Dodaj do ulubionych

jeżeli to prawda...

30.11.14, 00:43
demotywatory.pl/4423397/Nie-sztuka-jest-ukonczyc-szkole
--
Naucz się śmiać z samego siebie.
Będziesz miał ubaw na całe życie...
Edytor zaawansowany
  • baltycki 30.11.14, 00:46
    To?
  • wegatka 30.11.14, 01:29
    Może jutro dokończy, pewnie zasnęła w trakcie pisania suspicious
    --
    http://gify.magazynek.org/pictures/Cia%C5%82o/Oko,%20oczy/194.gif
  • nanuk24 30.11.14, 01:42
    big_grin

--
    “I didn’t have any eggs, so I replaced them with a banana-chia-flaxseed pulse. It turned out terrible; this recipe is terrible.”
  • e-kasia27 30.11.14, 01:30
    Nie wiem, czy akurat to jest prawdziwe, ale sam fakt, że bardzo wielu nauczycieli to idioci jest zdecydowanie prawdziwy.
    Dlatego należy chronic dzieci przed złym wpływem szkoły, i uświadamiac, że nauczyciel to pacan, jeśli się na takiego trafi, szczególnie małe dzieci, potem dziecko samo już widzi, że ma do czynienia z idiotą i potrafi go olac.
  • antyk-acap 30.11.14, 08:28
    Ale co się dziwisz? Na pedagogikę, przynajmniej kiedyś, szło się jak niewiele się umiało, stopnie słabe a ambicja nie pozwalała zostać sklepową...

--
    Ceterum censeo Moscov delendam esse
  • piepe 30.11.14, 01:49
    No cóż demot słaby - praca niezgodna z tematem. Ptaszka brak. Aczkolwiek jak na 9-latka widac zainteresowanie rysunkiem - cieniowanie włosów, jedoczesnie widac nikłe zainteresowanie twarzą - jak u 3 latka, no ale to chłopak, lekko opozniony z definicji, nawet jesli utalentowany.
  • marusia_ogoniok_102 30.11.14, 01:59
    Nie jestem pewna czy trollujesz, czy naprawdę nie widzisz ptaszka...

--
    Koci ogonek
    Pusta miska
  • konsta-is-me 30.11.14, 08:12
    Ja tez widze cienie na wlosach , a ptaszka nie.
  • konsta-is-me 30.11.14, 08:15
    Aaa, juz widze, chociaz troche przypomina "nie wiadomo co".
    Ale pomysl.jak.na dziecko w tym wieku fajny.
  • lily-evans01 30.11.14, 14:01
    No dobra, ale to raptem 9-letni dzieciak narysował tego ptaszka i twarz zarazem, a nie doświadczony rysownik.
    Ja tam widzę wink. Ciekawe, czy to prawda.

--
    www.youtube.com/watch?vshockktB-qEOiXA
  • antyk-acap 30.11.14, 08:16
    Czy jesteś nauczycielką?

--
  • konsta-is-me 30.11.14, 08:17
    Nie.
  • antyk-acap 30.11.14, 08:19
    Minięcie się z powołaniem.

--
  • ichi51e 30.11.14, 09:15
    Ptak jest - twarz jest takim pisklakiem jak sie przyjrzysz. A skad w salt lake city Wojtek?

--
    tak ze Światowidem było, stał sobie, przyszli chrześcijanie, my se tak tu ten krzyż tylko oprzemy o Światowida, tak ekumenicznie, wiecie. Ani się obejrzeli Światowida ni ma a krzyż stał, jakby stał tam od zawsze. (By deelandra)
  • ichi51e 30.11.14, 09:50
    No tak big_grin teraz ja sie analfabetyzmem wykazalam big_grin

--
    tak ze Światowidem było, stał sobie, przyszli chrześcijanie, my se tak tu ten krzyż tylko oprzemy o Światowida, tak ekumenicznie, wiecie. Ani się obejrzeli Światowida ni ma a krzyż stał, jakby stał tam od zawsze. (By deelandra)
  • agnieszka77_11 30.11.14, 12:54
    piepe napisał(a):

> No cóż demot słaby - praca niezgodna z tematem. Ptaszka brak.

???? Matko. Czy Ty na prawdę nie widzisz tam ptaszka? Dzieciak za sam pomysł powinien dostać 6.
  • grave_digger 30.11.14, 08:29
    Wspaniały rysunek! Wspaniały!
    Ale akurat nie wiem czy ten demot to prawda.
  • heca7 30.11.14, 08:30
    Czy Wy czytacie komentarze pod tym rysunkiem? To prowokacja. Dodatkowo w II klasie nie stawia się ocen. I nie ma oddzielnej pani do plastyki.
    --
    Dzieciaki 2002
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
  • melancho_lia 30.11.14, 08:34
    U nas jest osobna pani od plastyki (z wychowawczynią tez maja zajęcia plastyczne), w 2 klasie u syna pojawiały sie oceny, w trzeciej większość prc jest oceniania ocenami cyfrowymi.
  • heca7 30.11.14, 08:47
    Wiedziałam, że zaraz pojawi się taki komentarz tongue_out
    A widziałaś rysunek w komentarzach? I sądzisz, że 8-latek na plastyce odpalił internet w komórce i ściągnął rysunek z internetu? - bo to kopia innego, nie własnoręczna praca. A jeśli nawet namalował to sam to i tak należy się ndst za ściąganie tongue_out
    --
    Dzieciaki 2002
  • melancho_lia 30.11.14, 08:51
    Odnioslam sie do Twojej wypowiedzi jakoby nie bylo ocen i osobnej plastyczki. To, ze u Ciebie nie ma ocen i osobnej plastyki nie znaczy ze we wszystkich szkołach tak jest.
    Nie komentuję obrazka, bo akurat demoty sa tak samo wiarygodne jak Fakt.
  • koza_w_rajtuzach 30.11.14, 08:46
    > To prowokacja. Dodatkowo w II kla
    > sie nie stawia się ocen

Jaaasne. Moja córka ma je od 1-ej klasy.
  • heca7 30.11.14, 08:50
    koza_w_rajtuzach napisała:

> > To prowokacja. Dodatkowo w II kla
    > > sie nie stawia się ocen
    >
    > Jaaasne. Moja córka ma je od 1-ej klasy.

Jaasne , kolejna co nie przeczytała komentarzy tylko chce łeb urwać hipotetycznej nauczycielce i łyka bzdury jak młody delfin tongue_out

--
    Dzieciaki 2002
  • melancho_lia 30.11.14, 08:52
    Czytaj laska ze zrozumieniem i historii nie dorabiaj. Zarówno ja jak i koza skomentowalysmy Twoje twierdzenia nie odnosząc się jakkolwiek do pierwszego postu.
  • heca7 30.11.14, 08:56
    Tak, i ten jednen akurat biedny II-klasista ma tak jak twoje dziecko i kozy. No nie?! Na pewno ma nauczycielkę do plastyki, która jest na tyle głupia, że stawia oceny za cudze prace.
    Biorąc pod uwagę, że ta nauczycielka NIE ISTNIEJE to nie mamy o czym dyskutowaćtongue_out

mamypolew.pl/upload/jebzdzidy-ptaszek-czy-kobieta_2014080414013219588uid0.jpg
    --
    Dzieciaki 2002
  • melancho_lia 30.11.14, 08:58
    Analfabetyzm wtórny...
  • lena.ellena 30.11.14, 08:40
    Czy wy lykacie wszystko, co zobaczycie w internetach, jak leci i bezreflekcyjnie?
    Jesli napisze, ze dzis w ogródku znalazłam statek kosmiczny, zadzwoniłam na policję, a oni mnie splawili, to tez będzie dla was będzie już rzeczywistość. Nic dziwnego, ze ogarniecie instrukcji wypełniania karty do głosowania przerasta możliwości wielu rodakówuncertain
  • naomi19 30.11.14, 08:56
    nooo... tez jestem szoku. gdyby to bylo jeszcze forum egimbaza, ale tu ponoc ssame inteligentne kobiety, przynajmniej same tak o sobie pisza...
    --
    mam szczęście bo mieszkam w malutkiej mieścinie gdzie jest wielka bieda i nikt tu nie rzuca się nawet na używaną odzież bo dla większości jest za droga. aniaturek0409
  • lena.ellena 30.11.14, 08:56
    Wojtek chyba odpowie za plagiat. Widać hipotetyczna nauczycielka prosiła o kreatywność, a Wojtek zaczął od przejrzenia internetu. Należała sie pała za oszustwowink
    www.redbubble.com/people/tlau/works/12535130-bird-and-girl-illusion?p=sticker
  • naomi19 30.11.14, 09:22
    kreatywny drugoklasista okazal siie malym przestepca.... big_grin
    --
    mam szczęście bo mieszkam w malutkiej mieścinie gdzie jest wielka bieda i nikt tu nie rzuca się nawet na używaną odzież bo dla większości jest za droga. aniaturek0409
  • bei 30.11.14, 09:43
    Trudno uwierzyć, ze to prawda, przecież nauczyciel za pracę niegdy nie wystawia ndst gdy dziecko wykonało pracę.

--
    olaromanska.blox.pl/html

www.dlaleszka.cba.pl/
  • ichi51e 30.11.14, 09:49
    Hmmm pytanie czy mozna mowic o przestepstwie w sztuce. Malo artystow rysowalo kopie innych? To zludzenie ktore wykorzystuje ten obrazek jest bardzo znane - inna wariacja to twarz staruszki/sylwetka mlodej kobiety - widzialam kilka wariacji kto pierwszy na to wpadl? Pewnienie wiadomo.
    Czy to znaczy ze nie moge sobie bamalowac kopii slonecznikow? Moge. Nie moge tylko ludziom wpierac ze to van Gogh

--
  • ichi51e 30.11.14, 09:58
    2.bp.blogspot.com/-w69Nt1kiRnU/VC7AYCUEFPI/AAAAAAAAAkU/5hFG2oCMmnQ/s1600/1502518_839724349386795_1417786663_n.jpg
    --
  • krejzimama 30.11.14, 10:14
    Nie ma dla mnie znaczenia czy ten demot jest prawdziwy czy nie. Zapewne nie.
    Prawdą jest, że nigdzie ale to nigdzie nie jest niszczona indywidualnośc dziecka oraz jego kretywność jak w szkole.
    Po pierwsze wynika to z równania w dół tak by każdy debil mógł ją skończyć. Po drugie łatwiej jest zapanować nad ciemną bezwolną bezmyślną masą. Po trzecie większość nauczycielek to tępe dzidy bez krztyny charakteru i indywidualności. Dlatego też np taka uległość wobec kleru katolickiego. Kiedyś nauczycielki po liceum pedagogicznym zginały kark przed I sekretarzami ganiając dzieci na pochody.
    Teraz kończą już niby studia, ale nic się nie zmieniły. Klęczą przed klechami ganiając dzieciaki na msze z okazji swiecenia tornistrow.

--
    Colę moje dziecko pilo raz jedyny przy jelitówce i to z wielkim płaczem.
  • ichi51e 30.11.14, 13:46
    No niestety popieram
    " Rodzice nie mają żadnego, podkreślam żadnego wpływu na wybór podręcznika i programu nauczania. I dzięki Bogu... Rodzice dzisiaj mają poprzestawiane w głowach. Czy moja mama kiedykolwiek poszłaby do wychowawcy i sugerowała zmianę podręcznika, czy w jakikolwiek inny sposób wpływać na pracę nauczyciela? Teraz to najchętniej rodzice siedzieliby na lekcji i patrzyli na ręce nauczycielowi bo przecież co on wie o moim dziecku... Ja jestem mamą i nauczycielką i nie wyobrażam sobie, żebym miała pouczać nauczyciela mojego synka, chociaż jest "wyjatkowy". "

--
  • mamaemmy 30.11.14, 13:51
    Prawda sad
    Moja miała za zadanie -opisz obraz Wladysława Ślewińskiego "Morze wiosną ".Nudy.Ja.mimo,że mam lekkie pióro nie umiałabym napisać więcej niz dwa zdania,bo obraz banalny...Moja Emka bezbłędnie napisała na dwie strony,zdania podrzędnie zlożone,świetne ,ani jednego błędu ortograficznego,brak jednego przecinka,stylistycznie ok. Moja napisała to dość oryginalnie,w swoim własnym stylu,komukolwiek bym tego nie czytała-każdy był zachwycony.
    Po jakimś czasie sprawdzałam jej zeszyt.Miała tylko ten przecinek dopisany przez pania..oraz calą prace PRZEKREŚLONĄ z dopiskiem :napisz jeszcze raz wg wzoru smilesmilesmile
    czyli generalnie miała napisać ...Morze jest niebieskie. Niebo ma kolor...itd
    Cóż..trwa era "POKOLORUJ DRWALA " tongue_out
    --
    Historia małej Emmy Marii

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.