Dodaj do ulubionych

Pepsi w KFC - fuj!!!!!

22.08.14, 22:11
Dlaczego jest taka paskudna? Ten napój w zasadzie nawet nie przypomina pepsi. Jakbym nie wiedziała co nalewam d kubka to w życiu by mi nie przyszło, ze to może być rodzaj coli.
Któraś z e-matek wie czemu smakuje tak obrzydliwie/inaczej niz z butelki?
Edytor zaawansowany
  • fasol-inka 22.08.14, 22:16
    Bo jest rozcieńczona?

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvcbxmytdr0jes.png
  • olewka100procent 22.08.14, 22:21
    ja słyszałam, że oni robią to z jakiegoś syropu o smaku pepsi
  • kk345 22.08.14, 22:30
    Żadna nowość- wszystkie knajpy, ktore leją napoje z kija, a nie z butelek, mają je z koncentratu rozcieńczonego wodą.
  • tol8 23.08.14, 10:51
    To co masz w butelce, to także koncentrat rozcieńczony wodą... Żałosna opinia laika.

Dla wszystkich laików zatem napiszę: pepsi dostarcza syropy w workach, restauracja zapewnia kilkukrotnie przefiltrowaną wodę plus butle z CO2. Mieszane jest to na świeżo, więc chemii konserwującej prawie w tym nie ma- to pierwsza różnica w smaku. Czasem zdarza się, że napój dziwnie smakuje- najprawdopodobniej kończy się gaz lub syrop. Trzeba poprosić obsługę o sprawdzenie tego na zapleczu.

Nestea/icetea oraz inne napoje, także soki, też są świeżo przygotowywane. Świeżo, czyli koncentrat z krótką datą przydatności plus woda plus gaz. Nie ma możliwości rozcieńczenia tego przez właściciela lokalu. Na wszystkim są plomby Pepsi. I jak wspomniałam- omija was chemia konserwująca.
  • kk345 23.08.14, 18:04
    > To co masz w butelce, to także koncentrat rozcieńczony wodą... Żałosna opinia l
    > aika.

O, jaka merytoryczna wypowiedźbig_grin Napisałam to, co ty, koncentrat plus woda i jechane.
    Moze pocwicz kulturalne komunikowanie się z ludźmi? Przyda się w zyciubig_grin
  • roksana158 23.08.14, 19:01
    tol8 napisała:

> To co masz w butelce, to także koncentrat rozcieńczony wodą... Żałosna opinia l
    > aika.
    >
    > Dla wszystkich laików zatem napiszę: pepsi dostarcza syropy w workach, restaura
    > cja zapewnia kilkukrotnie przefiltrowaną wodę plus butle z CO2. Mieszane jest t
    > o na świeżo, więc chemii konserwującej prawie w tym nie ma- to pierwsza różnica
    > w smaku. Czasem zdarza się, że napój dziwnie smakuje- najprawdopodobniej kończ
    > y się gaz lub syrop. Trzeba poprosić obsługę o sprawdzenie tego na zapleczu.
    >
    > Nestea/icetea oraz inne napoje, także soki, też są świeżo przygotowywane. Śwież
    > o, czyli koncentrat z krótką datą przydatności plus woda plus gaz. Nie ma możli
    > wości rozcieńczenia tego przez właściciela lokalu. Na wszystkim są plomby Pepsi
    > . I jak wspomniałam- omija was chemia konserwująca.

tak, wiem widziałam na własne oczy, wszystko jest szczelne, nic się nie da rozcieńczać, woda gazowana jest łączona z syropami.
  • b.bujak 23.08.14, 19:14
    ale woda jest chyba z sieci? więc jak ktoś jest smakoszem Pepsi to może wyczuwać różnicę wynikającą z wody...
    --
    5/4 Polaków nie zna się na ułamkach!
  • tol8 23.08.14, 10:47
    Nie jest. Umowa z Pepsi zobowiązuje do kilkukrotnego w ciągu dnia badania kalibracji i proporcji syropu i wody. Skład ma być identyczny z tym w butelce. Są też niezapowiedziane kontrole z Pepsi.
  • zosiaczek85 23.08.14, 21:45
    Jest jeszcze kwestia tego jak bardzo jest rozcieńczona. W KFC nie bywam, ale w Ikei jak się raz dobrze przyjrzałam, to odkryłam dwa małe kraniki - jednego leciał wybrany napój (sam w sobie już rozcieńczony), z drugiego woda. W sumie można się tego domyślić po ledwo wyczuwalnym smaku tamtejszych napitków.
  • aquella 23.08.14, 08:29
    a czy cokolwiek tam jest dobre ?? jedyna fajna rzecz to uśmiech kasjerki reszta to porażka, łącznie ze stolikami jak wyższe stołki
  • nangaparbat3 23.08.14, 08:37
    Fakt.
  • kagrami 23.08.14, 09:44
    Widziałam kiedyś jak koledzy mojego syna przy wychodzeniu nalali sobie "pepsi" do kubełka po kurczakach big_grin
    A moje dzieci raz pomieszały różne smaki to było dopiero fuj! Ale dla nich atrakcja!

--
    Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. [Hipokrates]
  • raczek47 23.08.14, 17:23
    pepsi mi nawet smakowała, ale hamburger był ohydny, rozciapciany i gumowaty.Frytki też nIE bardzo.Zdecydowanie wolę Maca
    --
    Człowiek chętnie traci wzrok i słuch i nazywa to spokojem.
  • roksana158 23.08.14, 19:02
    raczek47 napisała:

> pepsi mi nawet smakowała, ale hamburger był ohydny, rozciapciany i gumowaty.Fry
    > tki też nIE bardzo.Zdecydowanie wolę Maca

w KFC nie ma hamburgerów, niestety
  • raczek47 23.08.14, 19:05
    no to może inaczej się nazywa buła z kotletem i jakimiś warzywami, w każdym bądź razie jadłam jakieś dwa tygodnie temu, na pewno w KFC i było b.niedobre.
    --
  • raczek47 23.08.14, 19:09
    W takim zestawie w pudełku razem z frytkami i kawalkami kurczaka.Frytki też nie były dobre.
    --
  • hanusina_mama 23.08.14, 21:26
    poprosiłam panią, żeby spróbowała, czego mi z kija nalała (miała być Pepsi albo Cola - nie pamiętam już co tam mają). Pani popiła i oddała mi pieniążki. Bo to uczciwa kobieta była.
    --
    http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;30/st/20110111/n/Hanusia/dt/6/k/c4ff/age.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka