Dodaj do ulubionych

No gdzie ten biedny Misio ma zdobyc doświadczenie?

13.04.17, 15:49
OJP zero pokory...Mysia Pysia...
Gdzie mamy zdobyć doświadczenie, gdzie mamy nauczyć się tego warsztatu i potem korzystać z tego wszystkiego tak, aby skutecznie, słusznie i w pełni pracować dla Rzeczypospolitej Polskiej? - pytał retorycznie.- Ja też rozumiem, że dla części mediów w Polsce, zwłaszcza z kapitałem zagranicznym, ale także dla środowisk, które walczą o odzyskanie władzy po ośmiu latach rządzenia i wspierają te media, taka działalność jak pomoc przy badaniu w docieraniu do prawdy przy katastrofie smoleńskiej, jak odbicie z rąk ludzi, którzy współpracowali i imprezowali z funkcjonariuszami Federalnej Służby Bezpieczeństwa Władimira Putina Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO czy wreszcie młody wiek to powód do emigracji i nigdzie w Polsce nie można pracować, a na podstawie pisania nieprawdy można każdego zdyskredytować - atakował. Dziennikarzom powiedział, że złożył rezygnację z członkostwa w PiS, ponieważ sukcesy rządu PiS były przykrywane przez media.
Edytor zaawansowany
  • nathasha 13.04.17, 15:51
    i stala retoryka - media z kapitalem zagranicznym oraz politycy walczacy o odzyskanie wladzy. szkoda ze o muzulmanach nie wspomnial - byloby pelne spektrum populistycznych pisich argumentow.
  • anetapzn 13.04.17, 15:53
    Natasha o cyklistach wegetarianach tez nie wspomniał big_grin big_grin big_grin Godny syn pisu big_grin Ciekawe, gdzie go teraz Antoś umieści.
  • spanish_fly 13.04.17, 15:53
    Proponuję, żeby go umieścił pod swoim biurkiem i zapomnijmy wreszcie o tej postaci.
  • nathasha 13.04.17, 15:56
    nie no jak go umiesci pod biurkiem to sie pewnie biedak uzalezni i dopiero bedzie na jego zawolanie. oj uslyszymy jeszcze o misku, jak sie ojciec Tadeusz wkurzy - to moze nawet prezesem PiS zostac.
  • liisa.valo 13.04.17, 15:52
    Hehe, no, cóż, jak się od razu od kierowniczego zaczyna big_grin
    A, nie, sorry, był pomocnikiem farmaceuty najpierw.

--
    Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego...
  • agata_abbott 13.04.17, 15:56
    Na bezpłatnych praktykach niech zdobywa to doświadczenie, a nie za 50tys/miesięcznie...

--
    trzecipasazer.wordpress.com/
  • nastjaa 13.04.17, 17:48
    agata_abbott napisała:

> Na bezpłatnych praktykach niech zdobywa to doświadczenie, a nie za 50tys/miesię
    > cznie...
    >

Popieram
  • mamma_2012 13.04.17, 15:56
    Niech idzie do wojskawink Szeregowy Misio, padnij!
  • nathasha 13.04.17, 15:57
    dopiero by mu wojskowi dali za to co im zafundowal smile Tak, do wojska go!
  • pitahaya1 13.04.17, 15:58
    Strach pomyśleć,ile zarabiałby po zdobyciu tego doświadczenia.
    A lud głupi i tak na nich zagłosuje.
  • livia.kalina 13.04.17, 16:09
    też o tym pomyślałam wink

Po zdobyciu doświadczenia to już chyba tylko stanowisko cesarza albo Wielkiego Imperatora byłoby odpowiednie!
  • mai-ra3 13.04.17, 16:49
    Podobno w Biedrze szukają na kasę.
  • muchy_w_nosie 13.04.17, 17:53
    I myślisz, że mu włos z głowy spadnie. Za kilkanaście tygodni dostanie jakiś ciepły stołek za kilkanaście tysi miesięcznie i nawet o tym się mie dowiesz.
  • mai-ra3 13.04.17, 18:28
    Wydaje mi się że ta postac jest tak popularna, że jednak dziennikarze się dowiedzą smile
    Ale masz rację, jakąs posadkę na pewno dostanie. Tylko gdzieś bardziej w zaciszu gabinetów, żeby nie był aż tak widoczny.
  • nathasha 13.04.17, 18:30
    moze go antek generalem mianuje
  • sumire 13.04.17, 18:32
    Też tak podejrzewam. Antoni już gdzieś go upchnie.
    Z drugiej strony cała ta żenująca pokazówa z komisją, konferencją et cetera to kolejny dowód na to, że PiS nie zawaha się dokonać publicznych egzekucji swoich ludzi dla słupków.
  • kira02 13.04.17, 19:02
    "Za kilkanaście tygodni dostanie jakiś ciepły stołek za kilkanaście tysi miesięcznie i nawet o tym się mie dowiesz. " i sutą odprawę za zwolnienie z obecnej posady.

--
    Kłam­stwo nie sta­je się prawdą tyl­ko dla­tego, że wie­rzy w nie więcej osób. /Oscar Wilde/
  • magic.marker 13.04.17, 23:15
    No dobra, Ptyś jaki jest, każdy widzi. I słyszy.
    Ale kurczę, ktoś go na te posady wsadzał. Ktoś zmieniał statut spółki, żeby Ptyś pasował. Ktoś pilnował, żeby Ptysiowi włos z głowy nie spadł.
    I co, dzisiaj wielka komisja złożona z przybocznych Prezesa Polski przesłuchała Ptysia i stwierdziła, że się nie nadaje.
    A ten co Ptysia promował to co? suspicious Co on ma kuźwa za kwity?

--
    Nie mam dzieci. Ale emama jest tak często linkowana na głównej, że podejrzewam inspirujące dyskusje albo totalną naparzankę. To postanowiłam zajrzeć.
  • magic.marker 14.04.17, 08:58
    Oświeciło mnie. Żadne kwity potrzebne nie są.
    Jak Prezes Polski będzie fikał, to Antonio ogłosi, że żadnego zamachu nie było.
    uncertain

--
    Nie mam dzieci. Ale emama jest tak często linkowana na głównej, że podejrzewam inspirujące dyskusje albo totalną naparzankę. To postanowiłam zajrzeć.
  • jesienna.nuta 14.04.17, 11:49
    A niejaki Rycho Petru był kiedyś teczkowym Balcerowicza...
    O stracie w karierę Pawlaka, Tuska, Siemioniaka i wielu, wielu innych nawet nie wspomnę.

--
    http://emots.yetihehe.com/1/kotek.gif
  • livia.kalina 14.04.17, 15:34
    naprawdę któryś z ich studiował (bez powodzenia) przez 7 lat na trzyletnich studiach w prywatnej pseudo szkółce, karierę zaczął od dostania złotego orderu za zasługi dla obronności kraju, po czym zasiadał w spółce skarbu państwa i specjalnie dla niego musieli zmieniać regulamin obsadzania tego stanowiska bo nie spełniał podstawowych kryteriów, po czym dostał posadkę bez kwalifikacji (no chyba premier Szydło się nie myli??) za 50 tyś w radzie nadzorczej?? No zobacz, zobacz....
  • jesienna.nuta 14.04.17, 15:51
    Było nawet jeszcze śmieszniej big_grin
    A tak w ogóle - nabijacie temu Misiewiczowi popularności.
    Nie warto.

--
    http://emots.yetihehe.com/1/kotek.gif
  • mdro 14.04.17, 17:52
    Po co kłamiesz? A jak już jesteś taka zorientowana, to może opowiesz, jak do swojego bankowego stanowiska doszedł min. Morawiecki? big_grin

I owszem, warto pokazywać, do jakiej patologii doprowadził PiS. Twoja ukochana parta, zdaje się?

--
    Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja
  • 71tosia 14.04.17, 15:56
    Moze mnie pamiec myli (skoryguj) akurat wszyscy oni maja niezle wyksztalcenie i nie zaczynali 'pracy dla Polski' od stanowisk ministerialnych? Patologii nie brakuje po obu stronach ale te przykladu ktore wybralas nie sa najlepsze.
  • mdro 14.04.17, 17:52
    Och, ta "dama" po prostu szczuje. Lubi tę robotę.

--
    Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja
  • bistian 15.04.17, 18:40
    jesienna.nuta napisała:

> A niejaki Rycho Petru był kiedyś teczkowym Balcerowicza...

Nie jest to prawda. Rycho miał wtedy skończone dobre studia i nie był tylko teczkowym.
    Balcerowicz zrobił duży błąd, że nie wziął sobie takich Rychów co najmniej kilkunastu, może by więcej spraw ogarnął, a tak, to np. rolnictwo przegraliśmy, bo Balcerowicz się na tym zupełnie nie znał, a nie miał czasu na wszystko.
  • pitahaya1 15.04.17, 18:45
    Mówisz, że Rysiu też wcześniej zaczynał od pudełek w aptece?
  • 71tosia 14.04.17, 15:53
    tez bym sie chetnie pouczyla za 50 tys/miesiecznie !!!!
    Zastanawia mne dlaczego dopiero teraz taki wielki strateg jak Kaczynski postanowil go szurnac? Bo ewidentnie jest to za pozno, szkod wizerunkowych PISowi facet narobil bardzo duzo no i pozbycie sie Misiewicza bez ruszenia Maciarewicza to chyba nic nie zalatwia. W kregu ministra za chwile pojawi sie inni mili chlopcy, ktorzy beda chcieli sie 'pracowac dla Polski'?
  • livia.kalina 15.04.17, 18:10
    Dla porządku wrzucam. Żebyście wiedziały, że biedy misio nie taki biedny. 7 tysięcy złoty mu zapłaciliśmy dodatkowo za "za duży wkład pracy i osobiste zaangażowanie w realizacji zadań służbowych”.
    oko.press/news-oko-press-macierewicz-dal-nagrode-misiewiczowi-10-marca-nawet-wedlug-pis-misiewicz-byl-juz-wtedy-wpadka/
  • mozambique 18.04.17, 15:12
    no wiecie , extra kurtyzany tyle biorą za mocne zaangażowanie się w łikend

--
    ojciec A - "moje dziecko zjadło peta spod ławki"
    ojciec B - "moje wpadło do sedesu"
    ojciec C - " a ja raz odebrałem cudze dziecko z przedszkola"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka