Dodaj do ulubionych

Wybielanie martwego zęba...ktoś robił?

21.02.17, 18:15
Chciałabym wybielić zęby, w zasadzie już od dawna, ale jest pewien problem. Jedynkę mam martwą, w dodatku trochę ciemniejszą od reszty. Musiałabym ją wybielić i dopiero całą resztę. Niestety nasłuchałam się, ze wybielanie trutego zęba strasznie go osłabia i może się pokruszyć...i już od dobrych kilku lat o tym myślę i się boję, bo to w końcu jedynka...co dentysta, inna rada...ktoś próbował? Ząb się osłabił?
Edytor zaawansowany
  • adriana.la.cerva 21.02.17, 18:25
    a licowka ? moze to by bylo lepsze w twoim przypadku
  • prochottka1 21.02.17, 18:29
    możesz wybielić ale taki ząb wygląda ładnie przez chwile
    potem szarzeje na nowo ,szybciej się przebarwia np od kawy, wina

na Twoim miejscu zrobiłabym koronkę na tego zęba
    i pod jej kolor wybieliła resztę zębów

--
    "Leczę się gorzałką i aspiryną.Przy czym nie będę ukrywał, aspiryny zapominam niekiedy zażyć". Jerzy Pilch
  • moni_kaw 21.02.17, 19:30
    Ja wybielalam martwą jedynkę i dwójkę, mam bardzo białe zęby i te dwie szare martwe sztuki wyglądały po prostu strasznie ; wybielalam w 2013, póki co efekt jest rewelacyjny; PS - z wyglądu minus 15 lat taki zabieg mi dał smile
  • bertie 21.02.17, 20:07
    Ja wybielałam martwą dwójkę kilka lat temu - wybielanie od środka specjalnym środkiem zakładanym na chyba z tydzień, a potem lampą. Efekt widoczny nadal. Ze skutków ubocznych przez kilka miesięcy ząb był taki chropowaty, dentysta mnie uprzedzał, że po wybielaniu ząb się wysusza. Potem było OK.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka