Dodaj do ulubionych

Poranny szok

21.04.17, 06:35
Otwieram newsy na 5 minut do śniadania i co znowu na pierwszy stronach?!
Kolejne ubogacenie kulturowe w Paryżu.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21666862,strzaly-na-polach-elizejskich-w-paryzu-napastnik-nie-zyje.html#MT
Co prawda podali, że okoliczności niejasne i przyczyny ataku na policjantów również, ale sprawca nazywa się sprawca to Abu Yusuf al-Beljiki i jest z kalifatu belgijskiego więc chyba nie używał kałasznikowa w ramach dowcipu czy przedwczesnych obchodów jakiegoś świeta. Albo mu się coś pomyliło, w końcu to czego używał jest klasyfikowane na strzelnicach jako broń sportowa.

Btw, za nazwanie Pól Elizejskich "ulicą" ten stażysta powinien z GW wylecieć.
Nic, znów wypada zorganizować wieczór francuski, żeby wesprzeć Francuzów duchowo.
Edytor zaawansowany
  • 21.04.17, 06:39
    Jak prezent na urodziny, triss. Otwierasz wiadomości i już możesz napisać na forum używając swoich ulubionych sformułowań: ubogacanie, kalifat, strzelnica i stażysta big_grin

--
    "Keep me searching for a heart of gold
    You keep me searching and I'm growing old
    Keep me searching for a heart of gold
    I've been a miner for a heart of gold"
  • 21.04.17, 07:09
    Dziwię się, że ciebie to bawi.
  • 21.04.17, 07:39
    Kolejny etap powstawania francuskiego emiratu uncertain

Ale ponieważ piątek, to dla poprawienia nastroju, coś luźno związanego z tematem wink

www.youtube.com/watch?v=LTsyYYWy3jI
  • 21.04.17, 07:57
    Co mnie bawi twoim zdaniem?

--
  • 21.04.17, 08:03
    Wątki o zamachach.
  • 21.04.17, 08:07
    Ty za mądra to nie jesteś, czy się zgrywasz? Bez urazy. Bawi mnie najwyzej kreacja triss na forum. Wolę rozbawienie niż ewentualne współczucie. W stosunku do wyżej wymienionej, bo rodzinie zabitego policjanta współczuje.

--
  • 21.04.17, 08:11
    W wątku o zamachach wstawiasz uśmiechnięte buźki, czyli najwyraźniej coś cię bardzo bawi. Mam bliską rodzinę w Paryżu, może dlatego mnie to bawi mniej.
  • 21.04.17, 08:16
    Kolejna... Ziew.

--
  • 21.04.17, 08:32
    Osobie z minimum inteligencji, powiedziałby coś fakt, że wiele osób na forum odbiera jej posty jako niewłaściwe. Chciałaś być ironiczna wobec triss, nie wyszło. Strollowałaś samą siebie .
  • 21.04.17, 10:53
    Kogo posty? Twoje? Triss?

--
  • 21.04.17, 15:17
    >Osobie z minimum inteligencji, powiedziałby coś fakt, że wiele osób na forum odbiera jej posty jako niewłaściwe.
    O matko, a ta znowu swoje. "Opiniotwórcza dama forum emama". Ty, TY posty kropki obierasz jako niewłaściwe. Twoje zdanie to tylko twoje zdanie i nic ponad to.
    Ja większość postów kropki odbieram jako trafione w punkt, na dokładkę wyrażone w sposób bardzo kulturalny i wyważony. I uwaga - w przeciwieństwie do twoich postów. I to też jest tylko moje zdanie. Ani lepsze ani gorsze od twojego zdania.
  • 21.04.17, 08:35
    Kawy się napij
  • 21.04.17, 08:42
    Kropka, celnie!

--
    Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów.
  • 21.04.17, 10:03
    Kropka, absolutnie się z tobą zgadzam. Aż się dziwię, że niektóre są tak tępe, że nie widzą, że odpisujesz tris na jej zachowanie, a nie zdarzenie w Paryżu.

--
    Strach w niektórych tematach to na forach nic innego niż zabieg stylistyczny. Retoryka trolli. Prawdziwy strach czuje forumka, która prosi aby trzymać kciuki za jej syna. by kropkacom
  • 21.04.17, 12:13
    Moze daloby sie wplatac w to bezdzietne po 30tongue_out

--
    "...nożem umiem tylko pokroić chleb. Tu nie dorastam ci do pięt" by Asmarabis
  • 21.04.17, 12:20
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 21.04.17, 12:26
    Ej No co się dzieje na emamie ostatnimi dniami. Jak to możliwe, ze ci inteligentni użytkownicy forum nagle jak jeden mąż tracą rezon i wypowiadają się jakby były sebixem na zmywaku?
  • 21.04.17, 07:43
    Mnie zastanawia skąd jakiś... mieszkaniec europejskiego kalifatu miał broń półautomatyczną.
  • 21.04.17, 07:50
    lauren6 napisała:

> mieszkaniec europejskiego kalifatu miał broń półautomatyczną.

pewnie ze źródła podobnego do tych, skąd miała ją mafia pruszkowska czy dowolna inna.
    Nie chcesz nawet wiedzieć, na ile policja szacuje nielegalny arsenał na terenie Polski i co im od czasu do czasu wpada w ręce.

--
    Szanowny Prezydencie!
    Błogosławione łono, które Ciebie nosiło, i piersi, które ssałeś.
  • 21.04.17, 07:53
    Wina Polaków. No fakt, po co pytam na tym forum.
  • 21.04.17, 07:56
    Dostałaś odpowiedz i się nie spodobała? To napiszę tobie tak - z nielegalnych źródeł. Jak zawsze.

--
    I te nielegalne źródła sa oczywiście z Polski.
  • 21.04.17, 07:58
    W Polsce jakieś są. Sugerujesz, że pan ma jakieś powiązania z Polską? Na to bym nie wpadła. Triss pewnie też nie.

--
  • 21.04.17, 08:02
    Ja tego nie sugerowałam tylko tamta co się wpisała pode mną. Nie moja wina, że nie ogarniasz drzewa wypowiedzi, w którym się wpisujesz, ale akurat w twoim przypadku to niespecjalnie dziwi.
  • 21.04.17, 08:04
    To nazywasz sugerowaniem?

"pewnie ze źródła podobnego do tych, skąd miała ją mafia pruszkowska czy dowolna inna."

--
    Oczekujesz, że pogratuluje ci ogarnięcia drzewa wypowiedzi? Trochę późno jak na osóbe, która tyle siedzi na forum.
  • 21.04.17, 08:15
    Napisz jeszcze, ze jestem garkotłukiem. big_grin Tylko to nie zmieni tego, że głupio myślisz i głupio wyciągasz wnioski. Jeszcze najprawdopodobniej jesteś z tego dumna.

PS. Pamiętaj, że nie tylko my obie przeczytamy tą dyskusje. I wracaj do pracy, bo chyba nie za pisanie na forum ci płacą.

--
  • 21.04.17, 08:36
    Jeżeli uważasz, że pasuje do ciebie określenie garkotłuk to twój problem, nie mój. Szkoda, że nie napisałaś: wracaj do garów. Typowy tekst na tym forum gdy brakuje argumentów.
  • 21.04.17, 10:55
    Zakładam, że nie stoisz przy garach big_grin Wracając do meritum, to ty wytknęłaś mi, ze siedzę ciągle na forum. Nie ja tobie. W sumie do sprawdzenia.

--
  • 21.04.17, 15:22
    To ty nie zrozumiałaś powyższej wypowiedzi:
    "pewnie ze źródła podobnego do tych, skąd miała ją mafia pruszkowska czy dowolna inna."

Napisała ci, że członkowie mafii (a z tego co do tej pory piszą, zamachowiec z Paryża był notowanym przez Policję złodziejem samochodów) na całym świecie mają broń z nielegalnych źródeł, bardzo podobnych na całym świecie.
  • 21.04.17, 08:15
    Przy fali uchodźców kiedyś natknęłam się na informację, że wraz z nimi (nie każdego jest się w stanie sprawdzić przy takiej ilości niezidentyfikowanych osób) przemycono też olbrzymie ilości broni.
    Nie dam linka, artykuł był ze strony która według pewnych mniejszości forumowych jest niewiarygodna, a ja nie mam zamiaru kopać się z koniec pt. "daj linka, a ten, ten to nie, daj innego linka." itd.

--
    Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
  • 21.04.17, 10:21
    wow z takim podejsciem do rozumienia slowa pisanego I zwiazkow przyczynowo skutkowych codzienne zycie musi byc bardzo trudne. wspolczuje.
  • 21.04.17, 10:23
    lauren6 napisała:

> I te nielegalne źródła sa oczywiście z Polski.

A nie histeryzujże, tylko myśl przy czytaniu. Nie napisała, że broń ma z Polski (chociaż może i Łucznik wyprodukował ten egzemplarz, czemu nie), tylko że źródła nielegalnej broni we Francji są takie same, jak nielegalnej broni w Polsce. Zapewne inne źródła, ale po prostu takie same.
    Koleżanka wspominała coś o winie Polaków? Manipulacja całkowicie zbędna. Jak dla mnie to raczej zwróciła uwagę na dobrze znany fakt, że nielegalny handel bronią to bardzo powszechne zjawisko i nie ma co się szokować, że ktoś we Francji miał automat, skoro w Polsce czy innej Bułgarii też by taki mógł nabyć, gdyby bardzo chciał.
  • 21.04.17, 09:34
    ojp - "ze źródła podobnego do tych, skąd miała ją mafia pruszkowska czy dowolna inna" nie oznacza "z Polski", tylko po prostu "z nielegalnego źródła". Nikt nie sugerował, że Polska ma z tym coś wspólnego.
  • 21.04.17, 10:04
    lauren6 napisała:

> Wina Polaków. No fakt, po co pytam na tym forum.
    Po co w ogóle jesteś w takim razie na tym forum?

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • 21.04.17, 10:22
    To proste: żeby drażnić ematki na zmywaku.
  • 21.04.17, 10:33
    Daj ci Boże taki zmywak, jak mój tongue_out

--
  • 21.04.17, 10:43
    Nie, Rosa, dzięki ale nie.
  • 21.04.17, 10:38
    Prowokacja najsilniejszym predyktorem agresji, większość swoich wątków tłumaczysz chęcią drażnienia innych,m i obserwowania "polaryzacji na forum", ciekawa motywacja do spędzania kilku godzin dziennie na forum
  • 21.04.17, 07:44
    jak się chodzi spać z kurami, to i się ma poranne szoki z powodu wczorajszych wiadomości.

(o ofarach, wrażliwości etc. pisać nie będę, bo to dla ciebie pojęcia puste).

--
    Szanowny Prezydencie!
  • 21.04.17, 07:50
    Można chodzić spać z kurami, albo mieć ciekawsze rzeczy do roboty niż telewizja i forum do północy big_grin
  • 21.04.17, 07:59
    uprzejmie przypominam, że post dotyczy triss_merigold6.

--
    Szanowny Prezydencie!
  • 21.04.17, 08:00
    Miewam ciekawsze zajęcia wieczorem niż śledzenie wiadomości. Uzależnienie od kompulsywnego skakania po kanałach się leczy, spróbuj.
  • 21.04.17, 08:01
    Znaczy wczoraj miałaś.

--
  • 21.04.17, 09:10
    triss, tyle razy już ci to pisałam...
    No naprawdę, z tą swoja imitacją szklanej kuli nie masz czego szukać na forum.
    Pudło za pudłem strzelasz i tylko wstyd profesjiwink przynosisz.

--
    Szanowny Prezydencie!
  • 21.04.17, 07:46
    To się wydarzyło wczoraj wieczorem. Jestem szczerze zdumiona, że dopiero teraz powstał tu wątek o ubogacaniu kulturowym.
  • 21.04.17, 07:56
    Wieczorem bylismy zajeci zmienianiem zdjęć profilowych na fb i zapalaniem wirtualnych świeczek.
  • 21.04.17, 08:24
    Domyślam się, że trudno powstrzymać się od kąśliwości subtelnej jak legendarna gruba Berta, ale tam jednak człowiek zginął.
    Galię. Słuszne jest zatem, że teraz ulegają podobnemu najazdowi arabskiemu i że sami ulegną arabizacji i islamizacji.
  • 21.04.17, 08:04
    Oj tam zaraz kalifat. W niedzielę wybory prezydenckie: obstawiamy wynik?
  • 21.04.17, 08:40
    To raczej nie przypadek, ze zamach miał miejsce kilka dni przed wyborami. Najwyraźniej tym idiotom bardzo zależy, zeby Europa byla jak najbardziej prawicowa oraz zeby UE najlepiej przestała istnec
  • 21.04.17, 09:07
    Niektorym idiotom poza isis tez widocznie na tym zalezy. A jak do tego uzyje sie slowa kalifat bez zrozumienia znaczenia to potem wychodza takie "madre" wypowiedzi
  • 21.04.17, 10:11
    Tja. Przypomnijmy sobie USA przed Trumpem. Co to było? Bomba w NY podpisana karteczką "to zrobiłem ja, Ahmed Lopez"?

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 21.04.17, 10:56
    big_grin

--
  • 21.04.17, 08:11
    Szok? W obecnych czasach? Chyba żartujesz. Dla mnie to niemal codzienność. Więcej. Czuję się dziwnie gdy długo np. od 3 tygodni nie ma w Europie żadnego zamachu czy próby zamachu.
    Już wcześnie na tym forum pisałam, że Paryż od ładnych kilku lat nie jest europejskim, romantycznym miastem, część dyskutantów mało mnie nie zjadła bo "w Polsce na drogach ginie 10 razy więcej ludzi".

--
    Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
  • 21.04.17, 09:32
    zgadzam się, że dziwne aby się szokować biorąc pod uwagę ogólne okoliczności ostatnich zmian w Europie i przeszłość terrorysty, ale bez przesady, żeby to miało być codziennością.
    I nie pochlebiaj sobie bo zjawiska islamizacji Europy nie odkryto na forum
  • 21.04.17, 08:13
    Czekam na to kto pierwszy napisze w wątku o tym, że to żaden problem, bo w Polsce są wypadki samochodowe.

--
    "- Jadowity gad na trzy litery...??
    - mąż..."
  • 21.04.17, 08:17
    Już napisałaś big_grin nie musisz czekać.

--
  • 21.04.17, 08:19
    To się nie liczy, czekam dalej.

--
    - mąż..."
  • 21.04.17, 08:24
    Liczy/nie liczy. Wszystko jedno. Ty już to napisałaś. W sumie zawsze wychodziłam z założenia, że zamiast oczekiwać na napisanie czegoś konkretnego na forum, należy to napisać samemu.

--
  • 21.04.17, 08:39
    Dlatego sama siebie nazywasz garkotłukiem?
  • 21.04.17, 09:06
    naprawdę? Zawsze wiedziałam, że kropka to moja duchowa siostra - ja o sobie mowię: gospodyni ze mnie jak z koziej dupy trąba.

--
    Deszcz wiosenny -
    I kaczki, których nie zjedzono,
    Chwalą go kwakaniem.
    Issa
  • 21.04.17, 10:57
    No widzisz big_grin

--
  • 21.04.17, 08:18
    Ja w sumie napisałam, wyżej wink
    I oczywiście koronny argument - w Polsce też są morderstwa, pewien mężczyzna z Kamiennej Góry zabił przypadkowe dziecko siekierą w biały dzień, a młody mężczyzna rozjechał ludzi na sopockim molo.
    Jeżeli sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę.

--
  • 21.04.17, 08:38
    Mój ulubiony: twoje dziecko (koniecznie twoje dziecko, żeby uderzyć rozmówce personalnie) prędzej zginie w wypadku na polskich drogach niż w zamachu terrorystycznym.
  • 21.04.17, 09:01
    Albo "zamachy terrorystyczne (np. IRA) były w Europie zawsze, więc o co chodzi?".

--
  • 21.04.17, 09:04
    I doszedł kolejny "koronny" argument:

" Jak dla mnie to raczej zwróciła uwagę na dobrze znany fakt, że nielegalny handel bronią to bardzo powszechne zjawisko i nie ma co się szokować, że ktoś we Francji miał automat, skoro w Polsce czy innej Bułgarii też by taki mógł nabyć, gdyby bardzo chciał."

--
  • 21.04.17, 09:31
    Smutne i przerażające, że spełniają się przepowiednie internetowych oszołomów typu Mix Kolanko, że nadejdą czasy, kiedy bezrefleksyjna pp doprowadzi do tego, że (juz pal licho z uchodzcami) ale nawet zamachów twrrorystycznych nie będzie można krytykować. Inaczej zostanie przypieta łatka narodowca, prawicowca i rasisty, co mnie osobiście boli, gdyż takie określenia w stosunku np do mnie to potwarzsad
  • 21.04.17, 09:56
    A kto nie pozwala krytykować ataków terrorystycznych? Przecież one są straszne, to koszmar ze w dużym europejskim mieście ktoś strzela na ulicach, jest ktoś kto twierdzi inaczej? O tym, ze w Polsce jest więcej wypadków samochodowych pisała iuscogens- czy to ja masz na musli
  • 21.04.17, 10:00
    Może i iuscogens, chodziło o ogólny trend i na tym forum i poza nim. Pamiętam dyskusje o wypadkach samochodowych w Polsce w kontekście zamachu w Sztokholmie.
  • 21.04.17, 10:01
    No ale w tym wątku tego nie było, jeszcze nikt nie napisał, ze "w Polsce/ innym kraju jest gorzej, bo...", wiec tym akurat nie masz się co smucić ani przerażać
  • 21.04.17, 10:18
    Trend srend. W Polsce giną ludzie na niespotykaną w cywilizowanych krajach skalę, właśnie w wypadkach samochodowych, a forumowe krzykaczki masturbują się myślowo tym, jak to w UE jest niebezpiecznie przez zamachy. Nie jest fajnie i nikt nie cieszy się z zamachów, żeby było jasne.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 21.04.17, 10:43
    W Polsce giną ludzie w wypadkach komunikacyjnych, umieraja na raka, zawal serca, ze starości. Nie giną w zamachach. Ciekawe dlaczego?

Potrafisz wyjaśnić dziwną korelację między częstotliwością występowania zamachów terrorystycznych z ofiarami śmiertelnymi, a % ludności muzułmańskiej w danym kraju? Czy będziesz na tyle odważna by pozbyć się poprawności politycznej?
  • 21.04.17, 12:34
    chicarica napisała:

> Trend srend. W Polsce giną ludzie na niespotykaną w cywilizowanych krajach skal
    > ę, właśnie w wypadkach samochodowych, a forumowe krzykaczki masturbują się myśl
    > owo tym, jak to w UE jest niebezpiecznie przez zamachy. Nie jest fajnie i nikt
    > nie cieszy się z zamachów, żeby było jasne.
    >
    Ani nikt nie drzy ze strachu na myśl o wymarzonym dlugim weekendzie w Paryżu. Ale jest jak jest i trzeba czasem nazwać rzeczy po imieniu. A nawiązywanie di wypadków samochodowych w rozmowach o zamachach jest zaklinaniem rzeczywistości. To ile osób ginie i gdzie więcej jest ważne dla mediów i naglasniania sprawy (nawet w kontekście samych zamachów. O Sztokholmie juz się nie mówi, ale o Nicei czy Bataclanie owszem, nie wspominając o WTC) ale nie w jednostkowym wymiarze czyjejś tragedii.
  • 21.04.17, 13:13
    No jak nie drży jak drży, poczytaj sobie wpisy Triss, która twierdzi, że boi się jechać do miast takich jak Paryż czy Bruksela.

--
    ---
  • 21.04.17, 14:27
    Każdy ma prawo do strachu. Triss także.
    Emigranci boją się przyjeżdżać do Polski bo w sklepach kilometrowe kolejki, Pani ciągle jest winna "grosika", a menele kupując wódkę nie mówią czystą polszczyzną, więc i my może się bać wypadu np. do Paryża, prawda?
    Już kiedyś pisałam, że byłam kilka lat temu wstecz w Paryżu i to miasto okazało się dla mnie rozczarowaniem i ogólnie atmosfera była nieprzyjemna, ale sądząc po tym co się tam wyczynia w ostatni 2 lat to już tam jest jakiś hard core. Po ulicach chodzą uzbrojeni po zęby żołnierze z bronią, ogłoszono stan kryzysowy, a Wy się dziwicie, że ludzie boją się tam jechać?

--
  • 21.04.17, 14:49
    kaz_nodzieja napisała:

> Już kiedyś pisałam, że byłam kilka lat temu wstecz w Paryżu i to miasto okazało
    > się dla mnie rozczarowaniem i ogólnie atmosfera była nieprzyjemna, ale sądząc
    > po tym co się tam wyczynia w ostatni 2 lat to już tam jest jakiś hard core. Po
    > ulicach chodzą uzbrojeni po zęby żołnierze z bronią, ogłoszono stan kryzysowy,
    > a Wy się dziwicie, że ludzie boją się tam jechać?

Uważam, że odwalasz znakomitą robotę kaznodzieja. Mam nadzieję, że głosisz swoje prawdy także na innych forach i w wielu Polakach i innych polskojęzycznych osobach zasiejesz ziarno strachu. Jestem zdecydowanie za tym, by mniej ludzi przyjeżdżało w turystyczne miejsca takie jak Paryż, Londyn, Berlin, czy Sztokholm. Te tłumy, które w sezonie blokują dostęp i podbijają ceny większości atrakcji mogą zepsuć całą frajdę z odwiedzania tych pięknych miast. Więc jak Polacy zdecydują się w tym roku na Kraków, Gdańsk i Warszawę, to może kolejki do Louvre staną się choć minimalnie krótsze. Zawsze coś. Więc jak mówią Niemcy: "Dein Wort in Gottes Ohr".
  • 21.04.17, 14:57
    Trzeba być niespełna rozumu, żeby kierować się tym, co takie trolliszcza wypisują, więc twoje nadzieje co do skuteczności gazeciarza pozostaną raczej niespełnione.

--
    Marszałek Senatu, Stanisław Karczewski, zaapelował do najbogatszych Polaków by powstrzymali się od korzystania z programu "Rodzina 500+"[...] Dopytywany o to znaczy, że ktoś jest bogaty odparł, że nie zastanawiał się na tym. To ktoś taki, kto zarabia dużo więcej ode mnie, powiedział.
  • 21.04.17, 15:01
    Osobiscie mam kilku znajomych ktorzy dokladnie maja takie poglady jak kaznodziej. W dodatku zagorzali katolicy.
  • 21.04.17, 15:09
    Jak dobrze, że na tym forum mimo niechęci do mnie nikt jeszcze nie uznał mnie za katoliczkę i nikt (nawet moi forumowi wrogowie) nie negował mojego agnostycyzmu smile

--
  • 21.04.17, 15:51
    kaz_nodzieja napisała:

> Jak dobrze, że na tym forum mimo niechęci do mnie nikt jeszcze nie uznał mnie z
    > a katoliczkę i nikt (nawet moi forumowi wrogowie) nie negował mojego agnostycyz
    > mu smile

A co to jest ten agnostycyzm? To takie coś, jak u ciebie z płcią, ni facet, ni baba? wink
  • 21.04.17, 15:54
    Agnostyk nie wierzy w żadną religię, ale dopuszcza, że zarówno jakiś Bóg może być albo nie być.

--
  • 21.04.17, 15:59
    kaz_nodzieja napisała:

> Agnostyk nie wierzy w żadną religię, ale dopuszcza, że zarówno jakiś Bóg może b
    > yć albo nie być.

P....lenie kotka, za pomocą młotka, jak mówiło się za moich czasów. Albo się w Boga wierzy, albo nie wierzy. Ale agnostycyzm pasuje idealnie do ciebie - nie trzeba się decydować, nie trzeba być konsekwentnym, nie trzeba trzymać się religijnych reguł, ale na wszelki wypadek trochę się Bozi wypada bać.
  • 21.04.17, 16:04
    Widać uznajesz siebie za istotę wszechwiedzącą. Ja siebie za taką nie uznaję, więc ciężko mi powiedzieć czy tzw. Bóg istnieje czy nie istnieje.

--
  • 21.04.17, 16:10
    kaz_nodzieja napisała:

> Widać uznajesz siebie za istotę wszechwiedzącą. Ja siebie za taką nie uznaję, w
    > ięc ciężk

Wierzący w Boga też nie wiedzą, czy on istnieje, bo na to nie ma żadnych dowodów. Ale zdecydowalli się wierzyć i za to ich szanuję. Ja w Boga nie wierzę, jestem ateistką. A agnostyk, to zwykły tchórz, oportunista, który nie ma własnego zdania i ubezpiecza się na wszystkie strony.
  • 21.04.17, 16:27
    Inny zarzucasz, że nie szanują religii muzułmańskiej, a sama nie jesteś tolerancyjna dla mojego, nieszkodliwego światopoglądu. Czy to nie potępiana przez Ciebie hipokryzja i dwulicowość?

--
  • 21.04.17, 16:34
    kaz_nodzieja napisała:

> Inny zarzucasz, że nie szanują religii muzułmańskiej, a sama nie jesteś toleran
    > cyjna dla mojego, nieszkodliwego światopoglądu. Czy to nie potępiana przez Cieb
    > ie hipokryzja i dwulicowość?

Coś ci się poplątało w tym mały rozumku. Nikomu nie zarzucam, że nie szanuje islamu. Co najwyżej, że nie szanuje ludzkiej godności i prawa do wolności wyboru religii. A u ciebie nie ma co szanować, bo agnostycyzm to żaden światopogląd. To cynizm, obojętność, brak moralnego kręgosłupa i umysłowe lenistwo.
  • 21.04.17, 16:43
    To jest Twoje zdanie. Raczej odosobnione.
    Mój światopogląd nikomu krzywdy nie robi, nie nawoływuje do zabijania "niewiernych" czy trzymania kobiet w domu niczym bydła domowego, do niczego nie nakłania, nie wtrąca się w życie innych.
    I to całkowicie wystarczy by był tolerowany.

--
  • 21.04.17, 16:49
    kaz_nodzieja napisała:

> To jest Twoje zdanie. Raczej odosobnione.
    > Mój światopogląd nikomu krzywdy nie robi, nie nawoływuje do zabijania "niewiern
    > ych" czy trzymania kobiet w domu niczym bydła domowego, do niczego nie nakłania
    > , nie wtrąca się w życie innych.

A która to religia nawołuje do zabijania niewiernych? Chrześcijaństwo może? Biorąc pod uwagę wyprawy krzyżowe, inkwizycję i ludzi spalonych na stosie można faktycznie dojść do tego zdania.
  • 21.04.17, 16:53
    Islam.

--
  • 22.04.17, 13:58
    kaz_nodzieja napisała:

> Islam.
    >

Nie ośmieszaj się. Na ziemi żyją prawie 2 miliardy muzułmanów i większość z nich nikogo nie zabiła i nikogo zabijać nie zamierza, bo ich religia zabójstw nie wymaga, a nawet je potępia. To tak jakby powiedzieć, że IRA podkładało bomby, bo wymagał tego katolicyzm.
  • 22.04.17, 14:20
    A za co należy się im 77 dziewic? Za pielenie ogródka?

--
  • 22.04.17, 18:14
    kaz_nodzieja napisała:

> A za co należy się im 77 dziewic? Za pielenie ogródka?
    >

Nie 77 a 72. I chodzi tu tylko o poetyczny opis raju w Koranie. Ogólnie przyjmuje się, że 72 dziewice tzw. hurysy należą się każdemu muzułmaninowi w raju, niezależnie od tego jaką umrze śmiercią. Samobójstwo jest w każdym razie w Koranie surowo zakazane, a pozwolenie na tzw. śmierć męczęnniczą jest przez wielu muzułmanów kwestionowane, jako nadinterpretacja. Koran podaje tylko, że tym, którzy walczą i zginą w imieniu Allaha należy się większa nagroda (większa niż 72 dziewice). Nie ma tam więc żadnego nawoływania do zabijania niewiernych. Islam bazuje bowiem na 5 filarach: wyznanie wiary, modlitwa, jałmużna do ubogich, post w ramadanie i pielgrzymka do Mekki. Te rzeczy są dla muzułmanina obowiązkiem. W sprawie dżihadu Koran nie jest jednoznaczny, bo to przecież pismo z zupełnie innej epoki. Nowoczesne interpretacje legitymują tą walkę w imię Allaha tylko jako defensywną obronę wolności muzułmanów, a nie uniwersalną walkę przeciwko innowiercom. Tylko Allah może zabrać komuś życie, człowiek nie ma prawa o tym decydować. To, że radykalni islamiści wykorzystują dżihad w celach politycznych na usprawiedliwienie islamistycznego terroru nie oznacza, że wszyscy muzułmanie się z tym zgadzają. Więc mówienie, że islam jako religia nawołuje do zabijania jest kłamstwem. W naszym chrześcijańskim świecie też ciągle istnieją takie nieścisłości. Religia mówi bowiem "nie zabijaj", a jednak istnieją państwa powołujące się na chrześcijańską tradycję i posiadające w prawie karę śmierci. I to pomimo wyraźnego przykazania. Zawsze byli tacy i to w każdej religii, którzy uważali, że mogą pozwolić sobie na więcej. A terror nie ma w ogóle wiele wspólnego z religią, jakąś bajkę dla taniego mięsa armatniego muszą islamiści przecież mieć. Tu chodzi o władzę, pieniądze i polityczne wpływy. Nikt normalny nie wysadza się przecież dobrowolnie w powietrze i ci ciągnący za sznurki, siedzący gdzieś wygodnie w Arabii Saudyjskiej, nie pewno nie mają ochoty umierania "za Allaha".
  • 21.04.17, 15:24
    też takich mam (znaczy siła wyższa, czyli rodzina, bo inaczej z pewnością pozostalibyśmy przy jednorazowym kontakcie) ale takim żadnej agitacji nie trzeba. Wiedzą lepiej i są już dostatecznie przerażeni wizją wyściubienia nosa z Polski.

--
    Szanowny Prezydencie!
  • 21.04.17, 15:32
    A po co mają wyściubiać nos z Polski skoro nie muszą wyjeżdżać na zmywak do Anglii czy zmieniać pampersy seniorom w Niemczech?

--
  • 21.04.17, 14:51
    Nie do miast Chica a do kalifatow! wink
  • 21.04.17, 14:54
    Nie da się ukryć, że w niektórych tamtejszych dzielnicach można spokojnie bez przygotowania kręcić filmy o kalifacie.

--
  • 21.04.17, 14:57
    Wez sprawdz definicje w slowniku
  • 21.04.17, 11:16
    O to właśnie mi chodziło, co wydaje mi się jest dość oczywiste.
    Ja tam jednak wierzę, że ludzie jeszcze potrafią czytać ze zrozumieniem i ze zrozumieniem kontekstu smile
    Rozumiem jednak, że to może być taka strategia rozmówcy - udawanie głupa (nie jest do nikogo personalnie, bo zaraz ktoś się oburzy) i rozmywanie tematu, bo brakuje argumentów na temat.

--
    - mąż..."
  • 21.04.17, 12:12
    Chyba przy każdym jednym wątku na temat zamachów pojawia się argument w stylu: "Ale o co robić lament, przecież w Polsce... (tu wpisz dowolnie - wypadki drogowe, morderstwa, pijany kierowca na molo, przemoc domowa)".

--
  • 21.04.17, 10:14
    Więcej niż czego? Faktycznie, w Polsce jest więcej wypadków samochodowych niż zamachów terrorystycznych.
  • 21.04.17, 10:23
    Nie odwracaj kota ogonem bo doskonale wiesz o co chodzi.
    O wypadkach samochodowych wspomina się w kontekście tego, że absurdalne jest pianie o tym jak to ktoś się boi pojechać do dużych europejskich miast bo zamachy, podczas gdy codziennie wychodzi czy wyjeżdża na ulicę/drogę w kraju, gdzie w wypadkach ginie nieproporcjonalnie do innych krajów wyższa liczba ludzi, całkowicie nie myśląc o ryzyku, jakie mu grozi. Jeśli przeliczymy że na X dni Twojego życia spędzonych w tym czy innym miejscu przypada jakieś ryzyko nie ujścia z życiem, to spędzając czas w Paryżu, redukujesz to ryzyko w porównaniu do spędzenia tego czasu w Warszawie.

--
    ---
  • 21.04.17, 12:16
    Najwięcej ludzi w Polsce umiera na choroby krążenia niż w wypadkach zatem ten co się boi czegokolwiek mniej prawdopodobego niż śmierć np. na zawał serca jest śmieszny? I koniecznie powinien obawiać się wyłącznie śmierci z powodu 5 najczęstszych przyczyn?

--
  • 21.04.17, 10:16
    No ale gdzie nie będzie można krytykować? Przecież ten wątek właśnie to robi.
    Ty naprawdę uważasz, że my, wstrętne lewaki, popieramy terrorystów?

--
    ---
  • 21.04.17, 10:35
    Nie. Uważam, że źle rozumiana poprawność polityczna nie pozwala wam nazywać problemu po imieniu.
  • 21.04.17, 11:17
    A jaki jest ten problem po imieniu?
  • 21.04.17, 12:20
    Oh, really? Ja bez problemu nazywam problem po imieniu. Religijny radykalizm i skretynienie PLUS starania Putlera o rozwalenie UE. Przy czym częścią tych starań jest zarówno skierowanie do Europy fali imigrantów, jak i podsycanie w Europie antyimigranckich nastrojów m. in. poprzez fake news.

--
    ---
  • 21.04.17, 12:34
    A jak to było z tym pobitym w obronie cudzoziemca dziennikarza muzycznego? Albo wiadomościami w żaden sposób niesprawdzalnymi typu "W nieznanym mieście w nieznanym fastfoodzie grupa przedszkolaków płakała na widok "uchodźcy" ze strachu"?
    To były fake czy nie?

--
  • 21.04.17, 09:47
    Dziękuję za cytat, gazet, ale nie rozumiesz, za to wyraźnie próbujesz ciągnąć wątek w kierunku kolejnej jatki w stylu "a w Polsce to...", podczas gdy nikt niczego takiego nie napisał. Gdybyś przeczytał to, co napisałam, to może byś zajarzył, że chodziło li o to, iż w posiadanie nielegalnej broni można wejść absolutnie wszędzie i jest to względnie proste. Odpuść sobie zatem podobne zabiegi, bo robisz z całego problemu kpinę.
  • 21.04.17, 10:12
    W samą tylko Wielką Sobotę zginęło ile? 16 osób?

--
    ---
  • 21.04.17, 10:37
    To jeszcze dla porównania napisz ile osób zginęło w święta w zamachach w kościołach katolickich w Egipcie.
    *chrzescijańskich
  • 21.04.17, 11:15
    A to nam juz sie Europa rozszerzyla? To czemu na Egipcie poprzestajesz, ile ginie w Syrii codziennie?
  • 21.04.17, 12:13
    A nie rozmawialiśmy o Europie czasem?

--
    ---
  • 21.04.17, 12:07
    Gdzie?

--
  • 21.04.17, 15:00
    Chicarica,pojawiasz się zawsze w wątkach o zamachach,z tymi samymi argumentami tekstami i źle ukrytym strachem.czuć go od Ciebie na kilometr.uwierz.im więcej i bardziej gorliwie argumentujesz,tym bardziej modelowym przykładem się stajesz.mechanizmu wyparcia.nie ma w tym absolutnie nic dziwnego,że odczuwa się strach przed wizytą w takim Paryżu,Sztokholmie czy Londynie.zbyt dużo się dzieje zbyt często a ofiarami są zwykli ludzie.którzy myślą a właściwie myśleli jak ty.że nic im właściwie nie grozi.kompletny brak instynktu samozachowawczego.rozumiem tą rozpaczliwa postawę jeśli żyje się na codzień w czymś takim,człowiek by oszalał jakby nie udawał że wszystko gra.ale przestań mydlic oczy innym.rozmawiamy o zamachach a nie wypadkach samochodowych.porównuj rzeczy porównywalne.W Polsce pod tym względem jest bezpiecznie.I daj Bóg niech tak zostanie,bez ubogacania wielokulturowego za to spokojnie.dziękuję za uwagę xd
  • 21.04.17, 15:05
    Dotcomaha, w przyszlym tyg jade do londynu gdzie mam pelno znajomych, nikt nie jest oszalaly ze strachu, nikt nie boi sie rano wyjsc do pracy czy wsiasc do metra. Mieszkalas kiedys w takim wielomilionowym miescie? I argument ze bardziej prawdopodobne ze zginac mozesz w wypadku czy zamachu naprawde pozwala zrelatywizowac rzeczy. Ale of course najlepiej wiedza ci ktorzy za granica byli na zorganizowanej wycieczce 10 lat temu i kazdy czlowiek o innym kolorze skory wzbudza w nich fobie.
  • 21.04.17, 15:07
    W warszawskim getcie też ludzie wychodzili rano do pracy, a czasem nawet odwiedzać znajomych.

--
  • 21.04.17, 15:24
    Boże kobieto nathasha,to już nie te czasy ze komuś zaimponujesz wyjazdem do Londynu ,opanuj się,chyba ze w twojej wiosce to jakiś synonim awansu społecznego. pocwicz czytanie ze zrozumieniem.gdzie napisalam ze ktoś jest oszalaly ze strachu?Rotfl.wypij meliske z miodem i wroc jak zaczniesz kojarzyć co autor ma na myśli.licytować ze sloikiem twego pokroju się nie zamierzam,w konkurencji pt "a ja mieszkałam w paryzulondynieamsterdamie omojboziumatulu"bo to uwłacza inteligencji.mojej.owszem ponad rok czasu spędziłam w stanach.W Europie pomieszkiwalam na południu a najbardziej kocham Wroclaw.cudne zadoopie xd xd coś jeszcze Masz do dodania równie opiniotworczego jak poprzednia wypowiedź?big_grin
    No prosze, jeden londyn i jak potrafi z rownowagi wyprowadzic big_grin w mojej wiosce wyjazd do.londynu to wyjazd do londynu ale widze ze u ciebie to cisnienie ludziom podnosi i sie zaperzaja i tchu im brakuje z wrazenia. Kochanie, sama go przytaczalas wiec moze nastepnym razem dobieraj inaczej przyklady zeby nikt absolutnie nie mogl sie do nich odniesc. I skoro chcesz tak doslownie to prosze: nie dosc ze nie sa oszalali ze strachu to jeszcze boja sie mniej wiecej tak jak wypadku samochodowego. A teraz zjedz snickersa
  • 21.04.17, 15:33
    I argument ze bardziej
    > prawdopodobne ze zginac mozesz w wypadku czy zamachu naprawde pozwala zrelatywi
    > zowac rzeczy. Ale of course najlepiej wiedza ci ktorzy za granica byli na zorga
    > nizowanej wycieczce 10 lat temu i kazdy czlowiek o innym kolorze skory wzbudza
    > w nich fobie.

Ludzie w ogóle mają niewielką sklonnosc do postrzegania spraw w ich właściwej proporcji. Mnie bardzo zaskoczyła informacja, że łatwiej było zginąć w Londynie w początkach XX wieku w wypadku pojazdów konnych, niż na poczatku XXI wieku w wypadku spowodowanym przez auto.
  • 21.04.17, 15:08
    Bla, bla, bla.
    Jutro jadę do Londynu. Poziom strachu - zero. I nie dlatego, że go wyparłam, tylko dlatego, że życie tam toczy się zupełnie normalnie. Owszem - czasy mamy, jakie mamy. Trudno. Natomiast wkurzające i fałszywe jest właściwe dla niektórych trolli i nie tylko gardłowanie, że Europa to kalifat, gdzie strach po ulicach chodzić. Pomijam już fakt, że głoszenie tego typu histerii to punkt na konto terrorystów, bo oni właśnie tego chcą.
  • 21.04.17, 15:10
    Nawet w okupowanej Warszawie życie na co dzień toczyło się normalnie. Ludzie wychodzili na ulice, do pracy, plotkowali na ulicy, dziewczyny umawiały się na randki, nawet chodzono do kina.

--
  • 21.04.17, 15:19
    Skad ty bierzesz te argumenty? Oprocz brakow w slownictwie logika tez nie jest twoja mocna strona.
  • 21.04.17, 15:35
    Żeby wyprodukować takie porównanie, trzeba mieć naprawdę nierówno. Lecz się, gazet, bo nawet trolling ma granice smaku.
  • 21.04.17, 15:37
    Sama się lecz.

--
  • 21.04.17, 15:45
    gazeciarz - MCR big_grin big_grin big_grin

--
    Zauważyłam też, że seks (obojętnie gdzie i z kim) to tania rozrywka patologii, bo normalni ludzie mają do niego nieco inne podejście. by ad.a6
  • 21.04.17, 15:59
    Nerwy mu puscily smile
  • 21.04.17, 16:10
    nathasha napisała:

> Nerwy mu puscily smile

I zwieracze big_grin

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • 21.04.17, 15:11
    I ze niektorzy najwyrazniej zapomnieli jak sie obsluguje slownik za to sa biegli w uzywaniu slownictwa ktorego znaczenie najwyrazniej im umyka.
  • 21.04.17, 15:26
    rhysmeyer tak ma. Myśli, że jak zmieniła nicka, to nikt się nie zorientuje po jej poziomie chamstwa, że to ona.

--
    Polska jest jak matka-alkoholiczka: sprzeniewierzy na wódkę ostatni grosz wydłubany ze skarbonek dzieci i w pijackim bełkocie będzie wmawiała, że matka jest tylko jedna i matkę trzeba kochać. Za sam fakt bycia matką. by Mruwa9
  • 21.04.17, 15:34
    Blablaj ile chcesz.ani przez sekundę nie jesteś wiarygodna.argumenty o trollach litosciwie pominę,odzywka dobra dla glupawego gimnazjalisty nie starszej kobiety z potężnym stażem na forum e matka big_grin naprawdę osobiście średnio mnie interesuje czy jesteś faktycznie na tyle głupia ze nie ogarniasz rzeczywistości czy wyprany polit poprawnością mózg przestał funkcjonować.obie opcje kiepsko.nikt tu nie nawołuje do psychozy strachu i mordowania muzułmanów,just in case.chodzi o świadomość.prawo do strachu.czego lewackie gluptaski nie chcą przyznać.eot bo to już nudne.to czym ryzykujesz to wyłącznie twój biznes ,miłej podróży XD
  • 21.04.17, 15:38
    I jest standardowy zestaw inwektyw. Brakuje pikajacego serduszka. Dot, zamiast do bulgarii kup tani bilet i przelec sie do ...uwaga..Londynu, nie dosc ze sasiedzi padna z wrazenia to moze jeszcze poszerzysz horyzonty.
  • 21.04.17, 15:40
    Podróże nie oznaczają poszerzania horyzontów, tłuk zawsze będzie tłukiem choćby zwiedził cały świat.

--
  • 21.04.17, 15:47
    kaz_nodzieja napisała:

> tłuk zawsze będzie tłukiem choćby zwiedził cały świat.
    >
    i to sobie powtarzaj codziennie rano przed lustrem, gazeciarz.

Btw. ja się wybieram za granicę dla czystej przyjemności, pokontemplować sobie nasadzenia w Keukenhof, a potem irysy w Bubry. Rozszerzania horyzontów nie mam w planach wcalewink.

--
    Szanowny Prezydencie!
  • 21.04.17, 15:54
    kaz_nodzieja napisała:

> Podróże nie oznaczają poszerzania horyzontów, tłuk zawsze będzie tłukiem choćby
    > zwiedził cały świat.
    >
    No to sorry, dot, kaznodziej mowi zebys nie jechala, ja jednak wierze ze mogloby to w tobie uczynic prawdziwa rewolucje
  • 21.04.17, 15:46
    Mówię Ci - klikaj na kosz. To chamski troll jest i nic poza.

--
  • 21.04.17, 15:39
    Po prostu widziałam trochę więcej niż ty. Sugeruję poświęcić więcej czasu na odświeżenie zasad interpunkcji, a mniej na kombinowanie, co by tu napisać, żeby zabrzmiało możliwie jak najbardziej chamsko i prostacko.
    mam tylko jedną prośbę: zechciej zadbać o poprawność swoich wypowiedzi.
    Naprawdę nie musisz tak katować języka polskiego, on ci nic złego nie zrobił!
    Czy może to też cię przerasta?

--
    Szanowny Prezydencie!
    3 tygodnie temu byłam w Berlinie, za tydzień jadę do Holandii a za miesiąc do Francji.
    Z rodziną byłam. I z rodziną jadę. Ani my się nie baliśmy/boimy, ani nikt wokół nie drżał, ani nawetwink nie wyzywał od wyrodnych rodziców, co to własne dzieci na śmierć wystawiają, bo chcą trochę rozrywki zażyć.
    Reasumując: trolle się zapluwają, karawana idzie dalej.

--
    Marszałek Senatu, Stanisław Karczewski, zaapelował do najbogatszych Polaków by powstrzymali się od korzystania z programu "Rodzina 500+"[...] Dopytywany o to znaczy, że ktoś jest bogaty odparł, że nie zastanawiał się na tym. To ktoś taki, kto zarabia dużo więcej ode mnie, powiedział.
  • 21.04.17, 15:33
    Trolle zapluwają, bomby wybuchają i do ludzi strzelają, ale to nie trolli wina.

--
    kaz_nodzieja napisała:

> Trolle zapluwają, bomby wybuchają i do ludzi strzelają, ale to nie trolli wina.
    >
    >
    Trolli wina to jest potem wybieranie takich a nie innych wladz bo kalifat mozemy miec. A tymczasem calkiem oficjalnie masz w Polsce kalifat tylko katolicki, ale zawsze to lepsze niz przyjac do siebie muzulmanow
  • 21.04.17, 15:42
    Tak, z dwojga złego to jest lepsze. Z tym się zgadzam. Już kiedyś pisałam. Od kiedy zaczęły się te cyrki z "uchodźcami" dzwony kościelne zaczęły mnie mniej w...rwiać niż zazwyczaj.

--
  • 21.04.17, 09:04
    Pierwszy jeszcze w miarę do przewidzenia
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21667354,rosjanin-podejrzany-o-przeprowadzenie-ataku-na-autokar-borussii.html#MTstream
    Drugi?
    www.radiomaryja.pl/informacje/a-macierewicz-dr-berczynski-nadal-pozostaje-czlonkiem-komisji/
    własciwe też do przewidzenia, widać jeszcze się nie nauczyłam.
    --
    Deszcz wiosenny -
    Chwalą go kwakaniem.
    Issa
  • 21.04.17, 09:14
    Nie chce radiu maryja nabijac statystyk, czemu zostaje?
  • 21.04.17, 09:20
    nathasha napisała:

> Nie chce radiu maryja nabijac statystyk, czemu zostaje?

bo tako rzecze macierewicz.

--
    Szanowny Prezydencie!
  • 21.04.17, 09:20
    A czemu nie mialby zostać?
    Dziwne pytania zadajesz.
    Ale to wszystko pikus, prawdziwy szok dotyczy zupełnie czego innego - w Rosji zdelegalizowano Świadkow Jehowy i skonfiskowano ich majątek.

--
    Deszcz wiosenny -
    Chwalą go kwakaniem.
    Issa
  • 21.04.17, 09:29
    Myslalam ze podali jakis powod dla ciemnego ludu i mnie zaciekawil wink
  • 21.04.17, 09:27
    Ej to inny temat, dlaczego ważny minister wypowiada się w takim radiu jak Maryja? W szoku byłam jak to czytałam. Mógłby już chyba w jakiejś 1-2-3 stacji się wypowiadać one chyba tez do rzadu należą?
  • 21.04.17, 09:30
    Pewnie dlatego, że RM ma ogromną słuchalność i ogólnopolski zasięg.
  • 21.04.17, 09:40
    triss_merigold6 napisała:

> Pewnie dlatego, że RM ma ogromną słuchalność i ogólnopolski zasięg.

a nawet OOOOOOgromną słuchalność, niecałe 2%:
    businessinsider.com.pl/media/tv-radio/sluchalnosc-stacji-radiowych-w-iv-kwartale-2016-roku/2jjs2gf
    Widzę, triss, że z rzeczywistymi danymi, u ciebie równie "dobrze", co z wróżeniem ze szklanej kuli. Ale pisz dalej, pisz koniecznie! Śmiechprzedłuża życie, a jeśli chodzi o pobudzanie do śmiechu wysoko u mnie stoisz (choć dziś lauren6 wybiła się na prowadzenie).

--
  • 21.04.17, 09:40
    Na pewno dlatego big_grin
  • 21.04.17, 09:58
    Ogromną sluchalność to ma RMF z jedną czwartą rynku. Słuchalność RM to coś koło 2,5%.Tak że teges.
  • 21.04.17, 10:24
    Najwyraźniej ma jednak wpływ na twardy elektorat. Minister wojny skieruje swoje wystąpienia do elektoratu, w tym kontekście wywiad udzielony RMF FM byłby stratą czasu.
  • 21.04.17, 10:34
    Tak, ma wpływ, ale nazywanie dwóch procent ogromną sluchalnością to gruby błąd.
  • 21.04.17, 10:44
    Przypomnij mi kto wygrał ostatnie wybory parlamentarne i prezydenckie.
  • 21.04.17, 11:04
    Doskonale wiem, kto je wygrał, co nie zmienia faktu, że walnęłaś byka. Shit happens big_grin
  • 21.04.17, 10:36
    Tak sobie to tłumacz big_grin Walnęłaś idiotyzm i teraz wycofujesz się rakiem.

--
    Zauważyłam też, że seks (obojętnie gdzie i z kim) to tania rozrywka patologii, bo normalni ludzie mają do niego nieco inne podejście. by ad.a6
  • 21.04.17, 10:14
    O, tego z Siergiejem to nie wiedziałam. A było wtedy pianie na forum że to dżihadyści, prawda?

--
    ---
  • 21.04.17, 10:17
    Zawsze jest.
    Ale jak by sie nie nazywał zamachowiec - komu jest na rękę taki zamach na dwa dni przed wyborami?
    Ali Agca też muzulmanin, nie?

--
    Deszcz wiosenny -
    Chwalą go kwakaniem.
    Issa
  • 21.04.17, 10:26
    Ty się lepiej zastanów komu było na rękę ściągnięcie do Niemiec ponad miliona innokulturowych młodych mężczyzn w 2015 r.i komu teraz na rękę jest odławianie tzw. uchodźców tuż przy plażach libijskich przez statki "organizacji charytatywnych".
    Ty się lepiej zastanów, co za głupoty wypisujesz.

--
    Polska jest jak matka-alkoholiczka: sprzeniewierzy na wódkę ostatni grosz wydłubany ze skarbonek dzieci i w pijackim bełkocie będzie wmawiała, że matka jest tylko jedna i matkę trzeba kochać. Za sam fakt bycia matką. by Mruwa9
  • 21.04.17, 10:45
    Ty sobie lepiej poczytaj swoje odpowiedzi w tym wątku i potem nie płacz, że masz tyle "psychofanek".
    Putinowi

--
    When I m not in my right mind, my left mind gets pretty crowded
  • 21.04.17, 10:45
    Aha. Czyli sugerujesz, że Angela...
  • 21.04.17, 10:52
    nie, to tylko ty wietrzysz wszędzie teorię spiskową. największy interes w rozwaleniu UE ma Putin dlatego wszędzie wspiera histerycznych populistów, ot i tyle, reszta to pewne globalne procesy o których niektórzy zaczynali dyskutować (zadziwiająco trafnie - patrz Enoch Powell) pod koniec lat 60-ych, ale Polska wtedy siłą rzeczy zajmowała się czymś innym (akurat w tamtym momencie gdy Powell przemawiał kampanią antysemicką). Korzenie wielu dzisiejszych problemów leżą (jak w każdej epoce) w zjawiskach, decyzjach i ruchach z przeszłości. Oraz w pewnych aspektach naszej tożsamości. I nie są niczyim "interesem" czy "spiskiem" a efektem realizowania tego co uznawano za interes 2-3 pokolenia temu (otwarcie, bez spisków). Stare grzechy (i nie tylko grzechy) rzucają długie cienie.

--
    In God we trust, everybody else pays cash
    Ja wiem, ze Tobie się nie mieści w głowie, że ktoś uważa za swój obowiązek pomóc bliźniemu.

--
    Deszcz wiosenny -
    Chwalą go kwakaniem.
    Issa
  • 21.04.17, 10:46
    Komu i jak pomaga ten ktoś?
  • 21.04.17, 12:05
    Komu? Naprawdę mnie to zastanawia o co w tym wszystkim chodzi. Czy chodzi o stworzenie silnej armii? Bo tylko to przychodzi mi na myśli widząc młodych, zdrowych, o wysportowanej sylwetce mężczyzn. W zdecydowanej większości przypadków bez kobiet czy dzieci przy boku.

--
  • 21.04.17, 15:03
    Wiesz, podstarzałe, niezbyt atrakcyjne panie mogą to widzieć inaczej tongue_out
  • 21.04.17, 15:50
    >Wiesz, podstarzałe, niezbyt atrakcyjne panie mogą to widzieć inaczej
    Widzę, że bardzo chcesz się swoimi fantazjami na ten temat znów podzielić. No więc proszę bardzo, podstarzała, niezbyt atrakcyjna koto, napisz nam jak to widzisz.
  • 21.04.17, 16:37
    Podstarzała to raczej ty jesteś i twoja koleżanka nanga.
  • 21.04.17, 16:40
    Wow. Klasa jak zwykle.
  • 21.04.17, 16:42
    big_grin

--
  • 21.04.17, 18:01
    kota_marcowa napisała:

> Podstarzała to raczej ty jesteś i twoja koleżanka nanga.

U marcowej kulturka, jak zwykle, na najniższym poziomie.. sciana
    --
  • 21.04.17, 23:07
    kota_marcowa napisała:

> Podstarzała to raczej ty jesteś i twoja koleżanka nanga.

A gdzież tam, ja jestem już po prostu stara.
    W związku z tym niejedno w życiu widzialam, w sumie mało co mnie zaskakuje. Ale pewien poziom wsiąkniecia w uprzedzenia jednak tak.

--
    Deszcz wiosenny -
    Chwalą go kwakaniem.
    Issa
  • 21.04.17, 10:05
    Poranny szok.
    Otwieram emamę i co widzę? Twój wątek. I nawet nie muszę go otwierać, żeby wiedzieć że będzie o:
    1. Muzułmanach w UE
    2. siostrze, o przepraszam! anonimowych bezdzietnych kobietach po 30-tce nie będących w stałym związku
    3. jaka to Skandynawia okropna, ludzie tam mają złote zęby i nie chodzą do kosmetyczki.
    Dziś trafiło na nr 1 big_grin

--
    ---
    big_grin big_grin big_grin

--
  • 21.04.17, 12:12
    big_grin 10na 10

--
  • 21.04.17, 10:28
    triss_merigold6 napisała:

> Otwieram newsy na 5 minut do śniadania i co znowu na pierwszy stronach?!

Na pierwszych stronach informacja zupełnie taka sama jak nie tak znowu wiele lat temu o młodych, rudych mężczyznach z diecezji belfastskiej świętujących w Londynie.
  • 21.04.17, 10:29
    ach te fantazje o kalifatach I na dodatek sprawca niezbyt inteligentny - co akurat jest dosc normalne w przypadku wszystkich podatnych radykalizacji czy to islamskiej czy innej bogo-ojczyznianej i innych madrosci dajacych poczuje przynaleznosci.

zginal czlowiek, jest to smutne wydarzenie i w miare rozgarniety spolecznie i emocjoanalnie czlowiek nie skupia sie automatycznie na tym jak to wpasowac w swoja paranoiczna narracje rzeczywistosci tylko po prostu po ludzku wpolczuje tym ktorych to wydarzenie dotknelo.
  • 21.04.17, 12:03
    Współczucie nie wyklucza dyskusji dlaczego tak się stało i gdzie tkwi problem.

--
  • 21.04.17, 13:17
    Dyskusji nie ale monotematycznego monologu ze slowem podlapanym w jakiejs mocno.prawicowej prasie, ewentualnie na rbp info, juz tak
  • 21.04.17, 13:17
    *Tvp info
  • 21.04.17, 15:12
    Nie oglądam tej stacji.
    No, obejrzałam raz Wiadomości, wtedy gdy grała WOŚP, byłam ciekawa co i ile wspomną.

--
  • 21.04.17, 12:33
    Slodziakbig_grin nie denerwuj sie tak,slyszalam,ze stres ma znaczenie dla kondycji wlosow i podobno szybciej wypadaja,szkoda kredytutongue_out

--
  • 21.04.17, 12:36
    Uh, skasowano cię, nie ma problemu, napisze ponownie.
    Troll harder i zmień styl. Ostatnio piszesz identycznie jak pewna forumka, ten sam styl, te same słowa, te same reakcje na zaczepki i identyczny sposób prowokacji. Liczę na akcje w stylu cersei i jej alter ego. Watchdogs na emamie nie brakuje
  • 21.04.17, 12:41
    Slodziutki jest,taki przewidywalny.

--
  • 21.04.17, 13:02
    To tak z powodu jego wysokiej kultury go wycinajabig_grin

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.