Dodaj do ulubionych

Najwyższa pora przedstawić

05.12.16, 22:22
Nowego członka rodziny i nie o króliku mowa tym razem ...

W końcu przyszła na świat, dokładnie tydzień temu w południe nasza druga córka.
Przeżyłam powtórkę z rozrywki, cc planowane na wtorek ledwo raniutko w poniedziałek "zameldowałam" się w szpitalu pielęgniarka przy badaniach pyta; Czy Panią nic nie boli? No, trochę czasem boli. - A to Pani z tych wytrzymałych:/- I wszystko stało się jasne, dobrze że głos swojego lekarza usłyszałam, to mnie uspokoiło, bo o tak wczesnej porze kto by się spodziewał, a ten wszedł jak ten wybawiciel, uśmiechnięty z kawusią...Przy samym zabiegu byłam tak przerażona że tego nie da się opisać, choć nic nie bolało, bolało potem. Córka urodziła się zdrowa, jak dla mnie nieskromnie powiem przepiękna (jak mała cyganeczka) na początku nazywałam ją szczotka tyle ma ciemnych loczków. Je i śpi zapominam że mam dziecko a ze szczęścia żyję w innych wymiarze...
Waga 3540, 55 cm.
Od soboty śmigam normalnie, czuję się świetnie i zdaniem koleżanek po wczorajszej imprezce jestem stworzona do rodzenia dzieci ponoć wyglądam również świetnie po brzuchu ślad zaginął i nich tak zostanie. Dobra koniec tego chwalenia ....najważniejsze że mogę tulić i wąchać ten kłębuszek szczęścia.

http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/96/22/23/01912deeb1.jpg
Edytor zaawansowany
  • aurinko 05.12.16, 22:25
    Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was smile))))

--
    "W kwestiach rodzinnych i moich zdrowotnych nie mam zamiaru ani się wypowiadać, ani tym bardziej czytać waszych wrednych i chamskich złośliwości na ten temat."(by rosapulchra-0)
  • albertynaa 05.12.16, 22:26
    Gratuluję i pozytywnie zazdroszczę smile
    Niech maleńka zdrowo rośnie.
    --
    "...nie zadaje sie, trzymam sie od nich z daleka, widocznie tu gdzie mieszkam sa
    tylko wykolejency..." by maroco1977 vel edel
  • lauren6 05.12.16, 22:28
    Gratuluję smile
  • verdana 05.12.16, 22:31
    Gratulacje!!!
  • aankaa 05.12.16, 22:30
    dużo zdrowia i snu !!!

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • heca7 05.12.16, 22:30
    Wow! ale fajnie smile Gratulacje.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • la_mujer75 05.12.16, 22:35
    Gratulacje smile smile smile
    Inna od siostry ? Bo moi od razu różnili się jak dzień od nocy smile
  • isa_bella1 05.12.16, 22:38
    Gratuluję i zazdraszczam smile
  • bergamotka77 05.12.16, 22:39
    Gratulacje kkalipso! Niech pięknie rośnie smile

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • kkalipso 05.12.16, 22:58
    Zupełnie inna, pierwsza prawie łysa niebieskooka blondyneczka, duża głowa oczywiście...Ta taka idealnie proporcjonalna i ciemna jak mówię mała cygankasmile

Dzięki dzięki wszystkim emateczkom...Teraz kibicuję następnej, a to chyba niedługo.

--
    http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyMjU0tVCyBlwwFYAC1A,,19.png
  • kkalipso 05.12.16, 23:01
    Muszę dodać, do tej pory nikt nie ma pojęcia do kogo podobna, najbardziej mylą duże pełne usta (bo tylko najstarsza siostra takie ma ładne) kolor włosów może mieć po mnie a oczy jeszcze nie wiadomo.

--
  • redheadfreaq 05.12.16, 22:39
    Gratulacje, niech zdrowo rośnie smile

--
    - On twierdzi, że ją kocha. (granatowe_tulipany)
    - twierdzi, twierdzi. To sie rymuje z "pierdzi", ale poza tym nic naprawde nie znaczy.(minor.revisions)
  • agab51 05.12.16, 22:43
    Gratuluję!

--
    Wczoraj było za wcześnie. Jutro będzie za późno. Dzisiaj jest TEN DZIEŃ.
  • anika772 05.12.16, 22:45
    Gratulacjesmile
  • gama2003 05.12.16, 22:53
    Gratulacje !
    Jakie zgrabne nóżki smile i paluszki.
  • kkalipso 05.12.16, 23:04
    Aż trudno uwierzyć że takiego człowieczka nosisz prawie 9 miesięcy w brzuchu. Trzaska po nocach tymi nóżkami i paluszkami...aż miło.

--
  • gama2003 06.12.16, 07:32
    To co pokazałaś na zdjęciu wink jest absolutnie idealne. Zawsze mnie rusza, jak widzę takie maleństwo, nowy gotowy człowiek wink.
    Teraz tylko kciuki, żeby był to model z funkcją spania wink i wszystko fajnie się ułoży.
    A jak starsza siostra ? To dla niej wydarzenie historyczne i rewolucyjne przeciez wink.
  • bei 05.12.16, 23:10
    Gratulacjesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

--
    olaromanska.blox.pl/html
  • andaba 05.12.16, 23:25
    Gratuluję!
  • jaskiereczka 05.12.16, 23:30
    CUD! Dużo zdrowia dla Waszej rodziny! smile a teraz sobie poplaczę ze wzruszenia smile
  • marusia_ogoniok_102 06.12.16, 01:11
    Super, gratuluję smile

--
    "Przecież wszyscy lubią historyków. Jesteśmy jak żelowe misie społeczeństwa. Nieprzydatne ale słodkie."
    Pusta miska
  • hallbera.jarlakappi 06.12.16, 01:37
    ślicne smile

--
    Bogini znana wcześniej jako czarnaalineczka vel rhaenyra wink
  • ola766 06.12.16, 01:40
    Jaki piękny postsmile
    Naprawdę cieszę się Twoim szczęściemsmile

(Poczułam się jak w XIX wieku, udany poród, dziecko zyje i ma się dobrze, takoż matka - było się czym chwalić. Niby teraz to normalne, ale tak ładnie o tym napisałaś, że dziękuję.)
  • rosapulchra-0 06.12.16, 06:08
    Nareszcie!
    To druga panna?
    Moje ogromne gratulacje!

--
    Zauważyłam też, że seks (obojętnie gdzie i z kim) to tania rozrywka patologii, bo normalni ludzie mają do niego nieco inne podejście. by ad.a6
  • salix.s 06.12.16, 07:03
    Gratulacje smile
  • little_fish 06.12.16, 07:14
    gratulacje! Stópki cudne smile
  • dzika41 06.12.16, 07:19
    Gratulacje 😊
    Niech Ślicznota zdrowo rośnie!
    PS. Zazdroszczę, przede mną jeszcze 6 mcy do finału 😉

--
    Ucywilizowany dziki to najgorszy ze wszystkich dzikich... tongue_out
    Maja i Leoś
  • ludborka 06.12.16, 07:33
    Gratulacje kwiat
  • tontonik 06.12.16, 07:39
    Gratulacje. Trzymajcie się dziewczyny wink
  • run_away83 06.12.16, 08:01
    Gratulacje!!! Niech maleństwo zdrowo rośnie smile

--
    doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ® Dresden
    www.trageschule-dresden.de
  • arwena_11 06.12.16, 08:04
    Gratulacjesmile Niech dalej będzie tak spokojniesmile.

A jak starsza przyjęła siostrę?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.