Dodaj do ulubionych

Liceum dla dorosłych-POMOCY

09.08.14, 19:53
Szukam szkoły dla dorosłych_liceum
Ukończone mam dwa lata i potrzebuję trzecią klace czyli semestr 5 i 6. Da się to znaleźć państwowo?
Trzeba zaczynać od zera?
Jak zacząć szukać?
Liceum uzupełniające? Dla słuchaczy? Czu jak?
Siedzę i szukam i bez efektów sad

Tak, wiem.... głupia jestem i bez wykształcenia.
Ale co zrobić? Patologia taka ze mnie.... i bidetu też nie mam sad
Jednak jak podniosę kwalifikację to bidet kupię big_grin
Edytor zaawansowany
  • salinas 09.08.14, 20:00
    www.apedukacja.pl/liceum-ogolnoksztalcace-dla-doroslych,33.html
    Tu masz szkołę bezpłatną. Szukaj w mieście, w którym mieszkasz. Tych bezpłatnych szkół jest sporo. Na naukę nigdy nie jest za późno. Powodzenia.
  • peonka 09.08.14, 20:02
    Jest pelno bezplatnych liceow dla doroslych, np. Cosinus. Moze przedzwon do jakiegos i spytaj? W ogole wygugluj sobie "bezplatne liceum dla doroslych", masa tego..
    Powodzenia smile
  • my-litle-pony 09.08.14, 20:08
    Właśnie o to chodzi że tego masa..

Myślałam ze ktoś mi doradzi co wpisać żeby "zrobić" ostatnią klasę
  • kall_inka 09.08.14, 20:12
    Zadzwoń i się zapytaj, zdecydowanie najprościej.
  • salinas 09.08.14, 20:16
    my-litle-pony napisał(a):

> Właśnie o to chodzi że tego masa..
    >
    > Myślałam ze ktoś mi doradzi co wpisać żeby "zrobić" ostatnią klasę

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz. Może wybierz taką szkołę przy renomowanym liceum. Często pracują tam nauczyciele uczący w dobrym ogólniaku. A co do ostatniej klasy to zapytaj się w sekretariacie, tam uzyskasz najlepsze informacje. Moim zdaniem logiczne jest żeby robić ostatnią klasę, ale to zależy od programu jaki miałaś, jakie przedmioty masz zaliczone, kiedy skończyłaś drugą klasę ( doszły w między czasie nowe przedmioty typu przedsiębiorczość czy wok).
  • salinas 09.08.14, 20:17
    lol w międzyczasie !
  • domcyb 03.09.14, 14:24
    Hej kochana, a gdzie szukasz tej szkoły? Bo moja koleżanka kończyła właśnie liceum dla dorosłych, ale w Łodzi. Jeśli Cię to poratuje to u niej była to bodajże -omega, z tego co pamiętam to kończyła tam archiwistę? Tzn technika archiwistę , ponoć z dzieckiem na kolanach nie jest tak łatwo skończyć szkołę , ale jej się udałosmile
  • asu1981waw 09.08.14, 20:31
    ja uczę w takim liceum.
    Szkoła jest płatna, niestety, ale nauka jest w formie on-line, przyjeżdża się tylko 2 razy do roku na egzaminy.
    Z jednej strony to wygodne, z drugiej potrzeba sporo samozaparcia.
    Ale... Matura 2015 będzie na innych zasadach. Od przyszłego roku każdy musi zdać jeden przedmiot na poziomie rozszerzonym. I ten przedmiot miał na poziomie rozszerzonym przez 2 lata nauki.
    Może się więc okazać, że nie będzie możliwości dorobienia jedynie dwóch semestrów, jak można było do tej pory, tylko trzeba przerobić liceum od początku.
    --
    http://dhbf.daisypath.com/PzyNp2.png
  • coronella 09.08.14, 21:18
    ja jestem właścicielem 2 oddziałów takiego liceum. W każdym możesz dokończyć naukę, jednak może się to wiązać z zaliczeniem różnic programowych. ustala to indywidualnie dyrektor. Szukaj liceum z uprawnieniami szkoły publicznej. Nie wiem gdzie mieszkasz, więc nie doradzę konkretnego. Odnośnie nauczycieli- u nas tez uczą nauczyciele z LO,
    --
  • nangaparbat3 09.08.14, 21:39
    Doradzam liceum, ktore jest powiązane z bardzo dobrym liceum dziennym. Przynajmniej w moim mieście bardzo dobrze sie sprawdza.
    --
    Nangą się nie przejmuj, to tutejsza dziwaczka, miłośniczka nierobów Romów, za to nienawidząca szczerze wszystkich innych ludzi poza Romami, nieżyczliwa innych, depcząca pasażerów w autobusie którzy śmieli usiąść od zewnątrz, a nie od okna itp.
    Krótko mówiąc dziwak. Gazeta-mi-placi
  • thea19 09.08.14, 22:33
    dość wygodna forma, platne ok 100-120zl/mc
  • majaaleksandra 10.08.14, 00:15
    Ja też jestem patologia do kwadratu. Teraz we wrześniu ruszam już na szósty semestr LO a startowałąm ponad 10 lat temu na 1.

Sprawdz ofertę CKU w swoim miescie i okolicach, tanio (ok 100zł SEMESTR), porządnie,państwowo i w wiekszości takich Centrów naprawdę stają na uszach zeby nauczyc i pomoc skończyc.
    --
    Maja Aleksandra
    www.suwaczki.com/tickers/961lgu1rluxvdyi5.png
    Tymoteusz Przemysław
    www.suwaczki.com/tickers/74dii09kf4s0sh43.png
  • jak-nie-ja-to-kto 11.08.14, 07:20
    I faktycznie są to szkoły bezpłatne?
    --
    "Wyciągnij lekcję z wczoraj, żyj dniem dzisiejszym i miej nadzieję na jutro."
    - Albert Einstein
  • majaaleksandra 11.08.14, 16:59
    Ciężko nazwać te 100zl na 5 mies wielką płatnościa. smile
    Zwiedzam już 3 takie CKU i wszedzie sa identyczne zasady.
    --
    Maja Aleksandra
    www.suwaczki.com/tickers/961lgu1rluxvdyi5.png
    Tymoteusz Przemysław
    www.suwaczki.com/tickers/74dii09kf4s0sh43.png
  • japmp 01.09.15, 10:39
    Żadnych czary mary, jak tu podają. piontek.edu.pl i nie kombinować - jak mieszkasz na wchodzie Łodzi. Nawet Cosinus zamknął tam swoją szkołę - to świadczy o czymś wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka