Dodaj do ulubionych

emamy z zespolem suchego oka, maść do oczu.

08.02.17, 19:29
Mam problem z oczami. ( bardziej jednym) Bardzo mnie bolą, ciągle czuję dyskomfort, są suche. Nawilżałam kroplami co chwilę ale i tak bolało. Unikałam kompa itp. Okuliści sobie nie radzili z tym.
Z głupia zadałam pytanie na znanym lekarzu bardzo szczegółowo opisując problem i okulista pierwszy raz zwróciła mi uwagę, że kiedyś miałam uraz oka, które w miejscu tego urazu najprawdopodobniej ma uszkodzoną rogówkę. Z powodu bardzo suchego oka problem się odtwarza i nasila ( poprzez tarcie) i goi się to długo, do tego leczenie kroplami to za mało. ( trzeba maści, i ewentualnie koreczki do punktów łzowych - oczywiście kazano mi się udać do okulisty).
Wkurzyłam się bo żaden okulista na to nie wpadł a największy mam problem właśnie z uderzonym kiedyś okiem właśnie w tym samym miejscu co uderzenie. Dawano mi tylko krople nawilżające. Poza tym z oczami ok.
Za problemami z suchymi oczami + bólami niezwiązanymi z urazem stoją problemy z chorobami o podłożu auto. Jedna w trakcie diagnostyki.

To tak dla określenia problemu, żebyście mi jaskry nie szukały i nie wiadomo czego.

Na próbę kupiłam sobie maść i po stosowaniu na noc głównie czuję dużą ulgę. Jednak maść którą mi dała pani w aptece ma konserwanty ( krople mam bez) MAŚĆ to vidisic.
Używa któraś maści z konserwantami? Czy jest to na dłuższą metę szkodliwe? Uzależniające?
Używacie coś lepszego? Wiecie coś n/t?

Wizytę u okulisty mam tak odległą że nawet o tym nie myślę.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka