Dodaj do ulubionych

Jak zrzucilyście sadło po ciąży?

17.02.17, 17:11
Ja 4 kg. Ale mam inny problem - skinny fat. Bylam w ciazy zagrozonej i musialam lezec 2 miesiace, w tym miesiac w szpitalach - takze wiadomo.
Cwicze na rowerku stacjonarnym i sama wymyslam sobie cwiczenia bo stracilam tez kondycje. Po cesarce trzeba bylo wypoczywac wiadomo.
Co polecacie do cwiczen? Mam na mysli urzadzenia do domu bo silownia stednio mi pasuje. Jestem z malej miejscowosci gdzie pelno ciekawskich a ja jestem aspoleczna i denerwuja mnie takie osoby podwojnie.
Jestescie na jakichs dietach czy cos?
Brzucha juz nie mam. Ludzie mowia ze niemozliwe ze bylam w ciazy ale co z tego skoro pod spodem flak.
--
Jesteśmy tylko szczególnie zaawansowaną w rozwoju odmianą małp na niezbyt ważnej planecie, krążącej wokół całkiem przeciętnego Słońca. (Stephen Hawking)
Edytor zaawansowany
  • 17.02.17, 17:12
    2 miesiace temu byl porod. Nie pytalam lekarza jak z ciwczeniami po cc ale juz robie brzuszki. Mozna? W sobote za tydzien dopiero ide na kontrol to zapytam.

--
    Jesteśmy tylko szczególnie zaawansowaną w rozwoju odmianą małp na niezbyt ważnej planecie, krążącej wokół całkiem przeciętnego Słońca. (Stephen Hawking)
  • 17.02.17, 18:07
    Idę na kontrolę!!!

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • 17.02.17, 17:14
    Płytę z Chodakowską sobie zapodaj w domu i ćwicz przed tv! Sprawdziłam na sobie, 5 kg w 3 tyg
  • 17.02.17, 17:15
    2 miesiące po cesarce? Serio?
  • 17.02.17, 17:24
    Czuje sie dobrze. Sily wrocily, nic nie boli. Nie mam tylko czucia w czesci rany.
    A co do chodakowskiej to czy ona ma te szybkie cwiczenia kardio? Bo po nich sie chudnie. A ja nie chce schudnac. Tylko na rzezbe.
    Brzuch mialam grubszy przed ciaza. Tylek i uda rowniez. Ale przed mezem wstyd byc takim flakiem uncertain

--
  • 17.02.17, 17:36
    Przed mężem wstyd?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • 17.02.17, 21:34
    Pewnie ze wstyd. Trzeba sie dobrze prezentowac nago smile

--
  • 17.02.17, 22:05
    Wiesz, że to nie jest normalne.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • 17.02.17, 22:07
    Myslalam ze to normalne zeby pociagac meza. Wlasciwie to bylam pewna...

--
  • 18.02.17, 08:04
    Oczywiście, że jest normalne.
    Ostatnio jest taka idiotyczna ideowa moda, żeby broń Boże kobieta nie liczyła się z gustem swojego faceta. Facet nie może powiedzieć żonie: gruba jesteś, odchudź sie. Bo to jest zamach na jej cześć i chwałę.
    I trzeba koniecznie takiego pana ustawić do pionu i pokazać mu gdzie jego miejsce.
    Ba! Facetowi nie wolno nawet marzyć o ślicznej żonie, wyobrażać sobie, że jest gładka, wysportowana i miła w oglądzie.
    Ma akceptować wały, boki, zwisy i nic nie mówić.
    I chodzą takie cwane, pewne siebie laski po ulicach, przekonane, że one rządzą, facet to pionek. Tyle tylko, że grube, zapasione, do żadnej sieciowki po dres nie zajdą, bo rozmiarów nie ma, zatarte w, udach.
    Ale porządek jest !
    😂
  • 18.02.17, 08:11
    Zupełnie nic nie zrozumiałaś. Trudno.

--
  • 19.02.17, 06:05
    Mam wrażenie, że kolejne stado trolli zawitało na ematce..

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • 19.02.17, 06:05
    Mam wrażenie, że kolejne stado trolli zawitało na ematce..

--
    Strach w niektórych tematach to na forach nic innego niż zabieg stylistyczny. Retoryka trolli. Prawdziwy strach czuje forumka, która prosi aby trzymać kciuki za jej syna. by kropkacom
  • 18.02.17, 09:21
    Facet może mieć problem jak żona przytyje po ciąży 20-30 kg. Rozumiem, że z taką zmianą gabarytów można mieć problem.

W tym przypadku mówimy o 4kg. Słownie: czterech kilogramach. Tyle jej samo spadnie gdy będzie karmiła piersią i na wiosnę zacznie chodzić na dłuższe spacery. Ale nie, niunia nie ma za grosz szacunku do swojego ciała po operacji, będzie się katować Chodakowską, bo jeszcze mężusiowi opadnie na widok delikatnej opony na brzuchu.

Kogo brałyście na mężów i ojców dzieciom????? Czeka was głęboka depresja gdy za kilka lat skóra zacznie konkretnie wiotczeć i zaczną pojawiać się zmarszczki. A wydelikacony mężuś poleci zmienić żonę na młodszy model.
  • 18.02.17, 09:36
    Dokładnie. Już nie mówiąc o tym, że mąż zauważył problem cellulitu, gdy autorka była w ciąży i już kupował balsamy antycellulitowe. A co, gdyby w ciąży przytyła 30 kilo? Niezależnie od siebie i swoich chęci i starań.

--
  • 17.02.17, 17:26
    Przecież ona jest crazy stupid, to co się dziwisz?

--
    Kazałam dzieciakowi wysiąść, mówiąc, że ze mną jej rodzice nie ustalali, że wraca z nami. Dzieciak przerażony, bo ona sama autobusami jeszcze nie jeździ i jak ona ma teraz wrócić. Powiedziałam jej by zadzwoniła do rodziców i odjechałam (by beatulek).
  • 17.02.17, 17:31
    tongue_out

--
  • 17.02.17, 21:38
    Czytam cały ten wątek( i w sumie tego żałuję) i właśnie mogłam od razu rzucić okiem na nicka.
    Wszystko było by jasne i oszczędziłabym czas na czytanie big_grin
  • 17.02.17, 21:49
    Marnotrawisz czas tongue_out
    Tutaj nikt sie nie przejmuje jakas rana. Najwazniejsza jest rzezba!

--
  • 18.02.17, 23:06
    Czytając wypociny jakiegoś trolla, to i owszem.
    Ponieważ z Twoim tokiem myślenia, to mam nadzieję, żeś trollem tongue_out
  • 17.02.17, 23:27
    niu13 napisał(a):

> Płytę z Chodakowską sobie zapodaj w domu i ćwicz przed tv! Sprawdziłam na sobie
    > , 5 kg w 3 tyg
    Niu, jaki program z nią robiłaś?
    Na cellulit (jeśli mialas) tez pomogło?
    I ile razy w tygodniu cwiczyłas?
  • 17.02.17, 17:36
    Wszystko wyssały dzieci to raz. Dwa - ja nie przybieram dużo w ciąży. Teraz po 3. dziecku do formy doszłam błyskawicznie, najtrudniej było po 1. dziecku. Zasuszam się na starość jak mój ojciec 😉.
  • 17.02.17, 17:39
    Nie wiem, czy mówisz poważnie o tych brzuszkach... Po cesarce przecież masz bana na brzuszki na 12 miesięcy!

Dopiero wrzucałam trening dla mam po cesarce na forum. Możesz robić to i tylko totongue_out Gdy minie 12 tygodni po porodzie i nie będziesz miała żadnych komplikacji możesz zacząć rowerek i inne ćwiczenia (byle nie brzuszki smile )

forum.gazeta.pl/forum/w,567,163348952,163348952,Trening_dla_mam_po_cesarce_6_12_tydzien.html

--
    It's not about having time. It's about making time.
  • 17.02.17, 17:47
    Ćwiczyłam na tym co miałam pod ręką. Siłownia w piwnicy, trochę orbitera i bieganie za dziećmi. Diety nie stosowałam, ale zwracałam uwagę aby jeść zdrowo i racjonalnie, a nie żreć.
    A pozbycie się skinyy fat to już szkoła wyższa. Tutaj trzeba mieć dobrze opracowany trening a nie jakąś Chodakowską trzy razy w tygodniu.
    Brzuszki robiłam kilka miesięcy po cesarce. Zanim do tego dojdziesz, przyjrzysz się temu : bosonamacie.pl/rozstep-miesnia-prostego-brzucha
    Bo inaczej nic mądrego ćwiczeniami nie osiągniesz.

Powodzenia.
  • 17.02.17, 21:41
    Dzieki. Wlasnie patrzylam na rozstep miesni brzucha ale u mnie wyglada to naprawde ok. Brzuch jest w porzadku. Co prawda w szpitalu po porodzie wygladalam jakbym byla w 6 miesiacu ale szybko sie wchlonelo. Nie widac ze bylam w ciazy gdyby nie blizna na brzuchu.
    Mam problem ze sflaczalymi udami i tylkiem. Cellulit bez sciskania skory. A jestem szczupla waze 49 kg.

--
  • 17.02.17, 17:49
    Po porodzie zostało mi 6 kg. Wszystko (a nawet więcej) poleciało dzięki kp i długim spacerom z wózkiem.
    Z tym, że ja nie miałam 'sadła', bo lubię swoje ciało i w życiu bym go tak nie nazwała tongue_out
  • 17.02.17, 21:43
    Tez bym chciala siebie lubic...

--
  • 17.02.17, 23:01
    idz najpierw do lekarza od glowy
  • 17.02.17, 18:03
    Karmienie piersią i codzienne spacery. Plus zaganianie przy dziecku. Nigdy w życiu nie byłam tak szczupła, jak trzy-cztery miesiące po porodzie. Nie miałam się w co ubrać, wszystko ze mnie spadało. Zwłaszcza to, co teraz się nie dopina, wrrr.

--
    Fajna książka dla dzieciaka
  • 17.02.17, 21:45
    Nie mam pokarmu. Zreszta piersi tez nie.
    Co do spacerow przydalyby sie w mniej smrodliwym srodowisku wink
    Nie moge doczekac sie wiosny
    Nie chce chudnac ani grama tylko wyrobic cialo

--
  • 17.02.17, 21:43
    ja bym chciała coś na brzuch. Bo ćwicze, biegam a ta cholera wciąż jestsuspicious

--
    "jest ujowo, ale stabilnie..."
  • 17.02.17, 21:46
    Brzuszki skosne wiem od znajomego kulturysty. No i chyba dieta bezcukrowa

--
  • 17.02.17, 21:52
    Musisz robić ćwiczenia aerobowe, co z tego że będziesz robić 100 brzuszków dziennie jak i tak będzie przykrywać je tłuszcz. Rower, bieganie orbitrek ..No i dieta. Kup sobie błoto z morza martwego i rób okłady, owiń folia spożywczą i przykryj się kocem, delikatne masaże też wskazane
  • 17.02.17, 22:06
    Z eveline jest taki krem antycellulitowy rozgrzewajacy w czerwonej tubce. Maz mi kupil widac zauwazyl problem wink

--
  • 17.02.17, 22:15
    Przeczytalam caly watek i cie nie rozumiem. Wazysz 49 kg wiec jestes chuda. Dopiero po ciazy i cesarce i maz ci kupuje krem na cellulitis a ty szukasz szybkiego sposobu na chudniecie. Mleka nie masz, choc nie ma czegos takiego.

Chyba za bardzo sie skupiasz na wygladzie, skup sie na tym by zrobic cos milego dla siebie. Jakis masaz, spa w weekend.
  • 17.02.17, 22:17
    troll smile Też się załapałam smile

--
    It's not about having time. It's about making time.
  • 17.02.17, 22:22
    ze komus sie chce pisac takie bzdury
  • 17.02.17, 23:03
    lalkaika napisała:

> ze komus sie chce pisac takie bzdury

ale ja akurat chętnie poczytam co zrobic wink
    Mnie mąż mówi że wyglądam sexi wink ale on sie nie zna chyba tongue_out
    --
    "jest ujowo, ale stabilnie..."
  • 17.02.17, 23:06
    sadlo najlepiej sie zrzuca ze stromych i wysokich schodow. nie da rady wrocic.
  • 17.02.17, 22:25
    Fajnego męża masz, nie ma co.

--
  • 17.02.17, 23:11
    On mi kupil to na cellulit jak bylam w ciazy. Sama mowilam ze mi sie zrobil.
    A tak to sie mna podnieca. Dzis rano, wczoraj. Ciagle. Ale co z tego jak ja sie sobie nie podobam?

JESTEM FLAKIEM. skinny fat tak jak pisalam. Nie czytalas ze wcale nie chce schudnac nawet z grama. Tylko UJEDRNIC CIALO. Nogi, uda, posladki i ramiona. Reszta ok. Brzuch tez jak trzeba.

--
  • 17.02.17, 23:21
    > Ale co z tego jak ja sie sobie nie podobam?

Ej no, motasz się w zeznaniach: najpierw piszesz o zrzucaniu, potem o ujędrnianiu. To dwie różne rzeczy.

A podobanie się sobie jest w głowie, nie ciele. :p

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • 19.02.17, 07:40
    Zamiast Chodakowskiej polecam wizytę u psychologa.
  • 17.02.17, 23:52
    Ematka i sadło? Helou...!

--
    cnnnvnndnn

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.