Dodaj do ulubionych

Poduszka Tempur - ma ktoś?

11.07.17, 16:03
Taka poduszka:
Tekst linka
Zastanawiam się nad kupnem, nie wiem jak z trwałością, cena wysoka, 500 zl. Może ktoś ma?
Obserwuj wątek
    • triismegistos Re: Poduszka Tempur - ma ktoś? 11.07.17, 22:10
      Imho za żadną profilowaną nie warto tyle kasy dać. Przejdź się do jakiegoś sklepu sypialnianego i powyleguj na nieprofilowanych poduchach. Aczkolwiek trwałości piance tempur nie można odmowić.

--
      Byłam hipsterem zanim to było modne...
      • barbibarbi Re: Poduszka Tempur - ma ktoś? 11.07.17, 22:56
        Ale ja mam profilowaną, kupiłam parę lat temu, jakiejś niemieckiej firmy i też była droga. Jest genialna, ale już nie ma jej w sklepach. Ja nigdzie się bez niej nie ruszam, zabieram na każdy wyjazd, to jest poduszka mojego życia smile O ta:
        www.skapiec.pl/site/cat/2856/comp/3756135

Ta tempur ma być dla męża. Dlaczego profilowane mają być złe?
        • triismegistos Re: Poduszka Tempur - ma ktoś? 12.07.17, 09:27
          Bo z profilowaniem jest tak, że albo trafisz, albo nie. Żeby profilowana spełniła swoje zadanie musi być idealnie dopasowana, nie za wysoka, nie za niska, etc. Dużo fajniejsze są poduchy, które się same dopasowują. No, ale takie muszą byc robione z superasnych pianek, inaczej to nie ma sensu. Za pianka Tempur nie przepadam, ma szaloną gęstość i słabą odbojność. Nadaje się dla ludzi, którzy śpią zupełnie nieruchomo. Tzn, ja się zgadzam z tym, że na piankach termoelastycznych człowiek się rusza mniej niż zazwyczaj, ale nie lubię kiedy pianka wieki całe sie dopasowyje.

--
          Byłam hipsterem zanim to było modne...
    • jematkajakichmalo Re: Poduszka Tempur - ma ktoś? 12.07.17, 09:32
      My mamy materace i poduszki tempura. Rewelacja, nie zamienilabym na zadne inne. Jak dobre sa te produkty widac najlepiej jak sie gdzies wyjedzie i spi np. w hotelu big_grin Czlowiek wraca polamany na kazdym centymetrze ciala i marzy o swoim wlasnym lozku wink Poniewaz sporo jezdzimy zastanawiamy sie na tych "nakladkach" na lozko tylko cholerstwo drogie w porownaniu ze zwyklym materacem.
      Ja mam jeszcze nakladke na siodelko od roweru smile

--
      "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
    • b-b1 Re: Poduszka Tempur - ma ktoś? 30.07.17, 22:22
      Trwałość rewelacyjna, ale nie kupuj, zanim nie położysz na niej głowy w pozycji w jakiej śpisz.
      Ja nie potrafię wytrzymać na niej kilkudziesięciu sekund-boli mnie cały kręgosłup-musiałam kupić inną, mężowi odpowiada jak najbardziej.
    • issa-a Re: Poduszka Tempur - ma ktoś? 31.07.17, 00:02
      spałam na materacu i poduszce, przez dłuzszy czas.
      No, mnie nie podpasowało jakos szczególnie bo człowiek sie zapada i jak chcesz sie obrócić, szczegolnie na materacu, to najpierw musisz wydobyć sie z dołka.
      Na poduszce to łatwiej sie wydobyć ale ja jednak wole "ułozyć" poduszke po swojemu, a nie po fabrycznemu.
      Czyli, robie sobie górki i dolki tam gdzie lubię a nie tam, gdzie głowa się zapada.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka