Dodaj do ulubionych

Czy to jest normalne??

25.01.17, 21:01
Ostatnio wyjechałam z mężem do innego miasta na targi.Nocowaliśmy w hostelu.Ja po pierwszym dniu pojechalam do pokoju bo bylam zmęczona maz miał siw jeszcze chwile pokręcić i przyjechać do mnie.Polozylam sie spac i po 2 godzinach obudzil mnie zdenerwowany maz i z właścicielem hostelu zaczęli mnie szarpac i sie obudziłam.Okazalo sie ze maz a pozniej właściciel przez ok30 minut próbowali sie do pokoju dostac,ja zamknęłam drzwi od wewnątrz.Podobno walili kopali wolali rzucali w szybę kamieniem aż się przestraszyli bo właściciel wiedział ze ja weszłam i jestem w pokoju i on wziął wiertarkę i wywiercał zamek,hałas wiertarki jest duży jak wiecie a moje lóżko stało zaraz kolo drzwi a ja tego nie słyszałam!!!Dopiero jak sie dostali i mną potrząsali sie obudziłam.Juz kolka dni temu maz żartował ze.spie jak kamien,bo mnie nie budzi po 10h snu np.taki ruski budzik hałas niemiłosierny,budzik na moim stoliku nocnym dzieci w pokojach obok ten dźwięk wybudzał a mnie nie...Noc śpię mocno ale ta wiertarka mnie przerazila.Badania robione niedawno w normie cukier tez.Co to może byc spotkalyscie sie z czymś takim??/
Obserwuj wątek
    • catroux Re: Czy to jest normalne?? 25.01.17, 21:07
      Jeśli zawsze tak miałaś, to chyba norma? Mam to samo, chłop w ubiegłe wakacje mocno i rozpaczliwie dobijał się do pokoju hotelowego przez 15 min, aż w końcu wziął drugi klucz z recepcji. Snu nie zakłóciła mi też (przy innej okazji) dzika arabska impreza za hotelową tekturową ścianą.
      Teraz też jestem bardziej śpiąca, ale zrzucam to na zimę. Tylko rano czasem budzi mnie dopiero 5 cykl budzika smile
    • vodyanoi Re: Czy to jest normalne?? 25.01.17, 22:14
      Mój ojciec kilkadziesiąt lat temu, jako młody chłopak chodzący do pierwszej pracy (mieszkał już sam), obok łóżka stawiał sobie garnek. W garnku mniejszy garnek. A w tym mniejszym budzik. Taki rosyjski, pewnie każdy pamięta. I nic to nie dawało.Do pracy się wiecznie spóźniał.
      Pewnie dlatego się ożenił, żeby go żona budziła big_grin
    • viridiana73 Re: Czy to jest normalne?? 25.01.17, 22:38
      Ja tak z 15 lat temu potrafilam ZASNAC przy pracujacej w drugim pomieszczeniu wiertarce udarowej. I to w dzien. Taka zmeczona z pracy przychodzilam. Takze wszystko mozliwe.
      Niestety, im jestem starsza, tym sen mam lzejszy.
    • pulcino3 Re: Czy to jest normalne?? 25.01.17, 23:31
      Mialam identyczna sytuacje z synem, ktory zasnął w zamkniętym mieszkaniu. Ja bez klucza od zmysłów odchodzilam. Darcie,walenie w drzwi nic nie pomagało, dopiero po wykreceniu zamku udało się wejść do środka. Myslalam, że żywego nie zastane, a on spał w najlepsze i dopiero na szarpanie obudził się w ciężkim szoku czego ja chce z sąsiadami od niego.

--
      ...........................................................
      Skąd tyle goryczy, czy wszystko można tłumaczyć nieudaną miłością?
    • eulalia_bardzo_przecietna Re: Czy to jest normalne?? 26.01.17, 00:06
      Zdarzyla mi sie raz dokladnie taka sytuacja jak opisalas. mialam jakies 13 lat. Podobno przez kilkadaiesiat minut krzyczeli i walili w drzwi, w koncu znalezli gdzies zapasowy klucz. Spalam tak mocno, ze po przebudzeniu autentycznie myślałam ze robia sobie ze mnie zarty i to wzystko to jakis glupi kawal.

Takie sytuacje, ze mimo wlaczonych 2 budzikow i glosno grajacego radia nie budzilam sie w ogole zdarzaly mi sie po lekach nasennych na recepte.

Kiedys tez zdarzylo mi sie zasnac w pokoju 6m kwadratowych, w ktorym inna osoba grala glosno na trabce.
    • hallbera.jarlakappi Re: Czy to jest normalne?? 26.01.17, 00:17
      mój chlop tak ma

kiedyś jak mu bardzo zalezalo żeby się na czas obudzil to taki ruski budzik postawil w metalowej miednicy wypełnionej sztuccami
      obudzil się dopiero jak go wspollokator probowal zabic big_grin

a inni go pare razy razem z lozkiem wynosili na balkon

--
      Księżniczka znana wcześniej jako czarnaalineczka vel rhaenyra wink
      • 3-mamuska Re: Czy to jest normalne?? 26.01.17, 01:30
        Ja mysle ze :Wlasnie organizm zapamiętał ze nie jestes w domu ,ze nie ma dzieci pod bokiem ze masz x godzin snu.
        Do tego faza głębokiego snu i juz.
        Ja ostatnio porzekadłem wieczorem obozowali mężowi tzn on rano miał wstać do młodego. I położyłam sie spac po 22,o 7.20 nawet nie słyszałam budzika tego ze maz wstał ze syn wstał ze zjedli sniadanie i rozmawiali kręcili sie po domu, drzwi od sypialni otwarte.
        Obudziła mnie corka bo czegoś znaleść nie mogła.
        Po prostu wyłączyłeś sie psychicznie wstać nie musiałaś ,nie musiałaś byc ma czujce wiec odpłynełaś.

--
        -----------------
        Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
    • wielki_uscisk Re: Czy to jest normalne?? 29.01.17, 03:13
      A były jakieś drinki gdzieś serwowane (dostępne publicznie)?
      Może ktoś Ci jakiegoś Rohypnolu zapodał gdzieś - a Ty się stleniłaś na czas, na szczęście?

Nie wiem - ale odkąd się dowiedziałem, że imprezowe tabletki chodzą po 5 zeta, a smartfona ma każdy kretyn, mam taką paranoję (że trzeba edukować w temacie: nieprzypilnowanego drinka odpuścić, a zapłacić za drugiego).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka