Dodaj do ulubionych

Zatrudnienie B2B

05.04.17, 17:13
Czy któraś z Was jest zatrudniona na zasadzie B2B? Zaproponowano mi taką formę pracy i nie do końca wiem, z czym to się je, bo jestem z tych, co zawsze byli na etacie. Tzn. wiem, że chodzi o założenie firmy i świadczenie usług innej firmie, ale czy to się tak naprawdę opłaca i na co warto uważać?
Obserwuj wątek
    • lauren6 Re: Zatrudnienie B2B 05.04.17, 17:44
      Masz zarabiać powyżej 15 tyś zł? Nie masz dzieci, rzadko chorujesz? Wtedy zgódz się na ten B2B. W przeciwnym razie uważają Cię za frajerkę proponując taką umowę.
    • maadzik3 Re: Zatrudnienie B2B 05.04.17, 18:18
      ja wolę taką formę pracy, ale to trochę zależy od wielu okoliczności. pamiętaj że jeżeli to Twój były pracodawca nie możesz stosować podatku liniowego (jeżeli byś wpadała mocno w 2 próg ma to znaczenie). Ponadto jeżeli się zdecydujesz negocjuj płatne wolne dni (taki płatny urlop). Są plusy i minusy jak ze wszystkim.

--
      "When you have a dream, you've got to grab it and never let go." – Carol Burnett
    • pelissa81 Re: Zatrudnienie B2B 05.04.17, 19:34
      W branży IT szalenie popularne i w wielu miejscach to jedyna forma pracy. Musisz skalkulować jakbyś była na etacie. Np. za urlopy nie dostatajesz, ale jeśli stać cię by ten 1 miesiąc nie dostawać pensji a i tak będzie więcej - to spróbuj.

--
      "Kto chce, szuka sposobów. Kto nie chce, szuka powodów."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka