Dodaj do ulubionych

Niedoczynność tarczycy,a miesiączki

02.10.16, 14:11
byłam niedawno u endokrynologa, miałam ze sobą wynik tsh -podniesione. Jakiś czas temu leczyłam niedoczynność,wyniki były w normie i przestałam brać lek.Głupota,wiem.Teraz byłam u innego lekarza,stwierdził,że niedoczynność i zalecił euthyrox 25 w tygodniu,a w weekend 50. Biorę od tygodnia. Pewnie kilka z Was ma niedoczynność,stąd moje pytanie-jak u Was z miesiączkami? Regularnie?
Edytor zaawansowany
  • ona3523 27.10.16, 21:55
    Witam. Też mam niedoczynność tarczycy. Leczenie trwa prawie 2 miesiąc po pierwszym miesiącu brania euthyroxu 25 miałam miesiaczke W tym miesiącu się spóźnia już 4 dzień test ciazowy negatywny a okresu niestety nie ma nie wiem dlaczego. Henda też masz taki problem??
  • alpepe 27.10.16, 21:59
    Ja miałam tsk, że za każdym razem, kiedy musiała być podwyższona dawka hormonu, opóźniała mi się miesiączka, nawet 11 dni.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • sanrio 27.10.16, 22:00
    nawet jak nie leczyłam to miesiączki były regularne, gorzej z owulacjami - nie było. Jak unormowałam hormony wszystko jak w zegarku.

--
    ... jestem słodka jak miód...człowiek - ciacho...genetyczny cud...
  • ona3523 27.10.16, 22:11
    A ja właśnie miałam tak samo może w lutym tego roku miałam 40 dni prawie przerwy Ale jeszcze nie wiedziałam że mam tarczyce.A tak poza tym reguralnie wiec Dziw mnie to że po zbiciu tsh przez tabletki i niestety do tego dochodzi prolaktyna która miałam podwyższona 95 a teraz po powtórzeniu badania spadła mi do 27 nagle okres się spóźnia.
  • ptasiek81 28.11.17, 20:09
    witam, od jakichś trzech miesięcy leczę się na niedoczynnosc tarczycy , wszystko zaczeło sie od tego ,że mój okres zanikł ,od dwóch miesięcy biorę eutyrox 25 (połowę tabletki) na dodatek lekarka przepisała glicophage na noc po jednej tabletce, okres miałam miesiąc temu ,a wtym miesiącu się nie doczekałam, czy mam się martwić ? czy cierpliwie czekać aż on sie pojawi ? spóźnia się już 15 dni
  • czarna_kita 28.11.17, 20:14
    Od 10 lat mam niedoczynność, guzy na tarczycy i Hashimoto. Miesiaczki caly czas regularne, jak w zegarku. Nigdy choroba tarczycy na nią nie wplywala. Natomiast na wagę, włosy i skórę owszem.
  • aerra 28.11.17, 21:07
    Ja tak samo i też blisko 10 lat już. Przez cały ten okres - za wyjątkiem oczywiście ciąży - miesiączki regularne, chociaż cykl mi się skrócił nieco. Niestety.
  • spanish_fly 28.11.17, 20:15
    Jak w zegarku.
  • spanish_fly 28.11.17, 20:16
    Biorę eutyrox od wielu lat.
  • domowapani 28.11.17, 20:16
    Ja mam hashimoto, więc raz niedoczynność a raz nadczynność, ale od ponad 2 lat, czyli po urodzeniu ostatniego dziecka, miesiączki jak w zegarku co 28 - 30 dni.
    Biorę euthyrox.
  • skat_0 28.11.17, 20:22
    Choruje w zassdzie od okresu dojrzewania, czyli juz jakies 25 lat, leki bralam roznie, teraz 100 eltroxinu, okres zawsze jak w zegarku, ale latwo nie było z zajsciem w ciążę niestety.
  • jolie 28.11.17, 20:30
    Miałam poporodowe zapalenie tarczycy po 3. dziecku i gdy tsh=70, mój cykl bardzo się wydłużył ( trwał np. 51 dni), teraz jest regularny, biorę euthyrox.
  • konsta-is-me 28.11.17, 20:51
    Miałam zawsze regularne, aczkolwiek przy tsh 100 trwaly... 3 tygodnie przez jakis czas, a potem 8-10 dni.
    Po lekach sa krotsze i mniej bolesne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.