Dodaj do ulubionych

A która nie lubi perfum?

22.08.16, 22:09
Czy tylko ja jestem taka dziwna? Używam wyłącznie dezodorantów: latem kulek a pozostałe pory roku w aerozolu. Czasem mgiełki do ciała. Perfumy tylko i wyłącznie od wielkiego gwizdu czyli wychodzi baaardzo rzadko.
Obserwuj wątek
      • izabella1991 Re: A która nie lubi perfum? 22.08.16, 22:22
        A coz w tym dziwnego? W wielu osrodkach, szpitalach jest zakaz uzywania perfum-wod taletwych przez personel.U mnie w hospicjum tez jest to niemile widziane .
        Do roboty uzywam jeno dezodorantu ( ostatnio Dove) a po pracy: mgielki ew.Bodyshopne maslo do ciala.
        Chlop ma tak samo- sluzba zdrowia tyz-)).Tylko ze u niego po robocie juz jakowys mocniejszy Boss czy inszy Dior wchodzi w rachube- choc niecodziennie.
        • izabella1991 Re: A która nie lubi perfum? 22.08.16, 22:26
          Byka strzelilam- wod toaletowych mialo byc...
          Insza opowiastka- poznalam lat temu 8 maniaczke perfum, ktora miala ten fart, ze dostala prace w dziale perfumeryjnym londynskiego Harrodsa.Po ok.6-8 miesiacach tak jej wszelkie zapachy ,,uszami wyszly,, , ze nie mogla nawet patrzec na flakoniki perfum.Gdzie inna prace znalazla, pojecia nie mam- urwal nam sie kontakt.
    • kropkaa Re: A która nie lubi perfum? 22.08.16, 22:34
      Wybór jest przeogromny, dla każdego da się wybrać piękny zapach. Dla osób preferujacych delikatne nuty polecam wody japońskie, od nich głowa napełnia nie zaboli.

--
      a może by tak urodzić w domu?
      • izabella1991 Re: A która nie lubi perfum? 22.08.16, 23:30
        A tam, a tam...to nie antypatia.To zawod wykonywany klania sie-))).
        Gdyby tak zostal wskrzeszony taki np.Le Feu d' Issey to nie ma bata...w te pedy z wywieszonym jezorem bieglabym do perfumerii kupic co najmniej 2*100 ml, a mozliwe ze i trzy.
        Albo takie Eau vert de Bulgarii Vert- zaplace za oryginal - pod warunkiem, ze nie zwietrzale.
      • beata985 Re: A która nie lubi perfum? 23.08.16, 00:01
        heheh, żebym jeszcze wiedziała na co je spożytkować....tongue_out
        a tak po prawdzie to chyba jeszcze nie natrafiłam na ten swój...chociaż czasami mijam jakąś kobitkę i tak...chce ten zapach ale cóż...skąd mam wiedzieć czego szukac...???

--
        czym się zajmuję w wolnych chwilach... big_grin
        mojafilcowabiżu
    • aya-breya Re: A która nie lubi perfum? 23.08.16, 00:18
      Ja nie lubię. U męża toleruję tylko jeden rodzaj Lancome. Sama używam wyłącznie bezzapachowego dezodorantu w kulce, za to jestem uzależniona od mydełek w formie słodkości. Kocham takie cudeńka jak mydlane gofry, torciki, muffinki. Nie tylko pachną, ale wyglądają tak, że trudno się powstrzymać przed zjedzeniem wink))
    • wuika Re: A która nie lubi perfum? 23.08.16, 08:00
      Mam jedną buteleczkę, takich ąę, pewnie wywietrzały, bo zużyłam jakąś 1/5, a mam je od 5,5 roku wink Nie używam, tak samo, jak się nie maluję.

--
      Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo, głupie, śpią w nocy, to im się zbiera.
    • melmire Re: A która nie lubi perfum? 23.08.16, 08:32
      Jakis skladnik bazy perfum doprowadza mnie do szalu smile w sensie negatywnym. Lubie piekne zapachy, ale po kilku minutach zaczynam czuc ta wylazaca baze i zaczyna mna cholera rzucac smile Teraz juz wiem dlaczego, ale przedtem zdarzalo sie ze wpadalam do Sephory, probowalam jakies perfumy, a potem lazilam wsciekla jak osa nie wiedzac czemu.
      Wody kolonskie tak na mnie nie dzialaja, ani perfumy stale, tylko te w plynie smile

--
      "Miotali tuowiami, co wspomagało bólowi świerzo przebitych stóp."
      "Pogoda ucichła za oknem, firanka, która była ozdobą na oknie przestała się chrzamotać"
      • konsta-is-me Re: A która nie lubi perfum? 23.08.16, 08:55
        Ja, mnie sie od jakiegos czasu NIC nie podoba, ZADEN zapach.
        Jedynie toleruje proste zapachy owocowe, takie jak te "perfumki" w atomizatorach w Sephorze, obok kul do kapieli.
        I to wszystko, reszty nie cierpienia, nawet tych starych I ukochanych perfum.
        W sumie upierdliwe to jest I bardziej przeszkadza.
    • jehanette Re: A która nie lubi perfum? 23.08.16, 09:05
      Niestety od jakiegokolwiek zapachu poza zapachem mydła, szamponu robi mi się niedobrze. Używam tylko antyperspirantów w sztyfcie, żadne aerozole ani perfumy nie przechodzą. Czasem bym się chciała wypachnieć, a potem żałuję.

--
      Piękny i Bestia - FB
    • aamarzena Re: A która nie lubi perfum? 23.08.16, 11:25
      Ja nie lubię. Mam nadwrażliwy węch, mąż się śmieje, że mam nos psa policyjnego - wieczorem potrafię wyczuć piwo, które wypił w południe tongue_out
      Nawet jak mi się jakiś zapach pozornie podoba, to po godzinie z nim mam dość i czym prędzej pędzę go zmyć. A potem i tak czuję go jeszcze przez trzy dni. Wszelkie kosmetyki, środki piorące itp jakie używam są bezzapachowe lub jak najmniej pachnące i najlepiej szybko wietrzejące.
    • aagnes Re: A która nie lubi perfum? 23.08.16, 11:59
      Nie znosze zapachow, ani u siebie ani u innych. lubie natomiast taki swiezy zapach proszku do prania białego smile to + mydlo mi w zupelnosci wystarczy.

--
      Jeśli przechodzisz przez piekło nie zatrzymuj się.
      Winston Churchill
      • kropkaa Re: A która nie lubi perfum? 27.08.16, 15:11
        W wielu proszkach są kompozycje zapachowe jednego z największych graczy na rynku perfum, Firmenicha wink Proszek nie pachnie proszkiem wbrew pozorom. Zapach mydła też jest pochodną użytego zapachu.

--
        a może by tak urodzić w domu?
    • truscaveczka Re: A która nie lubi perfum? 26.08.16, 22:29
      Ja mam tak samo. W dodatku każdy kosmetyk ma inny zapach, wrrr.
      Lubię wodę toaletową męża i mój antyperspirant nivea, reszta mogłaby być bezzapachowa (tyle że kosmetyki często mają nieprzyjemny zapach, który trzeba zakryć parfiumą).

Własne perfumy mam stosunkowo delikatne, Crystal Noir Guerlaina, miałam przez chwilę też fazę na Halle bodaj Coty, ale yyyy na co dzień za nic.

--
      Ci z was, którzy myślą, że wiedzą wszystko, są bardzo irytujący dla tych z nas, którzy rzeczywiście wszystko wiedzą. /Agatha Christie/
    • kiddy Re: A która nie lubi perfum? 27.08.16, 17:50
      Ja. Mam węch jak ogar, po pierwszej ciąży to już w ogóle, teraz, w drugiej, mogłabym chyba obwąchiwać lotniska zamiast psa policyjnego wink . Perfum nie używam, tylko antyperspirantów o możliwie neutralnym zapachu, czasem wody toaletowej. Mam w pracy fanki perfum i czasem cierpię, bo dziewczyny często testują na sobie zapachy, często je zmieniają. Mój mąż też lubi pachnieć wink , na szczęście doszliśmy do kilku kompromisów. Dla mnie perfumy są za mocne, poza tym ja często czuję jakby oddzielne ich składniki, w tym taki chemiczny podkład. Trudno to wytłumaczyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka