Dodaj do ulubionych

czerwone gardlo bez goraczki

17.02.17, 11:14
Syn lat 7 z czerwonym, spuchnietym gardlem, bole przy przelykaniu. Doktorka zapisala antybiotyk penicyline, ale on goraczki nie ma. Znaczy sie wieczorem mial 37,3. teraz mierzylam 36, 5. No i nie wiem podac ten antybiotyk czy poczekac , bo to byc moze wirus. Co myslicie? Psikalam mu na razie tylko Tan. verde.
Edytor zaawansowany
  • przystanek_tramwajowy 17.02.17, 11:21
    Lubię to! Lekarka ma dyplom i doświadczenie, widziała twoje dziecko i zaleciła antybiotyk. Ale ty nie wierzysz jej. Uwierzysz za to księgowej z Internetu, która nigdy twojego dziecka nie widziała, ale powie ci, żebyś nie dawała antybiotyku. Po co wlokłaś dziecko do lekarza? Trzeba było od razu zdiagnozować na forum.

--
    Kazałam dzieciakowi wysiąść, mówiąc, że ze mną jej rodzice nie ustalali, że wraca z nami. Dzieciak przerażony, bo ona sama autobusami jeszcze nie jeździ i jak ona ma teraz wrócić. Powiedziałam jej by zadzwoniła do rodziców i odjechałam (by beatulek).
  • rulsanka 17.02.17, 11:24
    Jeżeli czuje się dobrze to bym nie dawała. Można zrobić szybki test na paciorkowca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.