Dodaj do ulubionych

Facebook mi się zmienia...

03.11.16, 14:20
Zauważyłam od jakiegoś czasu że mój facebook z miejsca gdzie obserwuje sobie znajomych zmienia się w miejsce gdzie w około 80% na tablicy pojawiają się wpisy z różnych grup do których należę.
I to zapisywanie się do grup ma u mnie wręcz charakter skokowy. Praktycznie nie ma tygodnia bym się nie dopisała do jakiejś grupy.
Z intymnego światka (bo jednak mam mało znajomych) mój FB zamienia się w coś w rodzaju forum. I sama zaczynam się udzielać pod niektórymi wpisami.

Macie podobnie? Czy jednak tylko znajomi?

--
Moje nowe motto życiowe:
Mniej dramatu, więcej brokatu!
Edytor zaawansowany
  • shell.erka 03.11.16, 14:40
    Skutecznie wyleczylam się z udzielania na grupach po pewnych przygodach z nabuzowanymi hormonami mamuśkami.
    Raczej obserwuje, udzielam się raz na ruski rok.

• cauliflowerpl 03.11.16, 14:43
    Grupy mam wygaszone. Zagladam kiedy chce albo kiedy sobie przypomne.
    Po konsekwentnym wygaszaniu zniknela z niego prawie calkiem polityka.
    Generalnie jest zdominowany przez koty i rowery.

Acha, wczoraj odkrylam, ze mozna zmienic kolor czatu big_grin
  • zona_mi 03.11.16, 17:37
    > Grupy mam wygaszone. Zagladam kiedy chce

Ja tak samo.

> Generalnie jest zdominowany przez koty i rowery.

U mnie króliki, Wrocław i książki smile

> wczoraj odkrylam, ze mozna zmienic kolor czatu big_grin

A także zmienić ikonę emocji smile

--
    "Żałuję, że o tym napisałam, bo wiem, że będziecie mi to wyrzygiwać przy byle okazji uncertain"
  • jematkajakichmalo 03.11.16, 23:08
    Gdzie takie cuda? wink

--
    "...bo my wierzący( ale praktykujący po swojemu jak większość Polaków)." by lewapinger
    "Imho, nie kupuje rzeczy mocno obrandowanych" by edelstein
    "Wiadomo, że z rozmiaru 50 motyla się nie wyczaruje..." by Lauren6
  • zona_mi 03.11.16, 23:11
    messenger.com

Szał smile

--
    "Żałuję, że o tym napisałam, bo wiem, że będziecie mi to wyrzygiwać przy byle okazji uncertain"
  • jematkajakichmalo 03.11.16, 23:26
    Znalazlam, wow! To nocka z glowy big_grin

--
    "...bo my wierzący( ale praktykujący po swojemu jak większość Polaków)." by lewapinger
    "Imho, nie kupuje rzeczy mocno obrandowanych" by edelstein
    "Wiadomo, że z rozmiaru 50 motyla się nie wyczaruje..." by Lauren6
  • zona_mi 03.11.16, 23:36
    A ile tam jest gifów!
    wink

--
  • wilowka 03.11.16, 23:31
    I możesz sobie przypisać ikonkę emocji do konwersacji z jakąś osobą inną niż kciuk smile na czacie

--
    Nie wszystko złoto co się świeci,
    Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
    www.kot-malenstwo.blogspot.com małżeński
    www.ztworzonka.blogspot.com mój robótkowy
  • sanrio 03.11.16, 14:44
    piszę i czytam tylko w jednej grupie, bo jednak ten fanatyzm jednokierunkowy u piszących mnie dobija, ale wyświetlają mi się głównie aktualności stron, które polajkowałam, artystów, wydarzeń - znajomych coraz mniej.

--
    ... jestem słodka jak miód...człowiek - ciacho...genetyczny cud...
  • fifiriffi 03.11.16, 14:57
    nie udzielam sie na żadnych grupach.
    Staram se nie wchodzic w dyskusje, bo jednak tam z imienia i nazwiska, a potem jak ktoś odpisuje do ciebie zaznacza Twoje imie i nazwisko i tak leci...Nienienienienie, to nie dla mnie.
    Zresztą wolę już ematkę.
    Te grupy na fb to jednak dziwne są.
  • beataj1 03.11.16, 15:01
    Nie no smile w gooownoburzach nie biorę udziału co do zasady.
    Zresztą ja mam głównie grupy DIY - tam się sobie ludzie nie rzucają do gardeł. Szydełkowanie uszlachetnia smile

--
    Nie mam bałaganu. Moje rzeczy prowadzą koczowniczy tryb życia.
  • fifiriffi 03.11.16, 15:04
    najgorsze ze nigdy nie wiesz kiedy ta goownoburza sie rozpoczyna.

Ja sie wylogowałam z jednej grupy np jak po raz tysięczny czytałam, jak to chusty źle wpływają na dziecko....
    To była grupa sprzedażowa....
    Baby gorzej niż dzieciaki w pkolu big_grin masakra jakaś .
  • beataj1 03.11.16, 15:06
    Mnie regularnie zadziwiają burze na grupie obiadowej. Matko - żeby zwykły rosół wywoływał taaakie emocje...

--
    To nie cellulit. To moje ciało mówi, że jest atrakcyjne. Brajlem.
  • cauliflowerpl 03.11.16, 17:05
    W grupie "Polacy w Hiszpanii" były takie jatki na tle PO-PIS, że w regulaminie zapisano, że obowiązuje zakaz wklejania postów dotyczących polityki innej, niż hiszpańska.
  • mid.week 03.11.16, 20:52
    O dokładnie!
    Jeszcze na urządzaniu wnętrz są podobne jatki wink
  • fadilla 03.11.16, 15:18
    To u mnie na odwrót, załozyłam konto tylko po to by moc przystapic do pewnej grupy, obserwowac pewien fanpage, potem były kolejne i tak jakos do tej pory pokazuja mi sie tylko wpisy na tych grupach.
  • echtom 03.11.16, 15:33
    Udzielam się regularnie w jednej grupie typu fanpage, więc z założenia nie jest konfliktowa, i sporadycznie w paru innych. Bardzo sobie cenię możliwość porozmawiania na tematy, na które nie pogadam ani na ematce, ani gdzie indziej - a w bonusie mogę jeszcze poćwiczyć angielski.

--
    "Co do osób wierzących, to nie widzę sensu w wypominaniu im win ich kościoła. Większość z nich jest tego świadoma, ale każda wiara związana jest z pewnymi rytuałami. Nie popieram, ale rozumiem ludzi, którzy nie potrafią się zdecydować na porzucenie swojego kościoła. Nie tak zostali wychowani, msze i obrzędy dają im coś, czego nic nie zastąpi. Nie wygłupiajmy się z wzywaniem katolików do omijania kościołów, bo to jest wbrew logice." (by lady-z-gaga)
  • koza_w_rajtuzach 03.11.16, 15:44
    A polecasz jakieś konkretne grupy?
    Ja jestem tylko w grupie związanej z książkami, więc mój fb wygląda dość staroświecko wink.
  • beataj1 03.11.16, 17:44
    ALe to chyba kwestia zainteresowań. Jestem np na grupie zajmującej się odnawianiem mebli farbami kredowymi, lubię Uwaga śmieciarka jedzie - choć jeszcze nigdy nie skorzystałam - ale patrzę i zazdroszczę. Mam parę grup związanych z Aliexpresem, czy szeroko pojętym DIY.

No i grupa: co dziś na obiad - tam są regularne naparzanki o każdą bzdurkę.

--
    Życie jest jak striptiz transwestyty. Wszystko ładnie, pięknie aż tu nagle...
  • best_bej 03.11.16, 22:37
    o śmieciarka jest fajna. czasem coś tak wrzucamsmile
  • kagrami 03.11.16, 18:01
    No może tak jest ale ja sie staram nie uczestniczyc w tym, bo potem wszyscy moi znajomi widza moje wpisy. To jest forma reklamy.

--
    "Powiadają starzy Cyganie, że Bóg znika, gdy rozgniewają go ludzie, wówczas przychodzi czas magicznych zaklęć i przepowiadania przyszłości. Bez Boga w tle staje się ona łatwo przewidywalna." /Michał Kruszona "Rumunia"/
  • jak_matrioszka 03.11.16, 22:07
    Ja kiedy FB nie lubilam, ale musialam miec wiec mam. Teraz zycie by mi sie mocno skomplikowalo gdyby mnie odlaczyli, bo zamiast telefonu uzywam messangera podpietego pod FB i bardzo sobie chwale. I wlasnie na tam mam grupy, zebym nie musiala kazdemu z osobna SMSa wysylac, to pisze az i wszyscy wiedza i odpowiadaja.
    Wypowiadanie sie w grupach albo pisanie po scianie (wlasnej czy cudzej) nie jest w moim stylu, wiec tego nie robie. W koncu to jest opcja, a nie obowiazek, z czego przeciwnicy chyba sobie sprawy nie zdaja...
  • echtom 03.11.16, 22:18
    Przeciwnikom się wydaje, że wszystko, czego nie lubią na Facebooku, jest obowiązkiem wink

--
    "Co do osób wierzących, to nie widzę sensu w wypominaniu im win ich kościoła. Większość z nich jest tego świadoma, ale każda wiara związana jest z pewnymi rytuałami. Nie popieram, ale rozumiem ludzi, którzy nie potrafią się zdecydować na porzucenie swojego kościoła. Nie tak zostali wychowani, msze i obrzędy dają im coś, czego nic nie zastąpi. Nie wygłupiajmy się z wzywaniem katolików do omijania kościołów, bo to jest wbrew logice." (by lady-z-gaga)
  • best_bej 03.11.16, 22:40
    fb się nie zmienia, fb się kończy.
    Mi też się wyświetlają same wpisy z grup. A poza tym to wyświetlają mi się posty znajomych-nerdów. Najczęściej programistów których wpisów nie rozumiem.
    Ludzkość przeniosła się na snapa i insta.
  • liisa.valo 04.11.16, 01:25
    Ja używam bardziej messangera niż samego fb.

--
    Krytykować ? to znaczy dowieść komuś, że nie robi tego tak, jakbym ja to zrobił, gdybym potrafił.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.