Dodaj do ulubionych

Fryzjer- Kraków

08.04.16, 17:16
Wątek o spapranej fryzurze mnie zainspirował do wznowienia poszukiwań. Dobry fryzjer- Kraków centrum/ Kazimierz/Podgórze. Polećcie mi kogoś, bom gotowa wrócić do fryzury na zero.

Taki fryzjer, co nie ma kompulsywnej potrzeby cieniowania włosów po czubek głowy i który nie zrobi ze mnie starej baby, a najlepiej by umiał ukryć, że zaraz nią będęwink.
Edytor zaawansowany
  • solaris31 08.04.16, 17:41
    >który nie zrobi ze mnie starej baby, a najlepiej by umiał ukryć, że zaraz nią będę.

Helka, jesteś boska smile

ja chętnie się podepnę, bo chociaż z Krakowa nie jestem, to co jakiś czas jeżdżę, to może i skorzystam z porady? wink
  • kura17 26.04.16, 09:55
    ja polecam ten zaklad

www.berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-krakow/
    i ta konkretna fryzjerke - chodze do niej od lat zawsze, kiedy jestem w krakowie.
    swietnie scina, kolory dobiera niesamowicie.

www.berendowicz-kublin.pl/salon-fryzjerski-krakow/wp-content/themes/salon-berendowiczkublin/ajax-single.php?id=66&bid=4
    wada jest to, ze jest tam drooooogo.
    wedlug mnie warto.

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • sunndal 27.04.16, 11:47
    Może od ciebie daleko ale polecam salon Jacka bystrego crazy.ceny niskie a strzyże naprawde fajnie.taki zakręcony młody gej? troche na peryferiach ale wg mnie fajnie,prosto i co dla mnie ważne potem dobrze się ukladaja
  • helka.z.porcelany 27.04.16, 12:30
    Dzięki dziewczyny, na razie spróbuję ten na szerokiej (bo bliżejwink. Mam nadzieję, że wyjdę zadowolona, tym bardziej że cudôw nie oczekuję. Jest nadziejasmile
  • isa1001 06.07.16, 18:56
    Dobry wybór, bo polecony przez stałą forumkę. Pozostałe to ewidentnie spam reklamowy. wink Czy ktoś mógłby opracować jakąś trutkę na spamerów?

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/piesek-jezyk.gif
  • anielka_22 08.12.16, 11:35

O, jak cię interesują okolice Podgórza, to na Rynku Podgórskim jest salon, który uwielbiam, Leona Hebdy. Pan Leon zna się na rzeczy i na pewno nie zrobi z ciebie "starej baby" wink Poza tym atmosfera w salonie świetna, ja zawsze chętnie wracam. Tutaj więcej: www.facebook.com/Leon-Hebda-Fryzjer-1558376231156033/?fref=ts
  • andzelikakrol11 29.01.17, 20:21
    Black Pearl na ulicy Szlak, dziewczyny strzyga bardzo dobrze i dokladnie tyle ile sobie zazycze smile
  • donautak 09.02.17, 10:44
    Piotr Janus jest najlepszy! Byłam klientką w wielu salonach i za całą pewnością stwierdzam, że wymiata!
    Potrafi doradzić, zawsze zaproponuje coś i choć podczas rozmowy nie zawsze jestem przekonana do jego sugestii to efekt jest zawsze super!
    piotrjanus.pl/kontakt.html
  • patistarach 09.02.17, 18:18
    Potwierdzam,

Piotr Janus jest the best!
  • babcia.stefa 09.02.17, 11:01
    Kamil w Strefie Fryzur w Galerii Krakowskiej.
  • patistarach 09.02.17, 18:19
    Ja zdecydowanie polecam salon, w którym pracuje Piotr Janus
  • greek76 10.02.17, 08:08
    A ja mogę polecić Pure Diamond na Krowodrzy. Fryzjerki strzygą bardzo starannie, są w stanie zaproponować fajny kolor. Jestem bardzo zadowolona z usługi.
  • martynkot90 13.02.17, 16:05
    Salon na rynku, w Pasażu 13, ale drogi, oj drogi ;/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.