Dodaj do ulubionych

Kim jesteś?

08.03.17, 16:59
swiatlopana.com/7400/kim-jestes-wiadomosc-dla-wszystkich-kobiet/
Z okazji Dnia Kobiet😊
Edytor zaawansowany
  • 08.03.17, 17:17
    Dziękuję bardzo. Ale chciałabym się jeszcze upewnić czy jestem warta więcej niż zawartość mojej macicy?
  • 08.03.17, 18:50
    Dawno temu, acz byłam już na świecie, na mszy w kościele w moim rodzinnym mieście ksiądz poprosił z ambony, by kobiety mówiły "Panie, nie jestem GODZIEN", bo "godna" brzmi jak "głodna".

Ja, kobieta, jestem GODZIEN. A nie, pardon, NIE jestem GODZIEN w dodatku.
    Nic tak nie wzmocniło mojego poczucia własnej wartości jak pożegnanie się z tą instytucją.

Światło Pana... dzięki, światło PANI poproszę.
  • 08.03.17, 19:05
    I tyle zrozumiały.
  • 08.03.17, 19:25
    A co tu rozumieć.
    Strona związana z najbardziej antykobiecą (może poza Braćmi Samcami) organizacjią w Polsce, zamieszcza filmik obwieszczający nam, jakie to jesteśmy ważne i wiele warte.

Coś jakby mi szef, który nie płaci mi nadgodzin, ględził, jakim to jestem cenionym pracownikiem. A niech idzie do diabła, albo mi pokazuje na co dzień, że mnie ceni, albo niech zamknie twarz i się nie ośmiesza.

Ale rozumiem, że mam się zachwycić, bo ładna melodyjka w tle i w ogóle tak w stylu Coelho, ach i och jak wzniośle.
  • 08.03.17, 19:07
    Może to komu co pomoże, ale dla mnie nawiedzone do niestrawności.
    Mimo to dziękuję za dobre chęci.

--
    '[Zwierzęta: I to zadziała???] Nie!!! A nawet tak!!! Maurce, powiedz im. [Maurice: Tak z 50%...] by król Julian
  • 08.03.17, 19:49
    W porzo tylko czy musimy mieszać do tego istoty nadprzyrodzone?
  • 08.03.17, 21:51
    Boga nie ma, więc to bez sensu. Żebym nie wiem jak się wysilała takie "przekazy od Boga" postrzegam tak: ktoś mnie próbuje oszukać, pewnie chodzi o pieniądze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.