23.06.17, 18:13
Była ktoras? Znalazlam promocje AirFrance i sie zastanawiam. Czy dla kogoś kto lubi plaze w tropikach umiarkowanie (ale lubi nurkowanie) bedzie interesujaca?
Edytor zaawansowany
  • 23.06.17, 18:21
    To ja sie podlaczam pod prosbe, z tymze ze nurkowac nie umiem smile a promocja na kiedy?
  • 23.06.17, 18:24
    bilety sa w cenach promocyjnych (ok 1700) od października chyba do lutego.
  • 23.06.17, 18:23
    jak atrakcyjna cena, to bierz i leć!
    Nie byłam na Gwadelupie, z tego regionu bezpośrednio znam tylko Kostarykę i uważam, że przynajmniej wakacyjnie, nie może tam być źle.
    W najgorszym wypadkuwink będziesz ćwiczyła zen w 1001 odcieniach błękitów i turkusu.

--
    Szanowny Prezydencie!
    Błogosławione łono, które Ciebie nosiło, i piersi, które ssałeś.
  • 23.06.17, 18:28
    O jezu, teraz to ja chyba tez polece po te lazury. Opowiedz cos wiecej, jest cos zwiedzac? Bo mi facet nie pojedzie inaczej
  • 23.06.17, 19:07
    nathasha napisała:

> Opowiedz cos wiecej, jest co zwiedzac?

szczerze?
    To zależywink.
    Ponoć dla entomologów to raj, wulkanolodzy i speleolodzy podczas dwytygodniowego urlopu też nie będą się nudzić. Pozostałej części ludzkoścismile imo wystarczą 3 dni dla przeprowadzenia dokładnej inwentaryzacjiwink kraju. O nurkowaniu nic nie powiem, bo nie nurkuję.
    Mam to szczęście, że kuzynka wyszła za mąż za Kostorykańczyka i poza tym pierwszym razem, kiedy zostałam obwieziona po kraju, szkoda mi czasu na ruszanie się z "ich" kawałka plaży. Jak zasadniczo nie wyobrażam sobie życia bez książek, to tam, od świtu do zmierzchu, jestem w stanie zapomnieć o każdej, ten bezmiar falującej niebieskozieloności dla mnie jest hipnotyczny.
    A poza tym kokosy same pod nogi lecąsmile).

--
    Szanowny Prezydencie!
    Błogosławione łono, które Ciebie nosiło, i piersi, które ssałeś.
  • 23.06.17, 22:15
    No dobra, przekonalas mnie smile teraz tylko chlopa do.pazdziernika przekonam do wulkanologii i lecimy smile
  • 23.06.17, 18:56
    segritta.pl/dzien-w-dzungli/ i sąsiednie blogonotki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.