Dodaj do ulubionych

USA ostrzega przed kurortami w Turcji

09.04.16, 20:06
m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,19892788,wczasy-w-turcji-komunikat-alarmowy-ambasady-usa-wiarygodne.html
Pytanie do planujących urlop w Turcji. Wpływa to na Wasze planu jakoś? Czy jedziecie mimo to? Ja miałam ochotę na Belek w maju ale odpuszczam.
Edytor zaawansowany
  • super-mikunia 09.04.16, 21:56
    Wybieramy się w lipcu do Antalyi..Mamy wczasy wykupione w TUI , teoretycznie biuro w razie zmiany sytuacji w danym rejonie, samo narzuca zmianę kierunku ewentualnie zwrot pieniędzy..
    No niefajnie uncertain
  • krejzimama 09.04.16, 22:07
    Odpusciliśmy po długim przemyśleniu. Też miał być wyjazd w maju jako "przystawka".

--
    Kaczka orła nie pokona.
  • zawsze-w-drodze 09.04.16, 23:43
    Zamiast Belek będą Bieszczady. Oby pogoda była nienajgorsza.
  • butch_cassidy 10.04.16, 10:14
    Już kilka miesięcy temu zrezygnowałam z wycieczki do Stambułu.
    Wielka szkoda, bo tak jak z piramidami, właśnie, kiedy miałam się wybrać, to zmienił się klimat polityczny w Egipcie i zrezygnowałam.

I ostrzegałam przed tym kierunkiem na tym forum, na długo przed ambasadą USA ;P
  • julita165 10.04.16, 10:52
    Na pewno nie pojechałabym w tym sezonie do Turcji, ja już w zeszłym roku, po pierwszym zamachu pod koniec lipca miałam ochotę rezygnować ale wobec niejednoznacznego komunikatu naszego msz biura nie chciały oddawać kasy ani zmieniać kierunku. Może jestem panikara ale wakacje są po to żeby odpocząć i jak dla mnie jedyny kierunek zagraniczny w obecnym sezonie do półkula zachodnia. Także jade do Mikołajek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka