Dodaj do ulubionych

Plecak szkolny Herlitz Bliss

02.07.17, 18:25
Potrzebuje opinii na temat tego plecaka dla dziecka do 1 i 3 klasy.
W necie nie znalazlam opinii. Czy ktores dzieci maja ten plecak ? Czy to jest jakas nowosc ?
Cena wysoka ale strasznie mi sie podobaja big_grin i zastanawiam sie czy warto.
Edytor zaawansowany
  • 02.07.17, 18:36
    Na pewno lepiej się prezentuje niż 90% tornistrów które na szerokość czasem i drugie dziecko zmieszczą ;P. Jedyny minus to słowo miękki, bo jak patrzę jak leżą tornistry u nas po lekcjach po sztywny tornister to jakaś gwarancja, że przedmioty wewnątrz przetrwają niepolamane, zaginane.
  • 02.07.17, 18:56
    Ten plecak ma niby nozki na ktorych stoi wiec moze jest szansa ze sie nie bedzie przewracal postawiony ?
    Wlasnie te sztywne kwadratowe tornistry mnie przerazaja. Moj syn ktory skonczyl 2 kl ma typowy tornister a wlasciwie mial 2 klasy bo do 3 chce juz cos innego.
    Corka idzie do 1 klasy. I tak szukam i bardzo mi sie podobaja wlasnie ten model. Tylko co mnie dziwi to nie ma zadnych opinii na necie wiec zastanawiam sie dlaczego. Czy to jakas nowosc czy co.
  • 02.07.17, 22:02
    to chyba nowosc, wiec nie ma opinii. Moje dziecko mialo tornister herlitz i spisal sie swietnie, zaufalabym tej firmnie
  • 02.07.17, 20:03
    Oglądałam go na zywo i go rozważam. Jesli chodzi o budowę to jest super - moja szczupla i najnizsza w klasie sześciolatka miała mega problem z plecakami. Na niej lezal super
  • 08.07.17, 19:00
    podbijam...też bardzo interesuje mnie opinia o tym plecaku.
  • 10.07.17, 20:26
    My jednak zrezygnowaliśmy pomimo ze mnie się strasznie podobal! To corce nie podoba się sad
    Dowiedzialam się tez ze on raczej nadaje się dla dzieci 2-3-4 klasa, raczej nie do pierwszej chyba ze dziecko bardzo wysokie. Ten plecak ma 43 cm dlugosci kiedy to tornister 37-38 cm.
    Wiec stanelo na typowym tornistrze.
    Wybieralismy miedzy Herlitzem Smart a St. Majewskim. Wybor padl na St. Majewskiego na zatrzask, nie zamek.
  • 10.07.17, 15:01
    Dajcie spokój z herlitzem. Nie warte swojej ceny, mojej córce rozpadł się o wiele za szybko jak na taka kasę, po pół roku nadawał się do śmietnika.
  • 10.07.17, 20:23
    99% osob chwali mowiac ze nie do zdarcia. Wiele dzieci ma już 3 rok i sobie chwala. Nie slyszalam jeszcze żeby komus się cos rozwalilo.

• 09.08.17, 11:37
    mój syn nosił przez 3 lata tornister Herlitz i do tej pory wygląda super! Gdyby nie to że syn się "postarzał" wink i już idzie do 4 klasy pewnie nadal by go nosił wink..polecam z czystym sumieniem!

--
    ---
    Kinga - mama Boryska (18.02.2007)
  • 09.08.17, 15:38
    900 g plecak to strasznie ciężki on jest.... nie ma innych?
    Mój 6-cio latek w ub roku dostał tornister tiger titanum family który waży mniej: pokazywarka.pl/cqkjx9/
    PO roku używania nic się z nim złego nie stało. Wyprałam go w pralce i jest ok.
    Do szkoły muzycznej kupiłam synowi plecak jack wolfskin Berkeley S i też jest bardzo leciutki i nieduży.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.