Dodaj do ulubionych

Noclegi last minute

15.07.17, 19:14
Czy myślicie, że jest jeszcze szansa na jakiś nocleg na 7 dni nad naszym morzem? Może być studio lub domek, bo chcielibyśmy jechać z 2 dzieci. Miejscowość obojętne, no może poza tymi dużymi i głośnymi. Pierwszy raz szukam na ostatnią chwilę, ale względy zdrowotne mi nie pozwoliły wcześniej planować.
Edytor zaawansowany
  • kina1 15.07.17, 20:11
    Może któraś z was też szukała?
  • iziula1 15.07.17, 20:11
    Myślę,że tak.
    Ja tak pojechałam z dwójką dzieci i znajomymi. I pogoda była lepsza.
    Z tym,że bierzesz co jest, ale znajdziesz pokój lub domek. Tylko trzeba trochę pochodzić wzdłuż całej miejscowości.

--
    "Nigdy nie powiedziałem, że nie jesteś dobry w tym, co robisz... Po prostu to, co robisz, jest bezwartościowe."
    by Sheldon Cooper
  • iziula1 15.07.17, 20:14
    Zapomniałam dopisać: szukałam na miejscu, nie przez internet. Po prostu spakowaliśmy się, wybraliśmy miejscowość i szukaliśmy na miejscu. Z założeniem,że jeśłi nic nie znajdziemy szukamy hotelu w Gdańsku, Gdyni aby nie spać w samochodzie smile
    Ale znaleźliśmy fajne dwa pokoje z łazienką, 100 metrów od plaży. znajomi domek z kuchnią bo chcieli gotować.

--
    I była zgroza nagłych cisz! I była próżnia w całym niebie!
    A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie? B.L.
  • kina1 15.07.17, 20:32
    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Przeszukuję booking i sensowniejsze noclegi to koszt ok. 6000 za 6 nocy. Strasznie drogo. Może za bardzo wybrzydzam, bo oferta jest mocno przebrana
  • iziula1 15.07.17, 20:45
    Nie wiem na ile trzeba być szalonym lub odważnym by zrobić tak jak ja i po prostu spakować i szukać na miejscu. Jest mnóstwo ofert noclegowych wywieszonych na płotach domu, na tablicach przy restauracjach itp. Na pewno coś znajdziecie, z tym że nie będzie to Sheraton ale pokój z łazienką dacie rade znaleźć.
    Polecam miejscowość Dębki. Przepięknie.
    A wzdłuż lini brzegowej macie całe mnóstwo małych miejscowości i z pewnością znajdziecie nocleg.

--
    "Nigdy nie powiedziałem, że nie jesteś dobry w tym, co robisz... Po prostu to, co robisz, jest bezwartościowe."
    by Sheldon Cooper
  • mebloscianka_dziadka_franka 16.07.17, 09:02
    Tak samo z mężem raz zrobiliśmy - założenie było takie, że idziemy sobie plażą i tam gdzie dojdziemy w godzinach popołudniowych, tam szukamy noclegu. I nie było raczej problemu i standard był w większości przybytków ok, jeden się trafił beznadziejny, no ale musieliśmy przyjąć to na klatę. Tylko że my we wrześniu uskuteczniliśmy taką eskapadę, więc trochę po sezonie.
  • mapt 18.07.17, 09:34
    W internecie bywają jakieś nadmuchane ceny. Ten sam nocleg co był na bookingu za cenę xx- dostałam taniej gdy zadzwoniłam bezpośrednio do hotelu.
  • black.sally 18.07.17, 09:44
    kina1 napisała:

> Dziękuję bardzo za odpowiedź. Przeszukuję booking i sensowniejsze noclegi to ko
    > szt ok. 6000 za 6 nocy. Strasznie drogo. Może za bardzo wybrzydzam, bo oferta j
    > est mocno przebrana

no na bukinie to już tylko te najdroższe zostały. To jak w Chorwacji...mnóstwo pokoi nie jest na żadnych stronach, tylko mają na miejscu naganiaczy. Ale wątpię w sensowną kwaterę teraz.

--
    "Gdyby idiota wiedział, że jest idiotą, to automatycznie przestałby być idiotą".
  • bergamotka77 15.07.17, 20:55
    Pewnie jest, kwestia ceny. My zapytaliśmy o pobyt w małym hoteliku w Chalupach bo pływamy na desce. Państwo zazyczyli sobie 1000 zł za dobę dla naszej czwórki w tym młody na podwójnym naszym małżeńskim miałby być a starszy na dostawce 🙁Podziękowalismy, pojechaliśmy w góry i jest cudownie!

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • dexia 15.07.17, 22:11
    Spokojnie, znajdziesz, to nawet nie kwestia ceny, ale przygotuj sie na kilka godzin szukania. No i na koniec moga byc Ci juz obojetne warunki, wazne zeby gdzies se przespac. W ubieglym roku znalezlismy tak nocleg w Rewalu, a w poprzednim w Pobierowie, 200m od plazy, w lipcu.Znajomy ma dobry patent na szukanie noclegow- wchodzisz w google street danej miejscowosci i dzwonisz tam, gdzie sa widoczne tabliczki z nr telefonu na domach wczasowyc.
  • chocolate-cakes 15.07.17, 22:18
    Poszukaj na travelist.
  • lauren6 15.07.17, 22:21
    Będzie trudno coś znaleźć w rozsądnej cenie. Raz, że to aż 7 dni pod rząd. Dwa, że szukacie dużego pokoju dla 4 osób.

2 lata temu trafiliśmy nad morzem na miejscówkę, która nam do końca nie pasowała. Zjeździliśmy okolice wzdłuż i wszerz, żeby chociaż jeden tydzień spędzić w innym miejscu. Nie znaleźliśmy nic. Wszystkie weekendy obstawiobe, ewentualnie dało się coś wolnego znaleźć na 2-3 dni w środku tygodnia.

Dlatego nie słuchaj rad w stylu "jedź w ciemno", tylko szukaj w necie, może ktos zwolni rezerwację.
  • iziula1 15.07.17, 22:40
    Lauren to mogą skrócić pobyt o 1-2 dni. To nie tragedia szczególnie przy takiej pogodzie smile
    Jestem pewna że przy tak chłodnym lipcu coś znajdą bo wiele osób albo zrezygnuję i odwoła rezerwację lub skróci pobyty.
    To czego dziś nie ma na booking pojawi się jutro. Choć ja polecam szukania czegoś na stronach regionalnych w agroturystyce, prywatne domki itp.

--
    <*>
    "Nie wierzę w żadną magię ani inny zabobon. Pradawni bogowie mnie chronią!"
    By Julian
  • lauren6 15.07.17, 22:48
    Jestem nad morzem i nie widze tych wolnych kwater. Raczej plakietki "brak wolnych pokoi". Nie każdy lubi sie tłuc 400-600 km przez całą Polskę tylko po to by pierwszy dzień spedzić na szukaniu pokoju, a potem skracać pobyt. To żaden wypoczynek.
  • iziula1 15.07.17, 23:17
    A jak z pogodą?

--
    Nie chcę więcej, twoje serce do życia wystarczy
    Twoje serce, co zagrzewa do walki o każdy dzień
    Twoje serce, które cierpi i kocha namiętnie,
    które bije coraz prędzej, goręcej...
  • pade 16.07.17, 00:22
    Pogoda cudna. Jestem nad morzem od dwóch tygodni. Dwa razy padało po południu.
    Jestem mocno opalona, aż uczulenia od słońca dostałam.

--
    Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy. Oskar Wilde
  • iziula1 16.07.17, 00:31
    Zazdroszczę. Ja teraz siedzę na balkonie,pod kocem i patrzę w gwiazdy. Zmarzlam bo jest 13℃
    Na placu zabaw wybieram ławki w słońcu bo marzne a pada co 2-3 dni.
    Korzystaj ze słońca do oporu smile

--
    Nie chcę więcej, twoje serce do życia wystarczy
    Twoje serce, co zagrzewa do walki o każdy dzień
    Twoje serce, które cierpi i kocha namiętnie,
    które bije coraz prędzej, goręcej...
  • pade 16.07.17, 00:35
    Korzystamsmile
    teraz u mnie też jest zimno, ale do 22 chodziłam w krótkim rękawku

--
    Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy. Oskar Wilde
  • iziula1 16.07.17, 00:39
    Byłam 5 lat temu nad naszym morzem. Pogoda kapryśna,zimno,deszcz a bawiłam się jak nigdy. Mieliśmy włoską knajpke z pysznym jedzeniem,zimnym piwem,piękne widoki,super towarzystwo...do dziś uśmiech mam na twarzy jak wspominam ten wyjazd.

--
    <*>
    By Julian
  • karme-lowa 16.07.17, 00:45
    pade napisała:

> Pogoda cudna. Jestem nad morzem od dwóch tygodni. Dwa razy padało po południu.
    > Jestem mocno opalona, aż uczulenia od słońca dostałam.
    Pade, możesz zdradzić miejscowość? Też się wybieramy nad morze i trochę się boję pogody😞.
  • lauren6 16.07.17, 09:04
    To nie jest kwestia miejscowości.

Jeśli ktoś lubi upały 30 stopni+ to będzie mu nad polskim morzem źle. Jeśli jak ja woli temperaturę koło 22 stopni, a w upały zdycha, to będzie się czuł świetnie nad Bałtykiem.
    20-22 stopnie nad Bałtykiem to jest jak najbardziej pogoda plażowa. Stawia się parawan i można się oplać.
  • chocolate-cakes 16.07.17, 09:22
    To fakt. Byłam ostatnio bardzo blisko morza, ale miałam coś w tej okolicy do załatwienia. Myślę że było pewnie 18-19 stopni, ale nie wiało, nie padało i pięknie świeciło słońce. Widziałam kilka osób wracających z plaży z parawanem i ręcznikiem.
    Ja też jak się dobrze ułożę i zasłonię na tarasie, to jest naprawdę miło i sympatycznie gdy tylko nie pada i nawet gdy jest tylko 18 stopni.
    Zresztą pogoda nad morzem jest coraz lepsza. Dzisiaj idę na spacer nad morze, przy okazji do kina. Już teraz jest naprawdę ciepło i słonecznie smile
  • bywalec.hoteli 17.07.17, 01:25
    phi! poniżej 30 to zimnica
  • chocolate-cakes 17.07.17, 07:02
    Bez przesady wink
    Ja się ostatnio cieszę gdy jest aż 21 stopni i słońce smile
  • bywalec.hoteli 17.07.17, 23:31
    bo Ty jesteś z Syberii? smile
  • chocolate-cakes 18.07.17, 08:45
    Prawie wink
    Z Trójmiasta.
  • pade 16.07.17, 10:07
    Jestem w Rogowie. Parawan nie był w użyciu ani razu.
    Ale fakt, dla mnie 30 stopni nad morzem to jest męczarnia.

--
  • chocolate-cakes 16.07.17, 08:33
    Ja mogę powiedzieć jak jest w Trójmieście. Do przedwczoraj było 15-19 stopni, deszczowo i bardzo wietrznie, raz na kilka dni cieplej na pół dnia, i tak od trzech tygodni. Wczoraj było cudownie smile, co prawda temperatura nie była wysoka, pewnie ze 21 stopni, ale bardzo słoneczne, aż miło. Po południu padało. Z prognozy pogody wynika że ma już być ładnie smile
  • karme-lowa 16.07.17, 10:21
    Dziękuję. My mamy być w Łebie.
    Nie cierpię upałów. Do 25 stopni jeszcze jakoś żyję. Potem umieram.
  • kina1 16.07.17, 22:52
    A może nad jeziorem macie jakąś fajną miejscówę?
  • little_fish 17.07.17, 22:33
    W Łebie dzisiaj piękne słońce. Jak się zasłonisz to ciepło, bo wiatr łeb urywa. Uwielbiam taką pogodę.
  • chocolate-cakes 18.07.17, 08:48
    W Trójmieście nadal około 20 stopni max, mało słońca i silny wiatr. Wczoraj po południu było całkiem ok, byłam na długim spacerze i pogoda była całkiem przyjemna.
  • nena20 15.07.17, 22:48
    Zawsze jeździmy w ciemno, nigdy nie spaliśmy w samochodzie. Czasami mamy wybór kwater innym razem musimy brać co akurat było wolne.
  • lauren6 16.07.17, 09:05
    Nie każdy lubi spać "w tym co wolne", czyli najczęściej zagrzybionych starociach.
  • nena20 17.07.17, 23:04
    O takich nie pisałam, nigdy nie spałam w zagrzybionych pomieszczeniach, nigdy takiego nie widziałam. Dużo osób tak robi, naprawdę nic w tym nadzwyczajnego.
  • jeziorowa 15.07.17, 22:24
    A ja zaproponuję inaczej. Prawie co roku jeździmy w lipcu lub sierpniu na 4-5 dni nad Bałtyk rezerwując 2-3 dni przed wyjazdem gdy wiemy, że pogoda prawie na pewno będzie ok. Korzystamy z licznych stron z wolnymi pokojami/domkami. Nigdy nie szukaliśmy dłużej niż 30-40 minut. W zeszłym roku w zachodniopomorskim blisko morza ze śniadaniami płaciliśmy ok. 350-450 zł za dobę (dokładnie nie pamiętam). Rodzina 2+3, dzieci w wieku szkolnym, więc interesują nas dwie sypialnie z łazienką.
  • ga-ti 15.07.17, 22:29
    My tak znaleźliśmy w Rowach, pokój 4 osobowy z łazienką, kuchnia dostępna, fajny domek z kilkoma takimi pokojami. Ale wtedy mieliśmy mniejsze dzieci, teraz w jednym pokoju byśmy się pozabijali wink no i padało i nie był to weekend. Były wolne domki kanadyjskie i pokoje w ośrodkach popeerelowskich wink
    Da się. Choć bardziej wypasione hotele będą raczej zajęte.
  • pade 16.07.17, 00:29
    Sprawdź Dźwirzyno, Rogowo, Mrzeżyno.
    Widziałam ogłoszenia "wolne pokoje". W Rogowie są fajne domki.

--
  • lifecolor 16.07.17, 01:17
    Potwierdzam, w Mrzeżynie tabliczki wolne pokoje, widziałam apartamenty na wynajem osiedle Bałtyk chyba Grzybowo koło Kolobrzegu
  • isanek 16.07.17, 08:54
    Jestem przekonana, że znajdziecie. Wiele razy jechałam w ciemno, na miejscu znajdowaliśmy kwatery, najdłużej szukaliśmy ok.2 godz. bo zależało nam na w miarę spokojnym miejscu. Ja właśnie zrezygnowałam z pokoju w Rowach, więc jest wolny, ale na 3 osoby.
  • asmarabis 16.07.17, 09:09
    Ale po co nad morze jechac polskie?
    Za ta sama cene masz wyjazd zagraniczny

Ceny nad baltykiem powalaja, sama rozwazalam wyjazd ale mnie nie stac, taniej bylo w Grecji w hotelu **** z jedzeniem i przelotem niz nocleg w pokoju w willi u wlasciciela w Polsce smile
    Nie wiem kto sobie wymysla takie ceny z kosmosu za pobyt nad zimnym i zatloczonym morzem, powinnyscie to zbojkotowac to by spuscili ceny do normalnej wysokosci

--
    "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
    Iskierka3 o mnie smile
    <*>
  • chocolate-cakes 16.07.17, 09:26
    Bo autorka wątku ma na to ochotę smile
    Bo Bałtyk ma swój urok. Ja mieszkając całe życie nad Bałtykiem, od czasu do czasu jadę na weekend też nad Bałtyk, gdzieś dalej. Nie żeby się opalać, ale pochodzić brzegiem morza, uwielbiam smile
  • asmarabis 16.07.17, 09:27
    Przeciez brzeg jest zastawiony parawanami, chodzic sie nie da

--
    "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
    Iskierka3 o mnie smile
    <*>
  • chocolate-cakes 16.07.17, 09:32
    W Trójmieście da się bez problemu.
    Rok temu byłam na weekend w Sarbinowie, nie wiedziałam ani jednego parawanu. Może są gdzie indziej, nie wiem, nie byłam latem ostatnio.
  • kurt.wallander 21.07.17, 13:03
    asmarabis napisała:

> Przeciez brzeg jest zastawiony parawanami, chodzic sie nie da
    >
    Trzeba wiedzieć gdzie szukać smile
  • kurt.wallander 21.07.17, 13:04
    Tu masz kilka propozycji:

www.godealla.pl/blog/polska-nieznana-5-najpiekniejszych-dzikich-plaz/
  • chocolate-cakes 21.07.17, 16:26
    Asmarabis, pisałam Ci już, w Trójmieście spokojnie przejdziesz sobie brzegiem morza od Gdańska do Gdyni, jedyne co może lekko przeszkodzić to klif w Redłowie smile a nie parawany. Dzisiaj akurat jest 15 stopni i leje non stop więc tym bardziej smile ale normalnie naprawdę spokojnie przejdziesz.
  • iziula1 17.07.17, 10:55
    asmarabis napisała:

> Ale po co nad morze jechac polskie?
    > Za ta sama cene masz wyjazd zagraniczny

Bo w przeciwieństwie do Ciebie lubimy swój kraj.

>
    > Ceny nad baltykiem powalaja, sama rozwazalam wyjazd ale mnie nie stac, taniej b
    > ylo w Grecji w hotelu **** z jedzeniem i przelotem niz nocleg w pokoju w willi
    > u wlasciciela w Polsce smile

W Polsce, za rządów PIS cię nie stać? Nie wierzę. Nie kłam.

> Nie wiem kto sobie wymysla takie ceny z kosmosu za pobyt nad zimnym i zatloczon
    > ym morzem, powinnyscie to zbojkotowac to by spuscili ceny do normalnej wysokosc
    > i

Zrób to za nas.

--
    <*>
    By Julian
  • chocolate-cakes 16.07.17, 09:30
    Nie chcę żeby to brzmiało jak reklama, ale kupowałam jakieś pakiety na triverna i travelist, nawet ostatni wyjazd, co prawda w sierpniu w góry, kiedyś też super ośrodek w Rozewiu, ale to zimą, teraz dopiero co fajny hotel we Wrocławiu, dużo taniej niż na booking.com. Nie wiem oczywiście czy coś znajdziesz bo akurat Bałtyk latem jest drogi ale zobacz.
  • chocolate-cakes 17.07.17, 07:02
    Znalazłaś coś fajnego?
  • kina1 17.07.17, 19:53
    Jeszcze nie. Chyba ku jezioru się skłonimy
  • iziula1 17.07.17, 20:27
    Zimno i komary. A poza tym pięknie smile

--
    I była zgroza nagłych cisz! I była próżnia w całym niebie!
    A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie? B.L.
  • karme-lowa 17.07.17, 20:50
    Koleżanka jest w Międzyzdrojach. Komary tak tną, że dzieci opuchnięte chodzą.
  • jeziorowa 17.07.17, 22:50
    nadmorze, nadmorzem, nocowanie (z różnymi rozszerzeniami, nie mogę ich napisać, bo pokazuje mi spam) itd... Naprawdę nic tam nie ma??? W tym roku jeszcze nie szukałam, ale od lat jest pełno ofert "na ostatnią chwilę".
  • misoune 17.07.17, 13:09
    Zależy co chcesz.
    Biuro podróży wszystko Ci znajdzie.
    My nigdy nie mamy problemu.
  • jeziorowa 17.07.17, 22:44
    Biuro podróży znajdzie conajwyżej to samo co można znaleźć samemu.
  • wielki_uscisk 18.07.17, 00:07
    Może Groupon?
    www.groupon.pl/getaways#category/poland-west
  • aamarzena 18.07.17, 09:23
    Nie wpisuj w booking nazw konkretnych miejscowości tylko Morze Bałtyckie, Polska i wybierz datę i ilość osób. Na przyszły tydzień dla rodziny 2+2 wyskoczyło mi 50 stron ofert, w różnych cenach. Nawet za 2 tys. coś się znajdzie.
  • black.sally 18.07.17, 09:43
    no jestem ciekawa.Nie dlatego, że jadę, bo ja już byłąm, ale teście sie upierają,że "pfff, lekko jechać w ciemno".yhm. no zobaczymy.

--
    "Gdyby idiota wiedział, że jest idiotą, to automatycznie przestałby być idiotą".
  • kina1 20.07.17, 20:10
    Dla zainteresowanych - zdecydowałam się na nocleg w Dębkach, 2 małe pokoiki i łazienka za 3200 za tydzień ze śniadaniami. Budynek nowoczesny, bardzo fajne wnętrza i na zewnątrz też super
  • mysiaapysia 20.07.17, 20:47
    W Delfinie?
  • kina1 20.07.17, 21:04
    Nie, U przyjaciół
  • wielki_uscisk 20.07.17, 23:19
    To napisz chociaż jak znalazłaś smile
  • kina1 20.07.17, 23:21
    Na bookingu, to miejsce nazywa się U przyjaciół. Chyba to traf w 10, przynajmniej w necie wygląda super.
  • wielki_uscisk 20.07.17, 23:40
    Aaa... Czyli jeszcze tam nie jesteś wink bo się zastanawiałem, czy na żywioł pojechaliście jak forumki niektóre praktykowały, czy klepane było...
    No i jakoś po dwóch dniach opisujesz tak ze szczegółami, więc sądziłem, że już z miejsca docelowego smile
  • hugo43 21.07.17, 10:39
    W maju w Turcji 2+2,hotel 5*,all inclusive zapłaciliśmy 4400,w czerwcu 6200.coraz bardziej się upewniam w tym,ze nie stać mnie na polske😐
  • aj.riszka 21.07.17, 14:57
    Ach, prawda : polskie morze drogie jest smile.
    Zastanawiam sie, jak tu (nastepnym razem) zorganizowac 2 tygodniowe wakacje nad Baltykiem, nie przepuszczajac jednoczesnie zyciowych oszczednosci wink.
  • asmarabis 21.07.17, 16:41
    W niebezpiecznej Turcji 6000 krzycza?
    Na pewno nie pomyliles sie o jedno zero?
    Myslalam ze zagrozenie trzesieniami ziemi i bojownikami islamskimi mniej sie ceni

--
    Iskierka3 o mnie smile
  • kina1 22.07.17, 22:03
    Ja wyjechać mogę jedynie w lipcu lub sierpniu a wtedy i zagranica droższa
  • astomi25 21.07.17, 07:23
    3200 za tydzien?! Za 2 pokoiki? Straszne drogo zwazywszy na brak gwarancji pogody. Wiem ze sezon ale i tak...strasznie drogie takie wakacje wychodza.
    Rok temu nad jeziorem Garda placilismy 550 euro za 10 dni, apartament 60 metrow, tez ze sniadaniami...Tyle ze dojazd. Ale i tak warto.

--
    "Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving"
  • aj.riszka 20.07.17, 23:54
    To moze szukaj na airbnb.pl..
    W takim na przyklad... Wladyslawowie, przy stacji kolejowej, codziennie ktos 'wisi' z tabliczka : wolne pokoje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.