Dodaj do ulubionych

Co oni do mnie piszą?

06.04.17, 23:42
Hello from Amazon.

We have cancelled your recent Amazon.co.uk order(s) because we are unable to charge your credit card.

If you have questions about declined credit card payments, please review the information below.

WHY DID MY CARD DECLINE?

We are unable to determine why your credit card was declined. A charge can be declined for a variety of reasons, some of which may not be related to the validity of the credit card. For this reason, we often try processing the charge again at a later time.

Rozumiem, że skasowali moje zamówienie, bo im się moja karta nie podoba.

Ciekawe, że nie uczynili tego z poprzednimi dwoma zamówieniami, które skasowałam sama, bo "darmowa wysyłka" okazywała się wynosić 80 dolarów, a nie darmowa - 90.

Wtedy jakoś nic o karcie nie pisali. Dopiero teraz, kiedy cena wysyłki wyniosła 4 funty. tongue_out
Edytor zaawansowany
  • 06.04.17, 23:43
    Pytanie brzmi: co oni DOKŁADNIE do mnie piszą? - bo to, co sama zrozumiałam, mi nie wystarcza.
  • 06.04.17, 23:47
    Skasowali zamówienie bo nie byli w stanie obciążyć karty. Jak masz pytania to przeczytaj co poniżej
    A poniżej piszą, że Nie wiedzą czemu i możliwych powodów jest wiele i niektóre nie wiążą się ważnością karty. Więc często próbują ściągnąć pieniądze ponownie troszkę później.

--
    Nie mam dzieci. Ale emama jest tak często linkowana na głównej, że podejrzewam inspirujące dyskusje albo totalną naparzankę. To postanowiłam zajrzeć.
  • 06.04.17, 23:54
    Ech, jak bym szybciej czytała, to bym nie pisała po próżnicysmile
  • 06.04.17, 23:56
    wink na drugi raz będę wolniej pisać wink

--
    Nie mam dzieci. Ale emama jest tak często linkowana na głównej, że podejrzewam inspirujące dyskusje albo totalną naparzankę. To postanowiłam zajrzeć.
  • 06.04.17, 23:50
    Dokładnie to napisali, że skasowali zamówienie bo nie są w stanie obciążyć karty. A nie są, bo powody mogą być różne, niektóre niezwiązane z ważnością karty. Z tego powodu często powtarzają próbę obciążenia.

Komentarz mój: sprawdź czy masz środki, jak masz, to skontaktuj się z bankiem. Albo spróbuj złożyć zamówienie jeszcze raz, bo czasami coś się wiesza w systemie.
  • 07.04.17, 00:14
    Sprawdź też, czy przypadkiem nie masz ustawionego zbyt niskiego limitu transakcyjnego na transakcje internetowe. Przynajmniej mnie tak się parę razy zdarzyło, bo przez ostrożność ustawiłam limity na bardzo niskie albo zerowe, a potem o tym zapomniałam i się wściekałam, czemu karta nie działa.

--
    Nika
  • 07.04.17, 00:25
    Wyrobilas sobie karte przedplacona, a przelalas na nia jakies pieniadze?

--
    Scher dich zum Teufel!
  • 07.04.17, 03:47
    taki-sobie-nick napisała:

> Rozumiem, że skasowali moje zamówienie, bo im się moja karta nie podoba.

Jak zwykle niewiele rozumiesz.
    Próbowali obciążyć twoją kartę, ale się to nie powiodło, a nie "karta im się nie podoba". Pewnie masz ustawiony niski limit (albo nawet kompletną blokadę) na transakcje zagraniczne. Skontaktuj się z bankiem zamiast snuć durne teorie.
    Niedługo przebijesz tę forumkę od tuczącego jedzenia u niemieckiego gospodarza w sferze wątków o problemach z dudy.
  • 07.04.17, 07:44
    U szwajcarskiego. taki Nick nie znasz angielskiego?

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • 07.04.17, 20:54
    bergamotka77 napisała:

> U szwajcarskiego. taki Nick nie znasz angielskiego?
    >
    Jak widać, słabo, i pouczenia możesz sobie darować.

Skoro ty znasz, to czemu nie odpisałaś mi jako pierwsza w tym wątku?
  • 07.04.17, 07:53
    Co to za wątek?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • 07.04.17, 20:56
    tak_to_nowy_nick napisał(a):

> taki-sobie-nick napisała:
    >
    > > Rozumiem, że skasowali moje zamówienie, bo im się moja karta nie podoba.
    >
    > Jak zwykle niewiele rozumiesz. (...)

Niektórzy userzy wytłumaczyli mi sprawę uprzejmie i bez ataków osobistych. Nie wiesz, jak oni to zrobili?

Teorie będę sobie snuć jakie mi się podoba. Nie wiem, skąd twoja agresja pod moim adresem, mogłabym użyć klasycznego argumentu, ale tego nie zrobię. tongue_out
  • 07.04.17, 07:56
    Ściąganie z karty może być zablokowane przez bank nie tylko wtedy, kiedy "wyszła" ważność i to piszą.
    Trzeba sobie sprawdzić limity dzienne, tygodniowe, limity na transakcje w internecie, limity na transakcje zagraniczne,
    itd.itd
    Skąd oni mają wiedzieć z jakiego konkretnego powodu bank blokuje.

--
    'A teraz wzbudzę w was poczucie niższości. Zresztą uzasadnione.' by król Julian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.