Dodaj do ulubionych

Przeziębienie czy alergia?

30.04.17, 22:46
Ostatno, w krótkim czasie, po raz kolejny dopada mnie "cieknacy' katar. Boli mnie głowa i łzawia oczy. Zastanawiam się czy nie dopadła mnie jakaś alergia na stare lata. Rok temu w maju było podobnie + miałam okropne zapalenie spojówek. We wtorek mam wesele siostrzenca i nie wiem czym się naszprycowac wink leki na alergie czy na 'przeziebienie'...da się to jakoś rozpoznać?
Edytor zaawansowany
  • 30.04.17, 23:10
    Idź do apteki, farmaceuta dobierze Ci lek na alergię dostępny bez recepty i po kilku godzinach już będziesz mieć odpiwiedź.
  • 30.04.17, 23:18
    Oooo, jak by to było dobrze, gdyby tak było, jak napisałaś!
    Ale takie cuda, to tylko w reklamach....niestety.
  • 30.04.17, 23:22
    e-kasia27 napisała:

> Oooo, jak by to było dobrze, gdyby tak było, jak napisałaś!

W każdym razie jakiś lek na alergię jej da. tongue_out
  • 30.04.17, 23:25
    Czemu, jak najbardziej mozliwe. W aptece, z ktorej najczesciej korzystam, jest taki pan farmaceuta, uczynny i kompetentny, zawsze chetnie doradza i nigdy nie doradzil mi zle.
    Ale moze jest wyjatkowy smile
  • 30.04.17, 23:58
    Leki na alergię działają też przy zwykłym przeziębieniu. Ale tak, może to być alergia.
  • 01.05.17, 08:57
    Kichanie, swedzenie nosa, woda w nosie, lzawienie oczu- bardziej alergia;
    Katar, bol gardla, kaszel, goraczka, rozbicie- bardziej infekcja.

Tak czy inaczej wzielabym pseudoefedryne, moze byc z dodatkiem leku na alergie wink

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.