Dodaj do ulubionych

Jan Lesiak chodzi na marsze ORP

17.06.17, 08:43
Razem z Mazgula.
Paszczakowna, wyborowe masz towarzystwo. Zwlaszcza Lesiak, ktory weryfikacji poczatkowo nie przeszedl i Kuron musial osobiscie zalatwic zgode na jego przejscie z SB do UOP.
Nawet jak Piotrowicz byl PRLowskim prokuratorem, to SBka Lesiaka troche mu brakuje.
Edytor zaawansowany
 • 17.06.17, 09:32
  telewizjarepublika.pl/frasyniuk-z-ruskim-emblematem-jec-pis-koniecznie-zobacz,49804.html
  niezlomni.com/zdjecia-mowia-o-protescie-obywateli-rp-jbac-pis-rosyjsku-klapie-frasyniuka-przesladowca-opozycji-pekiem-bialych-roz-tw-matka-swoim-zywiole-wideo/
  No i nie mogło zabraknąć "intelektualisty" Hadacza.
 • 17.06.17, 09:35
  co nawoływał do zastrzelenia J. Kaczyńskiego:

  kenam.salon24.pl/785441,ks-10-06-2017-86-ta-miesiecznica-i-frasyniuk-z-aniolami-strozami-z-bylej-sb-update
 • 18.06.17, 18:14
  Nic cię córka Szczerby nie nauczyła, józeczku? Dalej zero refleksji?

  --
  Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja
 • 17.06.17, 09:41
  ale jest też element humorystyczny:

  pbs.twimg.com/media/DCEMjCWXkAEWeed.jpg

  --
  Nowak: Tusk jest dotknięty przez Boga wielkim geniuszem
 • 17.06.17, 09:44
  Ten pierwszy od lewej to specjalnie popchnął Frasyniuka, a ten ostatnio nawoływał do zastrzelenia Kaczyńskiego.
 • 17.06.17, 11:30
  Tak, tak- i jeszcze do spółki pod ręką z córką Szczerby. Ty się józek niczego nie uczysz. Nawet ten dupelek Pereira przyznał, że głupi ten fejk który puścił. Za to napiszę ci niefejkową informację o sbeku w MON- kazimierz Bartosik, sbek i były kierowca Jaroszewicza to nierozerwalny przyjaciel Macierewicza. Chwali się na lewo i prawo, źe może wszystko- np uwalił ustawę dezubekizacyjną w części, która dotyczyła jednostki w której służył, żeby nic nie utracić ze swojej godziwej sbeckiej emeryturki. A ty tej ekipie robisz za pożytecznego idiotę rozpowszechniającego jakieś pierdy o prawdziwym bohaterze- W. Frasyniuku.
 • 17.06.17, 11:49
  Frasyniuk było bohaterem (jeśli w więzieniu nie robił za szpicla, a to można każdego podejrzewać, wiec nawet takich podejrzeń nie rzucam) w latach 80tych. Po Okrągłym Stole już był sprzedany i bronił grubej kreski, nagle też ze zwykłego robotnika stał się w milionerem. Uwłaszczył się na transformacji. Można go i wręcz chyba należy cenić za lata 80te, ale dzisiaj nie robi nic, co byłoby godne pochwały. Do tego jest w zarządzie jakiejś fabryki mebli z Hajnówki, która ma opinię obozu pracy i płaci najniższą krajową (możliwe, że wcześniej nawet na śmieciówkach płacili mniej).
  Ten facet pochwala wszystko, co od 1989 roku zaszkodziło Polsce - wyprzedaż mienia narodowego za grosze, grubą kreskę i zniszczenie polskiego przemysłu.
 • 17.06.17, 11:55
  Ale pie...sz. "Uwłaszczył się". Założył firmę. Nie stał się "zawodowym politykiem", co to się praca całe życie nie skalał jak Kaczyńscy.
  >ale dzisiaj nie robi nic, co byłoby godne pochwały.
  No naprawdę wydaje ci się, ze jesteś od niego mądrzejszy? Na jakikolwiek temat, wiesz więcej niż on? Lepiej się znasz na biznesie, polityce, kobietach? To czemu, w przeciwieństwie do niego, nie odnosisz sukcesów na żadnym polu? Spójrz sobie w lustro, kim jesteś i zacznij sie uczyć od mądrzejszych od siebie. Bo póki co to powielasz wyłącznie retorykę sbeków i pzperowskich pajaców z pis.
 • 17.06.17, 12:16
  Wystarczy, że Frasyniuk jak Tusk miał sponsorów z Niemiec i znajomości, które za bezcen pozwoliły mu kupić państwowe przedsiębiorstwo i ze zwykłego kierowcy stał się nagle bogaczem. Poza tym, na przełomie 80/90 lat obowiązywała tzw. ustawa Wilczka, było łatwiej założyć coś dochodowego, niż dziś.
  Gdybym wtedy był 20kilkulatkiem, to pewnie dzisiaj miałbym dom na własność i nie był wyrobnikiem w korporacji. Co do sukcesów z kobietami, mając przez lata silny trądzik zwyczajnie odpuściłem. Mógłbym się "gimnastykować" i nadrabiać innymi rzeczami, ale nie jestem pieskiem co będzie harował jak wół, by kobietom "imponować", Więc pierwszą partnerkę seksualną miałem późno, było to w czasach jak już trądzik praktycznie zniknął, a brzuch jeszcze nie urósł. Nie ukrywam tego, jestem przeciętnym, szarym obywatelem, nie jestem geniuszem co może wyglądać jak wielbłąd bez jednej nogi, a kobiety będą się koło niego kręcić. Skutkiem tego było, że musiałem wyładnieć, by zdobyć jakąś kobietę. Kobiety tak samo kalkują, jak każdy z nas, nie mam do kobiet żadnej pretensji że mnie być może odrzucały (za bardzo nie próbowałem was podrywać, więc nie wiem). Zwykły bilans zysków i strat. Za to pierwszą kobietę zdobyłem z pozycji kogoś dla niej atrakcyjnego fizycznie, mającego odpowiedni image, kogoś z kim gotowa była iść do łóżka od razu, nie musiałem stroszyć piórek ani pokazywać obronionego doktoratu z fizyki jądrowej czy umowy o pracę na stanowisku dyrektora generalnego. Zresztą nie interesowałoby mnie próbowanie zaimponowania kobiecie, dla której miałbym być zwykłym pryszczatym brzydalem. Zresztą, mam w sobie dozę samokrytycyzmu, mając spory trądzik słusznie uważałem że nie ma co na siłę podbijać do kobiet (bo można zwyczajnie na taką nie zasługiwać), tylko lepiej najpierw o wygląd zadbać.
 • 17.06.17, 19:39
  Cały czas nic nie rozumiesz. Żeby być z fajną babką to trzeba być fajnym facetem. Załóżmy, że jakimś cudem losu udaje ci się znaleźć blisko naprawdę fajnej kobiety. To o czym ty zamierzasz z nią rozmawiać? O fejkowych niusach dupelka Pereiry? O "dowcipnych" wpisach Ziemkiewicza? Czy może zamierzasz ją czarować opowieściami jakie miliony byś zarobił, gdybyś na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych miał 20 lat? Z próżnego naczynia nic nie nalejesz. Jak chcesz mieć fajną babkę to popracuj nad tym aby być fajnym człowiekiem. Trądzik nie ma tu nic do rzeczy.
 • 17.06.17, 23:51
  Jak chcesz mieć fajną babkę, to wyglądaj jak adonis albo mniej naprawdę duże pieniądze. To jest jedyna słuszna rada. Próżny to jest praktycznie każdy, jak szuka partnera. Szuka najlepszego. Jest masa dziewczyn, z którymi można rozmawiać właśnie o nowych wpisach Ziemkiewicza, tylko że "fit" narodowe laski są jak dziewczyny z każdych innych grup społecznych - szukają swojego "Beckhama", Miałem dziewczynę i myślisz, że polityką ją nękałem? Nic bardziej mylnego. Jednak pojawił się inny, może i był przystojniejszy (ode mnie), chyba miał lepszą pracę, a na pewno lepsze wykształcenie i lepiej znał języki obce. Nie powiem, niebrzydka to była dziewczyna, miała możliwości, wiec z nich skorzystała, nie mam pretensje, może nawet za ładna dla mnie była. W trakcie związku chyba z tego co pamiętam przytyłem parę kg. Ona mogła mówić o sobie, jaka to wrażliwa, a była jednak samicą.
 • 18.06.17, 18:30
  >Jak chcesz mieć fajną babkę, to wyglądaj jak adonis albo mniej naprawdę duże pieniądze. To jest jedyna słuszna >rada.
  Głupoty piszesz. W ten sposób 99% ludzkości nie miałoby szans na szczęście w miłości.

  >Próżny to jest praktycznie każdy, jak szuka partnera.
  bzdura
  >Jest masa dziewczyn, z którymi można rozmawiać właśnie o nowych wpisach Ziemkiewicza
  Wielbicielki koprofilii. Ewentualnie, chcące dla korzyści, za takie uchodzić. Jeśli kogoś takiego właśnie szukasz- wolna wola.
 • 18.06.17, 19:53
  Chyba normalne jest szukanie partnera, który nam odpowiada światopoglądowo. Ja bym nie wytrzymał z feministką ani pannicą, co na studiach dorabiała sobie tyłkiem. Inny system wartości. A dla was, "antypisowców", to pewnie dorabianie tyłkiem jest bardziej czcigodne, niż posiadanie prawicowych poglądów. Poza tym szukam panny, dla której seksowy jest wysportowany facet w patriotycznej koszulce, a nie jakiejś miłośniczki wychudzonych hipisów żłopiących tanie wina.
 • 18.06.17, 20:01
  Tak samo nie będę się łasił do miłośniczki dyrektorów, bo dyrektorem nie jestem.
 • 18.06.17, 20:47

  >Chyba normalne jest szukanie partnera, który nam odpowiada światopoglądowo.

  Serio odpowiadałaby ci kobieta, która lubi jak ktoś ją zeszmaca tekstami o "hi hi, he he przeleceniu pijanej" itp?

  Tobie nie przeszkadza poniżanie kobiet? A pamiętasz, że kobietą jest chociażby twoja matka?

  >A dla was, "antypisowców", to pewnie dorabianie tyłkiem jest bardziej czcigodne, niż posiadanie prawicowych >poglądów.
  Jeśli prawicowe poglądy polegają na zeszmacaniu kogokolwiek to jest to działalność równie szlachetna jak nadstawianie tyłka dla korzyści.

  >Poza tym szukam panny, dla której seksowy jest wysportowany facet w patriotycznej koszulce, a nie jakiejś >miłośniczki wychudzonych hipisów żłopiących tanie wina.


  A to są właśnie te teksty, które sprawią, że odstraszysz od siebie każdą sensowna babkę.
 • 19.06.17, 01:43
  Gdzie ja afirmowalem takie wypowiedzi Ziemkiewicza? Ja nie czytam jego publicystyki od lat...
  A taka "sensowna, oswiecona, lewicujaca, nowoczesna" juz mialem. Potrafila tylko mnie zdradzic, mimo ze na poczatku naprawde za mna szalala... ale moze to byla relacja, ktora wyrosla na fizycznosci i pozadaniu... sam nie wiem...
 • 19.06.17, 01:26
  Bzdura na resorach!
  Miałam kiedyś bardzo pryszczatego kolegę (do dziś ma do nich blizny), ale tak, że nie mogłam na niego patrzeć. Na dodatek był bardzo niski. A gdy poznałam jego dziewczynę, to mi szczęka do samej ziemi opadła. Piękna dziewczyna, długonoga blondynka o twarzy i usposobieniu anioła.
  Twoje kompleksy kiedyś (jeśli nie już) naprawdę sprawdzą cię na manowce.

  --
  Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
 • 19.06.17, 01:28
  Dodam jeszcze, że miałam kolegę, który miał za dużo zawiązków zębowych, czyli rosły mu trzy szczęki (nie wiem, jak to inaczej nazwać), przeszedł wiele operacji i jego twarz była bardzo oszpecona, a rwał laski jak świeże winogrona z krzaka.

  --
  Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
 • 19.06.17, 01:49
  Rosa, pewnie ci faceci to typowi scislowcy, byc moze ze smykalka do IT. Ja dlugo bylem lekkoduchem, co najchetniej calymi dniami sluchalby muzyki, praca byla czyms, co nie bylo centrum mojego zycia. Jak sie jest rockersem jak ja, to trzebac wygladac, a najlepiej jeszcze miec Harleya.
  Poza tym Ty sie chyba jeszcze za komuny wychowywalas, ludzie mieli inne troche inne spojrzenie. Dzisiaj jest kult ciala, prawie wszystkie w miare ok wygladajace kolezanki z pracy itp., te ponizej 30tki, maja facetow niemal idealnych z wygladu, do tego czesto np. z IT lun inzynierki.
 • 19.06.17, 01:52
  Poza tym, osobowisci wybitne moze i faktycznie nie potrzebuja super wygladu, ale takich jednostek jest malo. Ja jestem zwyklym szarakiem i przecietniakiem, z masa wad i zaniedban w ksztaltowaniu swojej osoby.
 • 17.06.17, 12:16
  Żle zedytowałam:
  https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19060041_1538213739544154_831589864058061989_n.jpg?oh=0d3d0406069698a5b61e42f5fe7d6c31&oe=59E4F04E
 • 17.06.17, 19:48
  spadaj. ja wiem że za1.5 zl musisz tu być. nikt cie nie chce ty nie jestes ani matka ani kobieta, wiec co znalazłeś niszę co daje ci profity. Mało jesteś męski Józiu wiec spadaj trolu i wyraż się na innych forch ( nasze jest zbyt delikatne dla ciebie i wiem że specjalnie to wybraleś).
 • 18.06.17, 00:21
  Znowu znalazłeś Piotrowskiego na marszu KOD? Ty się kompletnie niczego nie uczysz. Jesteś idealna tubą do rozpowszechniania nawet najgłupszych fejków. Po tylu kompromitacjach nawet małe dziecko by zaczęło myśleć - ty nic.

  Pułkownik Mazguła jest natomiast mile widziany, nikt (poza zdeklarowanymi pacyfistami z powodu Iraku, ale też jakoś to przełykają) nie ma nic przeciwko jego obecności. (Nie wiem czy był, na pewno byli ludzie od niego z Tarczy).

  A towarzystwo mam świetne, możesz zazdrościć. Wątpię jednak, byś docenił.

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • 18.06.17, 09:14
  OO tak, towarzystwo jest rzeczywiście świetne - nie wiem śmiac się czy płakać . A jak jest naprawdę?

  " Ci nowi barbarzyńcy nie szanują już niczego, co jeszcze niedawno wyznaczało ład społeczno-moralny, profanują majestat śmierci, szydzą z modlitwy, próbują pozbawić wierzących prawa do obecności w przestrzeni publicznej, drwią z tych, których boli, że w trumnie ich najbliższych są ciała innych ofiar."
  Autora tych słów przedstawiać chyba nie muszę. Dosadne, ale bardzo prawdziwe

  Wspólczuję - jesteście tylko żałosnymi epigonami palikociarni sprzed siedmiu lat.
 • 18.06.17, 12:38
  A do tego chodzi na nasze demonstracje Lesiak, pijana córka Szczerby i francuski komik udajacy islamistę. Dramat.

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • 18.06.17, 14:09
  Kpiny nie zmienią stanu faktycznego. Dobrze czuć sie w towarzystwie ludzi nie szanujacych nie tylko norm demokratycznego państwa, ale także norm moralnych i majacych za nic, nawet zwykłe ludzkie odruchy -nie jest czymś chwalebnym.

  "To wszystko z czym mamy do czynienia od paru miesięcy uprawnia nie tylko do tego, żeby nazwać państwa „nowymi barbarzyńcami”, ale po prostu dziczą, bo tylko dzicz nie szanuje majestatu śmierci, tylko dzicz potrafi wydzierać się na ludzi na wysokości kościoła św. Anny".

 • 18.06.17, 18:09
  Taa, elka, pistrollu, powiedz może coś o "normach moralnych" i "ludzkich odruchach" Krystynie Łuczak-Surówce. I zamiast powtarzać ohydne, kłamliwe, propagandowe brednie o "dziczy" przejdź się może na jakąś miesięcznicę, zobaczysz, zobaczysz ich - ludzi, którzy nie godzą się na taniec na trumnach, szarganie pamięci zmarłych, niepozwalanie na przejście żałoby rodzicom i bliskim, a także na przedmiotowe traktowanie modlitwy (dla osób wierzących to istotne, że ktoś traktuje modlitwę jak narzędzie polityczne). Wiem, że to wołanie na puszczy, bo ty tylko powielasz propagandówkę, ale może masz choć odrobinę wiedzy, ze dwie szare komórki i choć trochę poczucia przyzwoitości i dotrze do ciebie, kto nie szanuje norm demokratycznego państwa i kto ma za nic normy moralne.

  --
  Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja
 • 18.06.17, 18:33
  Elka na miesięcznice chętnie się przejdzie, jeśli zaczną za udział w miesięcznicach płacić. Póki co, płacą za wpisy, to wkleja, co jej każą.
 • 18.06.17, 19:17
  Pewnie niedługo zaczną płacić, ostatnio coś z 500 osób było, wliczając tajniaków i liczną grupę prywatnych ochroniarzy Kaczyńskiego...

  --
  Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja
 • 18.06.17, 18:37
  Wymagać rozsądku od "obrońców demokracji" jest zadaniem na oczyszczenia stajni Augiasza. Wręcz niewykonalne - ale próbowac zawsze trzeba.
  Może w takim razie powiesz p. Kochanowskiej, Mercie, Błasik a także dla p. Melaka, Januszko, Świata i wielu innych że wycie tzw. obywateli w trakcie odmawiania różańca ma cokolwiek wspólnego z normami moralnymi. Poza tym jakim prawem twierdzisz że odmawianie modlitwy przez uczestników manifestacji nie ma nic wspólnego z wiarą? Bo tak napisano w GW? -
  Taniec na trumnach uprawiają teraz własnie ci wszyscy ktorzy uwazaja się za "obronców demokracji". Przecież te kontramnifestacje są ewidentna hucpą polityczną , taką samą z jaką mieliśmy do czynienia siedem lat temu w wykonaniu pożniejszych gorliwych admiratorów Palikota. Po upadku palikociarni na kilka lat zamilkli, teraz po przeganych wyborach ruszyli do ataku.
  Więc nie bredź o o klamliwej propagandzie. To, że pozostajesz pod wplywem propagandy saczacej się 24 godziny na dobę z mediow gazetopodobnych nie ma nic wspólnego z rzeczywistoscią.
  To, co wyprawiaja tzw. obywatele próbujac blokowac legalną manifestację ma tyle wspólnego z normami demokracji, co ja z baletem.
  Przyzwoici ludzie szanują prawo innych ludzi do wyrażania swoich emocji w taki sposób w jaki im odpowiada. To sa właśnie normy moralne - pojecie dla niektorych jak widac obce, jezeli nie potrafi się nawet uszanować apelu rodzin uczestniczacych w tych manifestacjach do spokoju.
 • 18.06.17, 19:15
  Piszę - idź, zobacz, przekonasz się, z której strony jest "wycie" i jak wygląda ta "modlitwa". Dla osób wierzących - takich naprawdę wierzących, a nie "katolików" pokazujących się na mszach, bo tak należy - jest to oczywiste. Może też uzupełnij wiedzę i sprawdź, jak kontrdemonstracje wyglądały na początku i kto doprowadził do eskalacji? Podpowiem - w swoich partyjnych lub sterowanych z Kremla portalikach i gazetkach tego nie znajdziesz, w GW zresztą też.

  Poza tym jakoś rodzin ofiar katastrofy w tej politycznej demonstracji nie widać... I dobrze radzę, poczytaj wywiad z Krystyną Surówką, może zrozumiesz, jaką krzywdę wyrządził Kaczyński także tym "swoim" rodzinom, nie pozwalając im zakończyć żałoby (pomijam tych, dla których śmierć bliskich - albo wcale nie takich bliskich - stała się okazją do zrobienia interesu życia). Przywołałeś nazwisko Merty - widzisz, ja akurat Magdę znam. I mogłabym wiele o niej napisać rzeczy, których ocena może być tylko jednoznacznie negatywna. Ale wiem, jaka zawsze była rozchwiana emocjonalnie, podatna na wpływy i niestabilna psychicznie. I co jej robi ta niekończąca się żałoba, podsycana przez polityczne interesy PiS-u.

  I naprawdę uważasz, że Kaczyński ma prawo do wyrażania swojej nienawiści w taki sposób, jaki mu odpowiada? Tylko Kaczyński czy inni też? Bo skoro "przyzwoici ludzie szanują prawo innych ludzi do wyrażania swoich emocji w taki sposób w jaki im odpowiada" to chyba nie powinieneś mieć żadnych pretensji do tych, którzy wyrażają swoje emocje wobec Kaczyńskiego? Nawet jeśli robią to - wg ciebie - w niewłaściwy sposób. Czy też ich emocje nie są ważne? (a jak już to przemyślisz, to zastanów się, co ma z tym wspólnego przyzwoitość i czym są normy moralne).

  --
  Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja
 • 18.06.17, 19:24
  Dla ciekawych, jak to z protestem przeciw politycznej hucpie Kaczyńskiego było:
  konstytucjarp.org/nie-dla-smolenskiej-sekty/historia-akcji-przeciw-smolenskiej-sekcie/

  --
  Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja
 • 19.06.17, 00:51
  Relacje dziewczyn ze Strajku Kobiet z 10 czerwca:

  oko.press/chazan-odpowiada-nam-srodkowym-palcem-widzialy-10-czerwca-dziewczyny-ze-strajku-kobiet/

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • 19.06.17, 08:52
  Może sprawdź kiedy te kontrmanifestacje rozpoczęły się? chodzi raczej o miesiące - a jak długo trwaja miesiecznice? - siedem lat.
  Kiedy obudzili sie tz. obywatele? po wygranych przez Kaczyńskiego wyborach. Jest to jawna i bezczelna hucpa polityczna obliczona na wywołanie negatywnych emocji u ludzi słabych psychicznie i jednoczesnie świadomie sterpwana w kierunku prowokacji. Na szczęście ci, którzy biora udział w miesięcznicach potrafią zachować godność.
  I jakoś rodziny ofiar katastrofy widać na miesięcznicach, które tylko w oczach wiernych czytelników mediow gazetopodobnych są polityczną demonstracją - chociaz dla pogrobowców PRL odmawianie różańca jest polityczną demonstracją.
  Kaczyńskie sieje nienawiść? - czy raczej jego chorzy z nienawiści przeciwnicy? Przeciez to co robia teraz tzw. obywatele niczym nie różni się od tego co wyprawiały siedem lat grupy palikotowców, Obejrzyj sobie:
  www.youtube.com/watch?v=U8xfwzoHgpQ

  a czym różni się wrzask Kasprzaka teraz od wrzasku niejakiego Tarasa siedem lat temu?

  www.youtube.com/watch?v=dA0s-z3S-XQ

  Nikt nie odmawia prawa do demonstracji i wyrazenia swojego sprzeciwu - ale po pierwsze zgodnie z prawem, a po drugie - szanując uczucia tych którzy chcą w ten własnie sposób czcić pamięć ofiar katastrofy.

  To, co piszesz o p. Mercie jest wręcz haniebne. le żeby to zrozumieć trzeba własnie wiedzieć czym są normy moralne.
 • 19.06.17, 09:07
  Jak to nie pierwszy już raz nieświadomie napiszesz prawdę wśród tych propagandowych agitek: tak, " Jest to jawna i bezczelna hucpa polityczna obliczona na wywołanie negatywnych emocji u ludzi słabych psychicznie i jednoczesnie świadomie sterpwana w kierunku prowokacji". Tak, Kaczyński przez lata łgał o zamachu, oszukiwał ludzi, którzy stracili bliskich, nie dawał im zakończyć żałoby. Świadomie wzbudzał najgorsze instynkty wśród ludzi rozchwianych emocjonalnie albo zwyczajnie ograniczonych.

  A o normach moralnych to takie osoby jak ty raczej nie mają prawa się opowiadać - europejskie normy moralne mają u podstaw chrześcijaństwo, a w nim takie zasady jak choćby "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu".

  (a z czytaniem ze zrozumieniem jak zwykle problem, ale czego wymagać od zapewne słabo opłacanego pistrolla...)

  --
  Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja
 • 19.06.17, 09:17
  > - europejskie normy moralne mają u podstaw chrześcijaństwo, a w nim takie zasady jak
  > choćby "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu".


  i jeszcze: kochaj bliźniego swego, jak siebie samego.


  --
  Paweł

  Moje dziecko powiedziałosmile
 • 19.06.17, 09:15

  elu, powiem ci tylko jedno,
  czy zdajecie sobie sprawę, że tworząc prawo, oddające pełną władzę i kontrolę rządzącym, dajecie do ręki to narzędzie (po najbliższych wyborach) swoim obecnym przeciwnikom ? big_grin


  --
  Paweł

  Moje dziecko powiedziałosmile
 • 19.06.17, 09:16
  I tak, odmawia się prawda do demonstracji i wyrażenia sprzeciwu - przeczytaj tekst w podanym linku. Wiem, że nawet nie zajrzysz, bo nie masz czasu, musisz przepisywać partyjne agitki, a myśleć raczej nie powinieneś, bo jeszcze może ci coś się rozjaśni i sumienie się odezwie, a sumienie w twojej pracy rzecz niezdrowa...

  --
  Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.