Dodaj do ulubionych

Kaski rowerowe dla dzieci

10.04.17, 21:29
Jakie kaski maja Wasze dzieciaki? Mlody dostal biegowke, wiec szybko musze cos kupic, znalazlam stary watek z 2011ego roku , wiec pewnie cos sie pozmienialo w technologii? Jestem zielona w temacie 馃榾
Obserwuj w膮tek
    • prochottka1 Re: Kaski rowerowe dla dzieci 10.04.17, 21:32
      najlepiej i艣膰 do sklepu rowerowego i przymierzy膰
      dobrze dobrany kask to postawa smile

--
      "Lecz臋 si臋 gorza艂k膮 i aspiryn膮.Przy czym nie b臋d臋 ukrywa艂, aspiryny zapominam niekiedy za偶y膰". Jerzy Pilch
    • mikams75 Re: Kaski rowerowe dla dzieci 10.04.17, 22:04
      nie sadze, zeby cos sie pozmienialo, nie da sie polecic ot tak kasku, bo nawet jak 5 osob ci napisze, ze ich dziecku kask x pasowal, to nie znaczy, ze bedzie tez dobry dla twojego dziecka. Kaski roznia sie nieco ksztaltem - musisz isc z dzieckiem mierzyc i dobrac taki jaki najlepiej sie trzyma glowy. No i dziecku musi sie podobac, zeby chetnie nosilo.
        • muchy_w_nosie Re: Kaski rowerowe dla dzieci 10.04.17, 22:52
          Bo rowerowy jest przystosowany do najcz臋stszych wypadk贸w rowerowych, czyli lecisz przez kierownic臋 na twarz i czo艂o, ten daszek jes po to 偶eby chroni膰 prz贸d g艂owy, skronie, nie zachodzi on tak mocno na ty艂 g艂owy. Na rolkach cz臋sto - statystycznie - upadasz do ty艂u i kask rolkowy chroni potylice.
              • mikams75 Re: Kaski rowerowe dla dzieci 11.04.17, 10:43
                tak sie dopytuje, bo moje dziecko ostatecznie ma jeden i oczywiscie nie chcialabym zaszkodzic. Ma rowerowy i juz przetesotwany - faktycznie uchronil przed zlamaniem nosa. Chcilabym, zeby na rolkach i hulajnodze tez chronil. A moje dziecko ma etap pt. w kasku wygladam paskudnie, wiec w sklepie kazalam wybrac cos, w czym uwaza, ze wygada pieknie. I nawet nam nikt nie zwrocil uwagi do czego ten kask kupujemy, tylko na dopasowanie.
    • turzyca Re: Kaski rowerowe dla dzieci 10.04.17, 23:19
      Niezale偶nie od technologii przede wszystkim musi by膰 dobrze za艂o偶ony i to za ka偶dym razem. Czyli ta艣my musz膮 by膰 wyregulowane i wszystkie napi臋te na tyle, 偶e przy ziewaniu kask naciska na czubek g艂owy. Obejma w 艣rodku ma by膰 ustawiona na tyle lu藕no, 偶eby da艂o si臋 wytrzyma膰, ale na tyle ciasno, 偶eby kask si臋 nie suwa艂. Kask to nie beret, 偶eby go nosi膰 na bakier. Kask ma by膰 mniej wi臋cej r贸wnolegle do ziemi, nie zsuni臋ty na potylic臋, bo 偶eby chroni膰 twarz musi przed ni膮 wystawa膰.

--
      "M贸j s膮siad uczy si臋 gra膰 na klarnecie, teraz ju偶 mu to jako艣 wychodzi, ale wcze艣niej by艂am przekonana, 偶e to jaki艣 dziwne zwierze wydaje odg艂osy godowe. " by Mondovi
    • zabka141 Re: Kaski rowerowe dla dzieci 11.04.17, 09:39
      Idz do sklepu rowerowego i przymierz. Ja bylam zadowolona z pierwszego ked czy jak tam ta marka sie nazywa, ale z wiekszego juz nie (nie mial swiatelka z tylu i dziwnie lezal). Te byly zamowione online i potem kupilam w sklepie ABUS i uwazam ze to jest najlepszy kask. Troszke drozszy ale warto.

Te wygladajace jak na rolki nie przepuszczaja zbyt duzo powietrza i glowa sie poci.

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka