Dodaj do ulubionych

a buty we flamingi z lidla to już widziały??

20.04.17, 22:39
będą się rzucać?? wink
znaczy ematka na buty a nie buty w oczy big_grin
http://www.lidl.pl/catalogmedia/pl/article/284377/284377_01_f.jpg

--
Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/

czym się zajmuję w wolnych chwilach... big_grin
mojafilcowabiżu
Edytor zaawansowany
  • 20.04.17, 22:40
    Pewnie były bitwy dziś rano ; ))
  • 20.04.17, 22:41
    akurat od 24go są, można jeszcze się nastawić bojowo.

--

mojafilcowabiżu
  • 20.04.17, 22:41
    O, to flamingi?
    Oglądałam w apce na telefonie i myślałam, że to kwiatki big_grin

--
    Nie mam dzieci. Ale emama jest tak często linkowana na głównej, że podejrzewam inspirujące dyskusje albo totalną naparzankę. To postanowiłam zajrzeć.
  • 20.04.17, 22:43
    ale czemu ludzie mieliby sie rzucac na trampki we flamingi?
  • 21.04.17, 00:41
    w Lidlu to już tradycja, bo czemu walka była o robota na podłodzde
  • 22.04.17, 00:31
    Ale ten robot to byl chyba duzo tanszy niz cos takiego innego producenta. Ale zeby sie bic o trampki?
    Czy do lidla to po wszystko juz trzeba chodzic w walecznym nastroju?
  • 22.04.17, 05:54
    na ósmą rano obowiązkowo
  • 21.04.17, 00:10
    Aaa. Będę walczyć
    Kocham flamingi całą moją kiczowatą duszą smile

--
    Szkoda, że nazwiska zasłonięte.
    Uważam, że dane kretynów, podobnie jak pedofilów, należy ujawniać, dla dobra ogółu. by cauliflowerpl
  • 21.04.17, 00:30
    Śliczne. Jakbym wiedziala, to bym się rzucila smile

--
    Deszcz wiosenny -
    I kaczki, których nie zjedzono,
    Chwalą go kwakaniem.
    Issa
  • 21.04.17, 07:26
    Masz szansę w poniedziałek.

--

mojafilcowabiżu
  • 21.04.17, 06:00
    Cudeńka hi hi hi. Super na lato.
  • 21.04.17, 07:41
    Prawie bliźniaczy wzór kupiłam mojej siostrzenicy, ale z firmy Vans i za 150 zł 😂 Chyba Mała bedzie płakała, bo do tej pory to były jedyne buty w szkole, pikne 😜

--
    Producentka hormonu szczęścia smile
  • 21.04.17, 08:16
    Rzucać się i walczyć nie zamierzam, ale jak się trafią bez walki, to chętnie wezmę. Kocham kolorowe tenisówki. W zeszłym roku obkupiłam się w różne w outletowym sklepie CCC, ale już trochę zdążyłam podniszczyć, więc nowe by się przydały.
  • 21.04.17, 13:45
    ale zayebiste tongue_out

--
    "Gdyby idiota wiedział, że jest idiotą, to automatycznie przestałby być idiotą".
  • 21.04.17, 14:17
    OJP big_grin
  • 22.04.17, 05:32
    To ja odpuszcze wink moge stanac przy serach i nagrywac jak chcecie wink
  • 22.04.17, 05:57
    u mnie w Lidlu przymierzalnia jest na mięsnym, tam sie dzieje dopiero..
  • 22.04.17, 08:12
    ale to musiałaby ematka jakoś się oznaczyć, żeby było wiadomo koogo nagrywać i później na emamie wrzucić filmiki i zrobić konkurs -która była najskuteczniejsza tongue_out

--

mojafilcowabiżu
  • 22.04.17, 20:36
    Zrób video, będę sobie puszczać jak mi będzie tęskno za ojczyzną wink

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 22.04.17, 06:39
    Przez Ciebie te flamingi id wczoraj za mną chodzą, ale na szczęście nie mam Lidla w okolicy big_grin
  • 22.04.17, 09:01
    Fajne ale po południu to pewnie żadnej pary nie bedzie.
  • 22.04.17, 10:14
    A po ile te buty?

Bo fajne. Może bym kupiła... Mam w poniedziałek na trasie trzy Lidle, więc szansa jest.
  • 22.04.17, 10:17
    Może dodam, że bić się nie zamierzam. Ale w dwóch z tych trzech raczej bitew nie ma, a towar zwykle leży. W trzecim nie wiem, bo nigdy nie byłam, tylko wiem, że jest.
  • 22.04.17, 10:39
    30

--

mojafilcowabiżu
  • 22.04.17, 13:14
    Dzięki. To wejdę zobaczyć.
  • 22.04.17, 20:36
    Powodzenia. Weź taser, może się przydać big_grin

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 23.04.17, 12:18
    Aż tak zdesperowana nie jestem big_grin
  • 22.04.17, 13:12
    Cudne <3 niestety chyba pas, bo pewnie trzeba będzie kogoś udusić w walce. Sama bym nie poszła w ten bojowy wir, a co dopiero rodzicielkę wysyłać.
    BTW, po torebkach Wittchena obciachowo jest nosić Wittchena. Czy teraz nie będzie tak z flamingami?

--
    ---
  • 22.04.17, 13:42
    nie no... okropne są, ale w Lidlu walki bab są już tradycją, więc wcale się nie zdziwię jak za parę dni trafi do sieci filmik z bijatyki o te buciska smile
  • 22.04.17, 20:37
    Z tymi walkami to dziwne trochę. Ostatnio na jutubie widziałam jakąś babę ryczącą o mikser, a potem parę dni później te same (chyba) miksery w Lidlu niedaleko mojej polskiej rezydencji leżały i pies z kulawą nogą się nimi nie interesował.

--
    ---
  • 22.04.17, 20:46
    Jako dowód mojej miłości do flamingów przedstawiam najnowszą sukienkę, którą uszyłam mojej córce.
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/b3/6e/3f/b36e3f898bcaf3329c3ad82ed060cb2a.jpg

A za chwil kilka uszyję jej jeszcze kieckę z takiego materiału smile
    https://www.sprzedajemytkaniny.pl/userdata/gfx/4de11b5d973092279a9d360f5033603f.jpg
  • 22.04.17, 21:09
    Omatkoooooooobeato! Ta kiecka jest c-u-d-o-w-n-a! Chętnie bym taką przygarnęła! Boska!

--
  • 22.04.17, 21:12
    nie ukrywam że na razie robię wprawki na młodej (bo jej we wszystkim ładnie). Ale powoli dojrzewam do myśli by szyć sobie.
    Bo teraz są materiały z takimi nadrukami, że aż żal nie skorzystać smile

--
    Nie mam bałaganu. Moje rzeczy prowadzą koczowniczy tryb życia.
  • 22.04.17, 22:09
    Sukienka OK, tylko te pompony od abażuru nie teges...
  • 22.04.17, 22:11
    U mojej pięciolatki (i większości jej koleżanek) wszystko co jest z pomponami jest lepsze. Jakby mogła to by sobie kazała doszywać pompony do skarpetek i majtek.

--
    Szkoda, że nazwiska zasłonięte.
    Uważam, że dane kretynów, podobnie jak pedofilów, należy ujawniać, dla dobra ogółu. by cauliflowerpl
  • 22.04.17, 22:44
    Nie słuchaj, pompony są ok - wszystkie narzutki na lato mam albo z pomponami albo z frędzlami. wink

--
  • 23.04.17, 09:02
    Kiecka cud ❤️
    Miśki też!!!!

--
    In vino veritas in aqua sanitas
  • 23.04.17, 10:49
    sukienka cudna
  • 24.04.17, 11:26
    Wejdź na stronę h&m, jest fajna kiczowata podporka książkowa w różowe flamingi smile
  • 23.04.17, 10:40
    Właśnie wyjeżdżam i dopiero mam problem....przeciez jak powiem małżonkowi że ma mi się w Lidlu zatrzymać bo muszę kupić buty we flamingi to mnie śmiechem zabije big_grin

--

mojafilcowabiżu
  • 23.04.17, 10:50
    nie mow, ze we flamingi. w ogole nie mow, ze buty. idz po bulki czy inny produkt pierwszej potrzeby a buty przy okazji wink
  • 23.04.17, 10:57
    Osoba starsza niż 25-latka (tudzież 40-letnia ematka, wyglądająca na lat 20 suspicious) będzie w nich wyglądała jak niemiecka emerytka wybierająca się od supermarketu, brakuje jeszcze jasnobeżowych spodni cygaretek za kostkę i bluzki koszulowej za dużej o rozmiar. Ja jestem jak najbardziej za tym, że dojrzała kobieta może nosić mini, jeśli figura pozwala, długie włosy, itp. elementy według niektórych niedopuszczalne w "pewnym wieku". Lubię patrzeć na panie w wieku mojej mamy, które noszą kolorowe ubrania, ubierają się na sportowo czy nowocześnie. Zdecydowanie bardziej niż na koleżankę-konserwatystkę, która od 30-tki ciągle lata w "oazowej" spódnicy w kolanko i koczku, bo w rozpuszczonych włosach nie wypada, a krótsza fryzura też nie bardzo. Ale "stylówa" tych butów jest taka, że prawie jakby dorosła kobieta założyła Hello Kitty. smile
  • 24.04.17, 16:25
    regina-phalange napisała:

> Osoba starsza niż 25-latka (tudzież 40-letnia ematka, wyglądająca na lat 20 :&#
    > 62wink będzie w nich wyglądała jak niemiecka emerytka wybierająca się od supermar
    > ketu, brakuje jeszcze jasnobeżowych spodni cygaretek za kostkę i bluzki koszulo
    > wej za dużej o rozmiar.

big_grin big_grin big_grin big_grin
  • 24.04.17, 11:02
    Byłam, widziałam, nie kupiłam.
    Po pierwsze buty są bardziej zielone niż na obrazku. Flamingi widać słabo i wyglądają mizernie.
    A przede wszystkim źle wyglądały na nodze. Jakoś tak niezgrabnie.
    Pozostaje mi czekać na figurę flaminga do ogrodu, która ma być w przyszłym tygodniu. Będzie moja - mam już nawet wybraną miejscówkę.

--
    Nie mam bałaganu. Moje rzeczy prowadzą koczowniczy tryb życia.
  • 24.04.17, 11:12
    Uff, to moze moje dziecko bedzie uratowane. Jesli chcesz takie buty, to Szukaj wśród Vansow - kupiłam we flamingi kilka miesięcy temu.

--
  • 24.04.17, 11:17
    O, dzięki, zaoszczędzilas mi pół godziny 😁

--

mojafilcowabiżu
  • 24.04.17, 11:27
    Napisałam cos na pocieszenie pod zdjęciem sukieneczki smile
  • 24.04.17, 11:15
    Nie, bo mnóstwo osób będzie takie miało.
    Mam w arbuzy i w truskawki tongue_out

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.