Dodaj do ulubionych

waga idealna

07.05.16, 08:30
w jakiej czujecie/czulyscie sie najlepiej?
Obserwuj wątek
    • lola211 Re: waga idealna 07.05.16, 08:50
      Ok 60 kg.
      Najmniej w dorosłym zyciu wazylam 57 kg i tez było dobrze, ale musialabym non stop pilnowac tego co jem.
      Obecnie waze 60,5 i tak jest super.

--
      Pomoc dla Krzysia
    • bella_roza Re: waga idealna 07.05.16, 08:56
      56, ale teraz marzeniem jest osiągnąć 58...

--
      Fryzjer jest wazniejszy niż pasztet, to oczywiste. Przynajmniej do póki nie masz dziecka z własciwym facetem. [by Piepe]
          • cauliflowerpl Re: waga idealna 08.05.16, 07:20
            Ale za to jak nam się zachce zjeść tabliczkę czekolady i zagryźć pączkiem, to wprowadzamy tę myśl w życie bez obaw ani wyrzutów sumienia nawet codziennie big_grin

--
            "Nie będzie cyklista pluł nam w twarz i dzieci nam weganił" - by lady-z-gaga.
              • cauliflowerpl Re: waga idealna 08.05.16, 07:54
                Mam to samo.
                I boję się dnia, w którym to się skończy, bo jeść uwielbiam.
                Mam nadzieję, że się nie skończy - patrząc na moją mamę jestem pełna optymizmu.

--
                • shell.erka Re: waga idealna 08.05.16, 08:18
                  Ja tam widzę kiedy metabolizm mi siada. Jak siada uważam i tyle - jestem hashimotką.
                  Poza tym kiedy więcej jem, więcej się ruszam. Na codzień nie ćwiczę wogole.
              • kura17 Re: waga idealna 08.05.16, 09:26
                > To prawda. Ludzie myślą że żywie się tylko sałata. Jakież zdziwienie kiedy wpie...m za dwóch wink

no ale przeciez to nie jest normalne, prawda?
                jedzenie za dwoch i wygladanie "na pol"?
                tez bym tak chciala, ale sie nie da. u mnie jest odwrotnie - jak tylko zaczynam jesc wiecej, to wygladam na wiecej. a z wiekiem ilosc, na ktora sobie moge pozwolic, maleje.
                a jesc bardzo lubie, tez bym chciala jesc za dwoje i byc szczupla - jakies rady?...

--
                "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
                • shell.erka Re: waga idealna 08.05.16, 09:38
                  Ale nie wpie...m za dwóch na codzień.
                  Na codzień jem normalnie.
                  Na imprezach sobie folguje.
                  I to zabawne,że na imprezach najbardziej ograniczają się w jedzeniu ludzie którzy ma diecie powinni być na codzień.
                  • kura17 Re: waga idealna 08.05.16, 10:03
                    ja sobie nie folguje nawet na imprezach (baaaardzo rzadko), na codzien tez mysle, co jem i tak malo to daje.

--
                    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
        • shell.erka Re: waga idealna 08.05.16, 07:21
          Oj nie. Przy 54 stałam kiedyś na przystanku i usłyszałam jak dwóch kolesi powiedziało: ty patrz, jaka boleśnie chuda. Jak szkielet
          Masakra.

Skutecznie wyleczulo mnie to z początkującej anoreksji.
          • cauliflowerpl Re: waga idealna 08.05.16, 08:04
            A wiesz, z czym ja się spotykam? I to wyjątkowo często. Z zaburzeniami żywienio-widzenia u innych.

To, że nie widzą, że jem i ile jem, pomijam, z uśmiechem pytam delikwenta, czy chce mnie zaprosić na obiad, jak przyjdzie zapłacić to pewnie zauważy, że zjadłam i oblizałam się po same uszy, po czym zażądałam deseru big_grin

Ale bardzo często jest tak, że biorę do przymierzalni spodnie rozmiar 38 (bo wiem, do diabła, że noszę 38) "och, to na Panią będzie za duuuużeeeee". Wiem, że one mają prikaz słodzenia klientkom, ale bez kitu, mnie naprawdę nie trzeba wmawiać, że jestem chudsza, niż jestem, bo to zahacza o perwersję.

Jedna raz taka namolna była, że po próbie przekonania jej, że jednak ma być 38, wzięłam od niej te 34 czy tam 36, dociągnęłam do połowy ud, gdzie spodnie utknęły opięte jak siatka na baleronie i wyszłam tak z przymierzalni i spytałam "no i co?" big_grin

--
            • shell.erka Re: waga idealna 08.05.16, 08:20
              Nie nie. Jak potem oglądałam foty z tego czasu, to faktycznie niedobrze to wyglądało. Mimo że miałam sporo mięśni które teoretycznie ważą więcej.
              57 to takie minimum ale i waga przy której wyglądam jak modelka i noszę 32/34
              • isa_bella1 Re: waga idealna 08.05.16, 13:23
                Ja mam coś między 171-172 i obecnie ważę ok.55 kg ale mogłabym przytyć tak z 1-2 kg. Oczywiście dla pulchnych koleżanek jestem za szczupła ale mam to gdzieś bo mam pupę i biust. Ale przemianę materii mam taką jak Wy...
      • cauliflowerpl Re: waga idealna 07.05.16, 10:34
        I widać te 3 kilo różnicy po Tobie? Z ciekawości pytam, bo ważę podobnie (49 przy 170 cm), BMI mi zarzuca wychudzenie big_grin a ja nie dość, że bezczelnie się sobie podobam, to jeszcze nijak przytyć nie mogę.
        A często się zastanawiam, jakbym wyglądała właśnie z jakimiś trzema, czterema kilogramami więcej.

--
    • lucadimontezemolo Re: waga idealna 07.05.16, 10:47
      trudno mi powiedzieć, bo dawno się nie ważyłam , ale wydaje mi się że 48-50 kg. Powyżej 52 kg zaczynam być mocno galaretowata i rozlazła.

--
      Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny
    • mynia_pynia Re: waga idealna 07.05.16, 11:14
      Mam 162 cm, ważę 61, kiedyś przy tej wadzę się odchudzałam, obecnie jest idealnie, mam sporo mięśni ale też tłuszczu tu i ówdzie, wyglądam "mniam" ;P. Zmieniło się też moje podejście do figury kobiecej, lubię pełne kształty przestały mnie kręcić kościste figury.
    • 18lipcowa3 Re: waga idealna 07.05.16, 12:54
      172, kiedys idealna 70kg
      teraz waze wiecej a wyglądam na mniejszą - siłownia

--
      Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
    • best_bej Re: waga idealna 07.05.16, 20:04
      68 kg przy 178 cm wzrostu. Wtedy wyglądam szczupło. Przy niższej wadze wyglądam na wychudzoną. Rodzina w tym chłop woli mnie z wagą ok 75 kg bo wtedy ich zdaniem wygladam zdrowo.
    • jusytka Re: waga idealna 07.05.16, 20:19
      Tyle co mam 55 kg Kiedyś ważyłam 50, jako studentka było ok, teraz wyglądam bardziej kobieco i niech tak zostanie Więcej ważyć nie zamierzam

--
      ***Gwiazdy 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców piętnastolatków
      Austria - miejsce spotkań dla pasjonatów tego pięknego alpejskiego kraju
    • stephanie.plum Re: waga idealna 07.05.16, 22:18
      63 kg przy wzroście 180 cm.
      nie za dużo, ale tyłek jest wciąż fajny, a i cycki nie znikają.

teraz ważę 65 - 66 i troszkę ma za dużo w udach oraz brzuszysku.
      liczę, że latem stracę.

--
      niechciana ciąża dwa lata później
    • ofelia1982 Re: waga idealna 07.05.16, 22:36
      Ależ waga to zly wskaźnik. Mam 55kg przy 169cm, jestem szczupła, ale zbiera mi sie w udach (no minimalniesmile, za to ręce mam jak Angelina Jolie, takie chude.
      Dobrze się czuje w 55kg, ale wolałabym żeby mi sie na gore przesunęło troche, zwłaszcza w piersi smile
      • raczek47 Re: waga idealna 08.05.16, 08:22
        60-62 przy wzroście 176.Teraz ważę 65-66.Ale może zrzucę do wakacji.Poniżej 60-u ,jak wcześniej pisały dziewczyny to dla mnie za chudo.Chociaż był okres że ważyłam 55 kg.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka