Dodaj do ulubionych

Fanki Sherlocka - nareszcie...

07.04.16, 13:54
www.filmweb.pl/news/Ruszy%C5%82y+prace+nad+czwartym+sezonem+%22Sherlocka%22-116836
Wreszcie robią kolejny sezon... Myślałam, że się już nie doczekam i mam nadzieję, że będzie lepszy, niż ostatni odcinek specjalny, który mi się NIE podobał.
Edytor zaawansowany
  • asia_i_p 07.04.16, 13:57
    A gdzie ty w ogóle dorwałaś ten ostatni odcinek specjalny? BBC skończyło na trzecim odcinku trzeciego sezonu, specjalnie tropiliśmy z mężem, bo on się zakochał całkowicie, a ja też w znacznym stopniu.

--
    Moja siostrzenica do myszy uratowanej przed kotem: "Nie bój się nas, myszko, my jesteśmy człowiekami. Nie zjemy cię, bo jesteś obrzydliwa".
  • morgen_stern 07.04.16, 13:58
    Już nie pamiętam, gdzie on leciał, na ale kino? Na pewno oglądałam w tv, może ktoś inny przypomni.
  • oqoq74 07.04.16, 14:06
    Chyba na ale kino. Też oglądałam. I było sporo powtórek. Jakoś koniec stycznia, początek lutego.
  • asia_i_p 07.04.16, 14:06
    To przegapiliśmy. Może będą powtarzać przed czwartą serią.

--
    Moja siostrzenica do myszy uratowanej przed kotem: "Nie bój się nas, myszko, my jesteśmy człowiekami. Nie zjemy cię, bo jesteś obrzydliwa".
  • oqoq74 07.04.16, 14:16
    Asia, pomyliłam się. To na dwójce leciało. Może poszukaj na jakimś vod, może będą powtarzać.
  • lauren6 07.04.16, 14:31
    Na tvp2.
  • kropkacom 07.04.16, 14:10
    W Polsce chyba na Dwójce leciał.

--
    "Jeżeli chodzi o klasykę - powiedziała Natasha ze znaczącym uśmiechem - zawsze uważałam, że ludzie powinni dowieść, iż czytali książkę, zanim pozwoli im się obejrzeć ekranizacje w telewizji."
  • kropkacom 07.04.16, 14:11
    Było na forum o tym zresztą smile

--
    "This used to be a funhouse
    But now it's full of evil clowns
    It's time to start the countdown
    I'm gonna burn it down down down"
  • malowanka06 07.04.16, 19:51
    można znaleźć online w necie wink
  • stephanie.plum 07.04.16, 13:57
    you've made my day!!!

no właśnie, "odcinek specjalny" był, że tak powiem, lekko półśredni.

a Sherlocka kocham!
    bałam się, że już nie będzie...

--
    it's my life
  • redheadfreaq 07.04.16, 13:57
    Odcinek specjalny był... dziwny.

Na nową serię doczekać się nie mogę <3

--
    - On twierdzi, że ją kocha. (granatowe_tulipany)
    - twierdzi, twierdzi. To sie rymuje z "pierdzi", ale poza tym nic naprawde nie znaczy.(minor.revisions)
  • mamusia1999 07.04.16, 14:08
    odcinek specjalny byl specjalny wink jest do wypozyczenia jako stream na amazon video np.
    ze kreca nowy sezon, to sie ciesze bardzo.

a jest gdzies poza youtube do ogladniecia Hamlet z Cumberbatchem?
  • memphis90 07.04.16, 16:15
    >a jest gdzies poza youtube do ogladniecia Hamlet z Cumberbatchem?
    W Multikinie widziałam reklamy powyższego.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • kropkacom 07.04.16, 14:09
    Czekam z niecierpliwością.

--
    "This used to be a funhouse
    But now it's full of evil clowns
    It's time to start the countdown
    I'm gonna burn it down down down"
  • iziula1 07.04.16, 14:20
    Szczerze mówiąc nier ozumiem zachwytu wink
    Pierwsza seria owszem supoer, odcinek z tą kobieta rewelacja. Dawno nie oglądałam nic tak wysmakowanego, dobrze zagranego, ciekawego.
    I trwałabym dalej w swoim zachwycie gdyby nie wątek żony Watsona Mary. No, sorry ale scenarzysći się nie popisali. Kolejny zawód to odcinek Upiorna Panna Młoda - rozumiem ukłon w strone klasyki ale znowu pojawiła się ta Mary.... jakby na siłę scenarzyści chcieli znależć dla niej zatrudnienie. Po tym czymś straciłam serce do tego serialu.
    A Benedict, brzydszego aktora nie znam ale ten głos.....mrrrr....dostaje ciarek kiedy oglądam Smauga w jego wykonaniu wink
    --
    "Nigdy nie powiedziałem, że nie jesteś dobry w tym, co robisz... Po prostu to, co robisz, jest bezwartościowe."
    by Sheldon Cooper
  • lauren6 07.04.16, 14:33
    Mi specjalny się podobał. Fajnie, że robią kolejną serię.
  • marusia_ogoniok_102 07.04.16, 16:21
    Tak, tak, taaaak big_grin

--
    "Przecież wszyscy lubią historyków. Jesteśmy jak żelowe misie społeczeństwa. Nieprzydatne ale słodkie."
    Pusta miska
  • mamalgosia 07.04.16, 17:50
    Mnie się też nie podobał odcinek specjalny. Było tam kilka fajnych spraw, ale generalnie okropny. I to mówię ja, zakochana w kazdym innym odcinku.

Tak, czwarty sezon ruszył. Niech tylko skończą z Dr Strange'em

--
    misiedlakazdego.blox.pl/html
    http://fla.fg-a.com/flowers/bell-flower-animated.gif
  • lokitty 07.04.16, 19:53
    Wolę Sherlocka z RDJ wink

--
    Aha czyli lepiej sie nazrec,nakupowac ciuchow i pojsc do lekarza bez kolejka niz kupic dziecku duzy zestaw lego Gratuluje.po wuj sie rozmnazalas? (edelstein o prezentach świątecznych)
  • sumire 07.04.16, 20:00
    Byłam wielką fanką, ale przestałam nią być. Nie czekam, z każdą serią jest słabiej. BBC robi dużo lepszych seriali.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka