Dodaj do ulubionych

Gdzie na ferie nauczyć dziecko na nartach?

22.11.15, 11:15
ale: blisko warszawy, bedziemy we dwie i uwaga! ja nie jezdze i nie bede jezdzic na nartach. wiec przydalaby sie jakas mini osla łączka, zeby dziecko ogarnelo temat, ale zebym ja sie nie denerwowala jakos nadmiernie. czy w ogole odpuscic i wyslac ja na jakies oboz narciarski dla poczatkujacych?? z gory dziekuje.

--
Nie mam problemu z piciem. Bez problemu piję, upijam się i walam po podłodze.
Edytor zaawansowany
  • agus-ka 22.11.15, 17:55
    To może Górka Szczęśliwicka w Wawie? Tam jest sporo instruktorów, są też feryjne kursy.
  • aankaa 22.11.15, 20:33
    górka jest wąska, krótka i korzysta z niej tabun ludzi
    rozejrzyj się po ośrodkach w Górach Świętokrzyskich, na Mazurach
  • agus-ka 22.11.15, 20:37
    ale za to nie trzeba wyjeżdżać.
  • aagnes 22.11.15, 21:21
    Jest to jakis pomysl, moze wykupie jej lekcje indywidualne? i obejdzie sie bez wyjazdu. myslalam wlasnie o gorach swietokrzyskich, ale musialabym miec konkretny namiar na kwatere, ze blisko do oslej łączki dla dziecka, a dla mamusi jakis np basen. Jakbyscie cos widzialy to bylabym zobowiazana.

--
    Nie mam problemu z piciem. Bez problemu piję, upijam się i walam po podłodze.
  • tatrofanka 22.11.15, 21:29
    Nasz syn pierwsze kroki wink na nartach stawial w Kazimierzu.
    Na początek w sam raz.
    Sa instruktorzy
    --
    M. 29.01.2008,
    N. 31.03.2015 .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.