Dodaj do ulubionych

A kto w razie podboju jest gotowy przejsc na islam

18.01.15, 18:11
- pytanie jak w temacie - wyobrazmy sobie ze Muzulmanie jednak nas podbijaja - cala dzielnica to w 60% Muzulmanie i krzywo patrza zreszta szef tez Muzulmanin... Dziecko juz w przedszkolu na religie odpowiednia uczeszcza... Kto porzuca wiare ojcow? Pytanie rowniez do ateistow.
--
tak ze Światowidem było, stał sobie, przyszli chrześcijanie, my se tak tu ten krzyż tylko oprzemy o Światowida, tak ekumenicznie, wiecie. Ani się obejrzeli Światowida ni ma a krzyż stał, jakby stał tam od zawsze. (By deelandra)
Edytor zaawansowany
  • kkalipso 18.01.15, 18:17
    Nie sądzę żeby dali nam inne wyjście ale widzę masz nadzieję.

--
    https://bi.im-g.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/36/10/18/016884c3f5.jpg
  • rosapulchra-0 19.01.15, 09:53
    Statsy tylko podbija, w końcu straciła pierwsze miejsce ostatnio..
    --
    Ja rozumiem, że stosujesz mechanizm wyparcia, ale faktów nie zmienisz. Nosząc rozmiar 38, a nawet, o zgrozo! 40 jesteś po prostu obrzydliwie tłusta. I na pewno śmierdzisz. by Cosmetics.wipes
    anielska.blog.pl/
  • annajustyna 18.01.15, 18:18
    Mozna by tak na zewnar´trz przejsc, a w duchu pozostac soba (taki fortel w stylu templariuszy wink).
  • broceliande 18.01.15, 18:18
    Ja jestem ateistką, więc nie przejdę, a przyjmę islam, w razie czego.
    Gdyby to miało zagrażać mojej rodzinie, czemu nie? Ateiści zawsze udawali i udają, że wierzą, dla jakichś celów.

--
    Kura podchodzi do stołu i mówi:
    "Tu radość,
    gdy kura u stołu tak punktualna!"
  • kota_marcowa 18.01.15, 18:21
    Starałabym się o azyl w Japonii wink
  • ichi51e 18.01.15, 18:24
    Japonia juz dawno podbita :p broni sie tylko jeszcze Rosja ale tam trzeba byc aktywnym ostentacyjnym prawoslawnym suspicious
    --
    tak ze Światowidem było, stał sobie, przyszli chrześcijanie, my se tak tu ten krzyż tylko oprzemy o Światowida, tak ekumenicznie, wiecie. Ani się obejrzeli Światowida ni ma a krzyż stał, jakby stał tam od zawsze. (By deelandra)
  • annajustyna 18.01.15, 18:33
    katolicy moga przyjmowac w sytuacjach wyjatkowych komunie u prawoslawnych, wiec chyba trzeba bedzie do Moskwy wyjechac wink.
  • saszanasza 18.01.15, 18:21
    ja mogłabym nawet zostać wyznawcą potwora spagetti, czy jak mu tam, jeżeli uratowałoby to życie moim bliskim.
    wiarę można zmienić, niekoniecznie trzeba być "praktykującym"wink gorzej jakby ktoś w imię wiary kazał mi zrobić coś strasznego.

--
    "Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ"
  • nickbezznaczenia 18.01.15, 18:23
    Zapłacę dżizję i pozostanę ateistką. tongue_out
  • 7dosia 18.01.15, 18:42
    No, nie rozumiem. To znaczy, że wykształcone, wyemancypowane ateistki zgodzą się los uciemiężonych niewolnic za cenę życia?smile Zgodzicie się na noszenie szmaty na głowie i na to żeby mężowie tłukli was kiedy zechcą, na rezygnację z prawa do aborcji, antykoncepcji, może nawet z możliwości prowadzenia samochodu i co tam jeszcze jest w repertuarze praw kobiet?
  • ichi51e 18.01.15, 18:45
    To jak sie komu w zwiazku uklada z religia nic wspolnego nie ma
    --
  • wyznawczyniiwielkiegoczerwia 18.01.15, 18:48
    ??? Piłaś coś???

--
    "Chodzi o to, by poszło w świat i dotarło tam, gdzie trzeba: tu nie ma politycznej poprawności i są niskie zasiłki. Mamy już rodzimych chamów i prostaków, nie potrzebujemy importu is.......go czy innego maczo, więc WY......AĆ" - by totorotot
  • ichi51e 18.01.15, 18:51
    Katolicy ateisci muzulmanie tak samo zony tluka czyz nie?
    --
  • wyznawczyniiwielkiegoczerwia 18.01.15, 18:55
    Absolutnie nie tak samo.
    Miałaś socjologię/kulturoznawstwo na studiach?

--
    Mój mąż:
    -nie robi zakupów (żadnych - spożywczych, chemia, ubrania) bo od wydawania pieniędzy jestem ja- by ewcia80 big_grin
  • ichi51e 18.01.15, 18:59
    mialam bo jestem kulturoznawca z wyksztalcenia big_grin i to orientalista suspicious
    --
  • wyznawczyniiwielkiegoczerwia 18.01.15, 19:01
    I serio uważasz, że np. buddyści piorą/zabijają kobiety tak samo jak muzułmanie?

--
    - Sanrio do Wyznawczyni: Nie masz pojęcia jak to jest mieć męża, z którym się liczysz.
    - Madzioreck do Sanrio: Na szczęście nie wie też, jak to jest mieć męża, który nie liczy się z nią. smile
  • ichi51e 18.01.15, 19:07
    A co inaczej? Facet w ww Japonii porwal babke z ulicy i 7 lat trzymal przykuta do rury. Mieszkal z matka ktora nic nie zauwazyla...
    --
  • wyznawczyniiwielkiegoczerwia 18.01.15, 19:12
    Tak, inaczej. Inna skala, inne prawo, inny poziom ucywilizowania jednostki.

--
    "Chodzi o to, by poszło w świat i dotarło tam, gdzie trzeba: tu nie ma politycznej poprawności i są niskie zasiłki. Mamy już rodzimych chamów i prostaków, nie potrzebujemy importu is.......go czy innego maczo, więc WY......AĆ" - by totorotot
  • lily-evans01 18.01.15, 20:05
    Facet w Austrii porwał 10-letnią Nataschę i zamknął w garażu, o ile pamiętam.
    Czy przeważająca większość Austriaków to pedofile i porywacze?
    Wszędzie trafi się chora jednostka, takie prawo statystyki. Ale właśnie - jednostka.
    Skoro uważasz, że wszystkie związki są podobne, rozumiem, że Twój małżonek też Cię tłucze w imię Allaha? tongue_out.

--
    www.youtube.com/watch?vshockktB-qEOiXA
  • annajustyna 18.01.15, 20:44
    Tylko ze taki typek w Austrii to wyjatek, aw niektorych kulturach to normalnosc w naszym rozumieniu nim jest.
  • kalina_lin 18.01.15, 19:01
    Ale zakładasz,że wychowany w kulturze europejskiej facet, po przymusowym przejściu na islam stałby się natychmiast oprawcą swojej żony?
  • annajustyna 18.01.15, 19:07
    Tylko na to czeka wink.
  • lily-evans01 18.01.15, 20:06
    Niejeden, widząc, że może coraz więcej wymagać, a mało z siebie dawać.
    To by była taka wersja multi0-kulti "Żon ze Stepford", przy czym myślę o książce, a nie o filmie.

--
    www.youtube.com/watch?vshockktB-qEOiXA
  • minor.revisions 19.01.15, 04:12
    Jeśli wierzyć w wyniki eksperymentu więziennego Zimbardo, to tak, jest na to spora szansa suspicious
  • kkalipso 18.01.15, 18:48
    To żart ...

--
  • 7dosia 18.01.15, 18:49
    Ale to, że nie będziesz mogła np. odsłonić twarzy publicznie albo głosować nie już ma z związkiem nic wspólnegosmile
  • wyznawczyniiwielkiegoczerwia 18.01.15, 18:46
    Chęć przetrwania swojego plus potomstwa szmaci ludzi. Biologia.

--
    kiedy widzę umęczone mężatki, pracujące na poślubione moczymordy, piorące im przysłowiowe majtasy, podczas gdy ja samotnie leżę sobie na leżaczku w ogrodzie, to geba mi się śmieje do moich kwiatków na rabatkach- by kobieta306306
  • bi_scotti 18.01.15, 20:12
    7dosia napisał(a):

> Zgodzicie się (...) na to żeby mężowie tłukli was kiedy zechcą,

Dlaczego zakladasz, ze ten sam maz, z ktorym kazda emama jest juz czas jakis nagle zacznie ja tluc wylacznie dlatego, ze swiat wokol zmieni sie politycznie-doktrynalnie? Tak szczerze - masz tak fatalne zdanie o mezczyznach w ogole a o tych wokol Ciebie/znanych Tobie w szczegolnosci? Why? Oh, why?
    Na powaznie zas to ja moge widziec/znac wielu ludzi, ktorzy sklonni sa isc na bardzo significant kompromisy w sytuacji zagrozenia zycia/zdrowia ich wlasnego badz ich rodzin, ale jakos trudno mi sobie wyobrazic znanych mi facetow (roznych generacji i roznych ethnic backgrounds), ktorzy mieliby nagle w prywatnosci ich domow zaczac abuse swoje zony/girlfriends/corki/siostry. Ja znam naprawde porzadnych facetow, eh ...
  • zuleyka.z.talgaru 19.01.15, 01:01
    Ale, że mój mąż nagle zmieni cały swój światopogląd?
  • wyznawczyniiwielkiegoczerwia 18.01.15, 18:44
    Nie ma szans, Polski nie podbiją. Ale gdyby jednak to pewnie wolałabym umrzeć niż patrzeć zza burki jak 7latka z rodziny będzie zmuszona poślubić starego dziada czy nieposłuszna koleżanka zostanie oblana kwasem lub zabita.

--
    kiedy widzę umęczone mężatki, pracujące na poślubione moczymordy, piorące im przysłowiowe majtasy, podczas gdy ja samotnie leżę sobie na leżaczku w ogrodzie, to geba mi się śmieje do moich kwiatków na rabatkach- by kobieta306306
  • klubgogo 18.01.15, 18:48
    Skoro jestem ateistką, to co? Mam nagle zacząć wierzyć w boga o określonym imieniu?
  • ichi51e 18.01.15, 18:53
    Pytanie brzmi czy dla bezpieczenstwa/swietego spokoju/ wygody jestes gotowa udawac ze wierzysz I praktykujesz...suspicious
    --
  • triss_merigold6 18.01.15, 19:03
    Nie, staram się sp...ić do Stanów. Oboje już tam byliśmy kilka razy więc z wizami nie byłoby problemów.
  • sanciasancia 18.01.15, 19:09
    Jakby ci to powiedzieć, Amerykanie nie mają problemu z ekstradycją/nie wpuszczaniem niechcianych uchodźców, zwłaszcza w dobie prostego sprawdzenia w internecie twojego I-94.

--
    Loitering with content.
  • wyznawczyniiwielkiegoczerwia 18.01.15, 19:11
    Amerykanom też już poprawność polityczna bije. Chociaż rzeczywiście na jakimś zadupiu w Kansas z redneckami-patriotami byłabyś bezpieczna.

--
    Mój mąż:
    -nie robi zakupów (żadnych - spożywczych, chemia, ubrania) bo od wydawania pieniędzy jestem ja- by ewcia80 big_grin
  • triss_merigold6 18.01.15, 19:24
    Cherie, patrząc racjonalnie: jesteśmy biali, znamy angielski oboje, mamy udokumentowane dochody + wracaliśmy z USA bez deportacji wtedy, kiedy wyjazdy tam były bardziej atrakcyjne niż teraz. Znaczy, można nas wpuścić bez ryzyka.
    Poprawność polityczna w USA panuje na Wschodnim Wybrzeżu i w okolicach Stanford.wink
  • obrus_w_paski 19.01.15, 07:56
    Co za bzdury piszesz triss, przecież mowa jest o podboju, czyli piszesz o ucieczce z kraju podbitego w ktorym islam jest jedyna słuszna religia. Naprawde myślisz ze w takiej sytuacji USA bedzie patrzeć czy faktycznie jesteś biała i masz dochody?
    Przed toba bedą setki białych rodzin z dochodami i większymi chodami w USA.
    W sytuacji podboju raczej ne będziesz juz pracować w swojej budżetówce, Wiec jedyne co mogłabys zrobic to starać sie o status uchodźcy i liczyć na to ze jakiś kraj przyjmie 4 osobowa biała rodzine, ktora najprawdopodobniej mowi tylko po polsku o angielsku. Jaka wartość byś stanowiła dla USa ty i twoja rodzina?
  • ichi51e 19.01.15, 08:27
    No dokladnie big_grin zreszta scenariusz zaklada ze wszystko juz podbite po za Rosja gdzie trzeba byc przymusowo prawoslawnym suspicious
    --
  • 7dosia 19.01.15, 09:18
    ichi51e napisała:

> No dokladnie big_grin zreszta scenariusz zaklada ze wszystko juz podbite po za Rosja
    > gdzie trzeba byc przymusowo prawoslawnym suspicious

Wszystkosmile znaczy się chiny, ameryka południowa, cała afryka też? Jak im się to udało?smile
  • 7dosia 19.01.15, 09:15
    triss_merigold6 napisała:

> Cherie, patrząc racjonalnie: jesteśmy biali, znamy angielski oboje, mamy udokum
    > entowane dochody + wracaliśmy z USA bez deportacji wtedy, kiedy wyjazdy tam był
    > y bardziej atrakcyjne niż teraz. Znaczy, można nas wpuścić bez ryzyka.

hehe, naiwny trochę ten twój racjonalizmsmile
  • nanuk24 19.01.15, 02:04
    Zebys sie nie zdziwilawink Nie, jeszcze nie doszlo(i raczej nie dojdzie) do tego, ze w miejscu publicznym ne mozna postawic choinki, a dzieciom w szkolach podawac wieprzowinke na lunch, a swinka z ksiazek jest usuwana.
    Wszyscy sie tu kochaja jak bracia, ale co wolno wojewodzie to nie tobie smrodziewink

--
    “I didn’t have any eggs, so I replaced them with a banana-chia-flaxseed pulse. It turned out terrible; this recipe is terrible.”
  • kkalipso 18.01.15, 19:13
    A wiesz, że o tym samym pomyślałam. Też tam z chęcią ucieknę rodzinę mam - a ciapaci zajmą naszą piękną Europę zapewne nie ze względu na religię ale położenie geograficzne dostęp do morza z każdej strony i cudowne wspaniałe miejsca z kulturą i historią niesamowitą ...

--
  • niktnaprawdewazny0 18.01.15, 20:11
    Czasem sobie myślałam, że ateistom w takiej sytuacji jest łatwiej bo nikogo nie zdradzają. I wiele wpisów powyżej to potwierdza.
  • ichi51e 19.01.15, 08:29
    Clive Staples Lewis to wszystko przewidzial... Jjeszcze dozyjemy ze bedziemy w Taszlana wierzyli uncertain
    --
  • d.o.s.i.a 18.01.15, 18:58
    Mysle, ze zbyt wiele do gadania nie będziemy miec. Ale czym tu sie martwic? Toć to religia pokoju.
  • triss_merigold6 18.01.15, 19:02
    Przecież to religia pokoju. tongue_out
    Krótka piłka, mamy do kogo wyjechać do USA. Tam wstępujemy do militii w Kansas czy w Montanie.
  • annajustyna 18.01.15, 19:06
    Wlasnie sobie przypomnialam, ze mam tez prawo do obywatelstwa kanadyjskiego. Tam uciekne tongue_out.
  • triss_merigold6 18.01.15, 19:09
    Lasy, niewielka gęstość zaludnienia, gwarantowane prawo do posiadania broni.wink Ontario piękne jest, byłam.
  • annajustyna 18.01.15, 19:10
    Moj stary ma tam dom - predzej przez sluzby przeleze i tego paszporta wyrobie, niz mnie wlasny stary przyjmie big_grin.
  • bi_scotti 18.01.15, 20:14
    triss_merigold6 napisała:

> gwarantowane prawo do posiadania broni.wink

OMG, od kiedy? Dla kogo? Triss - miej litosc, nie zmyslaj!
  • nanuk24 19.01.15, 02:10
    Moj losie, juz sie wystraszylam, ze pozazdrosciliscie poludniowoaamerykanskim dzikusombig_grin

--
    “I didn’t have any eggs, so I replaced them with a banana-chia-flaxseed pulse. It turned out terrible; this recipe is terrible.”
  • antyk-acap 18.01.15, 19:09
    Ja. Dwanaście dziewic to nie przelewki.

--
    Ceterum censeo Moscowiam delendam esse
  • wyznawczyniiwielkiegoczerwia 18.01.15, 19:13
    Nie dwanaście i nie dziewic. big_grin

--
    Mój mąż:
  • antyk-acap 18.01.15, 19:37
    No tak. Siedemdziesiąt dwie odnawialne dziewice wiecznie młode. A dzieci będą wynosić się z domu po godzinie.

--
    Ceterum censeo Moscowiam delendam esse
  • kafana 18.01.15, 19:13
    A mnie zastanawia co by sie stalo z naszymi mezczyznami. Ciekawe czy i jak szybko nasi partnerscy i ucywilizowani faceci na powrot staliby sie wladczy i konserwatywni. Generalnie dla facetow to troche lepsza perspektywa ta islamizacjasmile
  • broceliande 18.01.15, 19:22
    Trochę?
    Jak słyszę, że jakaś kultura polega na "ochronie kobiet", to mam odruch wymiotny. To nie konserwatyzm, to prymitywizm. Nasi faceci mieliby w tył zwrot lepszy niż kobiety.

--
    Kura podchodzi do stołu i mówi:
    "Tu radość,
    gdy kura u stołu tak punktualna!"
  • triss_merigold6 18.01.15, 19:26
    Daj facetowi monopol na kasę i wyłączne prawo decydowania o zachowaniach, zdrowiu i życiu kobiet z rodziny: 99% w takiej sytuacji stanie się władcza i konserwatywna.
    Byt określa świadomość.
  • allatatevi1 18.01.15, 19:22
    Ja smile
    Jestem niepraktykującą katoliczką więc równie dobrze mogę być niepraktykującą muzułmanką.
    Poza tym - myślę że za 30 lat pełna burka będzie mi nawet na rękę.
    Bo za 30 lat będę miała 50 lat więc pewnie nawet będę się cieszyła że ja wtedy 50-letnia i 20-letnie kobiety w burce wyglądamy identycznie big_grin

• annajustyna 18.01.15, 19:26
    Ale Ty cwaniara jestes tongue_out.
  • kkalipso 18.01.15, 20:14
    A bo to w ogóle bez różnicy. Ciekawe kto by by ci tam pozwolił nie praktykować. Hm taka młodziutka tutaj na forum ...

--
  • burina 18.01.15, 19:23
    Koleżanka Iranka opowiadała mi o swojej mamie: jeszcze po rewolucji próbowała protestować, buntować się, a teraz karnie zakrywa włosy i powoli, z wiekiem, staje się 'świętsza od papieża'. Nawet nie zauważyła kiedy coś, co miało być konformizmem stało się osią jej życia.

Według mnie jest naprawdę ogromna różnica między tolerowaniem czyjejś religii, akceptowaniem wiążących się z nią świąt, co wiąże się na przykład z dniami wolnymi. Ale czym innym jest akceptowanie układu 'poudawaj, że wierzysz, a my poudajemy, że wierzymy, że wierzysz'. Bo to byłoby nie tylko podważenie mojej tożsamości od strony religijnej/duchowej (a to i tak ciągle się zmienia i ewoluuje), ale przede wszystkim zburzenie zasad mojego świata, w którym nie muszę się ukrywać, mieć podwójnej tożsamości.
  • allatatevi1 18.01.15, 19:28
    > Koleżanka Iranka opowiadała mi o swojej mamie: jeszcze po rewolucji próbowała p
    > rotestować, buntować się, a teraz karnie zakrywa włosy i powoli, z wiekiem, sta
    > je się 'świętsza od papieża'.

Proste i logiczne. Po rewolucji była jeszcze młoda i atrakcyjna i była wściekła że musi zasłaniać swoją urodę. Teraz pewnie jest jej no nawet na rękę.

• triss_merigold6 18.01.15, 19:30
    Wiesz, żeby być wściekłym z powodu utraty urody, jeszcze trzeba mieć co tracić. Z tego co pisałaś, to nie masz tego problemu.
  • ichi51e 18.01.15, 19:32
    Wydaje mi sie ze to raczej jakis mechanizm psychologiczny. Bylo doswiadczenie ze razili pradem malpy za wspinanie sie po drabinie. I jednoczesnie wymieniali malpy. Malpy szybko zaczely bic kazdego kto wlazl na drabine. Mimo ze przestali razic pradem. Po jakims czasie nie bylo ani jednej malpy ktora panietalaby razenie pradem - ale dalej bily za wspinanie sie.
    --
  • aandzia43 18.01.15, 21:21
    > Proste i logiczne. Po rewolucji była jeszcze młoda i atrakcyjna i była wściekła
    > że musi zasłaniać swoją urodę. Teraz pewnie jest jej no nawet na rękę.

Ani proste, ani logiczne, a twoje rozumowanie prymitywne. Mam 50 lat i nie życzę sobie żadnych szmat na głowie.
    Iranki nie muszą i nie musiały zasłaniać swojej urody, bo nie muszą zakrywać twarzy, większość w dużych miastach nosi chusty w sposób odsłaniający część włosów, ubrania nie zakrywające szczelnie od pięt po czubek głowy oraz kolory, jakie się której zamarzą. Co nie zmienia faktu, że ja nie życzę sobie szmat na głowie i obowiązku zakrywania nóg, ramion i dekoltu.

--
    "Uwazam rozniez, ze to wlasnie zadaniem zony bedzie uswiadomienie swojego mezczyzny, wazne, zeby to bylo dosc wczesnie, tj. w trakcie nocy poslubnej, ze zona nie ma psikawki" big_grin by nanuk24
  • anorektycznazdzira 18.01.15, 20:26
    >jeszcze po rewolucji próbowała protestować, buntować się, a teraz karnie zakrywa włosy i powoli, z wiekiem, staje się 'świętsza od papieża'.

Może to jest na prawdę kwestia wieku? Moja na prawdę rozgarnięta i długo nie-kościelna mama w okolicach 60ki stała się bardzo pobożna, notorycznie w kościele, na rekolekcjach i w kółkach różańcowych.
    To może islam też ma swoje mohery?

--
    'Dlaczeeegooo nikt mnie nie kocha?!!! [Skipper: a tam zaraz nie kocha]... tak bardzo jak Ja kocham Siebieeee?!?!?!' by król Julian
  • aandzia43 18.01.15, 21:14
    > Może to jest na prawdę kwestia wieku? Moja na prawdę rozgarnięta i długo nie-ko
    > ścielna mama w okolicach 60ki stała się bardzo pobożna, notorycznie w kościele,
    > na rekolekcjach i w kółkach różańcowych.
    > To może islam też ma swoje mohery?

Oczywiście, że każda religia i każda kultura mają swoje mohery. Bo z wiekiem człowiek robi się (zazwyczaj) bardziej konserwatywny (chociaż mniej radykalny), zwraca się mocno ku duchowości (jak kto ma w ogóle do tego skłonności) oraz do religii (też o ile ma skłonności). Kobiety w mojej rodzinie nie założyły moherów nawet po siedemdziesiątce, bo miały lewicową konstrukcję i żadne albo średnie zaangażowanie religijne. Nie zamieniły się też w konserwy. No, może trochę w takie malutkie konserwki wink

--
    "Uwazam rozniez, ze to wlasnie zadaniem zony bedzie uswiadomienie swojego mezczyzny, wazne, zeby to bylo dosc wczesnie, tj. w trakcie nocy poslubnej, ze zona nie ma psikawki" big_grin by nanuk24
  • burina 18.01.15, 23:31
    Chyba źle to ujęłam: 'świętsza' w przestrzeganiu przykrycia głowy, pilnowania by jej córka się zakrywała, bo przecież w sumie to tylko zakrycie włosów/niewyjście samej na ulicę/ukrywanie picia alkoholu. Czyli że robi 120% tego, czego wymaga gra w system.
  • adellante12 18.01.15, 20:06
    Przejść nie przejść, forum by wam zamkneli i co wtedy?

--
    Wypijmy za drzewa, z których zrobią nasze trumny, oby rosły jak najdłużej!" ;D
  • zuleyka.z.talgaru 19.01.15, 01:03
    To samo pomyślałam tongue_out
  • anorektycznazdzira 18.01.15, 20:18
    Poza silnym antyklerykalizmem dolega mi również silny skręt "pro-wolnościowy", manifestujący się czasem jako liberalizm, czasem jako feminizm a przeważnie jako silny upór przy własnym zdaniu, więc jest jasne, że w społeczeństwie muzułmańskim długo bym nie przeżyła.
    Uciekałabym choćby na Antarktydę, nie ma innej opcji, mogłabym uciekać w hidżabie wyśpiewując wersetu koranu, ale istoty sytuacji nie zmieniłoby to w żaden sposób.
    --
    'W lewo. [Mort: ale w czyje lewo?] Jasne, że w moje lewo! Jestem królem i wszystko lewo jest moje, durny jeden!' by król Julian
  • a.va 18.01.15, 23:45
    Nie, nie dałabym rady żyć w żadnym systemie totalitarnym, nie umiem się ugryźć w język, więc pewnie raz, dwa, trzy miałabym problemy. Więc przezornie jak najszybciej uciekłabym, gdzie pieprz rośnie.
  • a1ma 19.01.15, 00:50
    Wyemigrowalabym do Australii.

--
    Women, huh? Can't live with 'em; can't successfully refute their hypotheses.
  • burina 19.01.15, 00:53
    W celu ucieczki przed muzułmanami??? Z deszczu pod rynnę?
  • croyance 19.01.15, 19:54
    2.2% Australijczykow wyznaje islam ... DWA PROCENT. No serio.

--

Sprawdz, co slychac w Narnii
  • burina 21.01.15, 09:16
    A jak wygląda debata publiczna na temat islamu? Co mówi na temat muzułmanów na przykład taki premier i jakie to wywołuje reakcje? Jakie są na przykład na uniwersytetach regulacje na temat tego, jak traktować (np. podczas egzaminu) dziewczynę w burce albo nikabie? Wreszcie ile osób co prawda nie wyznaje islamu, ale pochodzi z krajów islamskich i pewne matryce kulturowe są dla nich nadal wyznacznikiem tego, jak powinna być (kobieta pijąca alkohol, kobieta pozwalająca odwieźć się do domu koledze, podawanie alkoholu do posiłków, mąż wieszający pranie)?

Mi pod domem przeszły w ciągu ostatniego tylko półrocza dwie manifestacje antyizraelskie z postulatami typu 'chcemy krwi'. Szły w nich i kobiety (oczywiście pozakrywane), i dzieci (też krzyczały). Zobacz sobie, jak aktywni są aktywiści palestyńscy na uniwersytetach.

Tak, uważam, że w Polsce jest mniej muzułmanów z misją.
  • triismegistos 19.01.15, 08:30
    Kurfa, jesteście gorsi niż gmowcy. Tak, na pewno, w Polsce grozi nam straszny zalew muslimów.
    --
    misiek to nie nick- misiek to stan umysłu
  • afro.ninja 19.01.15, 08:37
    Niepraktykujaca katoliczka jest sie bardzo latwo, niestety z islamem jest duzo gorzej. Wiec te co pisza, zeby tez by "wyznawały" islam, to jakies naiwne??
  • mid.week 19.01.15, 09:11
    "Nie będzie turban pluł nam w twarz ni dzieci nam muślinił". Już widzę jak ciapaci mają przegwizdane. Było juz kilka rozbiorów i średnio efektywne się okazały.
  • wuika 19.01.15, 09:36
    W przypadku najazdu i inwazji w czterech literach mam wiarę przodków (bo przecież nie moją) i w sytuacji, gdzie do wyboru jest że religia i moje (i moich dzieci życie), to sobie mnie mogą chrzcić, konwertować, czy co tam robią.

--
    Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo, głupie, śpią w nocy, to im się zbiera.
  • naomi19 19.01.15, 09:39
    taka zmiana nie miałaby da mnie żadnego znaczenia, teraz jest to samo tylko w innej wersji.
    --
    "na ematce wspólny pokój dzieci to patologia ale szóstka dzieci karmionych kaszą ze szczawiem to ok bo 'przecież się kochają'" araceli

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka