Dodaj do ulubionych

Mała frekwencja na marszu.

17.06.17, 20:03
Zapowiadano, że będzie około 10 000 osób.
Przyszło kilkaset:

fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-niska-frekwencja-na-marszu-muzulmanow-przeciw-terrory,nId,2407048
"Zaledwie kilkaset osób przyszło w sobotę na marsz muzułmanów przeciwko islamskiemu terroryzmowi w Kolonii na zachodzie Niemiec. Organizatorzy zapowiadali wcześniej udział 10 tys. osób. Największe niemieckie stowarzyszenie muzułmańskie DITIP odmówiło udziału."

--
Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
Edytor zaawansowany
  • 17.06.17, 20:15
    Może CNN nie zdążyło zorganizować ustawki.
    Strasznie mi się podobają komentarze do wywiadu z gatunku "w oparach absurdu" w świątecznej GW.
    wyborcza.pl/magazyn/7,124059,21969179,stefan-hertmans-czy-walczac-z-totalitaryzmem-sami-mamy.html
    Fragment za Kapitan.kirk
    <<<Przecież to my zaprosiliśmy ich do nas w drugiej połowie minionego wieku, czekaliśmy na nich z otwartymi ramionami. (...) 50 lat temu nikt się nie spodziewał, z jakimi problemami przyjdzie się nam mierzyć, że kolejne pokolenia imigrantów mogą się zradykalizować. Ale czy ktoś wtedy myślał o tym, co wydarzy się w Iraku na początku lat 90.? Że to za sprawą zachodniej cywilizacji wojna rozleje się na arabskie kraje i że – co nieuniknione – dojdzie do odpowiedzi?>>>

Tylko że MY (tj. Polacy) nikogo nie zapraszaliśmy, anie 50 lat temu, ani teraz. A co więcej, dzięki obserwacji tego co się dzieje m.in.w Brukseli, mamy ten komfort, że już wiemy czego możemy się po tym spodziewać. Dlaczego zatem mamy mimo tego przyjmować imigrantów? A, no bo tak... Przypomina to sytuację, w której młody mąż oznajmiłby świeżo poślubionej małżonce, że teraz musi koniecznie zarazić ją kiłą, bo u niego w rodzinie jest taka tradycja, a zresztą nie może pozwolić na to, żeby czuła się pod tym względem lepiej niż reszta członków rodziny uncertain

My zaprosiliśmy 50 lat temu?! Niemcy, Francuzi, Belgowie, Szwedzi mogliby się w końcu nauczyć, że skoro przez dekady czerpali korzyści finansowe ze swoich gości, to sami powinni rozwiązywać problemy, jakie owi goście i ich potomstwo generują, a nie zwalać na innych.
  • 17.06.17, 20:23
    Napiszcie coś więcej o ustawkach CNN, coś słyszałam, ale piąte przez dziesiąte.
    Bardzo smutne, że ci ludzie są tak niezintegrowani i w ogóle nie poczuwają się do społeczeństwa w którym mieszkają od wielu lat, czasem nawet już w drugim pokoleniu.
    Czarno to widzę moja droga Siostro w poglądach.

--
    Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
  • 18.06.17, 09:55
    Taak, CNN organizuje ustawki, a Radio Maryja ma dużą sluchalność według alternatywnych medioznawców z tego forum big_grin
    Wracajcie sobie na ndie.pl, tam sama prawda.
  • 18.06.17, 10:10
    Moja wiadomość jest z Interia.pl.

--
  • 18.06.17, 10:15
    Ach tak. O ustawce CNN pisze wpolityce.pl. Dziękuję, nie mam dalszych pytań big_grin
  • 18.06.17, 10:23
    wiadomosci.wp.pl/to-nagranie-wywolalo-skandal-cnn-oskarzone-o-fingowanie-protestu-muzulmanow-przeciw-terroryzmowi-6130686499997313a
    Była ustawka, czy nie było - demonstrantek MORZE.... 😂
  • 18.06.17, 10:25
    SIEDEM ich jest? Dobrze licze?
  • 18.06.17, 10:40
    Na ostatnim proteście we Wricławiu w sprawie tuszowania smierci Igora Stachowiaka było ok. 150 osób. Protestujących ppod rosyjską ambasadą przeciwko aresztowaniom opozycjonistów jakieś 10 osób. O czym to świadczy?

--
    Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
  • 18.06.17, 11:05
    O tym, że naród ma to w d....pie. Dokładnie tak, jak muzułmanie z zachodnich kalifatów maja w d...pie ofiary zamachów.
  • 18.06.17, 11:11
    100/100

--
  • 18.06.17, 11:14
    I dlatego po zamachu w Londynie zebrali się na moście? Dlatego kilkuset brytyjskich imamów (nie mówmy o zachodnich kalifatach, bo coś takiego nie istnieje wbrew osobliwemu prawackiemu słownikowi) zapowiedziało, że nie będzie uczestniczyło w pochówkach terrorystów?

Nie wszystkie protesty przyciągają nieprzebrane tłumy, nie ma na to szans z różnych przyczyn. Co nie oznacza, że należy je wyśmiewać i bagatelizować, jak to na przykład czyni TVP Info, pomysłowo kadrując czarne protesty et cetera. Tym ludziom coś przeszkadza i o coś walczą. Tu nie ma z czego kpić. Może i jednego dnia jest ich pięcioro, za rok w tej samej sprawie może przyjść 50 tysięcy. Tak że teges.
  • 18.06.17, 11:23
    Policzylas? Pięcioro. Ok. Na oko było 8 ale moze to byli przechodnie.
  • 18.06.17, 11:26
    No i co z tego?
  • 18.06.17, 11:35
    Napisałam wyżej. Jak ludzi coś rusza (czarny protest) - to jest ich tysiące. Jak maja coś w d...pie, to przychodzi 5 osób. Nie zaklinaj rzeczywistości. Muzułmanie zachodnich kalifatow maja en masse w nosie innowiercze ofiary, a Polacy nie chcą muzułmańskich imigrantów.
    W sumie to z moimi dziećmi jestem w stanie zorganizować demonstracje w sprawie dostępu Karpacza do morza. Ciekawe czy CNN wpadnie...
  • 18.06.17, 11:36
    Jak dzieci zaproszą kolegów, a Ty znajome to może być nawet 20 osób. Działaj smile

--
  • 18.06.17, 11:41
    Ja też napisałam wyżej i w ogóle nie odniosłaś się do tego, co napisałam. I naprawdę, dajmy spokój tym zachodnim kalifatom, bo coś takiego nie istnieje, to jest ohydna prawacka demagogia.
  • 18.06.17, 12:00
    Oczywiście, że istnieje. Na przykład Belgistan.
    wiadomosci.wp.pl/belgistan-tykajaca-bomba-w-sercu-europy-6027719352885889a
    Ostatnio tam zdaje sie terrorysta odsiadujący wyrok
    O ten:
    www.wprost.pl/swiat/493337/Lider-organizacji-terrorystycznej-Sharia4Belgium-skazany.html
    dostał od władz zgodę na ślub z Belgijka i dzięki temu uniknie deportacji do Maroka po odsiadce.
    www.wykop.pl/link/3788265/belgia-nie-moze-wydalic-terrorysty-poniewaz-w-wiezieniu-poslubil-belgijke/
    www.lesoir.be/99197/article/2017-06-12/terrorisme-fouad-belkacem-sest-marie-la-prison-dhasselt
  • 18.06.17, 12:04
    Nie, nie istnieje.
    Może inaczej - istnieje, według twojej wizji świata i tego, co do niej pasuje.
  • 18.06.17, 16:15
    Hm, ja pamiętam, jak na marsze dla życia u mnie chodziło jakieś moherowe, szczątkowe, egzotyczne towarzystwo. W tej chwili to impreza na 20 tysięcy ludzi, matki z małymi dziećmi, młodzież, cuda na kiju. Rozmach tego przeraża.
    Może za jakiś czas doczekamy się morza ludzi zbierających się w słuszniejszych sprawach. Rzecz w tym, że ktoś musi zacząć...

--
    "Honorowa nagroda imienia Bergamotki pod hasłem "ja tak nie mam, to się wypowiem" "(by martishia7)
  • 18.06.17, 17:03
    zawsze-w-drodze napisała:
    > Policzylas? Pięcioro. Ok. Na oko było 8 ale moze to byli przechodnie.

Doczekam się linku do oświadczenia Policji w sprawie incydentu z Togijczykiem?

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • 18.06.17, 18:07
    Internety cie gryzą? Poszukaj sobie.
    Kilkuset imamów na ilu?

--
  • 18.06.17, 10:37
    "Prawicowi dziennikarze oskarżają o manipulację".
    Znaczący fragment.
    Nevertheless, CNN pozostaje dla mnie bardziej wiarygodne niż wiele często cytowanych tu źródełek. Zresztą fakt, że najbardziej namiętnie o sianie fejków oskarża je Trump, dla mnie sporo mówi big_grin
  • 18.06.17, 10:39
    Ile jest tych demonstrantek? Policzyłaś? Bo nie wiem czy 7 czy 8?
  • 18.06.17, 11:12
    Myślę, że łącznie z Panem muzułmaninem nie więcej niż 10 osób. Tak właśnie stawiam między 7-8.

--
  • 18.06.17, 10:40
    Przyznam niechętnie, że nawet mniej niż na krakowskim marszu za przyjmowaniem uchodźców (tam było 15 demonstrantów łącznie z organizatorem).

--
  • 18.06.17, 11:42
    Idioci powinni sobie to wydrukować i nad łóżkiem powiesić. Polska nie wsiada w pociąg do domu wariatów i nie zaprasza lisa do kurnika.
  • 18.06.17, 11:56
    Biceps, ten lis wcale nie potrzebuje twojego zaproszenia. Mało tego - on może już tu być.
  • 18.06.17, 16:57
    biceps_of_steel napisał:
    > Idioci powinni sobie to wydrukować i nad łóżkiem powiesić.

Zaraz obok plakatu z córką Szczerby sobie powiesisz? big_grin

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • 17.06.17, 20:53
    Będąc muzułmanką przeciwną terroryzmowi, poszłabyś na ten marsz?
    Ja nie wiem, czy bym się odważyła. Marsz jest podatny na ataki radykałów z obu stron. Coś jak przyjść na mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań w szaliku Wisły Kraków.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • 17.06.17, 21:05
    Czy w Europie marsz taki spotkał się kiedyś z taką reakcją? Podasz przykład?

--
  • 17.06.17, 21:34
    Az dziw że na forum tak cicho w nieustającym temacie uchodźców, muzułmanów, sankcji na Polskę itp.
    Trochę niedokładnie w temacie ale...uwazam ze powinniśmy te 7 tyś wziąć. Pod pewnymi warunkami. Po pierwsze tylko tych którzy dobrowolnie i na piśmie wyraża taka wolę. Po drugie po pisemnym potwierdzeniu ( który nie umie pisać wystarczy odcisk kciuka ) znajomości zaproponowanych warunków. A warunki są takie. Po pierwsze - do czasu zalegalizowania w Pl pobytu zamieszkają w zamkniętych ośrodkach. Dostaną tam wyżywienie, podstawowa opieka medyczna ( żadnego prostowania zębów itp ) a dzieci edukację- po polsku - na poziomie podstawowym. Plus obowiązkowa kilkuhodzinna dziennie naukę polskiego i kultury polskiej i europejskiej dla wszystkich ( żeby potem jeden z drugim nie twierdził że szorty i uśmiech to oferta małżeństwa) . Jakiś sprzeciw = powrót do kraju pochodzenia bez względu na panujące tam warunki ( niech bedzie na nasz koszt, niech tam ) Jeżeli obiektywnie nie da się ich odesłać skąd przyszli = pobyt do skutku w zamkniętym ośrodku ale bez nauki polskiego. To samo dotyczy tych którzy nie dadzą rady udowodnić że mają prawo do pobytu w Polsce. Po zalegalizowaniu pobytu losowanie gminy do której trafia. Będą szczęściarze którzy wylosowali W we. A będą tacy co wylosuja Pierdziszewo. Trudno. Taki Life. Oczywiście nic na siłę. Jak się wynik losowania nie podoba proszę bardzo, mogą mieszkać gdzie chcą ale totalnie o własnych siłach. Zero wsparcia. Reszta może dostać to co Polak w identycznej sytuacji ( tylko trzeba im dokładnie wyjaśnić ile to jest ) Obowiązek mieszkania w wylosowanym miejscu - 5 lat. W żadnym wypadku nie wolno doprowadzić do powstania jakich gett, osobnych dzielnic itp bo to wyklucza asymilacje. Te 5 lat to taki okres próbny. Jakieś naruszenia prawa inne niż wykroczenia drogowe = powrót do kraju pochodzenia ewentualnie na wiele lat a może na zawsze do zamkniętego ośrodka. Plus wiele razy jasno i wyraźnie przekazywana informacja ze swoją odrębność kulturową mogą kultywować tak dług o jak dług o nie narusza to polskiego porządku prawnego. Począwszy od spraw zasadniczych jak małżeństw a ż nieletnim, FGM itp a skończywszy na bzdurach typu zastrzeżenia do schabowego w szkolnej stołówce. No i info że nikt nie będzie im bronił wyjazdu do Niemiec tylko muszą wziąć pod uwagę ze najprawdopodobniej nic tam nie dostaną a każdy kontakt z policją czy jakimś urzędem = odstawienie do polskiej granicy. Myślę że na takich warunkach to nie 7000 ale nawet 70 chętnych się nie znajdzie. Ale to nie nasza wina 😁
  • 18.06.17, 12:36
    Julita, ale w tym wszystkim chodzi o to, że państwo przyjmujące cudzoziemców nie może stawiać warunków! Polska nie może na przykład przyjąć wyłącznie chrześcijan albo wyłącznie Syryjczyków, albo wyłącznie kobiet z dziećmi. "Bo to nie sklep i ludzi nie można sobie wybierać jak jabłek w warzywniaku". A przyznasz, że dobrowolność wyboru rozwiązałaby wiele problemów. Ale gdybyśmy się zgodzili, to musielibyśmy przyjąć grupę ludzi wyznaczoną dla nas przez jakieś instytucje unijne. Uchodźców wśród migrantów jest 20%, więc przy optymistycznych układach dostalibyśmy 56 tys. imigrantów ekonomicznych, którzy oczywiście dostaliby tytuł "uchodźcy" i korzystaliby w Polsce z uchodźczych praw.
  • 18.06.17, 08:44
    Tu przyszło 20 mln osob:

www.alternativenewsnetwork.net/20-million-muslims-march-isis-mainstream-media-completely-ignores/

na drzewo trollu, banany prostować

--
    Fragile
  • 18.06.17, 10:09
    Strona "alternatywne wiadomości" ? big_grin

--
    Omfg, teraz tak się nazywają, wg fanek przyjmowania uchodźców, wiarygodne media? big_grin
  • 18.06.17, 11:33
    Nie kilkaset tylko 3000 (wg Die Welt).

Jak już zakładasz wątek, to może trzeba sprawdzać dokładniej.
  • 18.06.17, 11:34
    Nie nie nie, wtedy by nie pasowało do tezy...
  • 18.06.17, 11:38
    Ok.
    3000 brytyjskich imamów na ilu? Bo inna proporcja jeżeli jest ich np. 4000, a inna gdy jest ich np. 50000.
    Zatem ilu jest ogólnie imamów brytyjskich?

--
  • 18.06.17, 11:43
    Gazet, patafianie, butch odnosi się do twojego założycielskiego postu, w których piszesz o kilkuset osobach. Nie manipuluj tak żałośnie i nie udawaj że nie wiesz, o co chodzi, trollu.
  • 18.06.17, 11:50
    Tak czy inaczej interesuje mnie ogólna (może być przybliżona) liczba imamów w UK.
    Niestety nie znalazłam takiej informacji więc ciężko mi się odnieść czy liczba imamów odcinających się od zamachowców jest duża czy mała.

--
  • 18.06.17, 11:54
    Ale dlaczego imamów? Przecież to był marsz dla wszystkich, którzy chcieli w nim wziąć udział... I dlaczego w GB, skoro mowa o Niemczech?
    Nie, nie posiadam dostępu do żadnych nieupublicznianych informacji tongue_out Skoro nie znalazłoś smile w necie nic na ten temat, to pewnie ja też nie znajdę, a dodatkowo w tej chwili nie mam kompletnie czasu się tym zajmować.
  • 18.06.17, 11:56
    Odnoszę się do postu Sumire, ona wspomniała o imamach. Zatem dopytuję. Tyle. Jakby nie wspomniała to bym się do tego nie odniosła, prawda?

--
  • 18.06.17, 12:03
    To naucz się obsługi drzewka, trollu. Tyle czasu spędzasz na forum i nie potrafisz się właściwie podpiąć?
  • 18.06.17, 12:04
    W według niemieckiej policji 2 tysiące - a planowano 10 tysięcy.
    Pani organizatorka oceniła taką frekwencję jako "duży błąd".

• 18.06.17, 14:26
    Gdybym była muzułmanką też bym na ten marsz nie poszła. Muzułmanie obchodzą właśnie ramadan, czyli nie jedzą i nie piją nic od świtu do zachodu słońca, co przy długim dniu o tej porze roku jest wyjątkowo upierdliwe. Poza tym, mamy w Niemczech do kilku tygodniu wysokie temperatury, przy jeszcze wyższej wilgotności powietrza, człowiek się poci nawet nie ruszając, w niektóre dni są warunki jak w tropikach, gdybym więc musiała teraz pościć i nie mogła nic pić cały dzień, to nawet nie wychodziłabym z domu, a co dopiero brała udział w demonstracjach. I to był podstawowy argument dlaczego największa organizacja muzułmańska DITIP odmówiła udziału, ze względu na idiotycznie wybrany termin. Ale kaznodzieja plus konsorcjum wie, że to dlatego, że się nie chcą solidaryzować z ofiarami i popierają terrorystów.
  • 18.06.17, 14:56
    W czasie ramadanu również nie pracują?

--
  • 18.06.17, 15:01
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 18.06.17, 15:46
    Nikt ci nie każe świętować Bożego Narodzenia, ateistko.
    A poza tym odrażający post. "Jak biali ludzie", jprdl. Tak nawiasem mówiąc, to dziwi mnie, że nie wiesz, że oni SĄ biali. Może nie tak porcelanowi jak dumne Słowianki z forum, ale biali.

Btw, muzułmanie w Europie podczas ramadanu zazwyczaj jednak normalnie chodzą do pracy. Albo biorą urlop, do którego mają prawo.
  • 18.06.17, 16:47
    Sa biali i sa nie biali. Taki "uchodźca" Somalijczyk na przykład. Na sto procent muzułmanin i na sto procent nie biały.
  • 18.06.17, 16:55
    Owszem, są biali i niebiali, ale retoryka "muzułmanie vs biali ludzie" to czyste rasiolstwo i nie do obrony wygibasami retorycznymi.
  • 18.06.17, 17:14
  • 18.06.17, 17:17
    Nie pochlebiaj sobie. W twoich wypowiedziach nie ma nic normalnego.
  • 18.06.17, 17:50
    Niech bedzie muzułmanie vs cywilizowani ludzie. Tacy - wiesz - nie mordujący innowiercow, nie obrzezajacy dziewczynek, nie zmuszający zgwałconych dziewczynek do ślubów z gwałcicielami...
  • 18.06.17, 16:07
    Nie, nikt im nie każe. Ale niemiecka konstytucja pozwala. Taki kaprys ludzi w demokratycznym kraju, gdzie istnieje ciągle wolność wyznania. Wiem, że dla ciebie za trudne do pojęcia. Najpierw dyktatura komunizmu, teraz dyktatura katolicyzmu, gdzie niby miałabyś się tego nauczyć?
  • 18.06.17, 15:14
    A datę marszu wymyśliła jego inicjatorka - uwaga - BADACZKA ISLAMU - pani Lamya Kaddor. I biedaczka nie wpadła na taką oczywistość... albo jest głupia jak kilo gwoździ albo wytłumaczenie jest jednak inne i nie tak wygodnie poprawne politycznie....
    Oczywoscie na frekwencję wcale a wcale nie miały wpływu fantastyczne stosunki Niemiec i Turcji.
    Ani stanowisko kierownictwa tej największej organizacji (TURECKO-Islamskiej Unii Instytucji Religijnych), które to kierownictwo uważa ze organizowanie takich marszów zawęża problem terroryzmu do muzułmanów i ich stygmatyzuje.
    I tyle....

• 18.06.17, 15:19
    Do pracy zawodowej na 8 godzin (czasem plus dojazdy) chodzą, a na marsz trwający z maksymalnie godzinę już im ciężko?
    Chyba, że na czas ramadanu biorą 40 dniowy czy ile trwa ten ich zwyczaj urlop?

--
  • 18.06.17, 15:51
    kaz_nodzieja napisała:

> Do pracy zawodowej na 8 godzin (czasem plus dojazdy) chodzą, a na marsz trwając
    > y z maksymalnie godzinę już im ciężko?
    > Chyba, że na czas ramadanu biorą 40 dniowy czy ile trwa ten ich zwyczaj urlop?
    >

Tak, chodzą do pracy, dlatego dokładanie sobie do tego obowiązku (z dojazdami do pracy i z pracy) czegokolwiek w wolnym czasie w sobotę, kiedy mogą przynajmniej po ostatnim posiłku przed wschodem słońca jeszcze trochę pospać, jest dużym obciążeniem. Mamy właśnie połowę ramadanu, a to oznacza, że oni od trzech tygodni prowadzą taki tryb życia. I nie maksymalnie 1 godzina, bo dojechać też trzeba, a to może oznaczać dla wielu 3-4 godziny w dusznym mieście w tłumie ludzi. To i tak dużo ich mimo wszystko przyszło, więc wygląda na to, że dla wielu potrzeba opowiedzenia się przeciwko terrorystom była bardzo dużo. Możliwe, że przyszli ci, którzy nie poszczą, bo nie każdy muzułmanin jest aż tak praktykujący. A urlop w Niemczech to zwykle 27-30 dni w roku, na cały ramadan nie starczy.
  • 18.06.17, 15:57
    Powtarzam pytanie - pani Lamya jest tak bezdennie głupią "badaczka islamu", że tego nie przewidziała czy to tylko śmieszny wykręt?
  • 18.06.17, 16:02
    Odpwiedziałam niżej. A jak dalej nie rozumiesz, to zapytaj się dlaczego polscy biskupii negują słowa aktualnego papieża i czy gdybyś była katoliczką, to poparłabyś bezwzględnie apel każdego, kto nazywa się katolikiem i ubdzurał sobie, że mówi także w twoim imieniu.
  • 18.06.17, 16:07
    Nie znała daty ramadanu? Nie znała obyczajów? Pogody nie widziała? Głupia jest?
  • 18.06.17, 16:11
    Nie wiem, czy ta pani jest głupia, bo jej nie znam. Możliwe, że ramadan nie gra dla niej żadnej roli, albo przecenia możliwości poszczących wiernych, w końcu nie każdy ma umiejętność zrozumienia potrzeb innych ludzi. W każdym razie, ta pani nie jest oficjalnym reprezentantem muzułmańskim, jej apel nie musi być dla żadnego muzułmanina wiążący.
  • 18.06.17, 15:59

> A datę marszu wymyśliła jego inicjatorka - uwaga - BADACZKA ISLAMU - pani Lamya
    > Kaddor.

No to masz dowód na to, że muzułmanie to nie jedna homegenna dzicz wyznająca szariję, a różnie ludzie, z różnymi poglądami i zrozumieniem islamu. To, że jakaś tam muzułmanka coś tam sobie wymyśliła, że oznacza, że wszyscy muzułmanie jej przyklasną. Nawet katolicy mający regulującego wszystko papieża (czego nie ma w islamie) nie są często zgodni w wielu sprawach wiary oraz społecznego życia i nie mówią jednym głosem.
  • 18.06.17, 16:06
  • 18.06.17, 16:28
    I nie można nie przyznać im racji, większość ludzi w Niemczech nie łączy automatycznie muzułamanów z terrorystami, tak jak nie łączy atakujących kliniki aborcyjne w USA z chrześcijaństwem. I nie wiem, co ta pani sobie myślała planując ten termin w ramadanie. Może masz rację, może chodziło o prowokację bardziej religijnej części muzułmanów, co mnie osobiście nie dziwi, bo w islamie są różne kierunki i prądy, ale to nie znaczy, że ci bardziej konserwatywni muszą teraz tańczyć pod muzykę tych bardziej liberalnych, bo inaczej ktoś zarzuciłby im popieranie terroryzmu. To wygląda bowiem na szantaż i możliwie, że chodzi też o politykę. W Niemczech żyją bowiem zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy Erdogana i organizacja tego marszu, to był tylko płaszczyk, pod którym chodziło o inne rzeczy. Ale dla ematek, to takie proste. Nie poszli, więc są za terroryzmem. Według reguły - tu stoimy my, a tam ZOMO.
  • 18.06.17, 16:44
    Aaaa... to jednak NIE CHODZIŁO o ramadan? Co jeszcze kilka postów wyżej z absolutną, nieznoszącą sprzeciwu pewnością twierdziłaś?
    A ci co poszli to tak naprawdę nie protestowali przeciwko islamskiemu terroryzmowi, bo "organizacja tego marszu, to był tylko płaszczyk, pod którym chodziło o inne rzeczy". Coraz lepiej.
    A moja teza, że oni po prostu maja ofiary i terroryzm w d...pie, coraz ładniej sie broni.
  • 18.06.17, 17:02
    Zabawne, z jakim uporem ignorujesz fakty świadczące o tym, że jest inaczej.
  • 18.06.17, 17:18
    Faktem jest, że - jak twierdzi snake - marsz "przeciw terroryzmowi" wcale nie był marszem przeciw, a jedynie "płaszczykiem", faktem jest, że liczebność demonstracji filmowanej przez CNN była śmieszna.
  • 18.06.17, 17:33
    Snakelilith użyła słów: "nie wiem", "może", ale widać, że są słowa albo niewidoczne, albo niezrozumiałe zupełnie. A wystarczyłoby zajrzeć do słownika i zapoznać się z definicją..

--
    > głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • 18.06.17, 16:58
    > To, że ta dzicz

Ale Ty wcaaaaale nie jesteś rasistką. Wcaaaaale!

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • 18.06.17, 17:11
  • 18.06.17, 17:15
    "Zatrzymanego w średniowieczu" rzecz jasna.
  • 18.06.17, 17:15
    Ok. Zatem jesteś zwyczajnie uprzedzona. Ba twoim miejscu nie czułabym się lepiej. Uważanie setek milionów ludzi z automatu za dzicz świadczy gorzej o tobie niż o nich .

Btw, muzułmanów, nie muzułman.
  • 18.06.17, 17:21
    Muzułmanów.
  • 18.06.17, 17:23
    > Zauważyłam, że z uporem maniaka używasz słów, których znaczenia najwyraźniej
    > nie znasz.

Język polski nie dysponuje terminem odnośnie niechęci do wyznania więc Twoje zachowanie kwalifikuje się jako rasizm.

> Muzułman uważam za dzicz.

Więc jesteś rasistką i tyle. Przestań to w końcu wypierać bo Ci się obraz samej siebie zburzy.

> Pasterza kóz

Bo oczywiście dla rasistki każdy muzułmanin to pasterz kóz!

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • 18.06.17, 17:28
  • 18.06.17, 17:31
    Arceli przyswój język, którym starasz sie posługiwać. Jestem antyislamska. Nic nie mam do Wietnamczykow, Japończyków, Południowoamerykańskich Indian czy innych Buriatów.
    Ale jeśli cie to ukoi - spoko - jestem rasitka.
  • 18.06.17, 17:42
    > spoko - jestem rasitka.

No więc jak już to ustaliłyśmy - dostana link to oświadczenia Policji w sprawie incydentu z Togijczykiem?

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • 18.06.17, 17:46
    Poszukaj sobie. A rasistką jestem jeśli to cie ukoi.
  • 18.06.17, 17:46
  • 18.06.17, 17:47
    > Poszukaj sobie.

Czyli po prostu łgałaś i tyle. CBDU.

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • 18.06.17, 17:56

> Oczywoscie na frekwencję wcale a wcale nie miały wpływu fantastyczne stosunki N
    > iemiec i Turcji.
    > Ani stanowisko kierownictwa tej największej organizacji (TURECKO-Islamskiej Un
    > ii Instytucji Religijnych),

Otóż to.
    Nie mówiąc już o tym, że przeciętni przyzwoici ludzie, niezależnie od wyznania, często nie są aktywistami i na marsze nie chodzą, bo mają rodziny, którymi się zajmują, pracę oraz niewiele wolnego czasu i energii na tego rodzaju aktywność... W Polsce też tak przecież jest.
    >
    >
  • 18.06.17, 18:03
    Niech nie chodzą, obowiązku wszak nie ma. Tylko potem niech się nie dziwią komentarzom na ich temat.

--
  • 18.06.17, 18:04
    Paszczakowa, czytasz?
    Forumowe aktywistki powinny to sobie zapamiętać.
  • 18.06.17, 12:00
    "Uczestnicy nieśli transparenty z napisami: "Muzułmanie nie są winni"."

Nie rozumiem.
    To za zamachami kryją się katolicy, buddyści, świadkowie Jehowa czy osoby będące zadeklarowanymi ateistami?

--
  • 18.06.17, 14:08
    Zamachom winni są Europejczycy którzy uparcie nie chcą się "nawracać" na islam i żyć jak należy w kalifacie, podczas gdy muslimy opanują socjale i cały europejski dobrobyt.
  • 18.06.17, 16:10
    Co za brednie.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.