Dodaj do ulubionych

jak to jest z ta pochwa ;)))

03.07.16, 20:55
mam trojke dzieci: jedno rodzilam naturalnie kolejna dwojke przez cc. Podczas rozmowy kolezanka stwierdzila ,ze u wielorodek niemozliwe jest ,zeby pochwa byla normalna i po 3 ciazach trzeba sobie radzic inaczej" zeby mezczyzna i kobieta mieli z tego przyjemnosc"wink)) No i tak sie zastanawiam, ja roznic nie odczuwam maz raczej sie nie skarzy... moze to kwestia ilosci porodow a nie samej ciazy czy moze kwestie indywidualna..... tak jak rozstepy jedne je maja inne nie....

Edytor zaawansowany
  • livia.kalina 03.07.16, 20:58
    No ale to ty nas się pytasz jak się czujesz?
  • ksionzka 03.07.16, 20:58
    No ale ty nie rodziłaś wiele razy przez pochwę ino raz..wiec co się porównujesz do wieloródek? W sensie formy porodu.

Co ma ciąża do pochwy? dziecko nie siedzi w pochwie.
  • beverlyja90210 03.07.16, 23:21
    ja jestem po trzech porodach i kurcze radzimy sobie normalnie tak jak przed porodami
  • kanna 03.07.16, 23:25
    > u wielorodek niemozliwe jest ,zeby pochwa byla normalna i po 3 ciazach

chyba po 3 porodach naturalnych? Ciąże to nic nie mają do pochwy :p poniekąd wink

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • lauren6 03.07.16, 23:29
    Problemem nie jest pochwa, tylko koleżanka, która jest s**ą.
  • aaa-aaa-pl 03.07.16, 23:37
    Ale bejbik w pochwie nie pomieszkujesmile Koleżankę uświadomić czas.
  • tol8 04.07.16, 00:05
    Zazwyczaj po porodzie jest lepiej. Poprawia się ukrwienie i łechtaczka przybliża się do wejścia do pochwy co ułatwia osiągnięcie podwójnego orgazmu.
    Częsta jest teoria, że kobieta ktora nie miała nigdy orgazmu, zaczyna go mieć po porodzie właśnie.
    Urodziłam dwa razy i jest znacznie lepiej niż przed.
    A jak facetowi za luźno, to zawsze obok ma drugi otwór smile

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • ga-ti 04.07.16, 01:01
    Może partnera trzeba zmienić skoro taki mikrus tongue_out
    Ja po 3 porodach naturalnych i nie narzekam, mąż też nie, wręcz jest bardzo ok wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.