Dodaj do ulubionych

Wątek rajstopowy- do sukienki.

04.05.15, 11:04
Zbliza się komunia, kiecka zakupiona, teraz co dalej. No bo chyba raczej w maju jest jeszcze za zimno, żeby isc bez rajstop? Mam w sumie buty całe zakryte oraz takie open toe. jakie rajstopy kupic, co polecacie? Mowia, ze cieliste nie, no ale do jasnej sukienki to co włozyc jeśli nie jakies cieliste? Macie jakies sprawdzone firmy, kolory i ile DEN 15, czy 20? A może jakies bezszwowe?
Edytor zaawansowany
  • awesome810 04.05.15, 11:08
    A dlaczego cieliste nie?
    To jakiś obyczaj komunijny?
  • triismegistos 04.05.15, 11:12
    Nie wiem, czy moja rada ci się do czegoś przyda, ale ja bym założyła cieliste nylony NHT i maksymalnym denier 20. Na załączonym obrazku masz obraz poglądowy jak prezentują się na stopie. No, ale to być musiała odpowiedni pasek jeszcze nabyć.
    http://www.nylony.home.pl/SHOP/images/categories/evaelegant_8.jpg
    --
    albowiem woda jest ciemna i pełna delfinów
  • dziennik-niecodziennik 04.05.15, 11:12
    a czemu cieliste nie?
    cieliste, tylko w naturalnym kolorze, bez połysku i - jesli wybierzesz piptoły - to także bez szwa z przodu. są takie specjalne rajstopy tez z wycięciami na palce, jak dostaniesz to czemu nie.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • patir23 04.05.15, 11:16
    Bo gdzies wyczytałam, ze stanowczo cielistym rajstopom nie. I to mnie zdziwiło, no bo jakie jak nie naturalne, przecież, ze nie czarne, w dodatku w dzień i do jasnego. A np. do firmy, gdzie się nie chodzi z odkrytymi nogami to tylko rajstopy... Ale to znaczy, ze do tych z odkrytymi paluchami butów takie rajstopy bezszwowe? czy raczej tylko jak już to do tych zakrytych. Wybaczcie, ale nie chodze prawie w ogole w sukienkach, spódnicach i rajstopach wiec nie mam rozeznania... na ogół chodzę w spodniach, stylu raczej sportowym, noramlnym.
  • oqoq74 04.05.15, 11:22
    Albo bezszwowe, albo takie jak pisze dziennik - bez palców. Są takie specjalne.
    I wybieraj rajstopy matowe. Nie z połyskiem, bo to źle wygląda.
  • dziennik-niecodziennik 04.05.15, 11:24
    etam stanowczo nie.
    stanowczo nie to cielistym w nienaturalnym odcieniu (np odkryte blade ramiona, a ana nogach ciemnoopalone rajstopy) albo połyskom jak z lajkry.
    ale jak wybierzesz normalne, naturalne rajstopy w kolorze pasującym do reszty ciała to nie widze opcji żeby to mogla byc gafa.
    osobiscie uwazam ze to bardziej elegankie niz wyskoczyc na gołe nogi.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • agaja5b 04.05.15, 11:28
    Bzdura jakaś, skoro są potrzebne, bo jest np chłodno to się chodzi i juz. Ja tydzień temu byłam na imprezie, było ciepło ale jeszcze nie tak zeby bez rajstop i założyłam takie cieliste, cieniutkie z Gatty i były ale tak jakby ich nie było widac, 20 den bodajże a sa jeszcze 15 przecież. Jak bedzie naprawdę cieplutko powyżej 20 stopni to bez rajstop pójdziesz.
  • patir23 04.05.15, 11:41
    No tak mysle, ze 15 lub 20 kupie... Tylko właśnie te buty jasne z odkrytymi palcami dosłownie to nie duże wycięcie bardziej mi pasuja do sukienki niż czarne i teraz nie wiem co z tymi rajstopami... musze poszukać gdzies takich co nie maja tego szwu na palcach może?
  • vivyan 04.05.15, 11:43
    Firma na G. robi rajtki do butów bez palców, widziałam ostatnio w ich sklepie smile
  • dziennik-niecodziennik 04.05.15, 11:53
    > musze poszukać gdzies takich co nie maja tego szwu na palcach może?

no oczywiscie. takich to jest bardzo duzo, z różnych firm, jakies znajdziesz. albo takie z wycieciami na palce, to juz ciut trudniej, ale tez nie cud natury zeby znaleźc...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • lady-z-gaga 04.05.15, 13:25
    patir23 napisała:

> Bo gdzies wyczytałam, ze stanowczo cielistym rajstopom nie

Najważniejsze jest GDZIE wyczytałaś, a nie CO smile Nie każdy, kto coś obwieszcza stanowczo, jest ekspertem.
  • oqoq74 04.05.15, 11:16
    Do jasnej sukienki, jak najbardziej mogą być cieliste. Są też cieńsze DEN 8, świetne na cieplejsze dni, często bezszwowe.
  • bei 04.05.15, 11:54
    wybierz rajstopy bez palców, moze będzie tak cieplo, ze nie będziesz miala dylematu- pojdziesz bez rajstop smile
    Wczoraj tak właśnie bylo- bylam na komunii dzieci w rodzinie, zamiast rajstop wystarczyla odrobina samoopalacza .

--
    olaromanska.blox.pl/html

krakowskasucha.blox.pl/html
  • patir23 04.05.15, 12:30
    wlasnie najlepiej to bym kupila gdzies przez internet te rajstopy, może na allegro będą te bezszwowe.
  • mamma_2012 04.05.15, 12:48
    Odkryte palce, tylko bez rajstop.
    Zakryte buty, rajstopy 8 den.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka