Dodaj do ulubionych

Znowu pada..

20.06.16, 11:34
Trzeci tydzień. Birmingham zalane.
Są już nawet teorie spiskowe, to specjalnie spuszczane ulewy, bo ma być Brexit.
A mnie pranie nie chce schnąć suspicious
--
Zauważyłam też, że seks (obojętnie gdzie i z kim) to tania rozrywka patologii, bo normalni ludzie mają do niego nieco inne podejście. by ad.a6
Edytor zaawansowany
  • 20.06.16, 11:38
    rosapulchra-0 napisała:

> Trzeci tydzień. Birmingham zalane.

Pojechałaś do kraju gdzie lato trwa dwa dni, z czego jeden pada i masz jakieś żale?
  • 20.06.16, 15:04
    Pojechałaś do kraju gdzie lato trwa dwa dni, z czego jeden pada i masz jakieś żale?

właśnie, i to jest jeden z wielu powodów, dla których never ever bym w tym kraju nie zamieszkała
    wystarczy mi, że muszę jeździć służbowo
  • 20.06.16, 18:42
    z tym deszczem wiekszym niz gdzie indziej to taka legenda jak z rzekomymi mglami londynskimi

http://esdac.jrc.ec.europa.eu/images/eusoils_old/Fig1-Precipitation.png
  • 20.06.16, 11:40
    Naprawdę na Wyspach jest coś nieidealnego???

--
    Była żona mojego męża też zaszła w ciążę z premedytacją bez jego zgody i świadomości.
    Inna znajoma zaszła w ciążę na drugiej czy trzeciej randce, z tym że ona nie zamierzała (rosa)
  • 21.06.16, 23:36
    1. pieczywo ( nie mowie o jakichs specjalistycznych farcnuskich czy niemieckich piekarniach) ale o normalie wszedzie dostepnych pozalsieboze
    2.wedliny
    3. szparagi. Tylko niestety zielone sa
    4. fasolka. niestety poza polskimi sklepami nie ma zoltej i jest tylko ta zielona
    5..kalafory sa ale w senzonie sa beznadziejne i nie da sie ich prownac z polskimi
    6 fatalna wieprzownia ale celuja w swietnej wolowinie i dobrej jagniecinie

poza tym zmienic troche pogode aby bylo wiecej slonca jednak i jest prawie ze idealnie
  • 20.06.16, 11:49
    Są już nawet teorie spiskowe, to specjalnie spuszczane ulewy, bo ma być Brexit.

To autochtoni tam tacy inteligentni, czy to wytwór umysłowości imigrantów na Wyspy? big_grin

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • 20.06.16, 12:02
    Nie mam pojęcia, ale gdy usłyszałam o tym po raz pierwszy, to omal z krzesła nie spadłam.

--
    Polska jest jak matka-alkoholiczka: sprzeniewierzy na wódkę ostatni grosz wydłubany ze skarbonek dzieci i w pijackim bełkocie będzie wmawiała, że matka jest tylko jedna i matkę trzeba kochać. Za sam fakt bycia matką. by Mruwa9
  • 20.06.16, 18:43
    no chemtrailsy ponoc to czynia lol!smile))
  • 20.06.16, 11:57
    A w Oduponkpehe 26 stopni ciepła i nie pada. Ale wilgotno i chmury

--
    Zdecydowanie łatwiej zajść w ciążę i urodzić niż oddać krew. by arwena_11
  • 20.06.16, 12:00
    zla.m napisała:

> A w Oduponkpehe 26 stopni ciepła i nie pada. Ale wilgotno i chmury

A co Cię tam sprowadza?
  • 20.06.16, 12:23
    Zero opadów, na wieczór zapowiadają ochłodzenie do 34.
    A mówią, że Grexit big_grin

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • 20.06.16, 12:15
    spoko, jade do GB na początku lipca to bedziecie miec upał jak w piekarniku big_grin ja tak zawsze trafiam big_grin

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • 20.06.16, 12:21
    O! Jak miło smile
    Może się spotkamy?
    Gazetowa ci nie działa, napisałam na twoim profilu.

--
    Zauważyłam też, że seks (obojętnie gdzie i z kim) to tania rozrywka patologii, bo normalni ludzie mają do niego nieco inne podejście. by ad.a6
  • 20.06.16, 12:41
    bo była nieaktywna nie wiedziec czemu, juz powinna działać.
    ja bede daleko od Ciebie, na południowym wybrzeżu sad

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • 20.06.16, 12:45
    dziennik-niecodziennik napisała:

> ja bede daleko od Ciebie, na południowym wybrzeżu sad

czasem dobrze jest trzymać się daleko....
  • 20.06.16, 12:59
    ja się Rosy nie boję, wręcz przeciwnie smile

--
    Pietrek + Solejuk wink
    dziennik-niecodziennik napisała:

> ja tak zawsze trafiam big_grin

Ja tez big_grin Kilkanascie razy bylam w UK i 1 (jeden!) raz widzialam deszcz.
  • 20.06.16, 12:44
    ja jeszcze nigdy big_grin za to ZAWSZE jak jestem to są straszliwe upały.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • 20.06.16, 13:01
    Dwa tygodnie temu byłam w Londynie - upał taki, że ledwo dychałam. U nas zimno, mokro i ponuro sad

--
    Polska jest jak matka-alkoholiczka: sprzeniewierzy na wódkę ostatni grosz wydłubany ze skarbonek dzieci i w pijackim bełkocie będzie wmawiała, że matka jest tylko jedna i matkę trzeba kochać. Za sam fakt bycia matką. by Mruwa9
  • 20.06.16, 14:56
    Dwa tygodnie temu to i w Walii byly upaly. A teraz jest srednio na jeza - troche pada, troche swieci slonce. Grunt ze temperatury nie spadaja w dzien ponizej 15 stopni, co sie tutaj zdarza w czerwcu sad.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • 20.06.16, 13:00
    Bo przywiozłaś dobrą pogodę do mnie wink

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • 20.06.16, 12:19
    To niech ludzie koniecznie chodzą z parasolkami, bądź kapturami, jeszcze im ta ulewa zmyje niebieską farbę z włosów i przestaną być empatyczni.

--
    użytkowniczka 18lipcowa3 o chorym dziecku: to cos tak pogardliwego jak na twoje dziecko ''dziecko'' a nie dziecko rosemary"
  • 20.06.16, 12:22
    Wrocław - pada od wczoraj, temp 17 w celsjuszach, trochę wieje i trochę nie wieje, 12:22
  • 20.06.16, 12:24
    A kondomy we Wrocławiu po ile?
  • 20.06.16, 12:27
    Niestety nie wiem, ale bób po 6,50 widziałam
  • 20.06.16, 13:08
    Ja mam gorsze problemy. Pranie wyschło i trzeba UPRASOWAĆ. Trzeba, mus mam.
    Po ile u Was żelazka ?
  • 20.06.16, 14:09
    Dawno nie kupowałam więc nie orientuję się w cench. Ale tak myślę ze w związku z polityką węglową i powrotem do energii kopalnej lepiej teraz inwestować w żelazka z duszą.
    Muszę iść coś kupić do jedzenia a tu leje i leje... Nie wiem czy wolę być głodna czy mokra?
  • 20.06.16, 14:14
    mid.week napisała:

> Muszę iść coś kupić do jedzenia a tu leje i leje... Nie wiem czy wolę być głodn
    > a czy mokra?

Zamów pizzę albo chińczyka...
  • 20.06.16, 14:16
    Ile napiwku dla dostawcy w deszczu? wink

--
    "Jakby im tak odjąć trochę jedzenia a dołożyć roboty, to zaraz by się im głupot odechciało"
  • 20.06.16, 14:27
    iwoniaw napisała:

> Ile napiwku dla dostawcy w deszczu? wink

standardowe 10%.... chyba, że w ręku przyniósł i na piechotę....
  • 20.06.16, 14:52
    Po co mi Chińczyk? Małe toto i dogadać się nie da.
    U mnie pizzę wozi pan z Ukrainy. Przesympatyczny człowiek, zawsze mu daję duże napiwki - w ten sposób walczę z reżimem Putina. Ale w ten deszcz już wolę sama wyjść, nie mam sumienia niewinnych ludzi z zarciem ciągać.
  • 20.06.16, 15:43
    > U mnie pizzę wozi pan z Ukrainy. Przesympatyczny człowiek, zawsze mu daję duże
    > napiwki - w ten sposób walczę z reżimem Putina.

ja ucze (dobrze!) ukrainskich studentow, tez walcze z tym wariatem!

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • 20.06.16, 14:18
    > Niestety nie wiem, ale bób po 6,50 widziałam

a dajciez juz spokoj z tym bobem!
    u mnie nie ma, jakescie takie madre, to mi przyslijcie, nawet dyche zaplace, o!

--
  • 20.06.16, 14:21
    Kura podaj adres.Na gazetowego.

--
    użytkowniczka edelstein o chorym dziecku: "Powinnas byc w dziec zna paniom,ze chca sie zajmowac tak Koszmarnym dzieckiem jak twoja corka."
    > Kura podaj adres.Na gazetowego.

Stacie smile do mnie (niemcy) paczka idzie ok tygodnia, zepsuje sie cholera...
    ale dziekuje bardzo za oferte!
    niedlugo i u nas bedzie, u turka wink

--
    Ojej, szkoda. To liczę na turka.

--
    lola211 o kawiorze: Ja osobiscie sie ciesze,ze nie zaliczam sie do tego grona, ze w ogole nie zaliczam sie do grona ludzi, ktorzy nie potrafia docenic jakości.
  • 20.06.16, 14:28
    kura17 napisała:

> niedlugo i u nas bedzie, u turka wink

Turek i bób sprzedaje!!? Znaczy pracuje? Nie żartuj, że jeszcze czytać umie.....
  • 20.06.16, 14:32
    Bój się Boga, Sobieski pod Wiedeń po to jechał, żebyś ty dziś bób u Turka kupowała? Może jeszcze "Wspaniałe stulecie" oglądałaś?

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • 20.06.16, 15:44
    ja mi sobieski do u siebie bob kupic, to kupie.
    niemiec nie ma, to musze isc do turka - TAK sie kolonizuje europe...

--
  • 20.06.16, 14:24
    A ja mam dzisiaj na kolację wink

--
    Była żona mojego męża też zaszła w ciążę z premedytacją bez jego zgody i świadomości.
    Inna znajoma zaszła w ciążę na drugiej czy trzeciej randce, z tym że ona nie zamierzała (rosa)
  • 20.06.16, 14:30
    > A ja mam dzisiaj na kolację wink

to zjedz i za mnie! mniam!

--
  • 20.06.16, 14:38
    Już ze starym patrzę sie nie podzielić wink

--
  • 20.06.16, 18:25
    > Już ze starym patrzę sie nie podzielić wink

hehe, ze starym tez bym sie podzielila!
    ale z kura??? z KURA???

--
  • 20.06.16, 15:55
    > u mnie nie ma, jakescie takie madre, to mi przyslijcie, nawet dyche zaplace, o!

Prosze, za dyche kup dzieciom lody.
    http://www.supermarktcheck.de/img/product/picture/medium_ff15b2cd4237a3c48fe08d6b01bae9f0.jpg
    --
    w zyciu bym sie nie rozdrabniala na nudny budapeszt
    gdzie nic nie ma i zimne morze... /asmarabis/
  • 20.06.16, 15:58
    baltycki napisał:

> Prosze,

Neu!
  • 20.06.16, 16:13
    Alt!

http://www.mynetfair.com/_files/images/dynamic/products/1286441504_5410153000003_m_5410153036910H.JPG
    --
    Scher dich zum Teufel!
  • 20.06.16, 18:18
    oh Baltycki, ja chce SWIEZY!
    takie to sa, nawet suszony mam, da sie zjesc, ale nie ma porownania do swiezego, ugotowanego, plywajacego w skwarkach... ooo... rozmarzylam sie...

--
  • 20.06.16, 16:02
    Lody jak lody ale przeczytałam twoją sygnaturkę big_grin big_grin big_grin
  • 20.06.16, 16:05
    mid.week napisała:

> Lody jak lody ale przeczytałam twoją sygnaturkę big_grin big_grin big_grin

Nie wiem czy ją dobrze zrozumiałaś....
  • 20.06.16, 16:12
    Jeśli "morze" jest metaforą np. zimnej lokalnej wódki a "nic nie ma" odnosiło się w reszcie kontekstu np do polskiej golonki to faktycznie źle. Niemniej samo "nudny budapeszt" jest już zabawne.
  • 20.06.16, 18:26
    > Prosze, za dyche kup dzieciom lody.

dyche to sobie do nowych butow doloze!!!

--
  • 20.06.16, 12:29
    W Pabianicach też pada, dzisiaj zaczęło.
    I antykoncepcji nie mamy darmowej.
    11.29
  • 20.06.16, 12:32
    kalina_lin napisała:

> 11.29

?????!
  • 20.06.16, 12:37
    Albo inna strefa czasowa albo to rozmiar członka.
    Przy okazji - parasole za 9,99 w Rossmanie są akurat jak znalazł na dziś.
  • 20.06.16, 12:39
    mid.week napisała:

> Albo inna strefa czasowa albo to rozmiar członka.

11.29!? chyba w calach?

> Przy okazji - parasole za 9,99 w Rossmanie są akurat jak znalazł na dziś.

Jaka pada to dobrze posiedzieć w barze...
    Piwo podniesli do 8 zeta za kufel. I to z kega.

--
  • 20.06.16, 12:42
    lilly_about napisała:

> Piwo podniesli do 8 zeta za kufel. I to z kega.

W Krakowie na rynku płaciłem 11.... i to było tanio. W standardzie po 14 sad
  • 20.06.16, 12:52
    Chyba nie sądzisz, że rosa da 14 za piwo??

--
  • 20.06.16, 12:42
    9.99? Muszę kupić, bo wiecznie gubię.
  • 20.06.16, 12:48
    Nosz cholera, cały kwartał ćwiczę sprawdzanie czasu, a tu taka wtopa.
  • 20.06.16, 16:46
    Potwierdzam, byłam dzisiaj w Pabianicach, ale dopiero od 13.28

--
    "Myślałam, że te z niebieskimi włosami, to wredne rury co męczą małe kotki" kalina_lin
  • 20.06.16, 17:24
    W Oslo pada. Bobu nie ma , kiedyś udało mi się kupić mrożony ale to nie to samo. 16.46
  • 20.06.16, 12:40
    rosapulchra-0 napisała:

> A mnie pranie nie chce schnąć suspicious

Oj, przy waszej pogodzie bez suszarki ani rusz!
  • 20.06.16, 12:58
    ja sie zaraz porzygam od tego deszczu
    było półtora dnia bez tego mokrego goowna suspicious
    czekam jak na zbawienie az mi sie pralka spsuje i nabywam taką z szuszarką
    (ale sie boje, bo podobno sa gupie i w ogole)

--
    Basen pływacki - homeopatyczna urynoterapia.
  • 20.06.16, 13:04
    Mam pralkosuszarkę. Osobiście nie polecam. Lepiej kupić suszarkę osobno.
    Moja w tej chwili chodzi non stop - albo pranie, albo suszenie.
    Wczoraj przez kilka godzin było sucho. Powiesiłam pranie w ogrodzie i.. jak nie lunie! Normalnie jakby ktoś kubłami wodę z nieba wylewał uncertain

--
  • 20.06.16, 13:14
    mi zdążyło wyschnać trochę
    ale jestem wyczulona na pierwsze krople deszczu i zdanżam ze zbieraniem prania
    --
  • 20.06.16, 14:09
    No ja nie zdążyłam. Woda chlustała tak, że nie można było drzwi do ogrodu otworzyć.

--
    kolpiku (..)jesteś za to typowym przedstawicielem zaściankowej mentalności, która to chodzi ze święconką do kościoła i je żur na śniadanie i nie może pojąć że można inaczej. by Najma
  • 20.06.16, 18:45
    ja tylko zima susze w suszarce. Poza tym susze na dworze acz pod dachem. Schnie troche wolno jak pada ale schnie.
  • 22.06.16, 14:00
    No właśnie myślę o kupnie gazebo.

--
    kolpiku (..)jesteś za to typowym przedstawicielem zaściankowej mentalności, która to chodzi ze święconką do kościoła i je żur na śniadanie i nie może pojąć że można inaczej. by Najma
  • 22.06.16, 14:00
    No właśnie myślę o kupnie gazebo.

--
  • 20.06.16, 13:38
    W Polsce też dziś pada. Ale mi wyjątkowo deszcz odpowiada obecnie. Posiałam trawę i posadziłam różne krzaczki, więc czekałam na więcej deszczu jak na zbawienie. Takie sobie podlewanie we własnym zakresie coś tam daje, ale deszcze zdecydowanie więcejsmile
  • 20.06.16, 13:56
    U mnie też pada, a właściwe leje. Ale ostatnie dni były upalne. Na dodatek komary się pokazałyuncertain
  • 20.06.16, 14:03
    to chyba jeden z niewielu plusow zycia klimatycznego w uk- nie ma komarow
    nie ma i juz
    a mieszkam prawie tuz nad kanałem (takim z barkami mieszkalnymi, nie ściekowym)
    nie uzyczysz tego paskudztwa
    --
  • 20.06.16, 14:11
    Ja Ci mogę użyczyćwink
    W zeszłym roku nie było w ogóle komarów. Dwa lata temu było ich multum. W tym chyba też źle będzie tongue_out
  • 20.06.16, 14:13
    To prawda. Komarów brak. Za to są mrówki. Ale karmelowej dziękuję za radę z tym lakierem do włosów. Skuteczność 100%, a tylko od strony ogrodu go użyłam.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • 20.06.16, 14:15
    wink
  • 20.06.16, 14:00
    nie martw sie Rosa, w Belgii tez
    albo ulewa albo mzawka, sucho bylo kilka dni
    pranie nie schnie rowniez, nie wiadomo jak sie ubierac, szaro i ponuro sad
  • 20.06.16, 14:29
    To na pewno przez Brexit; )

--
  • 20.06.16, 14:45
    Jak w Belgii to albo Belxit albo przez Tuska wink
  • 20.06.16, 14:36
    smile
    w sumie to moglabym stwierdzic ze tutaj to albo zamachy albo deszcz
  • 20.06.16, 15:21
    Ale jaja..
    bham.pl/wiadomosci/wielka-brytania/7969-ponad-40-tys-osob-podpisalo-petycje-domagajaca-sie-odwolania-referendum-unijnego

--
  • 20.06.16, 15:30
    Nie sądzę, że "jaja" to adekwatne określenie na tę sytuację. Jeśli im się to uda - z podanego powodu - to wielki szacun. Już widzę, jak u nas taka tragedia tylko podkręca wszystkie partie pro- i anty- do jeszcze bardziej agresywnej kampanii uncertain

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • 20.06.16, 16:01
    Ładna inicjatywa. Taka ludzka.
  • 20.06.16, 18:48
    http://i.imgur.com/kEJhdOK.jpg

o tu inna mapka pokazujaca gdzie pada najwiecej. No ja nie wiem czy UK tak zle wypada.... Tu gdzie mieszkam na pn wsch to jakos nie bardziej niz gdzie indziej.
  • 21.06.16, 09:57

U mnie dzisiaj nie pada, ale pochmurnie i relatywnie zimno 15-17C.
    Prania nie suszę - robię w weekend.
    9:56

• 21.06.16, 22:01
    Pranie na balkonie schnie? Mam nadzieję że nie w Lubinie wink
    Wrocław suchy i ciepły.
    Bób 4,50
    Wynik 1:0
    godzina 22:01
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13501900_946242312155226_29333646470540007_n.jpg?oh=15bf489948bd568fe0db7b63734d437f&oe=57D84462
  • 21.06.16, 22:18
    no jak bob 4.50, skoro na fotce po 4.90???
    oszukujecie strasznie!!!

--
  • 21.06.16, 22:19
    Ojej przepraszam - stara i slepa jestem już - byłam pewna ze 4,50 widzę sad
  • 21.06.16, 22:44
    4,5 za pół kilo ? Zdzierstwo ! U nas kilo za 7 zł.
  • 21.06.16, 22:45
    Tfu, 4,90 ? Jeszcze gorzej ! ( z moim wzrokiem też)
  • 21.06.16, 22:22
    Dublin, 21:22, pranie trzeci dzien schnie na dworze, bob to bym zjadlasmile

--
    http://images.okazje.info.pl/p/inne/4786/th100/pluszak-looney-tunes-diabel-tasmanski-24-cm.jpg
  • 21.06.16, 23:03
    U nas dziś nie PADało. W ogóle zanosi się na koniec z oPADami, przynajmniej na pewien czas.
  • 22.06.16, 08:03
    A ja gdzieś przeczytałam że tej ekipie sPADło w sondażach.
  • 22.06.16, 08:09
    Wielkopolska g.08.09 gorąco i sucho!!!

--
  • 22.06.16, 10:02

Sucho acz zachmurzenie umiarkowane, dużo cieplej niż wczoraj 23C. Widać, że nadchodzą legendarne upały (ale tylko na trzy dni).
    Pranie nadal czeka.
    Bób bezcenny (nie do dostania)
    10:02
  • 22.06.16, 11:04
    Wrocław - sucho. Ale moje wyprane kołdry wiszą o zgrozo na balkonie więc czekam na deszcz wink
  • 22.06.16, 13:24
    Ja mam stojak do suszenia gaci w łazience z ogrzewaniem podłogowym , nowe mieszkanie ma same plusysmile Nie pada ale zimno i zapomniałam jak wygląda słońce.
    13.23
  • 22.06.16, 21:44
    i to ogrzewanie cały rok daje...?
    Gratuluje nowego mieszkania wink
    Słońce wygląda przecudnie, a moja pościel po całym dniu opalania pachnie jak łąka wink
    21;44
  • 23.06.16, 09:53

żar, żar, żar, już 25C a będzie gorzej....
    pranie wyschłoby w 3 minuty, ale musi czekać do weekendu
    widziałem wczoraj The Conjuring 2 -- > polecam
    9:53
  • 24.06.16, 10:45
    Upał nadal trwa!
    Ale może już dziś wieczorem pranie!
    10:45
  • 27.06.16, 13:48
    I znowu pada. 15 i prawie ciągle deszcz.
    Jak w krainie deszczowców....
    Pranie zrobione w weekend!
    Bobu nie ma. Truskawki na ukończeniu.
    13:48

• 27.06.16, 14:07
    Nie pada ale zabija ciśnieniem. Spać, spać, spać...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.