Dodaj do ulubionych

A propos kuchenki

05.08.16, 14:14
W nawiązaniu do dyskusji gaz versus indukcja - może któraś z was ma gaz pod szkłem? Rozważam takie wyjście, ale drogie to jest i nie chciałabym wpakowac się na minę.
Poradzicie?
Edytor zaawansowany
  • 05.08.16, 14:18
    Drogie? Nie kojarzę, żebym dużo dawała. Ja mam i sobie chwalę smile Ładniejsze toto niż typowe 'gazy'.

--
    Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo, głupie, śpią w nocy, to im się zbiera.
  • 05.08.16, 14:30
    Ale Ty piszesz o płycie, gdzie zamiast tradycyjnie stalowej płyty, jest szkło, prawda?
    A landora o płycie, gdzie są palniki gazowe, a nad nimi tafla szkła.
    plytagazowa.pl/produkt/plyta-gazowa-solgaz-z-timerem-gpc-3/?gclid=CNOw8rajqs4CFekW0wodFqgFWA
    Też oglądałam, ale nie wiem jak to się sprawuje.
  • 05.08.16, 14:38
    Wielokrotnie spotykałam się w internecie z opiniami, że takie płyty często pękają. Szczególnie awaryjne ponoć były produkty marki Amica.

--
    http://gify.magazynek.org/pictures/rootCat04_Cia1l1o/Oko,_oczy/02/Oko,_oczy_-_194.gif
  • 05.08.16, 14:43
    Tyle, że to jednak inna firma. Ale jak to działa, czy się sprawdza, to nie wiem.
  • 05.08.16, 18:22
    Tak, właśnie o solgaz mi chodzi.
  • 05.08.16, 14:44
    A to sorry, nie skojarzyłam, że jest jeszcze takie coś smile

--
    Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo, głupie, śpią w nocy, to im się zbiera.
  • 05.08.16, 15:33
    Jakoś się nie przyjęło - musi być jakiś powód.
  • 05.08.16, 15:44
    Miałaś? Używałaś, np. te solgazu? Ja też będę wymieniać i jestem ciekawa opinii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.