Dodaj do ulubionych

50 twarzy Greya - obcięty film?

01.03.15, 14:19
Mam pytanie do osób, które widziały ten film w kinie.
Mam wrażenie, że obejrzałam jakąś skróconą wersję:

1. nie było sceny tańca przed wyjściem Anastazji i Greya na kolację do jego rodziców (taniec widać na teledysku - ona w tej łososiowej sukience); czy ta scena tylko w teledysku?

2. ta kolacja u rodziców ogranicza się do mini rozmówki o przeprowadzce Kate i Anastazji do Seattle i że ona jedzie do Georgii, po czym jest koniec tej sceny i jest z Greyem poza domem rodziców jakby w ogrodzie. Czy faktycznie nic poza tym?

3. nagle po tym widać jak wysiada z taxi i wita się z matką

4. po czym ona i matka siedzą gdzieś i pojawia się Grey, po jednym zdaniu o Pani Robinson koniec - to wszystko co pokazali w czasie jej pobytu w Georgii?

5. gdy Anastazja wraca z Georgii, on jest wściekły i zaczyna się scena bicia pasem, i serio ciężko zrozumieć z czego wynika jego złość.

6. No i zakończenie - scena jak Anastazja wsiada do windy w jego apartamencie kończy film? Nic nie ma po tym?

i nie chodzi mi o porównanie z książką, tylko o info od osób które już oglądały wersję kinową.
Edytor zaawansowany
  • auto.auto 01.03.15, 18:44
    1. w kinie była ta scena, trwała jakieś 30 sec?
    2. to krótka scena, Ana mówi matce Greya że chce odwiedzić swoją, Grey się miesza, mówi że musi jej chyba ogród pokazać i są w ogrodzie.
    3. jakoś tak to było
    4. nie pamiętam.. ale on ją wziął na spacer niczym w 'Zmierzchu' i 2 zdania padły na ten temat
    5. ona go chciała wcześniej dotknąć, on nie chciał, ona 'ale o co kaman', on 'pokażę Ci jaki jestem naprawdę', ona 'pokaż' i lanie pasem.
    6. po wymianie zdań 'Ana - Christian' są długo wyczekiwane napisy.

Mam nadzieję, że pomogłam tongue_out
  • anika772 01.03.15, 19:44
    > 6. po wymianie zdań 'Ana - Christian' są długo wyczekiwane napisy.
    >

big_grin Cała prawda!
    Ja czekam czekam teraz na pastisz, doprawdy jest potencjał w oryginale!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka