Dodaj do ulubionych

Nie moj cyrk i moje malpy- powiedziec czy nie?

29.06.17, 23:40
Otoz bardzo przyjaznie sie od lat z Frania Igrekowska, ktora jest mama Feli Igrekowskiej. Fela rowniez mieszka w UK, a Frania w Polsce. Z Fela mam pozytywne kontakty ( imieniny urodziny odwiedziny) acz nie az tak serdeczne jak z jej mama. Fela ma tez synka w wieku mojego syna.
Fela sie rozstala z Ziutkiem, bo niestety Ziutek moze i mily i sympatyczny ale ponoc duze dziecko. No i od 4 lat z nim nie jest jak twierdzi. W miedzyczasie Ziutek tam mieszkal z jakas baba i jezdzil na wakacje, ale jednoczesnie widuje codziennie swojego synka i Fele. I taka to sytuacje znalam. Frania ( moja przyjaciolka) nie lubi Ziutka, bo jest wg niej bardzo nieodpowiedzialny.
Ale mamy wspolna znajoma Hele Ygrekowska. I Fela do Heli mowi o Ziutku per "moj maz". Wiec Hela do mnie kiedys jakos przypadkowo, ze dlaczego mowie, ze Fela to samotna matka bo przeciez do niej Fela mowila o Ziutku per "moj maz". Ja na to, ze nic nie rozumiem, bo mi Fela mowila ze nie jest z Ziutkiem. Temat zamykamy, zapominamy...

Za jakis czas Hela ( dociekliwa kobita o ile nie wscibska nawet) mi donosi nagle ze walnela Feli prosto w twarz pytanie: Dlaczego mowisz o ZIutku per maz skoro ani slubu nie macie ani ponoc razem nie jestescie a na pewno juz razem nie mieszkacie. Na co Fela jej odpowiedziala: "Ale my jestesmy caly czas razem, my tylko udajemy ze nie jestesmy razem dla zasilkow bo na samotna matke dostane wiecej".... No i sie zdziwilam co uslyszalam niezmiernie, bo on mieszkal jakis czas z inna baba. Widzialam te obsciskiwania na jego

No i teraz tak:

Nie moj cyrk i nie moje malpy, choc przykro mi jak ktos mi klamie, ale chodzi o lojalnosc wobec Franii ktora naiwnie tez wierzy ze Fela nie jest z Ziutkiem. Mecze sie ale nic nie mowie do Franii. Moze powinnam? A potem znow wraca mysl: nie moj cyrk i nie moje malpy... i tak w kolko...

Co byscie wy zrobily?

*Imie i nazwisko zmyslone. Wszelkie podobienstwa do kogokolwiek przypadkowe.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka