Dodaj do ulubionych

A teraz uwaga emamy!

02.01.15, 23:03
Dostępujecie, tego wyjątkowego zaszczytu kiedy to, wspaniałomyślnie i wyjątkowo napisze na tym-wątpliwej jakości standardem-forum!
Od samego początku odkąd znam Forum Gazety, najbardziej żałosne wątki i wpisy występowały i występują mimo wszystko na tym Waszym wyjątkowo ,twórczym"-co nie idzie niestety w parze z inteligencją i błyskotliwością wypowiedzi w 89% procentach.
Bowiem, czytając 89% wątków tutaj mamy wrażenie, że czytamy wpisy sfrustrowanych, pozbawionych sensu życia kur domowych, do tego nie wyżytych seksualnie, w najlepszym wypadku nie zaspokojonych jak być powinny w sferze erotycznej przez swych: partnerów, sąsiadów, kochanków itp.
Wystarczy spojrzeć na pierwsze z brzegu watki, no na miłość Boska totalna MASAKRA!!!!
Z tych ostatnich poruszenie mojego wątku wydaje się być jeszcze w granicach normalności, bo przynajmniej treść sensowne, bo obrabianie ,,dubska" z tego wszystkiego, jakoś jeszcze Wam wychodzi! Jednak i tak są to niestety niziny intelektualne.sad
,,Córka zrobiła wielką niespodziankę o 15:00"... No, masakra jakaś nastoletnia córka w końcu coś zrobiła dla rodziców-cud pański, prawie jak niepokalane poczęcie Marji! Zazdroszczę.
,,Ile powinien zarabiać lekarz"...A co to Was obchodzi. Nie macie innych problemów, kto z kim i za ile? Może faktycznie zajmijcie się swoimi przeciętniakami, tak aby w wieku lat 6 potrafiły przeliczyć chociaż do 10-ciu i znały minimum tego, co powinny znać w swoim wieku.
,,Zwiedzanie z ,,malutkim dzieckiem przedszkolakiem"... Skoro ,,skrajnie męczy się" to po co-wiedzac to -ciągacie do Paryża, Ruandy itp. Siedzcie na tyłkach w domu i rubcie to, co najlepiej Wam wychodzi, obrabiajcie pupy koleżanek.
,,Czy bliźniaki Angeliny i Brata mają Downa"... Ten watek jest podsumowaniem w pełni waszego poziomu intelektualnego. Reasumując, dlatego nie piszę na takich forach jak to...
I na zakończenie taki cytat który bardzo lubię, jakże adekwatny do tej waszej społeczności frustratek:,, Człowiek jest tyle wart, jak intensywnie o nim się mówi i pisze"... Pewnie i tak nie kumacie, nie ważne życzę szczęśliwego nowego rokusmile
--
www.youtube.com/watch?v=XNlPouV-qbg
Obserwuj wątek
      • marychna31 Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:08
        Ja to się normalnie czuję zaszczycona! Do tej pory jedynie czytałam o jakiejś mitycznej zjawie a teraz sama mam okazję zakosztować jej "talentu" wink
        --
        Prof. dr hab. Andrzej Elżanowski, Polska Akademia Nauk:
        „Bezmyślna rozrywka kosztem udręki zwierząt tresowanych i więzionych w cyrku kompromituje posiadaczy przywilejów zwanych prawami człowieka.”
        • zjawa1 Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:13
          Hehe, zabawne. Normalmny człowiek, jak coś go nudzi, to nie czyta, jak widać tutaj klasyk zachwiany, no cóż można było się tego spodziewać. I na zakończenie ostatniego, mojego wpisu na tym forum: najbardziej nienawidzicie osób: ładnych, ładnych i mądrych dzieci. No cóż plejada nienawiści charakterystyczna dla przeciętnego Polaczka.
          Hmm. .. teraz tak, z czystej ciekawości, inspirowana Downami Angeliny i Brata, do galerii, śliczne bliźniaki, nie dziwię się, że na emamie robią z nich Downuwsmile
          --
          www.youtube.com/watch?v=XNlPouV-qbg
          • heca7 Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:18
            Niesamowite. Troll ze Starszego dziecka przygania trollowi z ematki. A mówią, że kruk krukowi oka nie wykole suspicious
            --
            Dzieciaki 2002
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
          • ichi51e Re: A teraz uwaga emamy! 03.01.15, 11:00
            Plotka o ZD u blizniakow nie wyszla z tego foruk tylko jest mniejwiecej tak stara jak te dzieci. Raczej podziwiam refleks ematki uncertain
            --
            tak ze Światowidem było, stał sobie, przyszli chrześcijanie, my se tak tu ten krzyż tylko oprzemy o Światowida, tak ekumenicznie, wiecie. Ani się obejrzeli Światowida ni ma a krzyż stał, jakby stał tam od zawsze. (By deelandra)
        • heca7 Re: A teraz uwaga emamy! 03.01.15, 00:39
          Też chyba mogę się tak czuć wink Ostatecznie to ja parę dni temu założyłam wątek o Starszym dziecku , w którym wymieniono właśnie wątki Zjawy...
          --
          Dzieciaki 2002
          • marychna31 Re: A teraz uwaga emamy! 03.01.15, 12:13
            O! Właśnie- zapomniałam komu zawdzięczam tą wspaniałą znajomość, Hecowink
            Ale coś mi się jeszcze kojarzy, że Triss o niej kiedyś pisała, że rodzina zjawy kwalifikuje się do zgłoszenia do mopsu bo zjawa ewidentnie ma coś z głową. Ale mogę się mylić...
            --
            „Bezmyślna rozrywka kosztem udręki zwierząt tresowanych i więzionych w cyrku kompromituje posiadaczy przywilejów zwanych prawami człowieka.”
    • guderianka Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:10
      buaha big_grin dobre big_grin

a wiesz, że tak myślałam, ze tu napiszesz wink

p.s. no fakt, niewyżyta jestem, ciągle mi mało .. wink
      pzdr
      --
      Twój wpis to taki transparent: jestem głupia i jestem z tego dumna. To bardzo częsty rodzaj wypowiedzi na tym -forum by kropkacom
        • heca7 Re: A teraz uwaga emamy! 03.01.15, 09:08
          W tym przypadku miałam nadzieję, że cudzysłów jest zamierzony (ale pewnie się przeliczyłam wink ) i to słowo żyje podobnie jak "współczuję twoim dziecią" na ematce.
          --
          Dzieciaki 2002
        • marychna31 dubsko 03.01.15, 12:15
          "Dubsko" zinterpretowałam jako niezwykły przejaw wrażliwości i kultury osobistej, której nie wypada po prostu używać ordynarnego i pospolitego dupska.
          --
    • beataj1 Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:15
      Zaraz zaraz a czym rożni się twoje podniecanie pierdołą w wykonaniu dziecka od podniecania innymi pierdołami w wykonaniu innych dzieci.
      A wiem.
      Tamte dzieci są starsze - jeszcze ma jak porównać do nich swojego dziecka i wykazac że jest lepsze...
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/gpedzf6zkov9u8mx.png
    • gemmavera Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:15
      ojacie

--
      Miała wrażenie, że przez całe życie starała się nie rzucać w oczy, być grzeczna, przepraszać, kiedy ktoś ją potrącił... Starała się być uprzejma. I co osiągnęła? Ludzie traktowali ją, jakby nie rzucała się w oczy, była grzeczna i uprzejma. /T. Pratchett/
    • aneta-skarpeta Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:19
      ale smuty, nie ma to jak się wybebeszyc na forum którego się nie czyta i o którym ma się tak fatalne zdanie z przeświadczeniem, że kogos to obejdzie

ale na zdrowie, może przynosi to ludziom jakąś ulgę?
      --
      beataj1, ale nie tylko o sobiewink
      "Mam za to dużo średnio jędrnego cellulitu - wychodzę z założenia że mniej się rzuca w oczy jak jest wszędzie"
      • paliwodaj Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:36
        >Hehe, zabawne. Normalmny człowiek, jak coś go nudzi, to nie czyta,

hmm, no to sobie swiadectwo wystawilas, od rana czyta watki aby nam to taki plod wydac pozna noca, ups ...tudziez wieczorem

> najbardziej nienawidzicie osób: ładnych, ładnych i mądrych dzieci. No cóż plejada nienawiści charakterystyczna dla przeciętnego Polaczka.

no tak, twoj heit jest ponad przecietny . Musisz byc zatem szkaradna

>Hmm. .. teraz tak, z czystej ciekawości, inspirowana Downami Angeliny i Brata, do galerii,
        nie wiem czy ktos z nich zrobil dzieci z zespolem, co nie uwlacza ich slicznosci przeciez, ot padlo pytanie i tyle
    • siwy.dymm Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:31
      Co trzeba łyknąc, zeby taki bełkot wyprodukować i puścić go w sieć.
      Kobieto, jak dziecko masz w miarę ogarnięte, to poproś je ladnie, zeby korekty twoich złotych mysli dokonywalo.
    • baltycki Re: A teraz uwaga emamy! 02.01.15, 23:40
      > Od samego początku odkąd znam Forum Gazety, najbardziej żałosne wątki i wpisy..
      Fakt, zalosne..
      --
      "Ceny za jedzenie zabójcze. Zupka z saszetki knora z 7 zł. Lepiej kupić sobie sazetke za 1,20 i poprosić o wrzątek"- zjawa1
    • lauren6 Re: A teraz uwaga emamy! 03.01.15, 00:47
      Słabo. Nasze ematkowe trolle to chociaż na ortografii się znają. Wychodzi, ze dziecko to domorosly geniusz matematyczny, a matka potrzebuje na gwałt korepetycji z języka ojczystego.
      • wioskowy_glupek Re: A teraz uwaga emamy! 03.01.15, 00:53
        Spadaj na swoje forum trollico xD

--
        "Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć autystyka, i co nigdy nie będzie w stanie zrozumieć sytuacji innej niż ta której samo doświadczyło?" ~ kosheen4
    • demonii.larua Re: A teraz uwaga emamy! 03.01.15, 00:55
      > Dostępujecie, tego wyjątkowego zaszczytu
      Hm... Nie czuję, żebym dostąpiła zaszczytu. A już wyjątkowego to zupełnie nie.

> Bowiem, czytając 89% wątków tutaj mamy wrażenie, że czytamy wpisy
      To jest cię więcej niż jedna? suspicious

--
      "Zaiste cudowny umysł dziecka jest"
    • jolunia01 Re: A teraz uwaga emamy! 03.01.15, 09:15
      Dzieciątko, masz jeszcze kilka dni przerwy w zajęciach szkolnych - zamiast się nudzić spróbuj może poczytać słownik ortograficzny; będzie z tego jakiś pożytek.
      --
      Gdyby głupota niektórych wypowiedzi miała masę to internet kupowalibyśmy na kilogramy - by adellante12
    • edelstein Re: A teraz uwaga emamy! 03.01.15, 12:28
      Wchodze na forum a tu same zale jakie forum zle,jakie forumki bez klasy,ojp macie jakies masochistyczne zapedy?nie czytajcie i tyle.

--
      "...Bezkompromisowa,nie ma nic do stracenia.Nikogo nie kocha i zdania nie zmienia.Sto procent szaleństwa-tak,to jest jej opcja.Wie,jak zapominać,dobrze zna sie na chłopcach.Gryzie tak,jak suka,jest łagodna tak,jak owca,jest bliska jak siostra i wciąż tak bardzo obca..."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka