modeluję powietrzem ciepłym (nie gorącym), potem utrwalam zimnym.

Podobno podnosić mozna dyfuzorem (chyba tak się nazywa to ustrojstwo), ale nie stosowałam, więc nie wiem jaki daje efekt.

--
    Wszechwiedząca żmija, pani rasistka.
    ...
    Nie bóg stworzył człowieka. To człowiek stworzył boga.
  • 14.06.14, 18:50
    Jak miałam całkiem krótkie włosy to używałam, z dobrym efektem. Włosy muszą być uprzednio podsuszone, wtedy idzie szybko, bo moc do samego suszenia trochę była mała. Firmy nie pamiętam, ale chyba był to clatronic.
  • 14.06.14, 19:10
    ja mam Rowentę z obrotowa szczotką. Modelu nie pamiętam, ale mam ja juz ładne kilka lat. W zestawie są dwie szczotki - grubsza i cieńsza. Ja używam grubszej, ale włosy mam ciut dłuższe niz na fotce. Po odstatnim dość radykalnym skróceniu włosów już wiem, że 1. wlosy muszą byc dosyć mocno podsuszone, 2. muszę użyc pianki jeżeli chcę miec dłużej efekt. jednak nie udaje mi się podnieść ich przy samej skorze. Ale ja mam ciężkie włosy.
    --
    65FF-G to WCALE nie jest wielki biustsmile
  • 14.06.14, 19:54
    Ja mam suszarke z taką nakładką okragla duża, nie wiem jak to sie nazywa i bardzo fajnie unosi włosy.
    Mam tez taka suszarko lokowke ale nie umiałam jej uzywać za trudne to dla mnie. Czesto rano musze zrobic fryz ekspresowo smile zanim dzieciary sie obudza i liczy sie dla mnie czas. Pianka dodajaca objetosci plus suszarka z ta nakładka i mama fajnie uniesione włosy. Długość mam ciut krótsze teraz
  • 14.06.14, 21:56
    Ja też kilka lat miałam Rowentę, świetnie się sprawowała. Teraz mam Babyliss i jest jeszcze lepsza smile Korzystam z grubej szczotki, która sama się kręci. Włosy mam cieniowane, półdługie (do łopatek).
    Włosy myję, podsuszam, potem lekko wilgotnawe układam kręcącą się szczotką. Wszystkiego kwadrans, liccząc z myciem smile

--
    Jędrek, 12.03.2009.
  • 14.06.14, 20:24
    Ja używam od lat, włosy mam półdługie, podatne. Używam do suchych (po myciu nakładam piankę), trochę niszczy włosy, niestety, ale porządkuje mi fryzurę więc coś za coś.
  • 14.06.14, 21:26
    Ja mam zelmera . Jak się postaram,to włosy wyglądają jak wymodelowane na grubej szczotce. Używam jej od lat i nie zauważyłam żeby zniszczyła mi włosy.
  • 15.06.14, 07:43
    Mam identyczna fryzure jak laska z fotki i od wielu lat uzywam co rano lokowkosuszarki,obecnie philipsa.
    Nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez niej, bo co rano na ulozenie wlosow po myciu mam kilka minut i z tym sprzetem mi sie udaje....

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.