Dodaj do ulubionych

prawiczek 30+

05.02.17, 15:49
Tak przy niedzieli. Znam paru takich facetow, obietywnie nic im nie brakuje ani fizycznie ani umyslowo a jednak. 30 na karku, zadnego zwiazku, nic. Powszechne zjawisko od zawsze czy jakies nowe?

On lat 35, poznal w pracy dziewczyne, ktora dopiero co zaczela. Stwierdzil, ze mu sie podoba, z wzjaemnoscia chyba bo dziewczyna przyjela zaproszenie na kawe, do kina, na obiad. No i rozkmina kolegi "jak jej powiedziec, ze jeszcze nigdy nie uprawialem seksu". No wiec z dziewuszka zerwal i po pol roku mial znow ten sam dylemat.
--
Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
Obserwuj wątek
    • io_sono_una_vita Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 15:58
      Pomijają bycie prawiczkiem w tym wieku, rozbroiło mnie, że lepiej zerwać i szukać następnej, niż powiedzieć. WTF? Zdaje się że jednak ma jakieś braki, umysłowe lub emocjonalne.
    • asmarabis Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 15:59
      Nie mam takich dylematów ale cos widzę po wątkach ze black_halo ma jakiś kryzys wieku średniego i szuka mocnych wrażeń. Dla mnie ten opisany facet oraz osoba która wychodzi za maz w wieku 20 lat to mniej więcej ta sama liga , na pewno odstają od przeciętnych zachowań ludzi ....

--
      "Mam pare faktur, gdzie moge za nie cos kupic?"
      Baltycki
      • black_halo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:04
        LOL!

--
        Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
    • m_incubo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:00
      Skąd wy bierzecie tych wszystkich znajomych, zwierzających się przy piwie, na Facebooku itp z kim, ile razy, kiedy albo że w ogóle? Jakieś specyficzne środowisko? Inna planeta..?
      • black_halo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:05
        Moge napisac o sobie, pracuje z samymi facetami i oni naprawde lubia sie zwierzac. No i chodze z nimi czasem na jakies piwo po pracy a wiadomo, ze przy alkoholu ludzie mowia wiecej nizby moze normalnie powiedzieli.

--
        • asmarabis Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:17
          Black jesteś pewna ze oni sobie z ciebie nie robią zabawki ? Nie jesteś typem łaski atrakcyjnej tylko takiej kumpeli - czy oni przypadkiem nue robią jakiś zakładów pt kto wkręci black_halo w jakaś dziwna opowieść a potem idą sami na piwo i sie tarzają po podłodze ?

--
          Baltycki
          • black_halo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:20
            Wytlumacz mi ta logike. Ja dla kolegow z pracy nie chce i nie musze byc atracyjna bo mi kwasow w pracy nie trzeba.

--
            • asmarabis Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:42
              Ni wlasnie, a im po co kwasy ? Jesli by to była prawda to na pewno by nie wyskakiwali z tym w pracy zeby die rozniosło nawet na polskie forum dla matek , tylko szukali porad w internecie albo wsród przyjaciół ....

--
              Baltycki
      • asmarabis Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:15
        No wlasnie, tez sie zastanawiam. Mogę obgadywać rzeczy typu niepłodność , homoseksualizm, choroby itp- takie poważne problemy z których ludzie 30-40 letni sie zwierzają, ale ze kto ile na doświadczenia w łożku to jakies rozmówki na poziomie osób 14 - 15 letnich

--
        "Wygladam ..... jak nieboszczka po ekshumacji"
        Edelstein
    • fomica Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:02
      Nie znam ani jednego faceta, kobiety zresztą tez, który by mi się zwierzył z takiego faktu. Można się domyślać, wiedząc że ktoś nigdy nie był w związku, albo raz i w szkole, ale niebycie w związku o niczym w tym obszarze nie świadczy.
    • tajemnicza.a.m Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:10
      Bez obrazy...od razu śmiga mi w głowie historia.

Jest sobie pan 30 letni. Zrywa z dziewczyna, która mu się podoba i z którą był na kilku spotkaniach bo bał się jak jej powiedzieć, że on jeszcze nigdy. Bardzo to ciekawe w kontekście CAŁY świat wie że on jest prawiczkiem tylko ta i inne biedne dziewczyny nie. Z całym światem nie ma problemu aby się podzielić, że on nigdy ale z dziewczyną już tak. Interesujące.
      Monitoring przebiegu o którym wie każdy (a już na pewno ematka) tylko nie potencjalne dziewuszki owych panów.
      Zaczynam się już bać tego monitoringu obcych ludzi n/t mojego przebiegu.

W gwoli ścisłości brak związku a brak seksu nie musi iść w parze. Seks można mieć przy drodze nawet. Byle jaki ale jednak seks. W dyskotece w wc w 5 sekund można podobno być po. Związku do tego nie trzeba.
        • asmarabis Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:37
          No wlasnie obcym, dokładnie. Poznanym na wczasach albo w knajpie. Albo pisać sobie anonimowo na forum. Ale nie na półoficjalnym spotkaniu w pracy, nikt normalny tego nie robi ....

--
          Edelstein
        • koronka2012 Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 18:31
          Pytanie po co się zwierzać z tego typu rzeczy zamiast po prostu zacząć działać?
          jakby mi coś takiego objawił 35 letni facet to bym długo zbierała szczękę z podłogi, po czym najprawdopodobniej zwiała w podskokach, bo to czytelny sygnał, że coś z nim mocno nie tak.
      • black_halo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:22
        To wyobraz sobie, ze jestes jedyna kobieta w trzydziestoosobowym zespole facetow. I oni czasem przychodza do ciebie i sie pytaja "jak zaprosic dziewczyne na randke", "co lubia kobiety" itd. Wiedza, ze mam meza.

--
        • asmarabis Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:39
          Black halo No wlasnie wiedza ze jesteś mężatka od kilkunastu lat, skąd masz wiec pamietac jak sie chodzi na randki ?
          Moim zdaniem to podpucha i maja niezły ubaw potem

--
          Baltycki
          • black_halo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:58
            Lomatko. A Ty wyobrazasz sobie, ze ja na te piwo po pracy chodze w konfiguracji 1 na 1 ? Przewaznie chodze z grupka 3-4 osoby big_grin

--
            • asmarabis Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 17:03
              To tym bardziej, jeszcze w ostateczności bym uwierzyła ze jakiś nieszczęśliwy facet chce sie jednej osobie wygadać, ale ze trzech cie zabiera do knajpy i buzia im sie nie zamyka na temat problemów w łożku ?????
              Helou???????

--
              Baltycki
              • black_halo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 17:20
                Na jakim Ty wlasciwie swiecie zyjesz? Faceci nie zabieraja mnie do knajpy albowiem jestem dorosla i sama decyduje o tym czy ide czy nie. Nie zwierzaja sie tez masowo z problemow lozkowym, jedynie czasem jednemu czy drugiemu cos po wiekszej ilosci alkoholu sie uleje. To, ze Ty nie masz zadnych kolegow to jest wiadome na forum od dawna, podobnie jak kaznodzieja i inne tutaj, ktore uwazaja, ze wyjscie na piwo z kolega albo jakies dyskusje na czacie to rowna sie dziki seks w toalecie.

--
        • cosmetic.wipes Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:47
          Black czytam twoje teorie dotyczące relacji z kolegami z roboty i szczęka mi opada coraz niżej.

Też pracuję w takim środowisku, bo chyba mamy pokrewne zawody, ale to co opowiadasz w pale mi się nie mieści. Nie znam historii seksualno - związkowej żadnego z moich współpracowników. Gdyby mi się zaczęli zwierzać poczułabym głębokie zazenowanie.

--
          znów ostrzem twardej mowy
          ćwiartuję bezmyślnie, w afekcie
          twą wrażliwość - boleśnie
          • kaz_nodzieja Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:56
            Może dziewczyna jest pośmiewiskiem? Nabijają się z niej i jej łatwowierności. Na jej miejscu ograniczyłabym relacje wyłącznie do spraw zawodowych, ewentualnie bardzo neutralnych typu pogoda czy korki na mieście lub gdzie warto zjeść coś smacznego.

--
            Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
            • black_halo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:57
              Na pewno jestem tongue_out

--
            • asmarabis Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 17:01
              No wlasnie, może faceci niedojrzali i znaleźli sobie takiego klasowego kozła ofiarnego jak kiedyś w szkole. Za warkoczyki pociągnąć nie mogą, włożyć myszy do torebki tez nie, to zabierają ja na piwo i maja ubaw

--
              Edelstein
          • black_halo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:56
            Nie znam wszystkich historii, to raz. Niektore znam z drugiej reki, sprzedane jako ciekawostki przez rozne kolezanki i kolegow.

Faceci lubia sie zwierzac.

--
        • m_incubo Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 17:00
          Dorośli współpracownicy przychodzą do ciebie zapytać "jak zaprosic dziewczyne na randke"i "co lubia kobiety"? Jaja sobie robisz? A w najlepszym wypadku oni robią sobie jaja z ciebie 😀
          Chyba ze jesteś nauczycielką WDŻ w męskim gimnazjum, to sorry.
          • kaz_nodzieja Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 17:39
            >Chyba ze jesteś nauczycielką WDŻ w męskim gimnazjum, to sorry.

big_grin big_grin

--
            Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
      • tajemnicza.a.m Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:20
        No ale można żartować ale facet ma o niebo lepiej niż babeczka. Przecież nie da się zauważyć, że jest prawiczkiem. Co najwyżej wyjdzie, że jest kiepski w te klocki. A bo on jeden? Taki co bzyka żonę 3 razy w tygodniu może być na takim samym etapie beznadziejności. A sam akt nie jest zbyt skomplikowany.
    • beataj1 Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:24
      Znam tylko jedną historię z trzydziestoparoletnim prawiczkiem. To był facet kumpeli z pracy. Co ciekawe opowiadała o tym z dumą. Że tak opanowanego faceta znalazła.
      Po wielu perturbacjach okazało się że się rozstali bo on, uwaga: szukał mniej doświadczonej dziewczyny - czytaj nie pasowało mu, że kumpela była rozwódką a on jednak zdecydował że szuka kobiety bez tak wstydliwej przeszłości (gość miał mózg zryty religią).
      Ponoć fakt jej rozwodu nie przeszkadzał mu jak się jej dobierał do gaci ale jak laska zaczęła naciskać na deklaracje to okazało się że facet doszedł do wniosku że zasługuje na więcej....

Co tylko potwierdza moją teorię - tacy przechodzeni goście (tym bardziej z zacięciem religijnym)to świry...
      A i jeszcze dla jasności - znajoma z pracy też miała zryty umysł religią i akurat pod tym względem do siebie świetnie pasowali.

--
      Szkoda, że nazwiska zasłonięte.
      Uważam, że dane kretynów, podobnie jak pedofilów, należy ujawniać, dla dobra ogółu. by cauliflowerpl
      • wheels.of.steel Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:42
        Może tu wcale o religię nie chodziło, tylko że facet najpierw wykorzystał okazję, ale cały czas grał o wyższą stawkę i szukał kobiety bardziej atrakcyjnej, a tamtą potraktował na zasadzie; "na starej p.czy młody ch.j ćwiczy".
        • beataj1 Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 16:51
          Och oczywiście biorę to pod uwagę. Ale, z tego co wiem:
          Znajoma od czasu rozstania z gościem zdążyła się ochajtać i trzasnąć 2 dzieci. A facet cóż: szuka.
          Oczywiście może coś ma rekreacyjnie ale jakoś nie bardzo mi się chce w to wierzyć bo ani specjalnie śliczny ani wybitnie wygadany. Na Casanowę mi nie wyglądał.

--
          Moje nowe motto życiowe:
          Mniej dramatu, więcej brokatu!
          • wheels.of.steel Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 18:33
            Wiesz czasem niektóre kobiety są wręcz jak z marzeń, ale mają podstawową wadę: nie są powołane do życia w wierności. tongue_out I czasem lepiej tworzyć z takimi przelotne relacje o charakterze rekreacyjnym, niż kisić się w stałym związku z "niewymarzoną". Ja np. poznałem swego czasu kobietę z moich marzeń, niestety miała wady nieumożliwiające kontynuowanie szczęśliwej relacji. Do tego poprzeczkę postawiła wysoko i boję się, że drugiej tak idealnej dla mnie nie znajdę. Cały czas w pamięci mam jej oczy, słodki głos, zgrabny nos, ciało jak u nastolatki, nogi takie że dech w piersiach zapiera, do tego niebanalne zainteresowania i frapujący sposób prowadzenia rozmów. Była moją gwiazdką z nieba, z rockerskich snów. Niestety nie tylko mi się podobała i nie tylko ja jej się podobałem.
    • koronka2012 Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 18:27
      Sorry, obiektywnie gościowi to umysłowo brakuje całkiem sporo, np. mózgu, skoro ma takie podejście.

Jak się będzie wiecznie zastanawiał jak przekazać partnerce zupełnie zbędną informację, to nigdy nie umoczy.
    • lauren6 Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 19:02
      > No i rozkmina kolegi "jak jej powiedziec, ze jeszcze nigdy nie uprawialem seksu". No wiec z dziewuszka zerwal i po pol roku mial znow ten sam dylemat.

Normalny facet zapłaciłby diwie, żeby wszystkiego go nauczyła, po czym kontynuował znajomość z dziewuszką z pracy.

Jakieś pipy, a nie faceci.
    • nena20 Re: prawiczek 30+ 05.02.17, 19:12
      znam (domyślam się) jeden 35 lat, drugi około 30. Fajni ale jeden woli poleżeć na kanapie a drugi pracuje naukowo i nie ma czasu na dziewczyny. Jednego chciałam poznać z koleżanką ale po wysłuchaniu historii iż do tej pory nic...dziewcze uciekło i nie chciało słyszeć o super charakterze itd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka