Dodaj do ulubionych

Dziecko zawstydziło matkę. Co wy na to.

27.06.17, 18:09
Nie wiem na ile jest to prawdą. Znajoma opowiadała jak podczas stania w kolejce do kasy widziała jak dziecko wymuszając na matce zakup jakiegos słodycza powiedziało, że jeśli go nie kupi to powie babci, że mama lizała sisusiaka tatusiowi. Kolejka w śmiech uderzyła, a matka spąsowiała. Będąc na miejscu owej matki, po odejściu ze sklepu co byście zrobiły po takim tekście dziecka?
Edytor zaawansowany
  • 27.06.17, 18:11
    Zamki w sypialni bym założyła, ale to jest chyba miejska legenda, bo różne wersje przedmiotu szantażu słyszałam, a groźba zawsze ta sama. smile

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • 27.06.17, 18:15
    Urban legend. Slyszalam wiele wersji tej historii...
  • 27.06.17, 18:16
    Będąc na miejscu owej matki, p
    > o odejściu ze sklepu co byście zrobiły po takim tekście dziecka?

Wydziedziczyłabym młodą żmiję wyhodowaną na własnej piersi big_grin

--
    "Jakby im tak odjąć trochę jedzenia a dołożyć roboty, to zaraz by się im głupot odechciało"
  • 27.06.17, 18:27
    Tjaaa a w supermarketach porywają dzieci, gola głowy i przetrzymuja w toalecie tongue_out

Ale suchar.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • 27.06.17, 18:29
    Jak odkopano grobowiec Tutenchamona to mumia trzymała zaciśnięty w ręku papirus z tym dowcipem.
  • 27.06.17, 18:33
    😂😂😂

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • 27.06.17, 18:36
    big_grin
  • 27.06.17, 18:36
    Od razu napiszę, że to nie ja, to Wańkowicz.
  • 27.06.17, 19:19
    big_grin

Ja pierwszy raz tą historią spotkałam się jako dziecko, czasem podczytywałam Mamie damskie gazety i tak w jakiś dziale była to opowiastka. Tyle, że było to na poczcie i dziecko chciało by mama mu dała kupionego wcześniej lizaka czy innego cukierka.

--
    Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
  • 27.06.17, 22:30
    Tez znam te historie. Jest jeszcze alternatywna wersja jest z tatusiem - dziecko szantażuje ze jak ojciec nie kupi słodyczy, to powie mamie że ten sika do zlewu smile
  • 27.06.17, 18:48
    Też zalatuje mi to opowieścią. Ale niech będzie, że autentyk. Myślę ile to prób skutecznego szantażu to dziecko podjęło, jak mało to dziecko szanuje rodziców, które tak jest egocentryczne. Pal licho wstyd. Pora zacząć dzieciaka wychowywać.
  • 27.06.17, 18:49
    Pomijajac,ze w to nie wierze to gdyby mi dzieciak z czyms takim wyskoczyl to powiedzialabym:dziecko mozesz to jeszcze wszystkim swietym przekazac,lizaka i tak nie dostaniesz.W wersji hard, synus , corko moze poogladamy z babcia twoje zdjecia jak siedziales nago w wannie/biegales po ogrodzie.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • 27.06.17, 18:58
    To ja zapodam inny spod kasy. Syn mnie zapytał zainspirowany napisami na paczkach papierosów co to jest impotencja wink Dowcipni panowie z kolejki mieli używanie wink
  • 27.06.17, 19:20
    Trzeba było powiedzeć "To coś co mają ci Panowie za nami".

--
    Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
  • 27.06.17, 19:59
    big_grin
  • 27.06.17, 20:13
    Bingo

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • 27.06.17, 22:18
    stillgrey napisała:

> To ja zapodam inny spod kasy. Syn mnie zapytał zainspirowany napisami na paczka
    > ch papierosów co to jest impotencja wink Dowcipni panowie z kolejki mieli używani
    > e wink
    Szczególnie "dowcipni" wink

--
    > głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • 28.06.17, 08:03
    Trzeba było się do jednego z nich odwrócić i powiedzieć do syna: "Ten pan ci wyjaśni, bo pewnie to ma".
  • 27.06.17, 19:11
    O tej formie szantażu słyszałam w wielu wersjach, więc takżętego..

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • 27.06.17, 19:48
    Po pierwsze stare. Po drugie, wstyd to by był, gdyby mama lizała siusiaka sąsiadowi a tak, to w ogóle nie rozumiem, co to za szantaż???

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • 27.06.17, 22:37
    OMG. Nie rozumiesz prościusienkiej zależności, która ogarnia przecietnie lotne dziecko z podstawówki?

Dziecko miało wygadac się b-a-b-c-i z tym lizaniem tatusiowi. Osobie ze starszego pokolenia, ktorą to zgorszy.

Jakby szantaż polegał na wypomnieniu zdrady z sąsiadem, to dziecko doniosloby tatusiowi (na babci zdrada by pewnie aż taaakiego wrażenia nie wywarla).
  • 28.06.17, 07:51
    Zgorszy, osobę ze starszego pokolenia, bo co? Bo ona tylko po ciemku i przez dziurkę w koszuli? Tylko jakiś zahamowany seksualnie idiota mógł wymyślić taki "żart".

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • 27.06.17, 20:15
    kosz
  • 27.06.17, 21:41
    Stary dowcip. Bardzo stary. Jako dzieciak znalam go jako "bo powiem babci ze calowalas tate w sikawke"

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • 27.06.17, 22:23
    Inna wersja -bo powiem tacie co robisz z listonoszem big_grin

--
  • 27.06.17, 22:27
    A ja słyszałam podobną jak facet stał z żoną i dzieckiem przy kasie i dzieciak wymuszał loda , matka się sprzeciwiała więc dzieciak proszącym wzrokiem na ojca , a ojciec :
    - wierz mi synu jak mama mówi że loda nie będzie to nie będzie, cała kolejka w śmiech
  • 27.06.17, 22:31
    Dobre big_grin
  • 28.06.17, 13:10
    To jest przynajmniej zabawne

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • 27.06.17, 22:26
    Stary suchar.

Natomiast ja byłam świadkiem prawdziwego szantażu w markecie smile Mała dziewczynka męczyła tatę, żeby jej kupił loda,
    tata "nie, bo będziesz chora"
    dziewczynka "kuup mi loda"
    tata "nie"
    dziewczynka "jak mi nie kupisz, to powiem mamie, że kupiłeś sobie piwo "
    Tata spalił buraka i kupił big_grin

A sama dziecięciem będąc, zaszantażowałam własną matkę "bo powiem babci, że palisz papierosy". Do tej pory pamiętam jej spanikowaną minę i syk "tylko spróbuj" big_grin
  • 28.06.17, 13:11
    Znam dziecko ktore matka szantazowala ze jak sie wygada ze pali to ukochany pluszak tajemniczo zniknie sad

--
  • 27.06.17, 22:57
    A babcia to ma 12 lat i nie wie że ludzie seks oralny uprawiają? Urban legend i tak.

--
    Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny
  • 28.06.17, 08:05
    Wstydzilabym się zakładać wątek z takim sucharem.Stare jak świat,oklepane i mało śmieszne.humor spod budki z piwem.może być zabawne raz ale ten tekst to już od lat krąży.zieeew
  • 28.06.17, 12:29
    > Wstydzilabym się zakładać wątek z takim sucharem.

To mildenhurst, czyli android wysłany przez Obcych do infiltracji ludzkości. Na razie ciągle w fazie rozwoju algorytmów upodabniających ją do ludzi. Bez szans na rychły sukces tongue_out
  • 28.06.17, 12:31
    big_grin
  • 28.06.17, 12:33
    bez sensu. Po co babcia miałaby o tym wiedzieć? Dałaby mamie karę?

--
    ... jestem słodka jak miód...człowiek - ciacho...genetyczny cud...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.