Dodaj do ulubionych

Disneyland Paris z 4 latkiem

• 21.03.17, 13:00
    Czy bylyscie w Disneylandzie k Paryza?

Jesli tak, to czy wiek dzieciora 4 lata to w sam raz na takowy wyjazd czy jeszcze nieco za wczesnie i poczekac z 2 lata?
  • valtho 21.03.17, 13:33
    I tak i nie smile. Na część atrakcji za mały, ale i tak bedzie miał zabawę. Wybierz termin poza wakacjami, feriami francuskimi, a szczególnie paryskimi i nie weekend. Powodzenia! Zaliczyłam juz właśnie z maluchami i mam z głowy.
  • princesswhitewolf 21.03.17, 13:36
    dziekuje , to bardzo przydatna informacja.
  • eve-lynn 21.03.17, 13:44
    podobno opłaca się wykupić przepustki, dzieki którym nie stoisz w kolejkach/stoisz w krótszyk kolejkach dla tych z przepustkami.
    można chyba kupić na wszystko albo tylko na wybrane atrakcje (kolega z 3 córkami mówił, że wykupił szybsze wejśca tylko do księżniczek). to dodatkowy koszt, ale wszyscy z kim rozmawiałam czy o USA czy o Paryżu, mówią, że jak już jedziesz, to te pare euro warto jednak dołożyć bo inaczej to wyjazd może być zmarnowany przez kolejki, szczególnie z młodszymi dziecmi.
    sama nie byłam jeszcze bo młodsza ma dopiero niecałe 2 lata i chcę poczekać jeszcze przynajmniej z rok albo dwa, więc sama nie wiem jak to działa z tymi przepustkami.
  • princesswhitewolf 21.03.17, 13:47
    tez fajne info. Dzieki dobra kobito.
  • eve-lynn 21.03.17, 13:49
    wygooglalam teraz www.disneylandparis.co.uk/guest-services/fast-pass/
  • kaz_nodzieja 21.03.17, 13:50
    Za 2 lata może już nie być ani Paryża ani Disneylandu, więc rób jak uważasz.

--
    Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
  • joa66 21.03.17, 13:53
    Ja czekam 22 lata i jeszcze nie gotowy big_grin

Zależy od dziecka.
  • princesswhitewolf 21.03.17, 14:09
    hahahahsmile)

Bedzie bedzie. tylko ze bedzie tam sekcja pt Basnie Alladyna i Sindbad rozbudowana...lol
  • kaz_nodzieja 21.03.17, 14:11
    I będziesz musiała wziąć ze sobą męża lub brata i gustowną szmatę na twarz.

--
    Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
  • eve-lynn 21.03.17, 14:22
    o tym lepiej, wtedy mąż sam pojedzie z dziewczynkami a ja się wybyczę w domu tongue_out
  • princesswhitewolf 21.03.17, 14:36
    lol
  • ichi51e 21.03.17, 15:30
    Ja bylam w Disneylandzie z trzylatkiem i bylo ekstra. Dzieciak uzyl jak uzyl i tak wszystkiego sie na raz nie obskoczy. Parada sztuczne ognie koniecznie big_grin

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 21.03.17, 15:31
    Tego sie nie wykupuje to jest ich wlasny bardzo dziwny system. Lepiej o tym poczytac.w necie masz live info jak sprawa z kolejkami wyglada

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 21.03.17, 15:32
    Plus iscia z maluchem jest taki ze jest mu wszystko jedno na co idzie (mojemu bylo) a nawet gorsze atrakcje (bezkolejkowe) sa zupelnie ok.

--
  • danaide 21.03.17, 18:50
    Zależy jak często zamierzasz odwiedzać Disneyland. Byłam z sześciolatką. Można było trzy razy zaliczyć Piratów z Karaibów i dom duchów. Mniejsze dziecko mogłoby się bać. Dodatkowo najmniejszy rollercoaster, ten w kopalni (akurat był nieczynny) jest chyba od 102 cm wzrostu. Byłam tam dawno temu z 4latkiem i 8latką i czterolatek na nim płakał.

Bilety - akurat zimą były promocje - kupiłam we fnacu. Kontrola na wejściu sprawnie. Jeśli będziesz zimą weź ciepłe buty i ubranie, żeby nie wymarznąć w niektórych kolejkach (do 40 minut, dzień roboczy, nie jestem pewna czy we Francji były wówczas ferie). W 40minutowych nie stałam, na jedną karuzelę przyszłyśmy dopiero w czasie parady.
    Fakt, zima się kończy...
  • danaide 21.03.17, 18:54
    Kolejki bez przepustek zimą 5-20 minut. Może do kolejki dla maluchów i tor z samochodzikami jakieś 20-30. Karuzela Dumbo do 40 (jak wyżej)
  • bergamotka77 21.03.17, 19:02
    Byłam z 5-latkiem, ale do niektórych atrakcji meeega kolejki choć to byl listopad.

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • princesswhitewolf 21.03.17, 20:03
    nie no daj spokoj zima nie pojade, no cos ty... Tego sobie nie zrobie hehe...

W czerwcu lub sierpniu. 460 funtow chca za Eurostar z Londynu do Paryza +3 dni hoteli ze sniadaniem+ 3 dni wejsciowki dla 2 doroslych i 1 dzieciora w sierpniu,
  • asmarabis 21.03.17, 20:23
    Kupowac i jechac, za dwa lata Anglia po brexicie bedzie w wielkiej biedzie i kryzysie i nie bedzie was stac na takie wyjazdy, wiec niech dziecko po raz ostatni skosztuje wielkiego swiata

Gdyby nie Brexit to czekalabym az bedzie starszy ale skoro to jego jedyna szansa to jechac

--
    "Mam pare faktur, gdzie moge za nie cos kupic?"
    Baltycki
  • maadzik3 21.03.17, 20:25
    prędzej Polacy będą mieć wizy do krajów UE po polexicie

--
    www.christianzionist.blox.pl
  • princesswhitewolf 21.03.17, 21:44
    asmarabis nie martw sie o mnie, mam tez zrodlo dochodow w Polscesmile)) damy radesmile ha ha
  • bergamotka77 21.03.17, 23:05
    asmarabis napisała:

> Kupowac i jechac, za dwa lata Anglia po brexicie bedzie w wielkiej biedzie i kr
    > yzysie i nie bedzie was stac na takie wyjazdy, wiec niech dziecko po raz ostatn
    > i skosztuje wielkiego swiata
    >
    > Gdyby nie Brexit to czekalabym az bedzie starszy ale skoro to jego jedyna szans
    > a to jechac
    >

Hahaha big_grin asma gdzie Ty byłaś jak Cię nie było?
    --
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • princesswhitewolf 21.03.17, 23:09
    fakt... dawno jej nie widzielismy... Cos nam zniknela na troche... W Disneylandzie z dzieciakami bylasmile
  • danaide 21.03.17, 23:27
    A, to przepraszam. Ja mam opcję na Disneyland dla kobiet niezmotywowanych do pracy;D.
    Latem kolejki są podobno do dwóch godzin.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka