Dodaj do ulubionych

Jak dobitnie wytłumaczyć ankieterom play?

27.11.14, 14:38
Mam telefon w tej sieci - a właściwie to nie - nie mam żadnego telefonu. Wszystkie telefony jakie mamy w rodzinie są telefonami mojego M (czyli to on podpisywał umowy). Dzwoni do mnie ankieter (co chwilę inny) i prosi o możliwość rozmowy z M. Męża nie ma - będzie później, pytają o inny numer - z tego o który pytają korzysta moje dziecko. Mąż korzysta z jeszcze innego ale o ten nie pytają, Zawalają mnie telefonami - wydzwaniali wczoraj, dziś już kilka razy - za każdym razem tłumaczę, że męża nie ma i nie mają próbować dzwonić bo i tak wszelkich zmian w umowie dokonujemy w BOK - nigdy przez telefon. Jeśli mąż będzie chciał dokonać jakiś zmian sam o nie zapyta w BOK, potrafi samodzielnie znaleźć sobie interesującą go ofertę. I nic....jak grochem o ścianę....
Pytanie: Czy jak im dobitnie w niemiły sposób wytłumaczę, żeby przestali do mnie dzwonić to zrozumieją czy każdemu telemarketerowi mam osobno, grzecznie tłumaczyć do czasu aż się odczepią. Dodam, że dzwonią z numeru nie zastrzeżono ale gdy prosiłam małża by oddzwonił i ich spławił to okazało się, ze na ten numer nie da się oddzwonić.

Swoją drogą zbluzgam Bogu ducha winnego pracownika najniższego szczebla, za to, że wykonuje pracę, którą mu przełożony zlecił a tym na górze będzie to zwisać i powiewać....ech....
wygadać się chciałam...
Edytor zaawansowany
 • wielkanocnaniespodzianka 27.11.14, 14:46
  swego czasu, zastrzegłam na papierze, iż nie życzę sobie telefonów marketingowych oraz tych dot. ankiet przeprowadzanych przez pracowników. od wielu lat mam spokój.
  ale jestem w in. sieci. myślę jednak, że w każdej tak można zrobić.
 • nowaczek1 27.11.14, 15:03
  Od razu mówisz:
  Ta rozmowa jest nagrywana, prawda? W takim razie proszę uważnie wysłuchać i zastosować się do moich żądań. Proszę o usunięcie mojego numeru telefonu z Państwa listy marketingowej. Jeśli kiedykolwiek takiej zgody udzieliłam, nawet nieświadomie, w tym momencie ją cofam. Oświadczam, że jeśli kiedykolwiek będę zainteresowana jakimikolwiek zmianami mojego abonamentu bądź skorzystaniem z Państwa oferty - wtedy to ja sama się z Państwem skontaktuję. Nie życzę sobie nagabywania telefonicznego z Państwa strony, w razie potrzeby to ja zadzwonię. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia.

  Tak zrobiłem dla moich 3 numerów telefonów kilka lat/miesięcy temu i zadziałało pięknie - spokój i cisza.
 • joanna_poz 27.11.14, 15:09
  ja tam miałam w Plusie.
  jedyne skuteczne rozwiązanie to usunięcie zgody na przekazywanie informacji marketingowych.
 • maggi9 27.11.14, 15:18
  Mam telefon w Orange - też na męża. Ostatnio dzwonili z ofertami, oczywiście ja nie mogę powiedzieć nie bo oni tylko z mężem chcą rozmawiać. Powiedziałam, że owszem mąż jest dostępny ale dopiero w godzinach 22-23. Oni mogą dzwonić tylko do 21 tak więc...przestali dzwonić i jest cisza.
 • ichi51e 27.11.14, 15:34
  nie ma to zadnego znaczenia bo ludzie z ktorymi gadasz prawdopodobnie nie sa z playa tylko z firmy podnajetej przez play - ich celem jest ci sprzedac produkt - na tym polega ich praca. mow akwizytorom dziekujemy meza nie ma.
  --
  tak ze Światowidem było, stał sobie, przyszli chrześcijanie, my se tak tu ten krzyż tylko oprzemy o Światowida, tak ekumenicznie, wiecie. Ani się obejrzeli Światowida ni ma a krzyż stał, jakby stał tam od zawsze. (By deelandra)
 • aneta-skarpeta 27.11.14, 15:38
  nie rozumiem problemu
  - dzien dobry dzwonie z Play, chciałbym zadac parę pytań
  - dziękuję nie jestem zainteresowana, bach słuchqawką

  i telefon do blokady
  --
  beataj1, ale nie tylko o sobiewink
  "Mam za to dużo średnio jędrnego cellulitu - wychodzę z założenia że mniej się rzuca w oczy jak jest wszędzie"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka