Dodaj do ulubionych

Co polecacie na zwiększenie energii

22.01.17, 20:21
Kawa już nie pomaga. Ciągle jestem zmęczona, chce mi się spać, leżeć, bolą nogi. Czym się doladowujecie w takich sytuacjach?
Edytor zaawansowany
  • 22.01.17, 20:34
    Podobno "Redbul" dodaje skrzydełwink
    A tak serio, to zrób sobie badania tarczycy i d3.
    Na pocieszenie napiszę, że ja od stycznia również jestem ciągle niewyspana, a myślałam, że ten stan ma się w okresie jesienno-zimowym, a nie typowo zimowymuncertain

--
    Skoro kobietę można zmusić do urodzenia dziecka, dlaczego nie zmusić księży do sterylizacji, a nastolatek do obowiązkowego zachodzenia w ciążę, bo w sumie dlaczego nie?
  • 22.01.17, 20:54
    Tch w normie. Waha się w granicach 2,5-3. Ft3 i 4 też ok. A ja gdzie nie pójdę tam siadam a najlepiej nogi do góry i pozycja horyzontalna. Jakbym tonę ważyła.
  • 22.01.17, 21:36
    to nie jest dobre tsh. dobre jest 1-2

--
    Porządek to wróg zwierządek!
    www.kot-malenstwo.blogspot.com
    www.ztworzonka.blogspot.com robótkowy
  • 22.01.17, 21:38
    To dlaczego dają normę do 5.0?
  • 22.01.17, 22:50
    jagodka_mare napisał(a):

> To dlaczego dają normę do 5.0?

Bo to jest stara norma i coraz częściej norma wynosi max. 2,5.
    Poza tym co innego kobieta w wieku rozrodczym, a co innego emerytka - a normy są identyczne dla wszystkich.
    Masz kiepskie TSH i to jak najbardziej może być przyczyna w niedoczynności. No chyba, że masz koło 60 lat.

--
    Takie jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam!
    (by Jan Tomaszewski)
  • 22.01.17, 23:12
    dokładnie- norma na kartce jest i dla kobiety w wieku rozrodczym 50 kg podana (z resztą zła) i dla chłopa 80 lat i 120 kilo. A zapewniam Cię, że inaczej im tarczyca powinna pracować.

--
    Żeby tylko nie ten klimat do kitu
    Żeby Wisła nam płynęła na południe
    W tedy można by dojść do dobrobytu
    I pokazać jak może być tu cudnie...
  • 23.01.17, 10:41
    Przecież normy laboratoryjne są różne...
    Poza tym według tego, co piszecie większość ludzi na świecie, nie tylko w Polsce ma niedoczynność, bo -uwaga-tsh jest zmienne!
    I większość ma właśnie w granicach tych norm, usredniajac.

Nie przesadzajcie że tsh powinno być 1.
    To jest norma dla osób ze stwierdzona już niedoczynnoscia, i te normy są NIZSZE.
    Tak samo jak normy dla osób z nadczynnością są trochę inne.
  • 23.01.17, 11:05
    Jesli dziewczyna jwst w przedziale wiekowym 20-40 to tsh ppwinna mieć w zakresie 1-1.7 jak ma 50 to moze sobie miec 2.5 smile
    --
  • 23.01.17, 11:41
    Aha, a skąd ten pomysł?
  • 23.01.17, 12:37
    Od 2 endokrynologów. 3 to nie jest dobre tsh

--
  • 23.01.17, 13:25
    3 tsh nie jest dobre dla kobiet planujacych ciaze.
    Powinno byc 1-2.5.
    Dla calej reszty jest zupelnie ok, a jak ma 50, no moze 60 lat to I 3- 4tsh jest ok.
    Po 70-tce to I tsh 5-6 jest akuratne.

Za niskie wcale nie jest takie fajne, ja przy 1 tsh najpierw mialam wybuch entuzjazmu (NIGDY nie jestem zmeczona!), a po jakims czasie mialam dosc nieustannie przyspieszonego pulsu I poczucie ze jestem " gotowa do skoku", na dluzsza mete to meczce.
    To jest dobre, jak ma sie 20 lat,i zapas naturalnej witalnosci, przy wieku 39 lat, juz wole tsh 1.5-2.
  • 23.01.17, 11:01
    ja mam 0,3 i jest ponoc bdb
  • 22.01.17, 22:42
    ja ostatnio zażywam DHEA Eljot i Ubiquinol.
    Zdecydowanie wiecej energii, sil i chęci robienia czegokolwiek (czyli ruszenia tyłka z kanapy).
    Pierwszy zażywam od 3 tyg, drugi ( w dawce 50 mg) od tygodnia. Codziennie.
  • 23.01.17, 07:42
    Pyłek pszczeli. Czysta natura, pełno witamin i wychodzi niedrogo. Polecany przy wycieńczeniu organizmu.
    Sen, sen, sen.
    Aktywnośc fizyczna, choćby spacer.
  • 23.01.17, 09:42
    Dzięki dziewczyny. Powtórzę też tsh. Myślałam że mnie to nie dotyczy bo waga w normie. Jestem po 30ce, szczupła. No ale może jednak...
  • 23.01.17, 10:13
    Było już z 10 razy w niedawnych wątkach.

Ja polecam Żeń szeń Gold.
  • 23.01.17, 11:05
    Wit. D , magnez. Detoks , słyszałaś o ziemi okrzemkowej ?
  • 23.01.17, 13:42
    Pluszzz Activesmile (nie piję w ogóle kawy)

--
    trzecipasazer.wordpress.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.