Dodaj do ulubionych

Zrobilam ten sernik z trzech skladnikow

03.10.15, 01:12
Nie jestem utalentowana cukierniczo i robiac przygotowalam sie, ze bedzie klapa, ale ku ojemu zaskoczeniu - wyszedl smile On naprawde rosnie w trakcie pieczenia smile

--
"Odkad zaczelam pracowac, staram sie odkladac polowe pensji. (...)Zaczelam to robic gdy bylam samotna matka i zarabialam 800pln miesiecznie, wiec nie kupuje opowiesci, ze sie nie da. " by tully.makker
Edytor zaawansowany
  • lola211 03.10.15, 07:22
    Rosnie tak jak rosnie biszkopt, to piana z białek ma takie magiczne własciwoscismile.
    --
    Pomoc dla Krzysia
  • nanuk24 03.10.15, 16:51
    Wnioskujac z komentarzy, nie wszystkim rosnie.

--
    "Odkad zaczelam pracowac, staram sie odkladac polowe pensji. (...)Zaczelam to robic gdy bylam samotna matka i zarabialam 800pln miesiecznie, wiec nie kupuje opowiesci, ze sie nie da. " by tully.makker
  • kotradykcja 03.10.15, 08:07
    Też robiłam. Dupy nie urwało. Bardzo przeciętny , powtórki nie będzie .
    --
    Teraz Kaczyński to głos społeczeństwa, w większości domów mówi się o nim z podziwem. /by Scher/
  • baltycki 03.10.15, 09:50
    kotradykcja napisała:

> Też robiłam. Dupy nie urwało...
    To chyba dobrze.

--
    Wrog mojej Ojczyzny jest moim wrogiem.
  • solejrolia 03.10.15, 10:08
    big_grin

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • kotradykcja 03.10.15, 10:09
    baltycki napisał:

> kotradykcja napisała:
    >
    > > Też robiłam. Dupy nie urwało...
    > To chyba dobrze.

Pewnie tak wink
    --
    Teraz Kaczyński to głos społeczeństwa, w większości domów mówi się o nim z podziwem. /by Scher/
  • nanuk24 03.10.15, 16:54
    A jadlas dnia nastepnego? O wiele lepszy. Fakt, do tradycyjnego sernika mu daleko.

--
  • kotradykcja 05.10.15, 09:15
    Jadłam, ogólnie nie był zły, ale ja z tych dużo piekących, więc wymagania jakby inne wink

--
  • lauren6 03.10.15, 10:20
    O czym mowa?
  • nanuk24 03.10.15, 16:50
    natopie.to/przepis-na-latwy-sernik/

--
  • malgosiek2 03.10.15, 18:14
    A, ja niedawno robiłam sernik z 3 gatunków sera z owocami. Pychaaa smile
    --
    Co tam ciekawego zobaczę
    Ciężka praca...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka