Dodaj do ulubionych

a galaxy s7 edge???

21.10.16, 18:45
użytkuje któraś??
jak wrażenia??
zamierzam kupić coś a ten od dłuższego czasu siedzi mi w oku i w głowie....
--
Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/

czym się zajmuję w wolnych chwilach... big_grin
mojafilcowabiżu
Edytor zaawansowany
  • edelstein 21.10.16, 18:55
    Dla mnie jest zbyt waski dlatego zdecydowalam sie 6 plus edge.S7 ma moj partner ,ogolnie miedzy modelem s6 plus edge i 7edge nie ma zbyt wielkich roznic.Jedyne co jest na minus to 7potrafi zgubic zasieg np.w garazu podziemnym,a potem miec problem z ponownym go zlapaniem. W 6 plus to nie wystepuje.
    Uwazam edge za bardzo udane telefony.

--
    "...Du weißt noch nicht einmal genau, wie sie heißen.Während sie sich über dich schon ihre Mäuler zerreißen...Lass die Leute reden und hör einfach nicht hin.Die meisten Leute haben ja gar nichts Böses im Sinn.Es ist ihr eintöniges Leben, was sie quält.Und der Tag wird interessanter,wenn man Märchen erzählt..."
  • rafwar02 21.10.16, 19:36
    Nie poradzę, ostatnio wolę chincyki smile

--
    www.clixsense.com/?7417750

Dorabiaj na ankietach.Jak masz trochę wolnego czasu w necie to zarejestruj się,zaliczaj ankiety i co jakiś czas wypłacaj $.
  • sol_13 21.10.16, 19:40
    Ja tez. S7 edge strasznie mi sie podobal ale nie moge przezyc tej ceny😉
  • lauren6 21.10.16, 19:54
    Mam s6 edge i kocham ten zakrzywiony ekran. Piękne telefony.
  • memphis90 21.10.16, 20:10
    Ja mam s6 edge. Cudowne, niezniszczalne gorilla glass pękło tuż po zakupie od byle upadku na podłogę, potem szybka z drugiej strony potrzaskała się w drobny mak po upadku na płytę OSB uncertain Dobrze, że pokazało się S7 i ceny wymiany szybek w s6 wreszcie spadły, bo wcześniej cena była zaporowa.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • edelstein 21.10.16, 20:18
    Moj spadal juz wielokrotnie i nigdy sie nic nie stalo. Spadl mi na chodnik,kafelki,marmur i panele.Za kazdym razem nic.

--
    "...Du weißt noch nicht einmal genau, wie sie heißen.Während sie sich über dich schon ihre Mäuler zerreißen...Lass die Leute reden und hör einfach nicht hin.Die meisten Leute haben ja gar nichts Böses im Sinn.Es ist ihr eintöniges Leben, was sie quält.Und der Tag wird interessanter,wenn man Märchen erzählt..."
  • lauren6 21.10.16, 21:00
    Mój też zaliczył kilka upadków i ma się dobrze.
  • yvona73pol 22.10.16, 04:38
    A to nie te co wybuchaja?

--
    obrazy, malunki i nie tylko
  • lauren6 22.10.16, 08:35
    Nie
  • joanna266 22.10.16, 08:21
    Mam galaxy s 7 ale ten mniejszy.jest super.edge dla mnie jest za duży. Nawet w kieszonke telefoniczną w torebkę by nie wszedł. Różnica w cenie jest niewielka ok 400 zł. Więc co kto potrzebujewink

--
    gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..smile
  • klarisson84 22.10.16, 08:48
    Ma niesamowita jakosc obrazu! I bardzo ladny design. Bateria nie trzyma za dlugo - mam kilka roznych telefonow w pracy, najgorsza baterie sposrod moich ma Huawei, ale S7 Edge jest za nim. Dluzej trzyma bateria w S6 (zwyklwj, nie mam S6 Edga), ale to taki "zwykly" telefon jesli chodzi o design.
  • lauren6 22.10.16, 08:54
    Wytrzymałość baterii zależy od wielkość ekranu: im większy, tym więcej żre prądu.
  • klarisson84 22.10.16, 09:17
    Tu musi byc cos jeszcze, bo ekrany wylaczam na noc. Wszystkie telefony maja SIMy z tej samej sieci i sa podlaczone do tej samej sieci WiFi. I mam na nich otwarte te same programy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.