15.12.14, 00:55
Macie takie sytuacje ze zsowj przelsozsci dziecinstwa, z domu, ktore byly zwyczajne i robione byly czesto, a teraz macie do nich awersje??? Nigdy byscie tego nie powtorzyly, mimo ze w odmu bylo to normalne, nie razilo.

Ja mam tak z karpiem plywajacym w wannie i sumem, wyciagalo sie go i potem lezal w zlewozymwaku i bylo ok, dzis dla mnie nie do pomyslenia. Ubicie w domu ryby, wo gole ubicie.

Potem mialam tak zk urmi, ktore dziadek zabijal. Jedlismy rosol. Dzis nie wyborazam sobie hodwac zwierzecia i je zjesc

Potem byly pulapki na myszy, gdzie mysz byla przepolowiona. okrucienstwo etego stopnia. Nie mam myszy, jakby miala, to bym dokarmiala..
Obserwuj wątek
    • minerallna Re: ?? 15.12.14, 01:31
      Naucz się pisać po polsku!!!
      Te przepołowione myszy jak nic przepołowiły Ci mózg tak jak łapka na mysz- tylko chyba mało dokładnie.

--
      http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
    • beata985 Re: ?? 15.12.14, 07:18
      o ile wstręt do zabijania ryby i kury jestem w stanie pojąć o tyle dokarmianie myszy...fuujujjj...masz pojęcie jakmyszy potrafią zapaskudzic i zasmrodzic mieszkanie??? Powodzenia w hodowlibig_grin

--
      czym się zajmuję w wolnych chwilach... big_grin
      mojafilcowabiżu
    • jowita771 Re: ?? 15.12.14, 07:25
      Jakbyś miała myszy, to byś nie chrzaniła o dokarmianiu. U mnie w pracy bywają myszy i szczury nawet. Pułapki są, te wielkie na szczury też. Zdarzyło się też parę razy, że ktoś zabił własnoręcznie, ja nie, bo się boję, ale pułapki popieram gorąco.
      --
      wraz z osiągnięciem pozycji pt. żona, kobieta nabywa +30 kg, zamienia seksy look na rozciągniętą podomkę, ma wałki na głowie i monotonnie brzęczy kup ziemniaki, kup ziemniaki. /triss_merigold6/
    • mamameg Re: ?? 15.12.14, 08:54
      Potem byly pulapki na myszy, gdzie mysz byla przepolowiona. okrucienstwo etego
      > stopnia. Nie mam myszy, jakby miala, to bym dokarmiala..

Tak, też mi się tak wydawało- dopóki mi się na działce nie dostały do altany. Wyobraź sobie jedzenie pełne mysich bobków...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka