Dodaj do ulubionych

A ja sobie wyspy oglądam

20.03.17, 20:34
Do kupienia. Na Filipinach. Jaka szkoda że nie wygrałam w totka....
A może tak forum nabyłoby zbiorowo jakąś miłą działeczke?
http://www.real-estate-palawan-philippines.com/wp-content/uploads/2016/12/bl056_3-1.jpg
Edytor zaawansowany
  • 20.03.17, 20:39
    Drogo chcą ? tongue_out
  • 20.03.17, 20:50
    Forum by było stać..... Mnie nie..... Za tę ze zdjęcia jakies półtorej bańki, jeżeli dobrze kalkuluję. 4 hektary, z czego jeden na wzgórzu (jakby sie morze podnosiło).
  • 20.03.17, 20:44
    obawiam się, że na taką "miłą działeczkę" trzeba dostarczać drogą morską wszystko, zaczynając od odsalarki wody morskiej.
    Secundo: jakie są szanse na to, że w ciągu najbliższych 50 lat (optymistycznie zakładając, że dłużej nie dożyję), utrzymają się na powierzchni morza?
    Więc inwestycja może i miło na zdjęciach wygląda, ale w utrzymaniu droga i mało perspektywiczna.

--
    Szanowny Prezydencie!
    Błogosławione łono, które Ciebie nosiło, i piersi, które ssałeś.
  • 20.03.17, 20:46
    wygralas - bedziesz naszym skarbnikiem smile
  • 20.03.17, 20:54
    A gdzie... Po pierwsze działka porośnięta kokosem, awokado i orzechami. Po drugie - woda jest. A eletryczność - prawie jest. big_grin czyli - ma być. A, i jest sygnal satelitarny, więc odpoczywające na filipińskim łonie forum mogłby się nadal zreć online.
  • 20.03.17, 21:01
    Najpierw pożarłby by się, o to, która w jakim terminie tam pojedzie;P
  • 20.03.17, 21:02
    a potem ktora moze gdzie postawic swoj domek i zabrac tesciowa i meza wink
  • 20.03.17, 20:52
    Witam
    Nie widzę ceny. Ile ta kosztuje? Na Pacyfiku można sobie kupić wyspę za 600, 800 tysięcy złotych.To tyle co mieszkanie trzypokojowe w Warszawie;-P Wystarczy kredyt i mówisz masz.
    Pzdr.
    Ing
  • 20.03.17, 21:03
    Zanim dołączę do forumowej ściepy- czy na tej pięknej wysepce jest internet?
  • 20.03.17, 21:17
    Satelitarny.
  • 20.03.17, 21:52
    cholerka, taka wyspa wyszlaby taniej niz nasz dom, a przynajmniej nie byloby problemu z sasiadem, przez ktorego nie mozemy sie budowac. musze meza przekabacic i mozemy nabywac wyspe zamiast domu. chlopaki sie uciesza big_grin
  • 20.03.17, 22:02
    Wiem, ze klimat nie ten ale politycznie jakos spokojniej, eh ... wiec moze poszukaj tutaj: www.privateislandsonline.com/regions/canada I ceny niektore naprawde do przeklniecia smile Good luck choosing the right one! Jak juz kupisz, to zapros szczegolnie, ze do nas wiz nie trzeba big_grin Cheers.
  • 20.03.17, 22:09
    A czy na twoich wyspach rośnie awokado, kokosy i te małe orzechy, z kttórych sie robi kormę? A widzisz, nie rosną. Choć przyznam, ceny bardzo zachęcające.
  • 20.03.17, 22:13
    No przeciez pisze, ze klimat nie ten wink Ale, ale, ale ... mysl perspektywicznie, jest szansa, ze gdy zainwestujesz dzis, Twoje wnuki moze i avocado czy coconuts beda sobie zbierac przynajmniej gdzies w BC ... bo zeby tak w Nova Scotia to pewnie raczej prawnuki wink Badz dobra babcia in-spe - pomysl jak im to wszystko bedzie smakowac na babcinej wyspie w Kanadzie big_grin Cheers.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.